ISPAT ...

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

tomnh
Posty: 78
Rejestracja: wt cze 28, 2005 7:56 pm

Postautor: tomnh » pt lut 03, 2006 12:09 pm

Kurcze mam wrażenie, że niektórzy:
1. Nie czytają tematów w których się wpisują
2. Nie rozumieją co czytają
3. Mają problemy z pamięcią.

Przecież w wielu miejscach jest napisane, że do połowy lutego ma być decyzja....

Awatar użytkownika
Grzesiek_Z.W.
Posty: 106
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 11:26 am
Lokalizacja: z NH

Postautor: Grzesiek_Z.W. » pt lut 03, 2006 2:35 pm

Piątkowy ranek przyniósł spotkanie delegacji Stowarzyszenia „Suche Stawy” z dyrektorem Huty Sendzimira Jackiem Wolińskim. Tematem rozmów były decyzje jakie hinduski koncern ma podjąć odnośnie wkładu reklamowego do SSA Hutnik Kraków. Ta decyzja być może zapadnie już w przyszłym tygodniu. Dyrektor Woliński potwierdził chęć pomocy klubowi, przedstawił skomplikowane procedury, które czekają klub z Nowej Huty jeśli decyzja zapadnie pozytywnie, podkreślił, że Mittal Steel Poland jest zainteresowany wejściem ewentualnie w młodzieżowców Hutnika oraz budowę Młodzieżowego Centrum Edukacji i Sportu. Okazuje się, że MSP może zadecydować w wyborze pomiędzy budową MCEiS a wejściem do SSA Hutnik. „Suche Stawy” złożyły dodatkowe pisma pokazujące działalność Stowarzyszenia dla hinduskiego prezesa MSP, które zostaną dostarczone do Katowic. Cóż więcej? Trzymamy kciuki za Hutnika podczas decyzji MSP.

za www.nowahuta.org.pl
-ZŁOTY WIEK Hutnik 1950 KRAKÓW!-

- O swe walczyć bedziemy, tradycja nie zginie póki my żyjemy na ojczystej ziemi o barwie bieli i czerwieni...!-

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » pt lut 03, 2006 5:52 pm

to nam chyba pomydlili oczy i kurwa nic,w mlodziezowców .kurwa mac,
Hutnik Centrum B

fan
Posty: 983
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » pt lut 03, 2006 7:58 pm

to nam chyba pomydlili oczy i kurwa nic,w mlodziezowców .kurwa mac,

Myśle, że nie tylko... w takim przypadku jeśli chodziłoby tylko o młodzieżowców Zarząd nie utrzymywałby trzonu drużyny...
Dobrze że nikt nie puszcza pary z ust - dla dobra negocjacji - jak wszystko będzie wiadomo na pewnoi ktoś zamieści obszerny komentarz:)

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » sob lut 04, 2006 12:28 am

Mittal Steel Poland jest zainteresowany wejściem ewentualnie w młodzieżowców Hutnika oraz budowę Młodzieżowego Centrum Edukacji i Sportu.



.........Chuj im w dupe
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » ndz lut 05, 2006 11:01 am

inwestujmy dalej w mlodziez bedą uciekac z klubu nie w wieku 17 lat jak jest teraz tylko w wieku lat 14
Hutnik Centrum B

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » ndz lut 05, 2006 12:17 pm

Na wczorajszym sparingu pytałem jednego pana pracującego w Hutniku co z tym Mittalem to powiedział mi że coś tam jest nie w porządku,natomiast drugi powiedział że 15 ma zapaść decyzja ale Raczej wejdą w Hutnika.Więc dalej nic nie wiadomo.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 964
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » ndz lut 05, 2006 1:01 pm

Michas - Panowie pracujący w klubie ( pewnie masz na myśli m.in. portierów) maja najmniejszą wiedza na te tematy. Więc raczej to co oni mówią to ploty zasłyszane na korytarzach budynku klubowego. Myślę, że jak się coś wydarzy to się na pewno o tym dowiemy.
Ostatnio zmieniony ndz lut 05, 2006 10:45 pm przez snuff, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » ndz lut 05, 2006 5:39 pm

To nie był portier,ale masz racje,wszystko sie okaże po podjęciu decyzji.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Awatar użytkownika
orelhks
Posty: 122
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 2:42 pm
Lokalizacja: ..::ShqOlnNnNE ::..

Postautor: orelhks » wt lut 14, 2006 5:18 pm

i co z tym?? mialo byc wszystko wiadomo do polowy lutego i co? ma ktos jakies wiadomosci :?

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » śr lut 15, 2006 8:39 am

Umowa jaka jest tematem rozmów Mittal i Hutnika dotyczy znacznej kwoty oraz zaangażowania wilkiego koncernu w polski sport. Pociąga to za sobą konsekwencje dokładnej analizy ze strony Mittal, dyskusji w gronie członków Zarządu.
Zdecydowałem, że nie będę informował o zmiennych nastrojach i etapach rozmów, a zamieszczę informację dopiero, gdy będzie konkret, np. w postaci projektu umowy.
Na dzisiaj rozmowy trwają, umowa nie została jeszcze podpisana.

fan
Posty: 983
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » śr lut 15, 2006 9:17 am

Zdecydowałem, że nie będę informował o zmiennych nastrojach i etapach rozmów, a zamieszczę informację dopiero, gdy będzie konkret, np. w postaci projektu umowy.
Na dzisiaj rozmowy trwają, umowa nie została jeszcze podpisana.

Popieram w 100% ! Po co bawić się w gdybanie i zmienne nastroje, lepiej poznać od razu konkrety niż przeżywać hustawkę nastrojów[/quote]

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » śr lut 15, 2006 11:04 am

Sorki, ale czy Mittal na początku roku nie wiedział że to będzie "dotyczy znacznej kwoty oraz zaangażowania wilkiego koncernu w polski sport. Pociąga to za sobą konsekwencje dokładnej analizy ze strony Mittal, dyskusji w gronie członków Zarządu." ??? Na początku roku nie wiedzieli ile czasu potrzebują na podjęcie takiej decyzji?? Nagle teraz się zorientowali jaką to poważną obietnice złożyli?? Nie bądźmy śmieszni...

Co do oficjalnego stanowiska marketingu to się zgadzam, bo skoro klub nie ma oficjalnego stanowiska od sponsora to trudno, żeby miał swoje. Nie czekajmy też że ktoś poważnie związany z klubem będzie na stronce klubu czy forum podawał jakieś plotki, których sam nie ma sprawdzonych - więc naciski na to, żeby pojawiła się wiadomośc na forum czy stronie nie mają sensu.

Jednak nie ma się co dziwić kibicom, bo tak samo ja uważam, że jesteśmy kolejny sezon rolowani przez tych co na górze... Raz bywali to Ci co na górze klubu (nazwisk byłych mocnych w klubie wymieniać chyba nie trzeba), a w tym przypadku kręcą Ci co na górze w Hucie.

dUfio
Posty: 9164
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr lut 15, 2006 11:28 am

HZA_Hutnik pisze:Jednak nie ma się co dziwić kibicom, bo tak samo ja uważam, że jesteśmy kolejny sezon rolowani przez tych co na górze... Raz bywali to Ci co na górze klubu (nazwisk byłych mocnych w klubie wymieniać chyba nie trzeba), a w tym przypadku kręcą Ci co na górze w Hucie.


jak to pewna osoba kiedys pieknie ujeła "obietnice nic nie kosztuja a łagodzą nastroje kibiców"

ja nie uwierze w nic, w żadne daty, spotkania, zapowiedzi, zobowiazania. w NIC

:R:L:X:
Posty: 130
Rejestracja: śr sty 11, 2006 8:52 pm
Lokalizacja: z turbowni...

Postautor: :R:L:X: » śr lut 15, 2006 4:26 pm

niestety Hutnik jest klubem , którym można łatwo manipulować a dlaczego to sami wiecie ...

osobiście nie wierzę w ten cały Mittal...