Pytania do Informacji

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

Awatar użytkownika
jarekb
Posty: 335
Rejestracja: śr cze 04, 2008 10:59 am
Lokalizacja: Libertów

Postautor: jarekb » wt paź 13, 2009 6:37 pm

Jeśli w końcu w klubie zaczynają się pokazywać pieniądze od miasta i sponsora no to pytanie - jakie są szanse na szybkie uregulowanie wynagrodzeń dla piłkarzy ?

bn
Posty: 3053
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » czw paź 15, 2009 7:39 pm

Sportowe Tempo pisze:Wydział Gier Małopolskiego Związku Piłki Nożnej w Krakowie nie czekał do piątku; w związku z niesprzyjającą pogodą i złym stanem boisk już dziś została podjęta decyzja o odwołaniu meczów piłkarskich w Małopolsce (od III ligi w dół) zaplanowanych na piątek 16 i na najbliższy weekend, 17-18 października 2009 r. W niektórych podokręgach MZPN mecze się jednak odbędą (Tarnów, Bochnia, Brzesko, Żabno, Gorlice, Oświęcim). Decyzje o spotkaniach II ligi, grupy wschodniej zostaną podjęte w piątek.Wydział Gier Małopolskiego Związku Piłki Nożnej w Krakowie nie czekał do piątku; w związku z niesprzyjającą pogodą i złym stanem boisk już dziś została podjęta decyzja o odwołaniu meczów piłkarskich w Małopolsce (od III ligi w dół) zaplanowanych na piątek 16 i na najbliższy weekend, 17-18 października 2009 r. W niektórych podokręgach MZPN mecze się jednak odbędą (Tarnów, Bochnia, Brzesko, Żabno, Gorlice, Oświęcim). Decyzje o spotkaniach II ligi, grupy wschodniej zostaną podjęte w piątek.

Nie będzie spotkań w ligach seniorów, prowadzonych przez MZPN - w III lidze, IV lidze, V lidze Kraków - Wadowice, VI lidze krakowskiej oraz w klasach A (gr. I i II), B (gr. I-IV) i C (gr. I - III). Odwołane zostało także zaplanowane na piątek 16.10 spotkanie Unii Tarnów z Górnikiem Wieliczka. Jeśli chodzi o III ligę, to jako termin zastępczy w grę wchodziła początkowo najbliższa środa 21 bm., ale - jak powiedział Stefan Komendołowicz, sekretarz WG MZPN - ostatecznie zdecydowano, że mecze zostaną przełożone na 14-15 listopada.

Odwołane zostały także mające się odbyć w dniach 15-18 października br. mecze we wszystkich ligach juniorów, trampkarzy i żaków.

W przypadku gdyby gdziekolwiek w Małopolsce były jednak warunki do rozegrania meczu seniorów, kluby są wówczas proszone o powiadomienie MZPN i Podokręgu Kraków, najpóźniej w piątek 16 bm.

Jak do tej pory chęć taką zadeklarował Hutnik II Kraków, który rozegra mecz VI ligi krakowskiej ze Słomniczanką Słomniki w niedzielę 18 bm. o godz. 11 na sztucznej nawierzchni.


Czy Zarząd mógłby do piątku powiadomić MZPN zgodnie z treścią komunikatu, że stadion Hutnika nadaje się do gry i pierwsza drużyna również mogłaby zagrać (o ile nie dojdzie do pogodowej katastrofy)? Wydaje się, że warunki pozwolą na rozegranie meczu i odwoływanie jest przesadzone. Za to korzyści sportowe i finansowe przemawiają za rozegraniem meczu w tą sobotę.

Stal Nowa Huta
Posty: 158
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 9:16 pm

Postautor: Stal Nowa Huta » czw paź 15, 2009 11:48 pm

1.Czy faktycznie są robione podchody innych klubów po naszych piłkarzy?Jakieś telefony z zapytaniami?Oczywiście nie pytam tylko o te oficjalne,ale też pół oficjalne.

2.Czy w razie wyprzedaży piłkarzy coś na nich zarobimy oprócz ekwiwalentu za wyszkolenie?Chodzi mi o to czy kontrakty piłkarzy i trenera można w każdej chwili rozwiązać na korzyść wyżej wymienionych skoro Hutnik im nie płaci za pracę?
Fanatycznie przywiązany>HKS

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » pt paź 16, 2009 12:02 am

1. Z tego co mi wiadomo, jakieś pieniądze zostały piłkarzom wypłacone. O ile wiem, większość pieniędzy, która wpłynęła do klubu została wypłacona na poczet zaległych pensji i piłkarzom i pracownikom części remontowej, w związku z czym nie była to oszałamiająca kwota na głowę, niestety...

2. Z tego co wiem płyta sztuczna - z powodu tego, że jest sztuczna - jest w przyzwoitym stanie i można na niej zagrać, choćby dlatego, żeby nie obkładać obiektów wzmożoną ilością spotkań w późniejszym terminie. Słyszałem, że płyta główna jest bardzo namoknięta i średnio nadaje się do gry. Oczywiście ostateczna decyzja zapadnie jutro, ale trudno powiedzieć, jaka będzie - na tę chwilę mecz jest odwołany

3. Zgodnie z prawem związkowym dopóki kontrakt nie został jednoznacznie rozwiązany przez związek, zawodnicy są nim normalnie związani.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » sob paź 17, 2009 12:51 pm

dUfio pisze:
OŻÓG 1950 pisze:O stowarzyszeniu wspominał mi też Prezes, jak u niego byłem, więc może coś z tego wyjdzie.


Pozdrawiam


mam nadzieje ze ta inicjatywa jest CONAJMNIEJ mocno monitorowana przez kibicow???


Drogi Informacjo, czy możesz przybliżyć nam koncepcję stowarzyszenia?
Jak to ma wyglądać?
Czy kibice będą mieli jakiś głos?

Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » sob paź 17, 2009 8:33 pm

Przekształcenie spółki w stowarzyszenie ma na celu restrukturyzację klubu bez utraty klasy sportowej w celu zwiększenia jej atrakcyjności dla ewentualnego inwestora/sponsora. Koncepcja, a może lepiej użyć wyrazu konstrukcja, jest w fazie wstępnej, opiera się to na razie na pracy prawniczej i ciężko na razie mówić o jakichś daleko idących konkretach.

Inicjatywa jest monitorowana przez organy do tego powołane, czyli Radę Nadzorczą i właścicieli. Nie oznacza to wcale, że głos kibiców będzie lekceważony - zarząd jest otwarty na wszelkie konstruktywne propozycje, gabinet prezesa stoi otworem przed każdym, kto ma pomysł, propozycję, cokolwiek, czym chce się podzielić dla usprawnienia procesu polepszenia sytuacji Hutnika.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz paź 18, 2009 4:39 pm

1. Jaki herb życzy sobie Prezes na kasach? (chodzi o graffiti)

- Pytanie bierze się stąd, że za chwilę może powstać stowarzyszenie i herb SSA będzie nieaktualny

2. Jaki herb będzie miało stowarzyszenie?

- Czy kibice mogą mieć wpływ na wybór herbu?
(chodzi o to, że chyba każdy z nas woli ten stary, klasyczny herb w trybiku, a nie ten nowy z piłką)


Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 344
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » ndz paź 18, 2009 10:17 pm

- Czy kibice mogą mieć wpływ na wybór herbu?
(chodzi o to, że chyba każdy z nas woli ten stary, klasyczny herb w trybiku, a nie ten nowy z piłką)

Popieram Cię w 100 %...


Obrazek

Tylko ten herb!

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » pn paź 19, 2009 12:19 am

Namalujcie taki, jaki chcecie - macie carte blanche - jedyny warunek, jaki postawił prezes, to taki, że graffiti ma być związane z klubem i ponad ten warunek nie zamierza ingerować. Bardzo spodobały mu się przedstawione przez Ciebie Ożogu zdjęcia z Jastrzębia - jeśli będzie to wyglądało tak (rzecz jasna z oczywistą zmianą barw klubowych) to chyba wszyscy będą zadowoleni.

Co do herbu stowarzyszenia - jeśli ono powstanie - to nie jest tak prosta sprawa, jak mogłoby się wydawać, biorąc pod uwagę chęć utrzymania ligowego status quo. Nawet w kwestii takiej pierdoły trzeba odpowiednio obudować prawnie pewne związane z emblematami kwestie. Niemniej jednak zarząd wysłucha wszelkich propozycji. (Jeśli wolno mi coś dodać ze swojej strony: najlepszym sposobem, aby trafić ze swoimi postulatami do zarządu jest metoda obrana przez Ożoga: pismo, złożenie go itd... Wydaje mi się, że do takich właśnie kwestii powinno służyć też Stowarzyszenie Kibiców. A już całkowicie prywatnie powiem, że historyczny herb to najlepszy herb).

JOK_NH
Posty: 4617
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn paź 19, 2009 12:34 am

Fajnie,że tak o tym mówisz. Serio.
Dla mnie herb jednak - nawet stowarzyszenia - powinien zależeć jednak też od opinii kibiców, bo - w moim założeniu, podkreślam - tylko moim - to ów stowarzyszenie powinno działać pod takim kątem. Jednak liczyć się z tym "marnym"głosem tych kibiców. Którzy jeszcze tu są. Na co chyba jednak wskazuje temat.
Pozdrawiam.

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » pn paź 19, 2009 1:24 pm

Panowie, tyle razy prosiłem, tylko pytania, jest założony osobny temat, w którym możecie dyskutować o informacjach, które podaje. Metalu, jeśli mógłbyś go też przykleić, może będzie bardziej zauważalny.

Posty "dyskutujące" usunięte - tym bardziej, że wszyscy dyskutanci chyba wszystko sobie wyjaśnili.

Z mojej strony:

- To prawda, mówienie o takich rzeczach jak herb jest nieco przedwczesne, ale...

- ... ale to wcale nie oznacza, że nie można o tym już rozmawiać i głos kibiców naprawdę nie musi być tu głosem wołającego na puszczy, jeśli tylko...

- ...jeśli tylko będzie on wyrażony konstruktywnie w cywilizowanej formie. Najlepszą możliwą (moim zdaniem) wskazałem w poprzedniej swojej odpowiedzi: mówiący papier, adresowany bezpośrednio, zwłaszcza wystosowany przez SWSwNH na pewno będzie miał większą "siłę rażenia" niż moje solowe podszepty czy nawet nagabywania, czy też niż nawet pięć tysięcy wpisów na forum.

Podkreślę po raz kolejny: Zarząd jest otwarty na współpracę z wszelkimi środowiskami chcącymi pomóc w ratowaniu Naszego klubu. Zarząd jest otwarty na współpracę z każdym, kto ma jakiś fajny pomysł, nawet jeśli będzie on dotyczył najdrobniejszej kwestii.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw paź 29, 2009 2:12 pm

dUfio pisze:nie masz pojecia o problemach trapiacych wieszanie flag od kilku rund. nie masz pojecia o sytuacjach gdy wieszajacy (mozna ich policzyc na palcach jednej reki i jeszcze palcow zostanie-nowych nie widac) przychodza do klubu 1,5 h przed meczem i zostaja odeslani z kwitkiem przez stoja/ochrone/policje. nie amsz pojecia o wymogach legitymowanie, spisywania, sprawdzania osob wieszajacyh
nie masz pojecia o sytuacjach gdy chlopaki wieszajace zostaly spalowane io zagazowane w tunelu tylko dlatego ze wg widzimisie klubu wieszali je za dlugo


- Jaka jest opinia w tej kwestii Prezesa?

Proszę o przedstawienie tej wypowiedzi prezesowi.

Od siebie dodam, że bez kitu, nie miałem pojęcia, że takie jaja się dzieją.
Dla mnie to skandal!

Czekam na odpowiedź Prezesa.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

dUfio
Posty: 9162
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt paź 30, 2009 12:17 am

sprecyzuje-aktualnie najwiekszym problemem wieszajacych jest neiszczesna furtka pod zegarem na boisko-wiecznie nikt nie ma do niej klucza :roll: dymanie z duza iloscia flag przez brame od klasztornej do klubu obok wejscia dla gosci nam sie nie usmiecha zbytnio

fan
Posty: 983
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » ndz lis 01, 2009 8:19 am

Informacjo jakbyś ocenił sytuację Hutnika po kilku kolejnych tygodniach oraz jego przyszłość;
a) bez zmian
b) jest gorzej ale widać światełko w tunelu
c) będzie dobrze, tylko tyle mogę na razie powiedzieć
d) czarno to widzę

e) ....... inna ocena .........

Jeśli możesz rozwiń któryś wątek.

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » pn lis 02, 2009 12:56 pm

fan pisze:Informacjo jakbyś ocenił sytuację Hutnika po kilku kolejnych tygodniach oraz jego przyszłość;
a) bez zmian
b) jest gorzej ale widać światełko w tunelu
c) będzie dobrze, tylko tyle mogę na razie powiedzieć
d) czarno to widzę

e) ....... inna ocena .........

Jeśli możesz rozwiń któryś wątek.


Pozwolę sobie skompilować dwa podane przez Ciebie punkty, sytuację określiłbym jako "bez zmian (czyli, niestety, źle bardzo), ale widać światełko w tunelu. Tym światełkiem może być powstanie Stowarzyszenia, o czym już wcześniej mówiono, mogą być ewentualne wpływy z rozgrywania meczów - niestety - WC na naszym stadionie. W tej chwili nie mogę napisać więcej o kwestii nowego Stowarzyszenia ponadto, co już zostało powiedziane, czyli, że się tworzy i jakie ma cele. Jeśli będę mógł podać więcej danych na ten temat to będę to robił. Pozostaje nam wszystkim liczyć na to, że tego światełka, które migocze, nikt nie będzie usiłował zdmuchnąć.

Kwestia rozwieszania flag na meczu: przekazałem prezesowi informacje, które zostały wyrażone tu na forum, dziękuję Ożogowi za pismo, w którym także je zawarł. Prezes powiedział mi, że zajmie się tą sprawą i sprawdzi na ile można by ułatwić pracę ludziom zajmującym się wieszaniem flag.