Hutniczy marketing

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

Awatar użytkownika
dziadekrk
Posty: 570
Rejestracja: pt cze 24, 2005 4:39 pm

Postautor: dziadekrk » sob lip 02, 2005 1:30 am

Po co osobne przejście od bramy?? Jest przecież nieużywana brama za "H". Bilety powinny być po tyle samo, ale np. 20% z każdego biletu przeznaczane dla GT. W przeciwnym razie klub by na tym stracił zamiast zyskać, a tak kto wie... Na pewno więcej kibiców chodziłoby wtedy do młyna i dziwne zjawisko "wyparowywania" osób z młyna w czasie przerwy zostałoby wyeliminowane. O pikników bym się nie bał. Obawiam się jednak, że ten pomysł nie będzie nigdy zrealizowany... a szkoda.

Koniecznie trzeba naprawić zegar!!
Obrazek
Hinduskie ścierwo won z Nowej Huty!!

Hutnik_Skarpa
Posty: 848
Rejestracja: czw mar 10, 2005 11:55 am

Postautor: Hutnik_Skarpa » sob lip 02, 2005 10:54 am

Właśnie na śmierć zapomniałem o zegarze! :roll: A to powinna być sprawa priorytetowa bo aż wstyd gdy na innych stronach pisza np: "bramke strzelił xxx ale nie wiem w której minucie bo zegar na Hutniku nie działa" :?
Tylko czy da sie to "cacko" naprawić czy trzeba wymienić cały. Bo słyszałem ze juz do tego nie ma części. :roll:

GallAnonim
Posty: 455
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 3:03 pm

Postautor: GallAnonim » sob lip 02, 2005 11:49 am

Ja bym proponował niewpuszczanie kibiców których stan wskazuje na "spozycie" (nie mówie tu o 2 czy 3 piwkach tylko o ledwo stojących gosciach) bo potencjalny sponsor jak usłyszy niektóre teksty wybiegające z ust tych podpitych fanów to moze pomyslec ze u nas to same chamy i prostaki i niewarto sie tu juz poakzywac.

pozdrawiam .

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » sob lip 02, 2005 12:06 pm

GallAnonim pisze:Ja bym proponował niewpuszczanie kibiców których stan wskazuje na "spozycie" (nie mówie tu o 2 czy 3 piwkach tylko o ledwo stojących gosciach) bo potencjalny sponsor jak usłyszy niektóre teksty wybiegające z ust tych podpitych fanów to moze pomyslec ze u nas to same chamy i prostaki i niewarto sie tu juz poakzywac.

pozdrawiam .


Nieśmiało wspomnę, że potencjalny sponsor dużo gorsze rzeczy sobie pomyśli, gdy zobaczy, jak kibice swojego klubu wyłamują bramę na bieżnię i organizują burdy na własnym stadionie... I choć wiem, że z - oczywistych powodów - sprawa jest bardzo delikatna, to nie ukrywam, że bardzo ważna byłaby prośba ze strony fachowca, człowieka w Zarządzie, a równocześnie - w co nikt tym razem nie wątpi - osoby, której naprawdę na Hutniku zależy, prośba, by tego nie robić... Może wtedy ktoś wziąłby sobie ten fakt do serca i zrozumiał, że w ten sposób bardzo klubowi szkodzi.

A z rzeczy mniej drażliwych nic nowego nie wymyślę, bo powiedzianu tu już bardzo wiele, jednak jeśli miałbym zwrócić uwagę na sprawy moim zdaniem najistotniejsze, to z pewnością jest to oficjalna strona internetowa (z tego co wiemy na Forum prace w tym kierunku są już prowadzone przez odpowiednich ludzi) i ten nieszczęsny zegar...

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » sob lip 02, 2005 12:46 pm

bolaj pisze:
HAMAS pisze:Mam pomysł na duże oszczędności.
1 -Wydzielić sektor dla szalikowców i wpuszczać tam po 2 złote ,ale bez możliwości przemieszczania się po stadionie.Korżyści oczywiste mniej ochroniarzy i spokój na stadionie,nie płacenie kar.


:shock:

Jest to dość dziwny pomysł i nie wiem czy ma jakiś sens, ponieważ na ten sektor odrazu zaczelibysię ładować młodzi i pikniki (tańsze bilety)... rozkecanie "dymów" na tak podzielonym stadionie też byłoby cięższe, no i jakbyś ich wpuszczał na ten sektor?? osobne przejście od bramy :?:


Jeżeli dla ciebie rozkręcanie dymów jest niezbędne w poprawie wizerunku klubu to gratuluje.Człowieku to nam na pewno nie pomoże.

Najbardziej sensownymi pomysłami moim zdaniem są te bilety grupowe albo rodzinne,nawet z tym dla młodych taniej też brzmi nie głupio.
Napewno namówił bym Tate zabrałbym kuzyna niech sie od małego uczy bo już mi Wisła śpiewa a ma 7 lat.

Nie wiem czy z pamiątek byłby zysk i nie wiem czy warto w to pakować kase,ale repliki koszulek to nie głupie sam bym sobie taką kupił.

Przyciągnięcie na SS ludzi to podstawa proponuje:
-tak jak wcześniej tommyl pisał spróbować coś załatwić w radiu
-gdzieś w gazecie załatwić aby więcej pisali o Hutniku

Coś sie jeszcze wymyśli.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » sob lip 02, 2005 3:49 pm

"3-Na bramach postawic ludzi co jest im ważniejsze dobro klubu niż własna kieszeń"

no wlasnie, bo dyskutujecie o cenach biletow, a obnizka nic nie da bo i tak pan porzadkowy wezmie mniej.
Suche Stawy-
były ryby
są piłkarze

Awatar użytkownika
Łokieć
Posty: 189
Rejestracja: sob sie 28, 2004 12:23 am
Lokalizacja: Nowo Huckie Przedmieście

Postautor: Łokieć » ndz lip 03, 2005 12:07 am

Jestescie prze chujami ze kibicow co lubia wrazenia poza sprotowe na wlasnym stadionie byscie zamkneli w klatce tylko po to by byl spokoj na stadionie :lol: :lol: :lol: .Poprostu miazdzycie mi umysl,po za tym myslicie ze kazdy jest taki inteligentny ze poszedl by do jakiejs klatki tylko po to by zaoszczedzic pare gorszy :?: :?: ŚMIECH NA SALI :lol:
Biało Błękitno Niebieskie Serce Od Dziecka

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » ndz lip 03, 2005 12:40 am

Napisze to jako pomysł dla klubu :D

Niech Kowalski weźmie odkurzacz i niech odkurzy boisko wielofunkcyjne, bo na nim jest tyle piachu że się tam nie da grać :?

Awatar użytkownika
MieszkoHKS
Posty: 83
Rejestracja: śr gru 22, 2004 9:13 pm

Postautor: MieszkoHKS » ndz lip 03, 2005 12:46 am

Łokieć pisze:Jestescie prze chujami ze kibicow co lubia wrazenia poza sprotowe na wlasnym stadionie byscie zamkneli w klatce tylko po to by byl spokoj na stadionie :lol: :lol: :lol: .Poprostu miazdzycie mi umysl,po za tym myslicie ze kazdy jest taki inteligentny ze poszedl by do jakiejs klatki tylko po to by zaoszczedzic pare gorszy :?: :?: ŚMIECH NA SALI :lol:



w sumie to sie zgadzam z taba ale jak bym by była juz ta klatka ale oczywiscie cała albo połowa dochodów za te bilety była przekazana GT'02 to nie szedł bym tam aby oszczedzic te kilka zl ale chciałbym zeby ceny były takie jakie sa ..!! albo zeby nie robic zadnej zasranej klatki bo to krepujace jest na własnym stadionie ale zeby za wszystkie bilety były te 2-3 zl przekazywane GT'02 no i chyba to by podniosło budzet GT !! POZDRO !!
!! WIERZE ZE WIARA NAJPIEKNIEJSZA RZECZ WIERZE ZE Hutnik II LIGE BEDZIE MIEC !!
Obrazek

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz lip 03, 2005 1:02 pm

jakby był oddzielony sektor H to jak niektórzy co siedzą na krzesełkach by kupili gadzety ?

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3919
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz lip 03, 2005 1:51 pm

Dajcie spokój już z tym sektorem. Myślmy nad czymś realnym.

Ja bym proponował, żeby Hutnik zarabiał kasę wynajmując plac do nauki jazdy.

Kiedyś chyba tak było, a czy jest dalej to nie wiem.

Wróćmy też do tych starych plakatów meczowych.

Co jeszcze ? Hmm może nawiązanie współpracy z jakimś czwartoligowym klubem... Podpatrywanie zawodników itd.

Proponuję też spotkać się z szefem M1, Plazy, Ciepłowni Łęg, Philip Morisa, Tomexu., wszystkich tych firm położonych stosunkowo blisko...

Może jako sponsor jakaś mała pizzeria? Dużo małych sponsorów też coś da.

Warto by było też, aby kontynuowane było rozprowadzanie gazet Nowa Huta Non Stop i aby zawsze w numerze było coś napisane o Hutniku.

Sponsorzy hmm? A może Multikino lub IMAX i za okazaniem biletu z meczu masz tańszy wstęp... Ich nawiedziło by więcej klientów, a my mielibyśmy sponsora. Pozostaje też Aqua Park. W ogóle może też jakaś dyskoteka? Takie Carpe Diem reklamuje się na tramwajach, więc czemu nie na stadionie?

Proponowałbym też podzwonić do kilku dawnych piłkarzy, tych lepszych oczywiście i zorganizować z nimi spotkanie, coś atrakcyjnego i zrobić z tego szum w gazetach. Takie spotkanie, jakaś atrakcja mogła by się odbyć po jakimś meczu, aby było to coś w stylu oglądasz mecz, a po nim idziesz na wielką frajdę...

Co ze sklepami z ciuchami, z butami? Koszykarzy Wisły sponsoruje zdaje się Atleths Food ( nie wiem czy tak się pisze, ale nie mam czasu sprawdzać).

Skoro Garbarnie nie awansowała, to może spróbujmy podhaczyć im kilku sponsorów, na pewno znajdzie się ktoś niezadowolony.

Salony, Idei, Ery, Plusa... Zakłady bukmaherskie. Wszelkie małe restauracje, wietnamskie, chińskie, Szybkie Kęsy... Każdy malutki sponsor.

Ogólnie rzecz biorą przed Piotrkiem dużo roboty, powinien jeździć tu i tam, wszędzie go powinno być pełno i rozmawiać, rozmawiać z potencjalnymi sponsorami. Aby mu pomóc trzeba stworzyć dobrą atmosferę wokól klubu, dlatego tak ważny jest każdy szczególik.

Hmm a może sieć sklepów z firmowymi ciuchami 2 gatunku "Defekt" ? Oni chyba jesczez nikogo nei sponsorują, a podejrzewam, że kaskę mają.

Alma, Castorama,Obi, Makro, McDonald`sy, wszelkie Pizze Hut i tak dalej, i tak dalej...

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz lip 03, 2005 2:02 pm

heh :) już sobie wyobrażam piłkarzy Hutnika w koszulkach Kim Lan :D

mam tu projekt plakatu
jest juz gotowy
(sorry ze wolno sie laduje ale format bmp żeby wyglądało ładnie wydrukowane)
tam gdzie są takie cienkie kreski wpisujecie ręcznie długopisem czy czymś napis (zawsze możecie w paincie :) )

http://overlay.no-ip.org/mt/gupp/phot/g ... Plakat.bmp

Awatar użytkownika
Daro
Posty: 751
Rejestracja: czw gru 23, 2004 10:12 pm
Lokalizacja: noWa Huta

Postautor: Daro » ndz lip 03, 2005 2:26 pm

Mi to w ogóle nie wchodzi
Hutnik 1950 KRAKÓW-wiara która przetrwała wszystko

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz lip 03, 2005 2:27 pm

http://overlay.no-ip.org/mt/gupp/phot/g ... Plakat.jpg

tam trzeba dlugo czekac bo zajmuje 2 mb ten bmp
a to sie powinno szybko

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » ndz lip 03, 2005 2:34 pm

moze zoorganizowanie jakiegos festynu przynioslo by zyski dla klubu.lub jakiegos meczu na rzecz ratowania Hutnika( np. Hutnik - Hutnik 96 czy cos w tym stylu?


nie wiem czy to dobry pomysl teraz mi przyszlo cos takiego na mysl