Pytania do Informacji

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » śr wrz 30, 2009 9:06 am

Informacja pisze:
4. Spółka starała się o zarząd nad mogącą przynosić (i przynoszącą) korzyści finansowe nową halą sportową Com - Com Zone, jak jednak powszechnie wiadomo wszelkim instytucjom kościelnym jest w tym mieście zawsze i wszędzie bliżej i lepiej, w związku z czym zarząd takowy otrzymało Stowarzyszenie "U Siemachy"..


ja na przykład dobrze pamętam, jak się starała..
dawno temu Marketingowiec napisał : "Pomysł zarządzania Centrum wyszedł od Zarządu Hutnika idotyczył sytuacji, gdy Gmina Miejska finansuje utrzymanie obiektu. W sytuacji, gdy obiekt ma się sam finansować, Hutnik przestał być zainteresowany prowadzeniem tego obiektu. Ponadto o przeznaczeniu Centrum decydował Prezydent Majchrowski. "

więc w sytuacji, gdy w Krakowie rozkręcają się prywante ośrodki NA ZADUPIU w stylu Skotniki czy Kolna, nic nie tłumaczy nieudolności zarządu i jego strachu przed O RANY ! - kolejną "odpowiedzialnością".
ale najłatwiej zwalić na czarną mafię bo to chwytliwe jak nie Cystersi to inni no przecież wszyscy winni tylko nie zarząd

czy zarząd planuje zatrudnić kogokolwiek z wiedzą i doświadczeniem w branży sportowej ?? typu P.D.?
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » śr wrz 30, 2009 9:29 am

Cato pisze:
Informacja pisze:
4. Spółka starała się o zarząd nad mogącą przynosić (i przynoszącą) korzyści finansowe nową halą sportową Com - Com Zone, jak jednak powszechnie wiadomo wszelkim instytucjom kościelnym jest w tym mieście zawsze i wszędzie bliżej i lepiej, w związku z czym zarząd takowy otrzymało Stowarzyszenie "U Siemachy"..


ja na przykład dobrze pamętam, jak się starała..
dawno temu Marketingowiec napisał : "Pomysł zarządzania Centrum wyszedł od Zarządu Hutnika idotyczył sytuacji, gdy Gmina Miejska finansuje utrzymanie obiektu. W sytuacji, gdy obiekt ma się sam finansować, Hutnik przestał być zainteresowany prowadzeniem tego obiektu. Ponadto o przeznaczeniu Centrum decydował Prezydent Majchrowski. "

więc w sytuacji, gdy w Krakowie rozkręcają się prywante ośrodki NA ZADUPIU w stylu Skotniki czy Kolna, nic nie tłumaczy nieudolności zarządu i jego strachu przed O RANY ! - kolejną "odpowiedzialnością".
ale najłatwiej zwalić na czarną mafię bo to chwytliwe jak nie Cystersi to inni no przecież wszyscy winni tylko nie zarząd

czy zarząd planuje zatrudnić kogokolwiek z wiedzą i doświadczeniem w branży sportowej ?? typu P.D.?


Ja znam tylko zdanie obecnego zarządu, który bardzo żałuje, że Hutnik nie ma zarządu nad Com - Comem. Jeśli rzeczywiście sytuacja wyglądała tak, jak to przedstawiasz (a nie mam powodów, by w to nie wierzyć), to pozostaje tylko żałować, że któryś z poprzednich zarządów był tak, hm, "odpowiedzialny"...

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » śr wrz 30, 2009 2:48 pm

Informacja pisze:
5. Można powiedzieć, że Hutnik i miasto doszły do pewnego porozumienia i rachunek za wykonane do tej pory prace zostanie zapłacony. Trwają rozmowy dotyczące dalszej współpracy i modernizacji Suchych Stawów, zarząd liczy na konstruktywne rozstrzygnięcia w tej kwestii, wszakże nie tylko kibice słyszeli (i czytali) obietnice ZIS mówiące o zbudowaniu do wiosny cudów na naszym stadionie z podgrzewaną murawą włącznie. W związku z tym, że miasto zobowiązało się do płacenia za wykonane prace trwają one nadal. Oprócz wpływów z tego tytułu spółka oczekuje także na zapłatę za roboty wykonane na rynku budowlanym. Ponadto firma Tobet - pomimo tego, że umowa utknęła na Malcie - chce pomóc klubowi w przetrwaniu kryzysu i zamierza przelać pewną kwotę pieniędzy.



NA PIŚMIE ???

bn
Posty: 3053
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr wrz 30, 2009 9:15 pm

Informacja pisze:Komunikat 15 września 2009 roku

Władze klubu cały czas pracują nad restrukturyzacją całej spółki i nad pozbyciem się ogona długów w taki sposób, aby nie stracić klasy rozgrywkowej, czyli mówiąc wprost, aby nie zostać zdegradowanym. W celu dokonania tych działań podjęto rozmowy z jednym z najlepszych biur prawnych w kraju zajmującym się tematyką prawa sportowego. Kontakt z ww. kancelarią nastąpił także dzięki prywatnym znajomościom prezesa Oraczewskiego, mało tego, dzięki temu kancelaria ta pracuje poniżej swojej zwyczajowej stawki. W kontekście naprawy sytuacji spółki zarząd postanowił działać metodą drobnych kroków nie stosując radykalnych środków i rozwiązań (takich jak likwidacja klubu i wycofanie zespołu z rozgrywek, co byłoby rozwiązaniem najprostszym, ale najbardziej kosztownym sportowo). Aby ten plan miał szansę się powieść potrzebna jest współpraca wszystkich, którym zależy na wyciągnięciu Hutnika z bagna, w którym znalazł się przez lata zaniedbań poprzednich zarządów


1. Na jakim etapie są obecnie prace kancelarii? Czy i jaki harmonogram został przyjęty?
2. Jak duży priorytet HKSSA ma dla tych ww. działań?
3. Czy analiza ww. kancelarii przewiduje wydzielenie z HKSSA nowej spółki zajmującej się tylko sportem?

fan
Posty: 983
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » czw paź 01, 2009 7:25 am

Czy spółka remontowa ma aktualnie jakieś zlecenia, czy tak jak powiedział pseudo - v-ce prezes Szmyt nic się w temacie nie dzieje...

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » czw paź 01, 2009 9:12 am

1. Nie mam dostępu do harmonogramu działania rzeczonej kancelarii, dlatego nie wiem, na jakim etapie są jej prace. Dla zarządu działania te mają najwyższy priorytet, jest to chyba już ostatnia możliwość i próba ratowania Hutnika w kształcie takim, w jakim istnieje dotychczas. Trudno mi odpowiedzieć na pytanie, czy wydzielenie ze spółki części stricte sportowej jest na pewno przewidziane; na pewno jest brane pod uwagę jako jedna z prawdopodobnych opcji

2. Spółka zakończyła ostatnio prace jako podwykonawca dla jednej z firm developerskich, na pewno stara się o następne prace, m.in. znowu w tej branży, natomiast nie wiem, w tym momencie nie pytałem, czy konkretnie na dzień dzisiejszy jakieś prace znajdują się w gestii spółki.

bn
Posty: 3053
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » czw paź 01, 2009 7:48 pm

Ad 1 Czy Informacja mogłaby spytać o tę kwestię Prezesa? Jeśli to ostatnia możliwość i próba ratowania Hutnika w obecnym kształcie, informacja o stanie postępu prac lub planowanym harmonogramie wydaje się być istotna.

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » czw paź 01, 2009 9:50 pm

bn pisze:Ad 1 Czy Informacja mogłaby spytać o tę kwestię Prezesa? Jeśli to ostatnia możliwość i próba ratowania Hutnika w obecnym kształcie, informacja o stanie postępu prac lub planowanym harmonogramie wydaje się być istotna.


Oczywiście, mogę spytać o te kwestię, niemniej jednak z góry uprzedzam - znając specyfikę pracy większości kancelarii prawnych oraz mniej więcej specyfikę działań takiego typu, jakie wymagane są w sytuacji spółki - mogę nie uzyskać na nie żadnej oficjalnej odpowiedzi.

JOK_NH
Posty: 4617
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt paź 02, 2009 1:30 am

Ja chciałbym się dowiedzieć, co to za budynek jest budowany z lewek strony kubu?

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » pt paź 02, 2009 9:03 am

JOK_NH pisze:Ja chciałbym się dowiedzieć, co to za budynek jest budowany z lewek strony kubu?


O ile dobrze rozumiem, o którą stronę Ci chodzi, to jest to podstacja transformatorowa do obsługi słupów oświetleniowych

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt paź 02, 2009 11:37 am

Czy pismo, które napisałem i złożyłem w pokoju Prezesa na ręce pani sekretarki, dotarło do niego?
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » pt paź 02, 2009 11:52 am

OŻÓG 1950 pisze:Czy pismo, które napisałem i złożyłem w pokoju Prezesa na ręce pani sekretarki, dotarło do niego?


Dotarło, dotarło, od razu był do mnie telefon w związku z nim. Więcej informacji o samym piśmie masz na privie, a za chwileczkę napiszę oficjalną reakcję, której byłem świadkiem.

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob paź 03, 2009 9:30 pm

Powtórzę po raz setny pytanie....

Czy zarząd interesuję się w ogóle kosztami oświetlenia?


Interesuje mnie koszt oświetlenia jednego meczu oraz koszt utrzymania wszystkiego w gotowości przed jeden dzień (24 godziny)!

Ja rozumiem że nie ma pieniędzy ale oświetlenie 4 ligowego stadionu na pewno 1000 nie przekroczy (a powinno wynieść 3/4 stówki) a ciekawi mnie to utrzymywanie tego w gotowości.

Myślę że jeśli nie byłby to drogi interes to granie przy oświetleniu z Orliczem (planowany 11 listopada godz.11) mogło by być ciekawym pomysłem.

DamianHKS
Posty: 73
Rejestracja: wt lis 11, 2008 11:51 am
Lokalizacja: NH

Postautor: DamianHKS » ndz paź 04, 2009 11:13 am

Zauważyłem,że mecz przy oświetleniu gra.np Odra Opole czy GKS Jastrzębie w których to klubach niema pieniędzy... przykład Odry która wogóle niewystartowała w rozgrywkach 1 Ligi i teraz gra w 4ej... Tak samo można powiedzieć o GKS który ledwo co wystartował i też niejest za ciekawie...

Więc jak to z tym jest?
Hutnik Krakow Hooligans

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1891
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz paź 04, 2009 12:23 pm

co tak uparliście się na te światła?? nie stać nikogo teraz na odpalanie nawet jak będą stały!! składkę będziecie robić na prąd ?? są ważniejsze potrzeby. Zejdźmy na ziemię. :twisted: