Mecze SSA (runda wiosenna 2010)

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

FABIANO
Posty: 44
Rejestracja: śr mar 03, 2010 6:32 pm
Lokalizacja: okolica Krakowa (niegdyś)

Postautor: FABIANO » pn maja 24, 2010 12:27 am

bn pisze:
KonradHKS pisze:Druga opcja to taka że nie korzystają z awansu i spadają 2 klasy rozgrywkowe czyli z 2 do 4 i w takim wypadku już najwierniejsi dziadkowie wybiorą NH2010 bo trudno żeby nie położyli lachy na SSA które po raz kolejny by zrobiło ludzi w wielkiego chuja.


Aby tak się stało, musieli by najpierw dostać licencję na tą nową II ligę. Jeśli jej nie otrzymają, a znów dostaną na III ligę, to zagrają w III, bo przy braku licencji się o dwie ligi nie spada. Na drugą przyznaje za to już nie MPZN tylko PZPN, więc chociaż w nim też są wałki, to jednak aż taki jak teraz nie przejdzie. Może być oczywiście też tak, że nie otrzymają na żadną z nich - niezależnie od awansu, bo w przyszłym roku III prowadzić będzie Świętokrzyski ZPN, więc z takim wałkiem jak przyznanie licencji dla SSA w tej rundzie będzie nieco trudniej.

A osobiście mam nadzieję, że awansuje Garbarnia.
No a w jaki sposób 3-cio ligowy Hutnik gra? Bo miasto udostępnia im koszty wyjazdów. Więc i tym samym składem mogą grać w drugiej lidze. Wyjazdy pokryte;stadion wymogi spełnia;-nie ździwię się jak pan Gil pozwoli im grać o klasę wyżej. Nic i tak nie stracą-ewntualnie spadną znów do trzeciej-więc i tak nie jest źle. W wypadku pierwszego miejsca ta opcja jest bardzo możliwa. A NH2010 niech szykuje szyld i skład trochę inny bo czasu do sezonu coraz mniej-jeśli chcą jeszcze grac w nizszej lidze
Ostatnio zmieniony pn maja 24, 2010 12:31 am przez FABIANO, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn maja 24, 2010 12:30 am

Wytłumaczy mi ktoś? Bo nie rozumiem.
Jak Miasto może "udostępniać koszty wyjazdów"?
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

FABIANO
Posty: 44
Rejestracja: śr mar 03, 2010 6:32 pm
Lokalizacja: okolica Krakowa (niegdyś)

Postautor: FABIANO » pn maja 24, 2010 12:35 am

OŻÓG 1950 pisze:Wytłumaczy mi ktoś? Bo nie rozumiem.
Jak Miasto może "udostępniać koszty wyjazdów"?
OŻÓG1950 posłuchaj. Jak piłkarze SSA dojeżdżają na mecze? Mają sponsora?No nie! Wykładają ze swoich kieszonkowych? Też nie!!. Tylko miasto pozostaje. A sędziów jako gospodarz kto opłaca?? Pozostaje...znów miasto bo kto?

dzuhas
Posty: 2361
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » pn maja 24, 2010 12:38 am

MZPN
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn maja 24, 2010 1:15 am

FABIANO pisze:
OŻÓG 1950 pisze:Wytłumaczy mi ktoś? Bo nie rozumiem.
Jak Miasto może "udostępniać koszty wyjazdów"?
OŻÓG1950 posłuchaj. Jak piłkarze SSA dojeżdżają na mecze? Mają sponsora?No nie! Wykładają ze swoich kieszonkowych? Też nie!!. Tylko miasto pozostaje. A sędziów jako gospodarz kto opłaca?? Pozostaje...znów miasto bo kto?


Ale Miasto nie może łożyć na prywatną spółkę.

Coś wiesz, ale chyba pokręciłeś.

W każdym bądź razie dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn maja 24, 2010 2:29 am

Na serio, to nie jestem w stanie zrozumieć Waszego życia z tym SSAjacym tworem, który robił nas w chuja przez tyle lat, że Wam sie chce...

lucero
Posty: 1290
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » pn maja 24, 2010 8:22 am

FABIANO zarejestrował się i na każdy temat ma coś do powiedzenia :)

Jaki ma plan SSA można sobie dywagować bez końca (chociaż w samej spółce nie ma komu), na tę chwilę wszystkie drogi finansowania tego tworu są zamknięte, także przez miasto. Piłkarze standard- grosza nie wiedzieli, trenerzy juniorów także już dali sobie spokój z pracą na słowo Gila. 2 liga organizacyjnie jest matrixem dla SSA a gra na licencji czymś, co jeszcze się nie udało u nas na dobrą sprawę nikomu.

Zamiast dywagować powoli zwierajcie szyki na pomoc w meczu z Magdeburgiem, bo zaryzykuje stwierdzenie, iż ta operacja jest trudniejsza niż zorganizowanie całego sezonu w 2 lidze.

FABIANO
Posty: 44
Rejestracja: śr mar 03, 2010 6:32 pm
Lokalizacja: okolica Krakowa (niegdyś)

Postautor: FABIANO » pn maja 24, 2010 10:03 am

Porter_HKS pisze:http://sportowetempo.pl/pn_malopolska_iii/artykul/13307_Hutnik_planowo_choc_w_bolach


Widzów 200 - dosyć dużo jak na bojkot
Widzów 200 :shock: :?: .To kto tam był :?:

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » pn maja 24, 2010 10:42 am

OŻÓG 1950 pisze:
FABIANO pisze:
OŻÓG 1950 pisze:Wytłumaczy mi ktoś? Bo nie rozumiem.
Jak Miasto może "udostępniać koszty wyjazdów"?
OŻÓG1950 posłuchaj. Jak piłkarze SSA dojeżdżają na mecze? Mają sponsora?No nie! Wykładają ze swoich kieszonkowych? Też nie!!. Tylko miasto pozostaje. A sędziów jako gospodarz kto opłaca?? Pozostaje...znów miasto bo kto?


Ale Miasto nie może łożyć na prywatną spółkę.

Coś wiesz, ale chyba pokręciłeś.

W każdym bądź razie dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam


Ożóg, powtórze jeszcze raz bo już kiedyś o tym pisałem. Nie bierz tak do końca na powaznie tego co pisze niejaki Fabiano, bo on mieszka pół Polski od Krakowa ;) Wszystko co wie, to przeczytał w necie albo są to jego luźne domysły.
Zreszta masz racje w kwestii tego że miasto nie może finansować prywatnej spółki.

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn maja 24, 2010 11:56 am

Raczej nie musi, a może. Skąd Gil wziął 150 tyśków na start?
No właśnie...

GrzesiekNH!
Posty: 115
Rejestracja: pt lis 14, 2008 3:10 pm

Postautor: GrzesiekNH! » pn maja 24, 2010 12:03 pm

FABIANO pisze:
Porter_HKS pisze:http://sportowetempo.pl/pn_malopolska_iii/artykul/13307_Hutnik_planowo_choc_w_bolach


Widzów 200 - dosyć dużo jak na bojkot
Widzów 200 :shock: :?: .To kto tam był :?:


Dziwne, jak przechodziłem tam to była zajęta ta trybuna przy budynku klubowym. 200 to "trochę" za dużo.


Swoją drogą Gil ładnie sobie słodzi w Głosie, o tym swoim stowarzyszeniu.

Pomysl1950
Posty: 262
Rejestracja: czw paź 30, 2008 6:15 pm
Lokalizacja: Skarpa

Postautor: Pomysl1950 » pn maja 24, 2010 12:55 pm

200 osób na pewno nie bylo, sam poszedłem się przejść zobaczyć jaki wynik jest i jakimś dziwnym trafem wylądowałem na stadionie (wszedłem bez biletu za darmo, nawet nikt nie sprawdzał)

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pn maja 24, 2010 1:02 pm

Pomysl1950 pisze:200 osób na pewno nie bylo, sam poszedłem się przejść zobaczyć jaki wynik jest i jakimś dziwnym trafem wylądowałem na stadionie (wszedłem bez biletu za darmo, nawet nikt nie sprawdzał)


Tak uczciwie rzecz biorąc to było coś ok 150

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » pn maja 24, 2010 2:10 pm

200 osób na pewno nie bylo, sam poszedłem się przejść zobaczyć jaki wynik jest i jakimś dziwnym trafem wylądowałem na stadionie (wszedłem bez biletu za darmo, nawet nikt nie sprawdzał)

a była ochrona?

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pn maja 24, 2010 2:13 pm

pablo pisze:a była ochrona?


Służba porządkowa kilku dziadków, nie ma ochrony widać tną koszty jak mogą.
Przy takiej ilości widzów Ustawa tego nie wymaga