SSA - Kmita (sobota 3 kwietnia godz. 16)

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

SSA - Kmita (sobota 3 kwietnia godz. 16)

Postautor: Aldaris » pn mar 29, 2010 10:21 am

Jak podaje strona internetowa Kmity Zabierzów, mecz odbędzie się w sobota 3 kwietnia o godz 15.

2004/05

Kmita - Hutnik 1-0
Hutnik - Kmita 1-0


2005/06

Hutnik - Kmita 2-1
Kmita - Hutnik 2-1

Nie pamiętam w którym sezonie, ale przegrywamy z nimi wysoko w pucharze polski

PP: Kmita - Hutnik 4-0


2009/10

22 sierpnia 2009, 17:30 widzów:400

Kmita - Hutnik 0-4

0 - 1 Sebastian Jagła 27
0 - 2 Krzysztof Świątek 41 (k)
0 - 3 Sebastian Jagła 46
0 - 4 Dawid Szewczyk 63


Hutnik - Kmita ???


Jak chcecie to wypierdolcie ten temat lub sobie zablokujcie, ja w każdym razie piszę.

Na wiosnę piłkarze z Zabierzowa grali następująco

Puszcza - Kmita 2-0
Kmita - Dalin 1-0

Aldaris i BingoNH obecni na drugim meczu. Dobra, ambitna gra Kmity dała im zwycięstwo jedynie różnica jednej bramki. Dowodzi tam znany nam były piłkarz Hutnika Powroźnik i robi to dobrze. Po porażce w Kajetanowie trudno będzie myśleć o pozytywnym wyniku w sobotnim spotkaniu.


tytuł zmienił moderator
Ostatnio zmieniony pt kwie 02, 2010 9:50 am przez Aldaris, łącznie zmieniany 1 raz.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

FAN86
Posty: 353
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:48 am

Postautor: FAN86 » pn mar 29, 2010 11:56 am

Najlepiej by było zamknąc cały ten dział KS Hutnik. PO co ten temat?to nie jest nasza drużyna juz,a jak macie zamiar się z nią identyfikowac to załóżcie sobie nowe forum.

Fan Hutnika
Posty: 1526
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » pn mar 29, 2010 12:01 pm

dokladnie tez tak uwazam
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pn mar 29, 2010 12:36 pm

panowie jest jedyna niepowtarzalna szansa uratowania Hutnika, pokazania teraz w całości że nie akceptujemy ssa na Ptaszyckiego4, że nie podoba nam się Gil. jeżeli co poniektórzy jeszcze nie przeanalizowali sobie ostatnich 10 lat, nie wyciągnęli wniosku z sobotniego meczu, to mam nadzieje że po meczu z kmita przejrzą na oczy. zostały 3 miesiące do nowego Hutnika- myślę, że warto je poświęcić !!!poza tym ponoć między meczami na murawie musi być 48 godzin przerwy, i znowu problem bo skisła gra chyba w czwartek

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 549
Rejestracja: pn sie 23, 2004 4:00 pm
Lokalizacja: www.Hutnik.krakow.pl

Postautor: admin » pn mar 29, 2010 12:36 pm

FAN86 pisze:Najlepiej by było zamknąc cały ten dział KS Hutnik. PO co ten temat?to nie jest nasza drużyna juz,a jak macie zamiar się z nią identyfikowac to załóżcie sobie nowe forum.


Redakcja www.Hutnik.krakow.pl celowo pozostawiła działy archiwalne.

- są dokumentacją wielu wydarzeń sportowych i kibicowskich
- są dowodem na to, że Forowicze aktywnie współtworzą Hutnicze środowisko
- jesteśmy przeciwni wszelkim podziałom w naszym nielicznym gronie.

Nasza decyzja nie stoi w sprzeczności z głosem większości kibiców. Redakcja w pełni popiera postulaty Stowarzyszenia Nowy Hutnik 2010.

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pn mar 29, 2010 3:16 pm

Dziwi mnie Aldaris Twoja postawa zważywszy na Twoje wcześniejsze posty.

Aldaris pisze:To by była czysta paranoia gdyby nas ktoś na Wandę wygonił. Wisła i Cracovia grająca na stadionie zrobionym z krzeszełkami w barwach biało-niebieskimi z napisam Hutnik. A my gdzieś indziej :roll:



Aldaris pisze: Zostanie za to w miare ulepszony stadion, a i może w zarządzie się coś zmieni i pójdzie za tym w miare stabilna, a może dobra sytuacja finansowa. To jedyna opcja którą na dzień dzisiejszy widzę. Pozostaję mi po raz kolejny uwieżyć, a mam komu, bo Oro jest kibicem Hutnika, któremu zależy na tym klubie, podobnie jak jego ojcu w co nie wątpie.


Aldaris pisze:No prosze ładne obiekty. A Suche Stawy ?? Gdyby Hutnikiem zarządzali ludzie na poziomie, a nie banda komuchów, to nikt by nawet nie pomyślał o tym by nasze obiekty stały się kiedyś własności innych krakowskich klubów. Opcja może być tylko jedna. Kurwy poprostu im je oddadzą by napchać sobie własne kieszenie :!:


I nadal się na mecze wybierasz? Dziwi mnie że jesteś prawdę mówiąc przeciwnikiem NH2010 i upatrujesz nadzieję w SSA...

Rozumiem w ostateczności chodzić na mecze z przywiązania. Niech będzie ale tok rozumowania że Nowy Hutnik nie ma racji bytu jest co najmniej dziwny.

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » pn mar 29, 2010 3:25 pm

Cisniecie sobie na wzajem a z pewnoscia wielu z was spojrzalo na wynik Hutnika z Lubrzanka...
Jest ten mecz w Tobecie do obstawienia ?

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pn mar 29, 2010 3:36 pm

Kto sobie ciśnie? Nie wiem też co tu ma do rzeczy wynik z Lubrzanką... Zgrzyty były dużo wcześniej i w tym temacie jest dosyć spokojnie. Skoro pojawiły się już różne wpisy to spytałem. Jak administracja będzie chciała to przeniesie posty do innego tematu.

Po prostu ciekawi mnie podejście Aldarisa który przyszłość Hutnika upatruje w drużynie SSA i nie widzi miejsca dla NH2010 (tak się kilkukrotnie wyraził).

Mecz z Lubrzanką przelała tylko czarę goryczy... Jeśli Hutnik ma przegrywać w 4 lidze z takimi drużynami to za 2 lata SSA byłoby na miejscu Nowego Hutnika bo jeśli drużyna wystartuje za rok to ciężko wierzyć w inne cele niż walka o utrzymanie (raczej bezskuteczna).

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pn mar 29, 2010 4:06 pm

KonradHKS pisze:Po prostu ciekawi mnie podejście Aldarisa który przyszłość Hutnika upatruje w drużynie SSA i nie widzi miejsca dla NH2010 (tak się kilkukrotnie wyraził).


Ja z osobistych rozmów z Aldarisem tego nie wywnioskowałem, po prostu dużo spokojnej i chyba( tu mam nadzieję że się mylę) realnej podchodzi do sprawy.
Jeżeli ktoś wierzy w to że SSA się odbije od dna jest człowiekiem naprawdę wielkiej wiary - osobiście nie wierze w to i chciałbym by po tym sezonie spółka zakończyła działalność ogłaszając upadłość
Ale z drugiej strony jak ktoś jest przekonany że NH2010 jest cudownym lekiem na wszystkie nasze problemy - też jest w błędzie
Mnie wręcz zaszokował wiadomość napisana przez bodajże Metala iż NH2010 nie zamierza starać się o przejęcie obiektów, potem dostałem odpowiedz na moje pytanie iż NH2010 będzie chciał przejąć obiekty jeżeli zdobędzie fundusze na ich utrzymanie.
I teraz dochodzimy do sedna
Jak w ogóle ma zamiar funkcjonować nowy klub nie mając nawet obiektu?
Chcecie stworzyć Polonie Kraków - bis?
Zresztą na to pytanie nikt nie daje odpowiedzi, widzę że na razie działa to na zasadzie, jebać SSA wystawimy, własną drużne choćby a A klasie a potem się zobaczy.
Skoro spółka mająca drużynę w 3 lidze walcząc o awans mająca kibiców i pierwszoligowy stadion nie może znaleźć sponsora
to jak ma zamiar to uczynić drużyna z A klasy bez obiektu?
Panowie troszkę realizmu nie jesteśmy ani Legią żeby nasz bojkot kogoś poruszył ani Lechią Gdańsk żeby sami wprowadzić drużynę do ekstraklasy.
Chwała wam za to że chcecie ratować nasz klub, jestem całym sercem z wami od samego początku, wsparłem i będę wspierał na ile mogę to inicjatywę, ale proszę was nie róbcie monopolu na jedynie słuszną rację.
Bo nie dla wszystkich jest to takie oczywiste nawet na forum, wszystkie pojawiające się głosy krytyki nie dotyczą samej idei ale sposobu działania a forum jest od tego żeby wygłaszać swoje poglądy w końcu mamy wolność i słowa i nie wszyscy muszą się zgadzać ze sobą we wszystkim

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pn mar 29, 2010 4:42 pm

KonradHKS pisze:Po prostu ciekawi mnie podejście Aldarisa który przyszłość Hutnika upatruje w drużynie SSA i nie widzi miejsca dla NH2010 (tak się kilkukrotnie wyraził)
A czy naprawdę moje zdanie na temat przyszłości Hutnika jest takie ważne? Owszem mam swoje zdanie, ale nie staram się teraz specjalnie z nim afiszować, bo i po co. Na kij mi wysłuchiwać tego i tamtego. To jest temat dotyczący meczu Hutnik SSA - Kmita i takim powinien pozostać, bo z tego co widzę nie ma wśród moderatorów woli zamknięcia jego. Jeśli zostanie usunięty dostosuję się do decyzji, bo nie jest to moje prywatne forum, tylko forum nas wszystkich. Przy okazji następnych kolejek mam zamiar zakładać podobne tematy. Jeżeli już mam coś od siebie napisać, to traktuję po części te mecze jako wydarzenia sportowe, które odbywają się na SS i liczą się do ogólnopolskich statystyk czy komuś się to podoba czy nie.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn mar 29, 2010 6:00 pm

BINGONH pisze:i chciałbym by po tym sezonie spółka zakończyła działalność ogłaszając upadłość

To po co wyrażasz dla nich poparcie poprzez gest stawienia się na meczu?


BINGONH pisze:Ale z drugiej strony jak ktoś jest przekonany że NH2010 jest cudownym lekiem na wszystkie nasze problemy - też jest w błędzie


Nie jest cudownym lekiem, ale w zasadzie jedynym lekiem.


BINGONH pisze:Mnie wręcz zaszokował wiadomość napisana przez bodajże Metala iż NH2010 nie zamierza starać się o przejęcie obiektów, potem dostałem odpowiedz na moje pytanie iż NH2010 będzie chciał przejąć obiekty jeżeli zdobędzie fundusze na ich utrzymanie.
I teraz dochodzimy do sedna
Jak w ogóle ma zamiar funkcjonować nowy klub nie mając nawet obiektu?
Chcecie stworzyć Polonie Kraków - bis?


Bardzo dobre podejście. Trzeba mierzyć siły na zamiary.
Będziemy grać tam, gdzie nas będzie stać.

Jak się wszystko poukłada to się pomyśli o obiektach.
Po kolei, nie wszystko naraz. Przecież stadion można wynająć i grać na nim podczas meczu, a wtedy unika się kosztów związanych z jego utrzymaniem.
Spójrz na Stowarzyszenie Speedway Wanda - nie mają stadionu, wynajmują go na czas meczów i treningów od KS Wanda.
Bardzo rozsądne podejście.
Chcecie już na starcie gospodarować środkami pieniężnymi tak jak S.S.A., czy K.S. H.?



BINGONH pisze:widzę że na razie działa to na zasadzie, jebać SSA wystawimy, własną drużne choćby a A klasie a potem się zobaczy.
Skoro spółka mająca drużynę w 3 lidze walcząc o awans mająca kibiców i pierwszoligowy stadion nie może znaleźć sponsora
to jak ma zamiar to uczynić drużyna z A klasy bez obiektu?


i znowu przykład Speedway Wandy... Oni przecież nie mają stadionu...



- Jak ma zamiar NH2010 pozyskać sponsorów, w obliczu tego, że S.S.A. nie potrafiła?

Proste - poprzez dobrą opinię, poprzez to, że nowy klub będzie budził zaufanie. Nie będzie ciągnącego się smrodu w stylu "złodzieje, sprzedawczyki, przejadają kasę". Teraz już masz odpowiedź dlaczego S.S.A nie mogła znaleźć sponsora - bo żaden normalny inwestor nie pakowałby się w to bagno. I tu nie mówię o obecnym zarządzie, ale o ogólnej famie, która ciągnie się za Hutnikiem od lat (że to złodzieje).



- Zasada "jebać S.S.A."


Potrzebna nam JEDNOŚĆ. Najwięcej osiągnęlibyśmy jednoznacznym stuprocentowym bojkotem.

Przy pustym stadionie nawet Gil załamał by ręce.



- A jeszcze wracając do sponsora...

Kluby grające niżej od S.S.A. mają więcej sponsorów.
Budzą zaufanie, nie są zadłużone, są rozsądnie zarządzane i nie ciągnie się za nimi czarna fama...



BINGONH pisze:a forum jest od tego żeby wygłaszać swoje poglądy w końcu mamy wolność i słowa i nie wszyscy muszą się zgadzać ze sobą we wszystkim


Cieszę się i dlatego rozmawiamy :)
Aczkolwiek ja byłbym za tym, aby zamknąć archiwalne działy, na zasadzie, że można je tylko przeglądać.

Spójrzmy prawdzie w oczy - to jest forum NH2010 i ma służyć jego interesom.

W dzisiejszych czasach firmy mają specjalnych pracowników, którzy logują się na forach branżowych i zachwalają swoją firmę. A ciemny klient kupi to, że ktoś zachwala ten, czy tamten towar.

Stuprocentowo niezależne poglądy można wyrażać na Onecie, czy Interii...

Taka prawda, firmy dbają o swój wizerunek, moderują fora, nie ma czegoś takiego, jak zupełnie niezależna dyskusja.

Smutne, acz prawdziwe.

Takie czasy.




Na koniec apeluję o jedność i więcej optymizmu!

Można kibicować S.S.A., ale po co? Widzisz jakąś perspektywę na przyszłość? Zmieni się coś na lepsze? Raczej nie.


PS: Osobiście uważam, że NH2010 i Gil powinny się dogadać (ale to moje osobiste zdanie!). Z tym, że jeśli mamy coś znaczyć w takiej symbiozie i mieć realne prawo głosu, i decydowania o klubie, to musimy być mocną, silną stroną negocjacji.

I dlatego właśnie jedność i stanowczy bojkot są tak potrzebne.





Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pn mar 29, 2010 6:15 pm

Proponuję przenieść dyskusję nt. NH2010 do właściwego forum, jest tam taki temat, gdzie każdy może napisać co myśli i jak to widzi.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » pn mar 29, 2010 6:19 pm

"Zresztą na to pytanie nikt nie daje odpowiedzi, widzę że na razie działa to na zasadzie, jebać SSA wystawimy, własną drużne choćby a A klasie a potem się zobaczy.
Skoro spółka mająca drużynę w 3 lidze walcząc o awans mająca kibiców i pierwszoligowy stadion nie może znaleźć sponsora
to jak ma zamiar to uczynić drużyna z A klasy bez obiektu? "

Stowarzyszenie jest jeszcze w fazie rejestracji więc chyba oczywiste , że nie ogłoszą wszem i wobec listy sponsorów, czy firm z którymi są "po słowie" . Uwierz mi że ludzie tworzący NH2010 twardo stąpają po ziemi i ich postawa jest baaardzo daleka od takiej jaką ty sugerujesz.
Poza tym zapominasz chyba o tym, że spółka ma ponad 5 baniek długu i do tego jest w rękach ludzi co najmniej niegodnych zaufania.
Wiadomo, że kibiców zżera ciekawość ale jak pokazuje życie na razie nie ma sensu o niczym informować bo wszystko to może wyjść na niekorzyść NH2010. Przecież gdyby nie ogłoszono, że NH2010 powstaje to tej wiosny niektórzy z nas nie mieliby w ogóle zmartwień typu iść na mecz ssa czy nie bo takiej drużyny by po prostu nie było !
HUTNICZY KLUB SPORTOWY


http://www.youtube.com/watch?v=wFOfiYD--_4
WIELKA POLSKA!

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn mar 29, 2010 6:27 pm

Proponuję osobom decyzyjnym zorganizowanie w godzinach meczów (u siebie) S.S.A. jakiejś alternatywy dla kibiców.

Aby nie łazić z miejsca na miejsce i krzątać się po domu.
Wiadomo, że przyzwyczajenie robi swoje i człowieka ciągnie na SS.

Dlatego potrzebna jest jakaś tymczasowa alternatywa.
- aby zabić czas
- aby utrzymywać zwartość naszych szeregów
- aby nie mieć wątpliwości, czy iść na S.S.A, czy nie

Szkoda, że z Jastrzębiem wyszło jak wyszło, bo zawsze była by opcja jeździć do nich.


Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
forever
Posty: 167
Rejestracja: sob sty 15, 2005 2:02 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: forever » pn mar 29, 2010 7:15 pm

alternatywa: WANDA NOWA HUTA
IH IK S - IN IH