Hutniczy marketing

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » czw wrz 18, 2008 4:58 pm

A ja mam taki pomysł:

Kto przyjdzie na mecz z szalikiem albo w koszulce klubowej wchodzi za darmo. Do tego przenieść sprzedaż koszulek i szalików przed meczem poza bramy stadionu aby zainteresowane osoby mogły się również przed meczem zaopatrzyć w stosowne gadżety. Z pewnością na meczu byłoby bardziej klimatycznie a klub część środków które uzyskuje z biletów mógłby odrobić poprzez zwiększoną sprzedaż gadżetów.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw wrz 18, 2008 5:02 pm

tez kiedys o tym rozmawialismy. padlo domniemanie masowego podawania sobie szala przez płot :P no ale to jest w miare do zrobienia pod warunkiem dobrej propagandy

inna sprawa, tak czy siak przed unią trzeba będzie zrobić masową propagande wrecz terror ze kazdy am przysjc w barwach ;)

dzuhas
Posty: 2361
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » czw wrz 18, 2008 5:59 pm

dUfio pisze:bilety na Unie za złotówke i mamy 3 tys ludzi na meczu ;)


jednorazowo i zupelnie inne osoby niz w wersji 5 zlotowej , ale pomysl i tak genialny:)
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » czw wrz 18, 2008 6:07 pm

dzuhas pisze:
dUfio pisze:bilety na Unie za złotówke i mamy 3 tys ludzi na meczu ;)


jednorazowo i zupelnie inne osoby niz w wersji 5 zlotowej , ale pomysl i tak genialny:)


No czy ja wiem... I tak na ten mecz dużo osób przyjdzie jednorazowo :wink:

Pawełek__NH
Posty: 716
Rejestracja: pt mar 21, 2008 9:24 am
Lokalizacja: Wolne miasto Nowa Huta

Postautor: Pawełek__NH » pt wrz 19, 2008 12:04 am

KonradHKS pisze:
dzuhas pisze:
dUfio pisze:bilety na Unie za złotówke i mamy 3 tys ludzi na meczu ;)


jednorazowo i zupelnie inne osoby niz w wersji 5 zlotowej , ale pomysl i tak genialny:)


No czy ja wiem... I tak na ten mecz dużo osób przyjdzie jednorazowo :wink:


szczególnie że jest to ostatni mecz w rundzie
My Hutnika fani po świecie rozsypani za Hutnik za HKS pójdziemy aż po życia kres.

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » pt wrz 19, 2008 7:16 am

ja to bym bilety za złotówke dał na jakiś wijski klubik najpierw niech chłopaki postrzelają troszkę bramek , wiadomo jak to było wcześniej patrz Avia sporo ludu jak na nasze warunki i porażka . Na prawdę warto coś podziałać w kierunku przyciągnięcia ludzi na mecze jak to mówi dzuhas bo są wreszcie jakieś wyniki zaangażowanie i nie ma się co martwić ,że piłkarze przejdą obok meczu .
Hutnik Centrum B

Fan Hutnika
Posty: 1526
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » pt wrz 19, 2008 9:34 am

a czy duzo przyjdzie to zalezy od miejsca ktore bedziemy zajmowac
niestety ale duzo jest takich kibicow ,kiedy sa wyniki to chodza
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt wrz 19, 2008 10:10 am

Pamiętajcie jakie skutki miały niektóre mecze z darmowym wstępem.
Jeśli chodzi o mnie to wolę, żeby na stadionie było 500 kibiców takich jak teraz niż 2000 przypadkowych ludzi...
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

dzuhas
Posty: 2361
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » pt wrz 19, 2008 2:57 pm

Fan Hutnika pisze:a czy duzo przyjdzie to zalezy od miejsca ktore bedziemy zajmowac
niestety ale duzo jest takich kibicow ,kiedy sa wyniki to chodza


no tak ale jak beda bilety za piatke to z tego powiedzmy 1000 ludzi ktory i tak przyjdzie polowa wezmie na mecz jakiegos niezajawionego ziomka z ktorych czesc na pewno pozostanie na dluzej na SS. Do tego silna akcja marketingowa pomagajaca "stalym" kibicom w wyciagnieciu znajomych i jest git

mozna tez nic nie robic i narzekac ze sie nie da , nie ma sensu , nie da rezultatu, beda rozrabiac a nie jesc kielbasy:) albo umrzec od razu - to tez jakas opcja
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 934
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » sob wrz 20, 2008 8:29 am

Ja ostatnio byłem na meczu z dwoma kuzynami. Jeden ma 11 lat i pierwszy raz był na meczu drugi 19 i chodził dawniej. Akurat kurwa przegrali. Ale chłopaki się nie załamują i zapowiadają że na kolejny mecz też pójdą. Wydaje mi się że jakby każdy brał na mecze jakiegoś kumpla który nie chodzi na mecze to może by się zajawiło parę osób. Zresztą tak samo było ze mną. W sezonie 95/96 kumpel wzioł mnie na mecz ze Stomilem Olsztyn. Hutnik wygrał 2-0. I od tamtej pory przez te kilkanaście sezonów opuściłem może z 20 meczy bo akurat nie było mnie w Krakowie.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » sob wrz 20, 2008 11:09 am

przestańcie z tymi cenami biletów.
Jak ktos jest kibicem to mu nie żal raz na 2 tyg 5/10 zł. To równowartość 1,2 piw w knajpie. Wiec o czym rozmawiamy.
Potrzebni nam tacy kibice???
I co z tymi najwierniejszymi co kupuja karnety?


i dla płaczków:
"Podwyżce ulegają ceny biletów. I tak: bilet normalny na mecz III ligi będzie kosztował 10 zł, ulgowy (emeryci, studenci) 7 zł, bilet wstępu na mecz II drużyny Garbarni (VI liga) od tej rundy kosztuje 5 zł.
Utrzymuje się nadal przepis o darmowym wstępie dla kobiet i młodzieży szkolnej."

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » sob wrz 20, 2008 1:04 pm

Jak już sie powołujesz na przykład Garbarnii to weź pod uwagę że tam młodzież ucząca sie ma wjazd za darmo! A więc jest to jakaś różnica. Dla kogoś pracującego wydatek 10 zł to może nie problem ale młodzi nie zawsze mają hajs dlatego pomysł Garbarnii jest jak najbardziej godny pochwalenia. Oczywiście osobna sprawa że raczej nie ma to wpływu na zwiększenie frekwencji w przypadku Garbarnii, ale wiadomo jaki jest potencjał Garbarnii a jaki nasz. Ale na ciekawszych meczach zawsze coś sie działo na Garbarnii.
Jednak liczy sie to że na Garbarnii robi sie ukłon w stronę kibiców i stwarza sie mozliwosci aby przyciągnąć młodzież na stadion. Sa tam ludzie ktorym na tym zalezy a wierzcie mi nie mają łatwo.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob wrz 20, 2008 1:53 pm

swego czasu pamietam ze na Hutnik do 14 roku zycia wchodziło się na "identyfikator+legitymacje". mysle ze spokojnie moznaby zrobic wstep dla mlodziezy do 14-15 roku zupelnie za darmo
juz nie mowie o legendarnym wchodzeniu "z dziadkiem" pamietam jak cieć się kiedys nie dał na to zrobic a "moj" dziadek na to "ty chuju jebany, to jest mojej rodzonej córki syn, a ty go nie chcesz ze mna wpuscic" :D

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob wrz 20, 2008 2:00 pm

a do 14 nie jest za free?

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob wrz 20, 2008 2:13 pm

to podniesc do 16 zbey cale gimnazjum obejmowalo;p

teraz na plakacie przycialem ze faktycznie ale zdecydowanie za malo jest to rozreklamowane