BOISKO WIELOFUNKCYJNE - odpalenie!

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » sob lis 19, 2005 9:50 pm

JOK_NH pisze:Poczytaj o idei komunizmu. Potem zobacz na poczynania Stalina. Odpowiedz sobie na pytanie: Co ma jedno z drugim? A potem zabierz głos w dyskusji.
.


To ty poczytaj sobie co to jest faszyzm i o jego idei. Potem zobacz na poczynania Hitlera i odpowiedz sobie na pytanie co jedno z drugim ma wspolnego. Bo nie masz pojecia o tym co piszesz wiesz tyle co ci pani w szkole na historii powiedziala.

Gdzie w idei faszyzmu jest o zagładzie, faszyzm to totalitarny ustroj polityczny i nie mieszaj go z holocaustem bo to dwa rozne pojecia. We Włoszech tez był faszyzm za panowania Mussoliniego ale tam nie bylo oboz koncentracyjnych. Porownujac wszystkie ofiary komunizmu na swiecie do ofiar faszyzmu, to hitler zabil cwiartke tego co komunisci.

Sorki HDS za zmienianie tematu ale nie wytrzymalem.

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » sob lis 19, 2005 11:28 pm

Marchewa pisze:
JOK_NH pisze:Poczytaj o idei komunizmu. Potem zobacz na poczynania Stalina. Odpowiedz sobie na pytanie: Co ma jedno z drugim? A potem zabierz głos w dyskusji.
.


To ty poczytaj sobie co to jest faszyzm i o jego idei. Potem zobacz na poczynania Hitlera i odpowiedz sobie na pytanie co jedno z drugim ma wspolnego. Bo nie masz pojecia o tym co piszesz wiesz tyle co ci pani w szkole na historii powiedziala.

Gdzie w idei faszyzmu jest o zagładzie, faszyzm to totalitarny ustroj polityczny i nie mieszaj go z holocaustem bo to dwa rozne pojecia. We Włoszech tez był faszyzm za panowania Mussoliniego ale tam nie bylo oboz koncentracyjnych. Porownujac wszystkie ofiary komunizmu na swiecie do ofiar faszyzmu, to hitler zabil cwiartke tego co komunisci.

Sorki HDS za zmienianie tematu ale nie wytrzymalem.

Kolega ma racje jesli policzyc ofiary rezimów komunistycznych napewno jest ich wiecej Chiny , Kambodza etc , może dlatego ,że komunizm miał dłuższy zywot i wiecej ludzi do exterminacji , jedno i drugie przejebane
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

JOK_NH
Posty: 4605
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt lis 25, 2005 4:32 pm

Marchewa pisze:
JOK_NH pisze:Poczytaj o idei komunizmu. Potem zobacz na poczynania Stalina. Odpowiedz sobie na pytanie: Co ma jedno z drugim? A potem zabierz głos w dyskusji.
.


To ty poczytaj sobie co to jest faszyzm i o jego idei. Potem zobacz na poczynania Hitlera i odpowiedz sobie na pytanie co jedno z drugim ma wspolnego. Bo nie masz pojecia o tym co piszesz wiesz tyle co ci pani w szkole na historii powiedziala.

Gdzie w idei faszyzmu jest o zagładzie, faszyzm to totalitarny ustroj polityczny i nie mieszaj go z holocaustem bo to dwa rozne pojecia. We Włoszech tez był faszyzm za panowania Mussoliniego ale tam nie bylo oboz koncentracyjnych. Porownujac wszystkie ofiary komunizmu na swiecie do ofiar faszyzmu, to hitler zabil cwiartke tego co komunisci.

Sorki HDS za zmienianie tematu ale nie wytrzymalem.


No to poczytaj brachu o faszyzmie we Włoszech, bo dla mnie obozy koncentracyjne to nie jedyny pryzmat mordrestw z okresu rozkwitu faszyzmu w Europie. Ty pocztałeś więcej, niż oczekują na lekcji historii i teraz każdy, który się z Toba nie zgadza to niedouczony debil, więc wybacz, ale kończę tą polemikę - nie tylko Ty masz dostep do książek. Zresztą ja komunistą nie jestem i nie mam zamiaru tu nadstawiac pyska, za coś, za co nie jestem w stanie oddac głowy :wink:

A na marginesie, to jest dla mnie smutne, że w Polsce są ludzie, którzy tak lekką ręką wypowiadają się w tendencyjny sposób o faszyźmie.

pzdr

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » pt lis 25, 2005 6:05 pm

JOK_NH pisze:
Marchewa pisze:
JOK_NH pisze:Poczytaj o idei komunizmu. Potem zobacz na poczynania Stalina. Odpowiedz sobie na pytanie: Co ma jedno z drugim? A potem zabierz głos w dyskusji.
.


To ty poczytaj sobie co to jest faszyzm i o jego idei. Potem zobacz na poczynania Hitlera i odpowiedz sobie na pytanie co jedno z drugim ma wspolnego. Bo nie masz pojecia o tym co piszesz wiesz tyle co ci pani w szkole na historii powiedziala.

Gdzie w idei faszyzmu jest o zagładzie, faszyzm to totalitarny ustroj polityczny i nie mieszaj go z holocaustem bo to dwa rozne pojecia. We Włoszech tez był faszyzm za panowania Mussoliniego ale tam nie bylo oboz koncentracyjnych. Porownujac wszystkie ofiary komunizmu na swiecie do ofiar faszyzmu, to hitler zabil cwiartke tego co komunisci.

Sorki HDS za zmienianie tematu ale nie wytrzymalem.


No to poczytaj brachu o faszyzmie we Włoszech, bo dla mnie obozy koncentracyjne to nie jedyny pryzmat mordrestw z okresu rozkwitu faszyzmu w Europie. Ty pocztałeś więcej, niż oczekują na lekcji historii i teraz każdy, który się z Toba nie zgadza to niedouczony debil, więc wybacz, ale kończę tą polemikę - nie tylko Ty masz dostep do książek. Zresztą ja komunistą nie jestem i nie mam zamiaru tu nadstawiac pyska, za coś, za co nie jestem w stanie oddac głowy :wink:


pzdr


Pokaz mi gdzie tak napisałem, konczysz polemike bo nie umiesz jej prowadzic i nie masz racji.[/b]

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » pt lis 25, 2005 9:22 pm

PennyWise pisze:A tobie suchy sie wszystko kojarzy z gejami , bo co ksiadz proboszcz jak ministrantem byles ,obmacywal cie po pupci , czy pan od wf w kantorku ci siusiaka glaskal , i co na stare lata kompleksy wychodza z kobietami sie nie uklada i szukasz winnych

jak zwykle wszystko ci sie p.jeba.o.
Nigdy nie bylem ministrantem.
Jestem wielbicielem kobiet w odroznieniu od ciebie homosiu.

JOK_NH komunizm w czystej postaci nie zakładał zagłady.
:?: :?: :?:
Suche Stawy-
były ryby
są piłkarze

JOK_NH
Posty: 4605
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt lis 25, 2005 10:03 pm

Marchewa, opcja braku mojej racji jest prawdopodobna, ale potraktowałeś mnie z góry, co zabiera mi ochotę poprostu do dalszej rozmowy, która mogłaby byc w gruncie rzeczy bardzo interesująca. Może kiedyś jeszcze o tym pobajerzymy, tyle, że na spokojnie.... 8) Polemikę prowadzic umiem, jeżeli twierdzisz inaczej...to trudno - to także zakładanie czegoś z góry.
Pzdr
Suchystaw rozwiń, bo nie rozumiem za bardzo Twojego pytania, a nie chciałbym napisac czegos na wyrost.

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » pt lis 25, 2005 10:09 pm

to ja wlasnie chce zebys rozwinal to zdanie, ktore zacytowalem
Suche Stawy-

były ryby

są piłkarze

JOK_NH
Posty: 4605
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob lis 26, 2005 4:27 pm

Ale co tu rozwijac? To chyba zrozumiałe zdanie. Nie ma w tym jakiejś ukrytej treści.

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » pn sty 16, 2006 10:13 am

W sobotę o godzinie 13.00 I drużyna rozpoczęła oficjalnie przygotowania do rundy wiosennej. W treningu uczestniczyło 22 zawodników. Od poniedziałku treningi będą się odbywać 5 razy wtygodniu. Raz pod balonem na Hutniku, 2 razy na hali Tomexu i 2 razy na boisku. Przywidywane sa również treningi (zwłaszcza w pierwszym okresie) na klubowej siłowni....


edit: male niedopatrzenie z mojej strony ;] chodzi o Prądniczanke
Ostatnio zmieniony pn sty 16, 2006 1:34 pm przez HDS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
TERROR
Posty: 68
Rejestracja: czw gru 15, 2005 4:39 pm

Postautor: TERROR » pn sty 16, 2006 12:38 pm

HDS mam pytanie
w tych 22 zawodnikach uczestniczyl ktos nowy wogole?

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » pt mar 03, 2006 4:07 pm

Obrazek


Każdy z tych ktorzy byli kolo balonu, szli pograc na boisku wielofnukncyjnym zapewne spotkala nie mila niespodzianka w postaci zlego dojscia przez bloto, do drzwi wejsciowych na zaplecze. Czy klub ma zamiar cos z tym fantem zrobic? Jesli tak to kiedy? Za "...nascie" dni zaczyna sie wiosna, co za tym idzie roztopy a co z kolei za tym idzie grzaskie podloze i jeszcze wiecej blota kolo zaplecza. Bądą jakies udogodnienia w zwiazku z ta sprawa prowadzone?

Spocony w lodówce
Posty: 70
Rejestracja: śr sie 25, 2004 8:54 pm
Lokalizacja: z Lodówki

Postautor: Spocony w lodówce » pt mar 03, 2006 10:28 pm

HDS- ta reklama dotyczy boiska pod balonem? Przeciez tam nie ma sztucznej trawy.
Dumni po wygranej, wierni po porażce,wkurwieni po remisie.

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » sob mar 04, 2006 5:16 pm

A może znasz jakieś inne nowe boisko na tenis :?: Jak tak to mi powiedz , w którym miejscu się znajduje :lol: . Sztuczna nawierzchnia , trawa . Co za różnica , nie doszukuj się szczegulików .

Spocony w lodówce
Posty: 70
Rejestracja: śr sie 25, 2004 8:54 pm
Lokalizacja: z Lodówki

Postautor: Spocony w lodówce » ndz mar 05, 2006 11:35 am

Weź nie pierdol bo to boisko co jest teraz a sztuczna trawa to jest duza róznica.
Dumni po wygranej, wierni po porażce,wkurwieni po remisie.

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » ndz mar 05, 2006 3:31 pm

Spocony w lodówce pisze:Weź nie pierdol bo to boisko co jest teraz a sztuczna trawa to jest duza róznica.
to powiedz to prezesom zeby nie pierdolili i zmienili napis na banerze!!! PROSTE- niepradwaz?!