Hutniczy marketing

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob wrz 20, 2008 2:49 pm

dUfio pisze:to podniesc do 16 zbey cale gimnazjum obejmowalo;p

teraz na plakacie przycialem ze faktycznie ale zdecydowanie za malo jest to rozreklamowane


faktycznie
pamietam ze d0 2006r. placilem za wejscie bo nie wiedzialem nawet ze za darmo bylo.. teraz niestety przekroczylem limit wiekowy :wink:

dzuhas
Posty: 2361
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » sob wrz 20, 2008 11:17 pm

birkut pisze:przestańcie z tymi cenami biletów.
Jak ktos jest kibicem to mu nie żal raz na 2 tyg 5/10 zł. To równowartość 1,2 piw w knajpie. Wiec o czym rozmawiamy.
Potrzebni nam tacy kibice???
I co z tymi najwierniejszymi co kupuja karnety?


i dla płaczków:
"Podwyżce ulegają ceny biletów. I tak: bilet normalny na mecz III ligi będzie kosztował 10 zł, ulgowy (emeryci, studenci) 7 zł, bilet wstępu na mecz II drużyny Garbarni (VI liga) od tej rundy kosztuje 5 zł.
Utrzymuje się nadal przepis o darmowym wstępie dla kobiet i młodzieży szkolnej."


ty chyba zyjesz w swiecie razem z krolewna sniezka i pokahontas
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
KokoHKS
Posty: 65
Rejestracja: śr mar 21, 2007 10:59 pm
Lokalizacja: Szkolne HKS!

Postautor: KokoHKS » pn wrz 29, 2008 10:18 pm

a czy byłoby możliwe wprowadzenie karnetów ulgowych? bo z tego co widzę to, niektórym nie chce się dupy ruszyć na mecze ze słabszymi drużynami, a taki karnet to byłby motywacja, bo jakiś hajs już się włożyło, więc żal nie przyjść na mecz :P ( oczywiście ja nie mam problemu, chodzę na wszystkie mecze bez względu na atrakcyjność ;) )
Obrazek

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » wt wrz 30, 2008 12:07 am

temat karnetow ulowych jest poruszany co sezon i wszystko zostalo juz powiedziane
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych

Stal Nowa Huta
Posty: 158
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 9:16 pm

Tak dalej.

Postautor: Stal Nowa Huta » ndz paź 26, 2008 8:23 pm

Pozytywnie jestem zaskoczony działaniami typu pizza dla kibiców(fanek),czy konkurs zorganizowany na murawie w trakcie przerwy w meczu z wierną.Zdaję sobie sprawę,że to drobiazgi,ale budujące,że komuś się chce to robić.Sam kiedyś jako małolat złapałem taką piłeczkę tenisową wyrzuconą przez piłkarza na SS,w czasach pierwszej ligi.Było ciężko,ale nie dałem sobie jej wyrwać.W przerwie podniecony poleciałem do budynku klubowego,bo coś spiker wspomniał o nagrodzie jaką miała być torba sportowa humela.Już w wyobraźni widziałem siebie z tą torbą jak zapierdzielam 15 na treningi w tygodniu na SS.Nawet myślałem,że jak ją odbiorem to będę już zawijał do domu,żeby mi ktoś jej nie zapierdzielił na trybunach.A tu klops bo dostałem tylko tandetnego t-shirta z małym logo Canal+.Dziś się z tego śmieje,mimo wszystko w pamięci ten dzień się zapisał złotymi głoskami.Czasami się tylko zastanawiam czy ktoś mnie wtedy przekręcił z tą torbą :lol:
Fanatycznie przywiązany>HKS

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » pn paź 27, 2008 8:05 am

Na pewno Staszek Stój bo to ...

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pn paź 27, 2008 8:26 am

Jeśli to ten sam mecz. o którym myślę to torba Hummela trafiła w dobre (hutnicze) ręce.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Stal Nowa Huta
Posty: 158
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 9:16 pm

Postautor: Stal Nowa Huta » pn paź 27, 2008 8:01 pm

Mam pytanie!Czy jest szansa na program meczowy na SS?zawsze było z tym kulawo,ale były momenty,że były (w szafie leży kilka pożółkłych egzemplarzy).Zaskoczyła mnie Puszcza,która wydała naprawdę dobry program podczas meczu z nami.Swoją drogą zredagował go ten sam gość,który napisał monografię o Hutniku.Mi by tam wystarczyła nawet kartka ze składami i aktualną tabelą.
Fanatycznie przywiązany>HKS

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » wt paź 28, 2008 1:39 pm

Szansa bedzie, ale dopiero wtedy jak bedziemy grali pare klas rozgrywkowych wyzej i na stadion bedzie przychodzilo przynajmniej kilka tysiecy ludzi. Na dzien dzisiejszy to jest zwyczajnie nieoplacalne, a 'sztuka dla sztuki' jest bez sensu.

Awatar użytkownika
forever
Posty: 167
Rejestracja: sob sty 15, 2005 2:02 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: forever » czw paź 30, 2008 8:50 pm

nie ma to jak marketing naszego klubu uprawiany przez naszych kochanych działaczy!!! ku..a brawo prezesy
IH IK S - IN IH

Fan Hutnika
Posty: 1526
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » czw paź 30, 2008 8:53 pm

Forever nie strzeliles nowosci , nie poraz pierwszy cos dzialacze robia niedobrego dla klubu
ale jakos trzeba zadzialac a transparenty nie pomoga nic
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » czw mar 05, 2009 10:44 am

Mam pytanie, czy Hutnik zamierza na runde wiosenna sprzedawac karnety? Ma ktos jakakolwiek wiedze na ten temat?

Nie chce zakladac osobnego tematu w tej sprawie, stad pytam w tym watku.
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

Awatar użytkownika
dziadekrk
Posty: 569
Rejestracja: pt cze 24, 2005 4:39 pm

Postautor: dziadekrk » czw mar 05, 2009 11:30 pm

majlech pisze:Mam pytanie, czy Hutnik zamierza na runde wiosenna sprzedawac karnety? Ma ktos jakakolwiek wiedze na ten temat?

Nie chce zakladac osobnego tematu w tej sprawie, stad pytam w tym watku.


Taki temat już jest.

http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic.php?t=2304
Obrazek
Hinduskie ścierwo won z Nowej Huty!!

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » czw mar 12, 2009 3:24 pm

Karnety mają wiele zalet, jednak jednym z nielicznych mankamentów jego posiadania jest brak biletów na pamiątkę. Fajnie by było, gdy właściciel karnetu mógł każdorazowo odebrać w kasie pamiątkowy bilet. Wystarczyłoby, gdyby pani z kasy przetargała kupon kontrolny. Zawsze przyjemniej posiadać plik biletów po sezonie, niż jeden kartonik.

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » wt mar 24, 2009 5:41 pm

Znalazłem coś takiego na stronie Elany Toruń:



Klub 100


Lista Członków Klubu 100 i Biznes Club Elana.
1. Zygmunt Szcześniak
2. Anonim 1
3. Marcin Olszewski
4. Krystian Jukiel
5. Anonim 2
6. Anonim 3
7. Piotr Wujków
8. Daniel Traczykowski
9. Anonim 4
10. Piotr Zakrzewski
11. Michał Wiśniewski



"Klub 100" oraz "Business Club TKP Elana Toruń" ma na celu zdobywać środki na utrzymywanie pierwszej drużyny Toruńskiego Klubu Piłkarskiego Elana.
Zrzesza firmy, przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne, chcące na miarę swoich możliwości finansowych wspomóc powyższe działania. Aby należeć do Klubu 100 lub Business Clubu trzeba wspierać TKP Elana comiesięcznymi składkami.
Każdemu członkowi Klubu prezentujemy miesięczne zestawienie wszystkich wpłat oraz rozliczenie wydatków.

Co oferujemy ?

Członkom Klubu 100 TKP Elana Toruń:
- wejściówki na mecze TKP Elana Toruń
- strefę VIP na meczach, w której znajduje się catering;
- reklamę i bezpłatne ogłoszenia na stronie internetowej TKP Elana;
- pomoc w nawiązywaniu porozumień członków Klubu;
- gadżety TKP Elana Toruń

Członkom Business Club TKP Elana:
- wejściówki na mecze TKP Elana Toruń
- strefę VIP na meczach, w której znajduje się catering;
- reklamę na stadionie (mecze transmitowane są m. in. w TVP3, toruńskich stacjach kablowych);
- reklamę i bezpłatne ogłoszenia na stronie internetowej TKP Elana;
- pomoc w nawiązywaniu porozumień członków Klubu;
- wzajemne rabaty;
- udział w meczach wyjazdowych naszej drużyny (za drobną składką);
- zaproszenie pracowników na mecze ligowe TKP Elana (ilość zaproszonych w zależności od deklarowanej składki oraz po wcześniejszym zgłoszeniu w sekretariacie klubu)
- gadżety TKP Elana Toruń

Poniżej prezentujemy wysokość comiesięcznych składek oraz korzyści, które z nich wynikają:
Klub 100 TKP Elana Toruń:
50 zł - karta członka "Klubu 100" TKP Elana Toruń, umieszczenie firmy na stronie klubowej TKP Elana w spisie firm pomagających klubowi,

100 zł - karta członka "Klubu 100" TKP Elana Toruń, zaproszenie na każdy mecz ligowy oraz wejściówka do strefy VIP dla jednej osoby, umieszczenie firmy w spisie firm pomagających klubowi oraz możliwość bezpłatnych ogłoszeń na stronie serwisu internetowego TKP Elana,

200 zł - karta członka "Klubu 100" TKP Elana Toruń, dwa zaproszenia na każdy mecz ligowy oraz dwie wejściówki do strefy VIP, umieszczenie firmy w spisie firm pomagających klubowi oraz możliwość bezpłatnych ogłoszeń na stronie serwisu internetowego TKP Elana.

Business Club TKP Elana Toruń:
300 zł - karta członka "Business Club" TKP Elana Toruń, dwa zaproszenia na każdy mecz ligowy oraz dwie wejściówki do strefy VIP, umieszczenie firmy w spisie firm pomagających klubowi oraz możliwość bezpłatnych ogłoszeń na stronie serwisu internetowego TKP Elana, umieszczenie firmy na tablicy wykorzystywanej podczas konferencji/wywiadów, komplet gadżetów klubowych,

500 zł - karta członka "Business Club" TKP Elana Toruń, dwa zaproszenia na każdy mecz ligowy oraz dwie wejściówki do strefy VIP, umieszczenie firmy w spisie firm pomagających klubowi oraz możliwość bezpłatnych ogłoszeń na stronie serwisu internetowego TKP Elana, umieszczenie firmy na tablicy wykorzystywanej podczas konferencji/wywiadów, wymienianie firmy przez spikiera podczas meczu, koziołek reklamowy z logotypem firmy na stadionie, zaproszenie pracowników na mecze ligowe (po wcześniejszym zgłoszeniu w sekretariacie klubu), dwa komplety gadżetów klubowych,

1000 zł - karta członka "Business Club" TKP Elana Toruń, dwa zaproszenia na każdy mecz ligowy oraz dwie wejściówki do strefy VIP, umieszczenie firmy w spisie firm pomagających klubowi oraz możliwość bezpłatnych ogłoszeń na stronie serwisu internetowego TKP Elana, umieszczenie firmy na tablicy wykorzystywanej podczas konferencji/wywiadów, wymienianie firmy przez spikera podczas meczu, dwa koziołki reklamowe z logotypem firmy na stadionie, zaproszenie pracowników na mecze ligowe (po wcześniejszym zgłoszeniu w sekretariacie klubu), cztery komplety gadżetów klubowych,

1500 zł i więcej - do negocjacji.

Jak przystąpić do "Klubu 100" lub "Business Club" TKP Elana Toruń?
Aby zostać członkiem "Klubu 100" lub "Biznes Klub" TKP Elana Toruń wystarczy wypełnić i podpisać (dostępną na oficjalnej stronie klubu - www.elana-torun.pl) deklarację dobrowolnego przystąpienia oraz określić wysokość comiesięcznej stawki. Możliwe jest rozliczanie składek w formie barteru. Wpłaty dokonywane są w formie darowizn na subkonto TKP: Stowarzyszenia Kultury Fizycznej z dopiskiem "Klub 100" lub " Business Club " Toruńskiego Klubu Piłkarskiego.

W przypadku zainteresowania lub chęci uzyskania szczegółowych informacji prosimy o przesłanie deklaracji na adres klubu lub na email: marketing@elana-torun.pl bądź o kontakt telefoniczny pod numerem: 666 090 657.


Kliknij tutaj aby ściągnąć deklaracje Klubu "100"

Kliknij tutaj aby ściągnąć deklaracje "Business Club TKP Elana Toruń"



Jeśli wyrazisz zgodę Twoje imię i nazwisko zostanie umieszczone na tej stronie.


http://www.elana-torun.pl