SSA - Kmita (sobota 3 kwietnia godz. 16)

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

lucero
Posty: 1290
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » sob kwie 03, 2010 9:42 am

przeczytaj na poprzedniej stronie post RoCeNoWaHuTa[/quote]

Nikt nikogo nie będzie przecież lał po mordzie.

Stanowisko wszystkich grup kibicowskich, których przedstawiciele zostali częściowo wprowadzeni w temat obecnej sytuacji, jest jasne i klarowne.

Jeżeli do kogoś ono nie trafia, to niech sie nie łudzi, iz w przyszlosci do nas beda trafiac argumenty tych osob w stosunku do nas, jak przyjdzie kwestia wszelkiego rodzaju spraw kibicowskich na Hutniku.

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » sob kwie 03, 2010 10:40 am

tomznh pisze:Tommyl idź, przekonaj się.

Jesteś od niebieskich, czy się boisz, że tak wypytujesz?


od fioletowych... daj spokój


Jak najbardziej chce by Hutnik był zdrowy, tylko nie wydaje mi się że bojkot przyniesie skutek! Gil i reszta co ma robić to będzie robić
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob kwie 03, 2010 11:12 am

http://www.magazynpilkarski.pl/pilka-no ... awach.html

Już jutro odbędzie się pierwszy mecz Hutnika Kraków w rundzie wiosennej na własnym stadionie. Krakowianie rozgrywki wznowili już tydzień temu na wyjeździe w Kajetanowie, gdzie przegrali z Lubrzanką 0:1.

Początek jutrzejszego spotkania, w którym Hutnik podejmie Kmitę Zabierzów planowany jest na godzinę 16:00. Jak wynika z naszych informacji mecz ten może zostać zbojkotowany przez kibiców Hutnika, którzy stworzyli opozycję przeciwko Sportowej Spółce Akcyjnej Hutnik Kraków i nie indentyfikują się z tą drużyną. Ich oczy zostały zwrócone na stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010, które również planuje wzięcie udziału w rozgrywkach ligowych, być może na jesień bieżącego roku.

Hutnik Kraków - Lubrzanka Kajetanów, Suche Stawy, godzina 16:00.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » sob kwie 03, 2010 11:18 am

BINGONH pisze:Głos rozsądku warto przeczytać i zrozumieć



Bingo co zrozumieć?

Pójdziesz sobie na mecz, bo tak jest fajnie i już...

No spoko, taką postawę życiową też można przybierać. Mieć wyjebane na ogólny interes, na innych i robić co się chce...

Spoko, tak też można...


Pozdrawiam, a z racji naszej znajomości, mam nadzieję, że Ty też zrozumiesz.


Pozdro
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » sob kwie 03, 2010 1:25 pm

jak czytam niektóre posty to kurwa dramat... nie dość że jest nas garstka którzy zostali to jeszcze się będziemy dzielić i bić ... ogarnijcie się , nikt nikomu nie powinien mówić co ma robić nie mówiąc już o straszeniu jakimś ten kto chce to idzie i tyle. ja idę na mecz zobaczyć jak chłopaki którzy mają Hutnika w sercu walczą za darmo a mogliby sobie grać w niższej lidze lub wyższej ( Jurkowski ) lidze i dostawać za to całkiem niezłe pieniążki ale przyszli do Hutnika i walczą o byt ... a co po niektórzy jeszcze im cisną :? :? jeśli powstanie Nowy Hutnik i będzie miał drużynę itd. to będę go wspierał i mu kibicował bo wiadomo że nie kibicuje patałachom z zarządu tylko tej drużynie która jest oparta na samych wychowankach i choć może umiejętności nie mają zajebistych to się starają i dają z siebie wszystko dlatego ja dzisiaj wybiorę się na mecz i będę kibicował gościom których śmiało możemy nazwać Chłopcami Hutnikami ! a większość kibicuje już NH2010 pomimo że narazie jest on w planach ... nie neguję absolutnie tej inicjatywy bo jest ona jak najbardziej potrzebna ale póki co gra drużyna Hutnika i będę jej kibicował

pzdr dla normalnych
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » sob kwie 03, 2010 1:25 pm

Mimo wszystko jakoś nieswojo się czuję. Ewidentnie nie mam nic do roboty dziś popołudniu i pewnie z chęcią wybrałbym się na Hutnika /naszego Hutnika nie SSA na którego mecze chodził nie będę/. A tak pewnie z nudów w czasie meczu SSA będę oglądał w C+ mecz Polonii z Wisłą /choć oczywiście będę kibicował Polonii/
Sytuacja trochę nienormalna.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » sob kwie 03, 2010 1:47 pm

Mogliby dostawać całkiem dobre pieniążki?
Taa


Mam pytanie do Ciebie NH Power - Jak będzie mecz Nowego Hutnika z FC Magdeburg, to też przyjdziesz na mecz?
Ostatnio zmieniony sob kwie 03, 2010 1:49 pm przez OŻÓG 1950, łącznie zmieniany 1 raz.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

lucero
Posty: 1290
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » sob kwie 03, 2010 1:48 pm

[quote="NH Power"]jak czytam niektóre posty to kurwa dramat...

I vice-versa.

Twoj post jest zajebiscie merytoryczny, wszystko co Ci sie wydaje to akurat zle Ci sie wydaje, oprocz jednej prawdy, iz druzyna jest zlozona z wychowankow, bo z kogo innego moglaby byc zlozona.

Reszta to standard- zrobiecie, przemysle, moj wklad bedzie zerowy, na gotowe jednak przyjde chetnie. NA razie mam was w dupie, chociaz projekt oczywiscie popieram bo jest wazny

Dziekujemy

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob kwie 03, 2010 1:56 pm

NH Power pisze:nie dość że jest nas garstka którzy zostali to jeszcze się będziemy dzielić i bić ... ogarnijcie się , nikt nikomu nie powinien mówić co ma robić nie mówiąc już o straszeniu jakimś ten kto chce to idzie i tyle.

Kto się bije i kto się dzieli? Kto kogo straszny? Twoim zdaniem w świecie kibicowskim powinna być samowolka? Za podział to raczej odpowiedzialni są zwolennicy chodzenia na mecze a nie większość która z "bólem serca" opuszcza na pół roku Suche Stawy. Wszyscy przeczytali jedna zdanie na forum i niedługo będzie mowa że się zabijamy :roll: Nikt nikomu nie broni iść na mecz ale zastanówcie się po prostu nad logiką swojego rozumowania i postępowania. Czy jest powiedziane że jak Nowy powstanie to stary upadnie?
NH Power pisze:ja idę na mecz zobaczyć jak chłopaki którzy mają Hutnika w sercu walczą za darmo a mogliby sobie grać w niższej lidze lub wyższej ( Jurkowski ) lidze i dostawać za to całkiem niezłe pieniążki ale przyszli do Hutnika i walczą o byt ... a co po niektórzy jeszcze im cisną :? :?

NH Power pisze: bo wiadomo że nie kibicuje patałachom z zarządu tylko tej drużynie która jest oparta na samych wychowankach i choć może umiejętności nie mają zajebistych to się starają i dają z siebie wszystko dlatego ja dzisiaj wybiorę się na mecz i będę kibicował gościom których śmiało możemy nazwać Chłopcami Hutnikami !

Komunikat w którym ten temat wyjaśniono:
Naszym zdaniem Hutnik SSA i powoływane przez Przewodniczącego Rady Nadzorczej SSA Mieczysława Gila Stowarzyszenie HKS Hutnik Kraków robią olbrzymią, trudną dziś do ocenienia krzywdę naszym juniorom, na których zrzucono odpowiedzialność za wyniki sportowe Hutnika. Nastolatkom kazano grać bez przygotowania w lidze, w której większość zespołów dysponuje bardziej doświadczonymi zawodnikami. Ta ryzykowna i powodowana wyłącznie chęcią zagrania kilku meczów decyzja może zniszczyć pokolenie utalentowanych wychowanków. Rozmowy z wieloma trenerami utwierdziły nas w przekonaniu, że taka runda może na długo
Podkreślamy, że żywimy głęboki szacunek dla piłkarzy drużyn prowadzonych przez SSA a także dla Kazimierza Putka – kierownika drużyny SSA.
Ostatnio zmieniony sob kwie 03, 2010 2:04 pm przez KonradHKS, łącznie zmieniany 3 razy.

dzuhas
Posty: 2361
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » sob kwie 03, 2010 1:59 pm

lucero pisze:
NH Power pisze:jak czytam niektóre posty to kurwa dramat...

I vice-versa.

Twoj post jest zajebiscie merytoryczny, wszystko co Ci sie wydaje to akurat zle Ci sie wydaje, oprocz jednej prawdy, iz druzyna jest zlozona z wychowankow, bo z kogo innego moglaby byc zlozona.

Reszta to standard- zrobiecie, przemysle, moj wklad bedzie zerowy, na gotowe jednak przyjde chetnie. NA razie mam was w dupie, chociaz projekt oczywiscie popieram bo jest wazny

Dziekujemy


nie czytalem calego watku bo wydaje mi sie niesmaczny, ale zwracam uwage ,ze taka pyskowka to dzieciniada.Zupelnie nie pasujaca do nowej jakosci ,a raczej w duzej mierze do uzytkownika "Informacja":)
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » sob kwie 03, 2010 2:19 pm

OŻÓG 1950 pisze:
BINGONH pisze:Głos rozsądku warto przeczytać i zrozumieć



Bingo co zrozumieć?



Nie będę się po sto razy wypowiadał, przedstawiłem swoje stanowisko, nieco inne od twojego, a tu na forum wywiązała się wojna.
W sumie nic dziwnego jesteśmy Polakami i naszą cechą narodową jest pieniactwo.
Szkoda tylko że tak to wygląda nie ma sensu dalej ciągnąć tych dyskusji bo faktycznie się skończy tak że sobie po pyskach damy.

Widać OŻÓG nie zrozumiałeś

Nie ciągnę już dłużej tego wątku, szkoda zdrowia, jak mam się kłócić na forum to wolę z Metalem w dziale POLITYKA, przynajmniej dyskusja jest merytoryczna

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » sob kwie 03, 2010 2:29 pm

To wytłumacz mi merytorycznie, czy nie wstyd Ci (jeśli pójdziesz na mecz)?
Okazujesz w ten sposób brak szacunku ludziom, którzy poświęcają swój czas na stworzenie NH2010. Wyraźnie poprosili o bojkot meczów SSA.

No, ale nie, bo nie.


Rozumiem, że na mecz z Magdeburgiem wszystkie te osoby, które chcą iść na dzisiejszy mecz, też pójdą?


Po prostu pięknie.

Jest dokładnie tak, jak napisał Lucero
lucero pisze:zrobicie, przemysle, moj wklad bedzie zerowy, na gotowe jednak przyjde chetnie. NA razie mam was w dupie, chociaz projekt oczywiscie popieram bo jest wazny



W czym problem poprzeć bojkot?


nie, bo nie :?
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » sob kwie 03, 2010 2:57 pm

ale dlaczego mam nie iść na mecz z Magdeburgiem ? nie rozumiem .. tu nie chodzi o to że neguję pomysł NH2010 i popieram hujów z zarządu bo tak nie jest po prostu kibicuję chłopakom który grają w drużynie Hutnika i tyle. z nikim nie zamierzam się kłócić tutaj po prostu przedstawiłem swoje podejście do sprawy. jeśli NH2010 powstanie i będzie funkcjonował to na pewno będę chodził na mecze i go wspierał bo to będzie Hutnik prowadzony na dobrych , czystych zasadach a póki co idę na mecz oglądnąć jak drużyna Hutników ( pomimo pojebanych ich "pracodawców" ) walczy o 3 pkt . z Kmitą. co w tym jest takiego złego ? bo nie rozumiem ... jak zwykle widzę że jest albo czarne albo białe nie można troszkę wypośrodkować tylko albo jak idziesz na mecz to jesteś z prezesami i trzeba cię tępić albo nie idziesz na mecz i jesteś wporzo bo jesteś za NH 2010 :? ale jak widzę szkoda się denerwować bo nie można mieć innego zdania niż wszyscy tutaj
Power =

n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;



czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

luke.krak
Posty: 940
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » sob kwie 03, 2010 3:32 pm

NH Power poprostu mamy dac tym hujom do zrozumienia z zarządu ze ich praca nic nie znaczy i wlasnie jednym z wielu dzialan ma byc bojkot meczow tak zeby zwątpili i dali ''pole'' dzialania dla NH10...a chodzac na mecze i tak chuj z tego jest bo nawet jak kibicujesz to chyba dobrze wiesz ze ta druzyna nie awansuje i jest poprostu stagnacja. Czy nie lepiej sie poswiecic i dzialac tak jak kaza przedstawiciele kibicow naszego klubu ktory jest w trakcie tworzenia?? chyba lepiej coś robić niz kurwa czekac i tak stac w miejscu...a tu wystarczy na początek tylko nie chodzic na mecze...heh...

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob kwie 03, 2010 3:53 pm

Ja już kończę dyskusje bo faktycznie nie ma sensu. Wrzucę tylko coś co odnosi się do wypowiedzi NH Powera.

http://kmitazabierzow.futbolowo.pl/kmit ... awach.html

W rundzie jesiennej Kmita poległa z Hutnikiem na własnym boisku, aż 0:4. Bramki dla zawodników z Nowej Huty strzelali Sebastian Jagła dwie, Krzysztof Świątek i Dawid Szewczyk, z czego tylko ten ostatni jest w kadrze nowego Hutnika. Oprócz Szewczyka z tamtego meczu, dalej w kadrze Hutnika są Kamil Białkowski, Bartosz Oleksiak i Konrad Gorgoń, który razem z Adrianem Kuklą nie zdali zimą testów w Zabierzowie.