60 LAT

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

60 LAT

Postautor: Piotrek » pt sty 08, 2010 9:08 pm

Hutnik TO MY, już za niedługo kolejna dyszka na karku, nie oglądając się na zarząd, problemy, ROBIMY DALEJ SWOJE!!!!
pomysły, propozycje, spostrzeżenia, wg mnie powinno być wyjatkowo

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt sty 08, 2010 9:39 pm

Jeśli zostaną poczynione kroki w celu założenia stowarzyszenia Hutnik Nowy, to moja propozycja jest taka, aby zarejestrować go 21 marca, czyli dokładnie w ten sam dzień, w którym powstało Koło Sportowe Stal, protoplasta Hutnika.


Ale to takie tylko moje idealistyczne podejście.


Pozdrawiam :)
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » sob sty 09, 2010 12:20 pm

Pomysł fajny. Wydaje mi się, że jednak zbyt idealistyczny bo sąd rejestruje stowarzyszenia więcej niż jeden dzień - raczej kilka tygodni ;)

Mnie by się marzył jakiś meczyk z ciekawą zagraniczną drużyną. Niekoniecznie zaraz z pierwszej półki. :)

W obecnej sytuacji mecz Hutnik Kraków - 1. FC Magdeberg byłby najciekawszą propozycją. Alternatywnie mecz z jakąś utytułowanym klubem ekstraklasy: może Ruch Chorzów, może Legia....

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » sob sty 09, 2010 12:57 pm

Alternatywnie mecz z jakąś utytułowanym klubem ekstraklasy: może Ruch Chorzów, może Legia...

Nie jesteśmy jakimś wiejskim klubem, żeby podniecać się Legią bądź Ruchem z którymi to drużynami regularnie graliśmy kilka lat temu. Już wolę mniej znaną, ale zagraniczną drużynę, nie ubabraną w korupcje jak ta cała polska liga.
Może Wasyl załatwi Anderlecht ? :D [/quote]

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob sty 09, 2010 1:45 pm

Olimpique Lion! tez maja 50 lecie

Magdeburg bardzo fajna propozycja

PAHKS
Posty: 385
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 9:01 pm

Postautor: PAHKS » sob sty 09, 2010 1:49 pm

zdecydowanie 1 FC MAGDEBURG
PrzyArceHKS
Bylismy jestesmy bedziemy

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » sob sty 09, 2010 6:59 pm

Sa 4 opcje rozegrania meczu na 60-lecie Hutnika, choc obecna sytuacja nie ulatwia prowadzenia rozmow.

Dwie z nich juz zostaly podane na forum:
Olympique Lyon i FC Magdeburg

Sa jeszcze dwie propozycje, ale poczekajmy najpierw na to, ile zdobedziemy pieniedzy na organizacje uroczystosci.

Chlodzac entuzjazm, moze sie okazac, ze nie bedzie zadnego meczu :-( Ale trzymajcie kciuki i jak ktos moze cos pomoc w kwestii sponsorow, to niech da znac.
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

hosek1950
Posty: 297
Rejestracja: wt lis 11, 2008 2:57 pm

Postautor: hosek1950 » ndz sty 10, 2010 9:14 am

Lyon....bardzo ciekawa opcja:) jestem za!

giovanni
Posty: 364
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » ndz sty 10, 2010 12:09 pm

tylko kim my zagramy? chyba juniorami ...
- Hutnik NOWA HUTA -

Awatar użytkownika
JaNH
Posty: 94
Rejestracja: śr lis 12, 2008 1:41 pm
Lokalizacja: II Willowe

Postautor: JaNH » ndz sty 10, 2010 12:12 pm

dUfio pisze:Olimpique Lion! tez maja 50 lecie


Ooo ! to był by dla mnie mecz marzenie :D
To JA , nie bo JaNH ! ...

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » ndz sty 10, 2010 1:35 pm

Panowie 50 lecie Lyonu i nasze 60 lecie...Mmm zajebista reklama by dla nas była. Tym razem widzów by napewno wiecęj było. Mam pewien pomysł odnosnie biletów ;p Ale to moze w pozniejszym czasie ;p
A może Monaco, Sigma i Chazri i zogranizowac mini turniej ;) ?

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz sty 10, 2010 1:47 pm

A ja mam nieco inny pomysł.

Na 60 lecie Nowej Huty gościliśmy u nas Sheffield, było miło i sympatycznie, ale frekwencja nie dopisała za bardzo. W meczu z Lyonem czy Magdeburgiem prawdopodobnie było by tak samo, nie mówiąc już o dopingu, który mogliśmy usłyszeć pod koniec spotkania. Poza tym nie ma co powielać tego samego schematu.
Jestem jak najbardziej za obchodami na Suchych Stawach, tyle że nieco skromniejszymi, a za punkt kulminacyjny chciałbym by był...

I tu ważne. To nie tylko, urodziny klubu, którego włodarze mają go głęboko gdzieś, a zdecydowana większość mieszkańców dzielnicy nawet nie wie w której lidze gra Hutnik. To przede wszystkim uroczystość dla nas prawdziwych kibiców HKSu. I teraz niech każdy pomyśli co tak naprawdę chciałby zobaczyć.

Nie każdy miał możliwość zobaczyć Hutniczka w europejskich pucharach nie mówiąc już o wyjeździe do Monaco, na którym byli nieliczni i póki co na razie nie zanosi się byśmy powrócili na szczyty.

Moja propozycja to mecz FC Magdeburg - Hutnik w Niemczech. Biorąc pod uwagę, że jest to tylko sparing, na pewno wielu chętnych by się znalazło na wyjazd, a i organizacja meczu dla piłkarzy to też nie są nie wiadomo jakie koszta, bo skoro na Jeziorak się udało, to i na taki mecz na pewno się uda.
Ostatnio zmieniony ndz sty 10, 2010 2:12 pm przez Aldaris, łącznie zmieniany 1 raz.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » ndz sty 10, 2010 2:07 pm

Gwoli wyjasnienia Olympique Lyon i Hutnik sa rownolatkami - oba kluby powstaly w 1950.

vitoss:
byl taki pomysl, ale chyba jednak lepiej zapamietac tamte spotkania, niz dzis organizowac takie spotkanie - zreszta Chazri juz nie istnieje :-)
W zartach mowilismy tez o innym miniturnieju lub nawet serii meczow - klucza doboru sami sie domyslicie: Valerenga Oslo, Dynamo Tibilisi, Levadia Talin.

giovanni:
To jest wlasnie najtrudniejsza sprawa - trudno rozmawiac z klubami powaznie, skoro my nawet nie wiemy, czy w okresie letnim bedzie jeszcze istniala druzyna seniorska i przede wszystkim, czy i w jakiej formie bedzie istnial klub. Trudno tez rozmawiac ze sponsorami, bo skoro na co dzien slysza, ze Hutnik upada, to jak im wytlumaczyc, ze w lecie/ jesienia chcemy zagrac mecz z klubem z zagranicy.

Aldaris
Pomysl nie jest zly, ale obchody rocznicy powstania klubu powinny byc tutaj, gdzie od wielu lat kibice na niego chodza. Poza tym ze wzgledu na chec skorzytania ze srodkow publicznych - latwiej jest pozyskac srodki na impreze w Nowej Hucie niz w Magdeburgu, a wbrew pozorom koszty wyjazdu naszych pikarzy do Niemiec bylyby wyzsze niz zorganizowanie imprezy u nas.
Zawsze mozna jednak zagrac rewanz :-) Poza tym przypominam, ze Sheffield zaprosilo nas na rewanz w Anglii - wiec taka opcja tez istnieje :-)
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » ndz sty 10, 2010 4:07 pm

ja wam nie chce niszczyć marzeń itp. ale może lepiej ochłonąć troche z marzeniami typu Lyon ... narazie jesteśmy w czarnej dupie klub istnieje praktycznie tylko w nas - kibicach. Lyon jest najbardziej utytułowanym francuskim klubem ostatniego 10 lecia z powodzeniem gra w LM i walczy o najwyższe cele w europie i myślicie że taki klub zechce nie wiem przyjeżdżać do 4 ligowej polskiej druzyny składającej się z juniorów tylko po to żeby rozegrać mecz na jego 60 lecie ? :roll: :roll: dajcie spokój ... taki Lyon może sobie rozegrać na 50 lecie mecz z kim mu się żywnie podoba - Manu , Real , Barca itd. i naprawdę kosmicznym pomysłem wydaje mi się że będą chcieli grać właśnie z nami . tak na potwierdzenie to przypominam że ostatnio obchody też chyba 60 lecia miała gdyńska Arka zaprosili West Ham a oni przyjechali 4 składem olewając ich z grubej pizdy nie zagrał nawet jeden znany zawodnik ... także ja radzę wam ochłonąć :wink:
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

KSH74NH
Posty: 4347
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » ndz sty 10, 2010 4:21 pm

Swiete slowa!
MAgdeburg bylby najlepszy na 60 lecie