Pytania do Informacji

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » wt sie 11, 2009 5:26 pm

PYTANIE:

Czy jak mówiłeś zmienią się BEZNADZIEJNE godziny spotkań czy zarząd ma to gdzieś? :wink: Mecz z Lubrzanką niedługo

patryk
Posty: 702
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » śr sie 12, 2009 11:38 am

Czy możemy wyznaczyć np dwa dni w tygodniu w których to będą wpisywane odpowiedzi na zadane tutaj pytania?? Bo na razie pytań/problemów multum, a odpowiedzi jakby brak..

Pozdrawiam
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » śr sie 12, 2009 11:43 am

Pytania i odpowiedzi są porozsiewane po różnych tematach :(
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » śr sie 12, 2009 12:40 pm

w związku
*szukaniem oszczędności
*niezadawalającymi wynikami(niepotrzebne skreslic)
pobory piłkarzy obniżono o 25 do 30 %.
czy takie same obiżki dotkneły zarzad klubu??
jeżeli nie dlaczego tak sie stalo?

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » śr sie 12, 2009 4:58 pm

1. Rozmowy z firmą TOBET nadal trwają. Wszyscy mają nadzieję, że zostaną sfinalizowane najdalej do przyszłego tygodnia. Są one zaawansowane na tyle, że na ostatnim meczu (kto był, ten widział i słyszał) wisiały bannery reklamowe tej firmy, a jej reklama kilkukrotnie została puszczona przez spikera zawodów.

2. Jeśli umowa z Wisłą i Cracovią zostanie w końcu podpisana (a w dalszym ciągu nie jest) to zapewne kwota wynajmu/mecz zostanie podana do publicznej wiadomości.

3. W kwestii pożyczki od miasta klub rzeczywiście wystąpił o pewną kwotę. Jest ona potrzebna m.in. na tzw. obrót, gdyż dzięki osobistym kontaktom prezesa Oraczewskiego SSA Hutnik bliska jest sfinalizowania zyskownych kontraktów remontowo - budowlano - obsługowych, a jak uczy praktyka gospodarcza (i nie tylko) żeby coś wyjąć najpierw należy coś włożyć. Niemniej jednak pożyczka ta - zależąca tylko i wyłącznie od decyzji władz miasta - nie została jeszcze przyznana.

4. Jeśli dojdzie do gry Wisły i Cracovii na Suchych Stawach to kwestie te będą regulowane odpowiednimi umowami, do których zarząd SSA Hutnik chce wprowadzić odpowiednie zapisy sankcjonujące bezpieczeństwo obiektu oraz miasta Nowa Huta. Informujemy, że korzystając z wiedzy zewnętrznego prawnika umowę przedstawioną już kilka tygodni temu przez Wisłę oceniono bardzo negatywnie i odrzucono m.in. z powodu braku takich zapisów. Wasze pomysły i sugestie zostaną przekazane zarządowi na najbliższym możliwym spotkaniu.

5. Idealną sytuacją będzie sytuacja, w której stadion Hutnika zostanie zmodernizowany, a pieniądze płynące z wynajmu w lwiej części zostaną spożytkowane na rozwój SSA. Nie jest możliwe podanie kwoty ogólnej, jaką Hutnik zarobi za EWENTUALNY (bo żadnych wiążących decyzji jeszcze nie ma) wynajem stadionu, mogę tylko powiedzieć, że kwota 200 tysięcy złotych podana w zeszłym tygodniu w Kronice jest a) wyssana z palca b) wysoce niezadowalająca i nieakceptowalna.

6. Niestety, nie można wyznaczyć dwóch takich dni w tygodni, ani też trzech, ani z drugiej strony jednego. Jak już pisałem uzyskuję wiadomości hobbystycznie i bezinteresownie, mało tego, nie jest to jedyna rzecz jaką się w życiu zajmuje. Uzyskiwanie i wpisywanie informacji zależy tylko od tego czy i kiedy je uzyskam, a robię to wtedy, kiedy mam na to czas.

7. Kwestia pór rozgrywania meczów na pewno będzie przez klub poruszana, tym niemniej do zmiany tych terminów potrzebna jest też dobra wola Małopolskiego Związku Piłki Nożnej będącego organizatorem rozgrywek oraz Komendy Miejskiej Policji w Krakowie.

8. Tak, takie same obniżki dotknęły zarządu spółki i to zanim obniżki zostały zaproponowane piłkarzom i sztabowi szkoleniowemu.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3923
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr sie 12, 2009 5:22 pm

Informacjo nie wywiązałeś się z przyrzeczenia o podawaniu liczby sprzedanych biletów...

Co z muzyką? (odsyłam do mojego pytania)

Proszę o jeszcze jedno wyjaśnienie sprawy tej pożyczki - chodzi mi o to, że ma ona być spłacona z pieniędzy zarobionych z wynajmu. Czy z tych pieniędzy zostanie coś w ogóle dla Hutnika? (czy będzie przychód?)

fan
Posty: 983
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » śr sie 12, 2009 5:55 pm

a jak uczy praktyka gospodarcza (i nie tylko) żeby coś wyjąć najpierw należy coś włożyć.


Przekaż "zarządowi", że podobnie sytuacja ma się z cześcią sportową, żeby zarabiać trzeba grać wyżej a nie co sezon spuszczać o klasę niżej.

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » śr sie 12, 2009 8:16 pm

BINGONH pisze:
Drugie pytanie.

Kto będzie odpowiedzialny za dystrybucję biletów na mecz WC?
Kibice WC będą je kupować na własnych stadionach i przyjeżdżać zorganizowanym transportem ?
Czy bilety będą w kasach Hutnika i każdy idzie na własną rękę?
Co wydaje się nieco trudne technicznie ze względu na

- brak większej ilości miejsc parkingowych
- słabą komunikację MPK


Nie dostałem odpowiedzi a uważam że to bardzo ważne

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » czw sie 13, 2009 1:49 pm

Informacja pisze:

4. Jeśli dojdzie do gry Wisły i Cracovii na Suchych Stawach to kwestie te będą regulowane odpowiednimi umowami, do których zarząd SSA Hutnik chce wprowadzić odpowiednie zapisy sankcjonujące bezpieczeństwo obiektu oraz miasta Nowa Huta. Informujemy, że korzystając z wiedzy zewnętrznego prawnika umowę przedstawioną już kilka tygodni temu przez Wisłę oceniono bardzo negatywnie i odrzucono m.in. z powodu braku takich zapisów. Wasze pomysły i sugestie zostaną przekazane zarządowi na najbliższym możliwym spotkaniu.



To jest odpowiedź na Twoje pytanie Bingo, nie ma podpisanych umów, to skąd ktokolwiek może wiedzieć co i jak będzie organizowane? Uprzejmie proszę o czytanie ze zrozumieniem.

Ożogu, niczego nikomu nie przyrzekałem, jeśli kwestię "Uważam, że coś - tam..." traktujesz jako obietnicę to chyba się nie rozumiemy. Niemniej jednak - choć z pewnym opóźnieniem - liczba sprzedanych biletów z meczu z Naprzodem zostanie podana do wiadomości, zapewne w pakiecie z ilością biletów sprzedanych na Lubrzance.

Fanie, w tym kraju na piłce nie zarabia się nawet w Ekstraklasie, Twoja "mądrość" jest więc szczególnie chybiona. Powiedziano już na wstępie: spółka, po raz pierwszy w historii, nie ma zamiaru wydawać więcej niż zarobi. Trzeba się z tym pogodzić i kropka.
Ostatnio zmieniony czw sie 13, 2009 2:48 pm przez Informacja, łącznie zmieniany 1 raz.

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » czw sie 13, 2009 2:55 pm

Ożóg, Rybak, wystarczy. Takie rzeczy to na priv.

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » czw sie 13, 2009 5:01 pm

Informacja pisze:
Informacja pisze:

4. Jeśli dojdzie do gry Wisły i Cracovii na Suchych Stawach to kwestie te będą regulowane odpowiednimi umowami, do których zarząd SSA Hutnik chce wprowadzić odpowiednie zapisy sankcjonujące bezpieczeństwo obiektu oraz miasta Nowa Huta. Informujemy, że korzystając z wiedzy zewnętrznego prawnika umowę przedstawioną już kilka tygodni temu przez Wisłę oceniono bardzo negatywnie i odrzucono m.in. z powodu braku takich zapisów. Wasze pomysły i sugestie zostaną przekazane zarządowi na najbliższym możliwym spotkaniu.



To jest odpowiedź na Twoje pytanie Bingo, nie ma podpisanych umów, to skąd ktokolwiek może wiedzieć co i jak będzie organizowane? Uprzejmie proszę o czytanie ze zrozumieniem.



Z całym szacunkiem ale to nie jest odpowiedz na moje pytanie.
Odpowiedzią jest to co napisałeś teraz że po prostu nikt nic nie wie

fan
Posty: 983
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » czw sie 13, 2009 9:17 pm

Fanie, w tym kraju na piłce nie zarabia się nawet w Ekstraklasie, Twoja "mądrość" jest więc szczególnie chybiona. Powiedziano już na wstępie: spółka, po raz pierwszy w historii, nie ma zamiaru wydawać więcej niż zarobi. Trzeba się z tym pogodzić i kropka.


Informacjo - chyba trochę cię poniosło. Setki klubów gra dla idei ???
Ale dzięki za informacje, również jestem za tym aby płacić za wyniki a nie jak to dotychczas bywało - bo się należy.

luke.krak
Posty: 981
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » ndz sie 16, 2009 2:14 pm

w meczu z Kajetanowem piłkarze wyszli w koszulkach z logo firmy TOBET.COM czyzby umowa została podpisana ale jeszcze poprostu nie podana do wiadomosci wszystkim??

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1890
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz sie 16, 2009 6:14 pm

myślę że oni po prostu nie mają już w czym grać i grali w tym co dostali na mecz z Sheffield FC od Tobetu

buźka_1950
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 11, 2008 12:05 pm
Lokalizacja: Dywizjonu 303

Postautor: buźka_1950 » wt sie 18, 2009 10:40 pm

myślę że oni po prostu nie mają już w czym grać i grali w tym co dostali na mecz z Sheffield FC od Tobetu


myśle, że koloryzujesz. w ostatnim sezonie w "starej III lidze" mieli rodzajów koszulek aż za dużo.


PYTANIE:

może czysto retoryczne, bo kibice (a w tym ja) mają swoje zdanie, ale poproszę o oficjalne stanowisko: czy istnieje możliwość, że Hutnik Kraków będzie grał (w tym sezonie) przy sztucznym oświetleniu?

Jeżeli odpowiedź brzmi: tak, to dziękuje, a jeśli nie to nasuwa mi sie drugie pytanie

Czy Hutnik Kraków będzie rozgrywał swoje mecze na głównej płycie, czy tylko na boczny, boisku w niedziele o 11?