Hutnik w mediach

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » ndz sty 03, 2010 12:48 pm

flagus pisze:Sylwestrowa Wyborcza (dodatek Kraków) podsumowanie II połowy roku w Małopolsce. Oczywiście peany o WC, wzmianka o Juvenii :!: :!: :!: :!: , wzmianka o dwóch hokeistach Podhala zamieszanych w bójkę podczas mistrzostw świata w Toruniu, wzmianka o zwycięstwie hokejowych nastolatków w meczu z Rosją. Napisać o Hutniku że wygrał jesień z taką przewagą, że nie stracił punktu u siebie to dla tej gazety było by za dużo.
O Hutniku jest tylko w sprawie korupcji......
Tak właśnie byliśmy i jesteśmy traktowani, o tym że TVP Kraków woli niekiedy puścić relację z Moto Crossu, czy zawodów kajakarzy nawet nie chcę przypominać.


A na co liczyłeś? Wiadomo że piłka nożna to w tym kraju najpopularniejszy sport, ale Hutnik to mimo wszystko 4 liga, a wszystko to co powyżej napisałeś pomimo tego że cieszy sie niszowym zainteresowaniem to jednak reprezentuje najwyższy poziom rozgrywkowy w Polsce. To jest własnie ta subtelna różnica.
Wyniki sportowe piłkarzy Hutnika na mało kim robią wrażenie dlatego że mają miejsce w półamatorskiej lidze a rywale to niemal sama prowincja. Niestety o wiele bardziej chwytliwe są tematy korupcyjne i oraz te związane z gra WC na Suchych Stawach. Takie życie, dziś żeby pozytywnie zaistnieć w mediach nie wystarczy być przeciętnym, trzeba być nalepszym, przynajmniej w swoim regionie.
TVP Kraków można wiele zarzucić ale nie szukajmy dziury w całym bo tylko w ciągu postatniego półrocza było wiecej informacji w TV o Hutniku niż przez ostatnie 3 sezony więc tu akurat nie jest tak tragicznie. O wiele czeście gościlismy w Kronice i Kronice Sportowej niż choćby lokalny rywal Unia Tarnów. Jeśli miałbym sie tu do czegoś przyczepić to do tego że nie zawsze te informacje dotyczyły spraw których dotyczyć powinny, no ale lepsze to niż nic.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz sty 03, 2010 1:13 pm

Od siebie dodam, że wczorajsza relacja na TVP Kraków według mnie była jak najbardziej OK.


Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

benitka
Posty: 247
Rejestracja: sob mar 21, 2009 9:18 pm

Postautor: benitka » ndz sty 03, 2010 7:17 pm

http://ww6.tvp.pl/8944,952180,1.view ( tylko po co ten sęp na kasę się wypowiada? wiceprezes !) :twisted: TRE75NHKS :twisted:

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz sty 03, 2010 8:05 pm

benitka pisze:http://ww6.tvp.pl/8944,952180,1.view ( tylko po co ten sęp na kasę się wypowiada? wiceprezes !) :twisted: TRE75NHKS :twisted:



jestem sławny :lol:
(oświadczenie)

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz sty 03, 2010 10:00 pm

Jak podano przed chwilą w Kronice Krakowskiej - w jutrzejszej Gazecie Krakowskiej będzie wywiad z Robertem Kasperczykiem w sprawie korupcji w Hutniku.

Temat jak widać medialny, już po wyrokach, a sprawa się ciągnie...

Czy nasz klub coś w związku z tym poczyni?


Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » ndz sty 03, 2010 10:09 pm

OŻÓG 1950 pisze:Jak podano przed chwilą w Kronice Krakowskiej - w jutrzejszej Gazecie Krakowskiej będzie wywiad z Robertem Kasperczykiem w sprawie korupcji w Hutniku.

Temat jak widać medialny, już po wyrokach, a sprawa się ciągnie...

Czy nasz klub coś w związku z tym poczyni?


Pozdrawiam


Poniżej fragment wywiadu ktory ukaże się w całości w jutrzejszej "Gazecie Krakowskiej". W wieczornej Kronice zapowiadali to jako "wywiad tygodnia".

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/27 ... egoria=664

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz sty 03, 2010 10:36 pm

Jedziemy dalej:

http://krakow.[usuwamy]/krakow/1,35800, ... _roku.html


Ciekawy jestem co na to nasz inwestor...

Będzie tak jak z Mittalem :/
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Troublemaker
Posty: 2726
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » ndz sty 03, 2010 10:42 pm

Abstarhując od naszej sytuacji w tym roku to nagłosnienie tej sprawy sprzed pięciu lat niestety może się odbic sporą czkawką...
Przyznam, że po wyjściu tej afery korupyjnej nie brałem pod uwagę wpływu jaki może mieć na dalsze wydarzenia.

Po Kronice moja mamuśka, która jest wtajemniczona w nasza sytuację uzyła trywialnego ale dosadnego zdania: "Temu twojemu biednemu Hutnikowi to zawsze wiatr w oczy"
Quam dulce et decorum est pro patria mori

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Postautor: spikerspw » pn sty 04, 2010 12:04 am

Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!
www.irmarserwis.pl

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » pn sty 04, 2010 12:26 pm

Witam.

Nie mam zielonego pojęcia co działo się w mediach przez ostatnie kilka dni, niemniej jednak w kwestii oświadczenia mogę powiedzieć co następuje:

1. Rzeczywiście oparto je na propozycji bn.

2. Prezes - za zgodą zainteresowanego - pozwolił sobie z tego skorzystać, jako, że i tak miał zamiar wydać oświadczenie, po czym poprosił mnie o naniesienie poprawek i uzupełnień we wskazanych przez niego punktach (ja robiłem tylko za pomoc techniczno - stylistyczną).

3. Następnie treść prezes skonsultował z wiceprezesem Szmytem, ale z tego co się orientuję (nie czytałem jeszcze Głosu) ten nie miał jakichś większych uwag po czym - jako że jest odpowiedzialny za kontakty z mediami - miał się z nimi kontaktować.

4. Oświadczenie wysłano - wg mojej wiedzy - 28 grudnia (ja sam wysłałem je do red. Przybyły ukrywającego się pod pseudonimem "dan", tak się składa, że - z zupełnie innych względów - mam z nim bezpośredni kontakt mailowy), więc kwestia tego, że nie zostało opublikowane to już sprawa gazet, do których je wysłano (wiem, że miało być wysłane na pewno do Dziennika, Wyborczej, Krakowskiej, być może gdzieś jeszcze, spróbuję się zorientować).

5. Co do zwrotu "HKSSA" pojawił się on w tekście bn, ja odruchowo poprawiłem go na "HKS SA" i tu przyznaję się do błędu. W zrobionej przeze mnie wersji pojawia się to tylko raz, a w większości użyty jest zwrot "Hutnik Kraków SSA". Jeśli w gazecie jest inaczej (czego nie wiem), to wina nie jest już ani moja, ani zarządu.

Tyle na dziś, pozdrawiam

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn sty 04, 2010 12:28 pm

Obrazek

Gazeta Krakowska


Mój komentarz: Proponuję jeszcze oddać pieniądze kibicom, którzy pojechali wtedy na wyjazd... Takie czcze gadanie... Cóż to daje?


Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » pn sty 04, 2010 12:40 pm

Dokładnie, przydałaby się jakaś "zrzutka"... Choćby na Wasze oprawy - i wcale w tym momencie nie żartuję.

Mnie natomiast ciekawi coś innego - skąd się biorą te różnice w karach?

Troublemaker
Posty: 2726
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » pn sty 04, 2010 12:50 pm

OŻÓG 1950 pisze:Mój komentarz: Proponuję jeszcze oddać pieniądze kibicom, którzy pojechali wtedy na wyjazd...


Zaliczylismy wtedy "0" wyjazdowe...
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn sty 04, 2010 12:55 pm

Troublemaker pisze:
OŻÓG 1950 pisze:Mój komentarz: Proponuję jeszcze oddać pieniądze kibicom, którzy pojechali wtedy na wyjazd...


Zaliczylismy wtedy "0" wyjazdowe...


aha 8)

To niech sypnie na jakąś oprawę, tak jak napisał Marcin.

Tyle lat kibice wydawali kasę, żeby mecze były urozmaicone.
Dlatego, jego zachowanie (znając realia klubu) nie przystaje do tego, co robili kibice - odżywki, inna pomoc, oprawy...

To się tak nie da panie Kasperczyk. Bo to po prostu nie w porządku.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » pn sty 04, 2010 7:32 pm

Jak pamiętam to chyba od tamtego sezonu był dla trenera zakupiony laptop ze składek, a później każdy mecz filmowany, aby odpowiednio dobrać taktykę dla każdego przeciwnika.
Wstyd Panie trenerze, tak się nie robi...

MK
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS