SSA - Kmita (sobota 3 kwietnia godz. 16)

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
RoCeNoWaHuTa
Posty: 195
Rejestracja: czw gru 06, 2007 6:11 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: RoCeNoWaHuTa » pt kwie 02, 2010 12:30 pm

BINGONH pisze:Dla tych co jednak myślą zawitać na SS w Wielką Sobotę informacja mecz jest o godzinie 16 taki info otrzymałem w telefonicznie od SSA a i nie da rady wejść kasami WC tylko tą przy pawilonie

Radze się 2 razy dobrze zastanowić zanim komuś strzeli głupi pomysł wybrania się na jakikolwiek mecz ssa.
A co tam w oświadczeniach na wiśle?

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » pt kwie 02, 2010 12:46 pm

offowo

Dlaczego nie da rady wejść bramami WC????
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

SIWY 1950
Posty: 272
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 4:40 pm
Lokalizacja: Południe Polski..

Postautor: SIWY 1950 » pt kwie 02, 2010 12:47 pm

Mam nadzieje ze ta silniejsza formacja HUTNICZYCH BRACI stanie w sobote przed bramami SS i wybije z glowy tym niektorym idiotom wejscie na stadion...
FC PORĘBA

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pt kwie 02, 2010 12:51 pm

SIMON NH pisze:offowo

Dlaczego nie da rady wejść bramami WC????


Zapewne dlatego że są kołowrotki i te nie czytają tych skrawków papieru które zarząd uważa za bilety :wink:

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » pt kwie 02, 2010 12:53 pm

SIWY 1950 pisze:Mam nadzieje ze ta silniejsza formacja HUTNICZYCH BRACI stanie w sobote przed bramami SS i wybije z glowy tym niektorym idiotom wejscie na stadion...


to byłoby bez sensu..
każdy ma swój rozum-chce iść na mecz SSA niech idzie..
Trzeba tylko jasno i czytelnie przekazać informacje na jaki mecz idą bo wiele osób za pewnie nie wiem o akcji nh2010
Lepiej żeby poszedł na mecz SSA niż zaciekawił się meczem WC...
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt kwie 02, 2010 12:59 pm

SIMON NH pisze:
SIWY 1950 pisze:Mam nadzieje ze ta silniejsza formacja HUTNICZYCH BRACI stanie w sobote przed bramami SS i wybije z glowy tym niektorym idiotom wejscie na stadion...


to byłoby bez sensu..
każdy ma swój rozum-chce iść na mecz SSA niech idzie..
Trzeba tylko jasno i czytelnie przekazać informacje na jaki mecz idą bo wiele osób za pewnie nie wiem o akcji nh2010
Lepiej żeby poszedł na mecz SSA niż zaciekawił się meczem WC...


jedno nie wyklucza drugiego

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt kwie 02, 2010 1:33 pm

SIWY 1950 pisze:Mam nadzieje ze ta silniejsza formacja HUTNICZYCH BRACI stanie w sobote przed bramami SS i wybije z glowy tym niektorym idiotom wejscie na stadion...


No no, a ja mam nadzieje że ta silniejsza formacja HUTNICZYCH BRACI stanie też w następną sobotę przed bramami SS i wybije z głowy tym niektórym idiotom wejście na stadion.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pt kwie 02, 2010 3:44 pm

Aldaris pisze:
SIWY 1950 pisze:Mam nadzieje ze ta silniejsza formacja HUTNICZYCH BRACI stanie w sobote przed bramami SS i wybije z glowy tym niektorym idiotom wejscie na stadion...


No no, a ja mam nadzieje że ta silniejsza formacja HUTNICZYCH BRACI stanie też w następną sobotę przed bramami SS i wybije z głowy tym niektórym idiotom wejście na stadion.


Chodzi ci o ten mecz?

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 10 kwietnia, 18:15
na Stadionie Suche Stawy

Bo nie łapę o co ci chodzi

SIMON NH pisze:offowo

Dlaczego nie da rady wejść bramami WC????


Nie wiem nie drążyłem tego tematu, przyjąłem tylko do wiadomości tą informację.
Podejrzewam że

raz może chodzić o kołowrotki
dwa część stadionu może być zamknięta dla publiczności żeby ciąć koszty wydatków na ochronę

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pt kwie 02, 2010 3:58 pm

Aldaris pisze:
SIWY 1950 pisze:Mam nadzieje ze ta silniejsza formacja HUTNICZYCH BRACI stanie w sobote przed bramami SS i wybije z glowy tym niektorym idiotom wejscie na stadion...


No no, a ja mam nadzieje że ta silniejsza formacja HUTNICZYCH BRACI stanie też w następną sobotę przed bramami SS i wybije z głowy tym niektórym idiotom wejście na stadion.


Aldaris o co Ci biega.
Chcesz to sobie jutro idź.
Skoro jesteś takim wielkim zwolennikiem gry SSA, to zabierz jeszcze święconkę i podziel się z Oraczewskim Szmytem i Gilem.
Weź aparat może sobie cykniesz z nimi fotkę.
Tylko nie epatuj nikogo wrażeniami z meczu i.t.d. no większość z nas na SSA ma wyjebane....
Tyle.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt kwie 02, 2010 4:00 pm

Jak nie da wam się przetłumaczyć, że należy się podporządkować, bo potrzebna jest jedność, to chociaż nie namawiajcie tutaj ludzi do przyjścia na mecz.


Nasuwa mi się tylko jedno hasło: "Tylko świnie siedzą w kinie".

(celowo przejaskrawione porównanie)


Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pt kwie 02, 2010 4:05 pm

SIWY 1950 pisze:Mam nadzieje ze ta silniejsza formacja HUTNICZYCH BRACI stanie w sobote przed bramami SS i wybije z glowy tym niektorym idiotom wejscie na stadion...


Niestety większość osób, które przyjdą nie będą "idiotami", tylko osobami niedoinformowanymi. Na moje oko, informacje o Nowym Hutniku wciąż dotarły do jedynie mniejszości zainteresowanych sympatyków.

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » pt kwie 02, 2010 5:37 pm

Ja niestety osób obojętnych na ogłoszony bojkot nie mogę zrozumieć... Przez tyle lat narzekanie, że gramy o nic, że zawodnicy sprzedawali, że transferów nie ma, że działacze rozkradają ten klub itp. itd, a nagle jak część z NAS mówi pas i chce wziąć na siebie ogromny ciężar odpowiedzialności (UTWORZENIE NASZEGO KLUBU SPORTOWEGO) i szuka jedności wśród naszej braci, to nagle wyłamy i pierdolenie o popieraniu (bo tak rozumiem w tej sytuacji chodzenie na mecze SSA kierowanej w sposób jak dla mnie wielce szemrany) trupa, który nie jest naszą drużyną!!! Nasza drużyna rozpadła się wraz z końcem rundy jesiennej!!! Ci panowie zniszczyli najlepszy team jaki mieliśmy od lat!!! Nie zrobili do tego nic, aby tych chłopaków zatrzymać!!! I nagle stają się dla Was wiarygodni??? Sklecona drużyna w dwa dni, Wiącek w roli ratownika, co to kurwa jest??? Jakieś gadanie o zapleczu finansowym... JA się pytam jakim zapleczu???
Gdzie pomysł jak to ma wyglądać?? Wiecie gdzie?? Nigdzie!!! Jedyne co potrafili wymyślić Ci panowie, to inwestorzy widmo!!! A Gil jak ma ratować HUTNIKA poprzez opodatkowanie pracowników HUTY to niech już się lepiej nie ośmiesza. Bo robi sobie dobre notowania wśród ludzi JESZCZE nie wtajemniczonych w to bagienko uchodząc za ratownika-społecznika. To pytam się, gdzie był przez ostatnie 10 LAT??? Rozmyślał??

Zejdźmy na ziemię... ie jest nas 20tysięcy, żebyśmy robili podziały. MUSI BYĆ JEDNOŚĆ, bo innej opcji nie ma...

TYLKO NOWA OPCJA, TYLKO NOWY KLUB, TYLKO NOWY Hutnik!!!


Pozdro
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pt kwie 02, 2010 5:44 pm

Nie zapominajmy też że zapewne rodzina juniorów przyjdzie na mecz. I raczej nie są idiotami ale niestety spotkałem się z głosami że "grają nasze chłopaki i trzeba iść" jednak to w starszym pokoleniu.

Co do chodzenia na mecze to też nie bardzo rozumiem tych co się wybierają. Jak ktoś jest tak przywiązany to niech idzie na juniorów i ma bezpłatnie albo niech lepiej zapłaci Wandzie 10 zł a nie tym złodziejom.

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pt kwie 02, 2010 6:10 pm

Jaki kurwa bojkot.No i to straszenie.kogo będziesz bił "chuliganie",dziadków po 70? Śmiech na sali. Zamiast 100 osób przyjdzie 50.Na pewno szerokim echem się to odbije ...
Żeby było jasne , ja nie idę ale tylko dlatego że nie mam ochoty oglądać patałachów typu "kuczek".
Ostatnio zmieniony pt kwie 02, 2010 6:17 pm przez HKS1978, łącznie zmieniany 1 raz.

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » pt kwie 02, 2010 6:14 pm

Czyli rozumiem że jak przyjdę na mecz to ktoś będzie stał przed bramkami i mówił wypierdalaj stąd - nie wejdziesz??
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!