Konto kibiców - w ilości siła

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Konto kibiców - w ilości siła

Postautor: marketing » pn lip 25, 2005 10:12 pm

Witam,
czas zrealizować pomysł, który się pojawił na tym forum jakiś czas temu.
Pomysł by móc wymiernie nagrodzić piłkarzy za ich wysiłek, ale tez mając w ręku argument móc ich dodatkowo mobilizować (np w wyjątkowo waznych meczach - a tych wkrórce nie będzie brakowało: Motor, Stal Rz.). Pomysł by naszą ilość, przez wyrzeczenie dla każdego z nas niewielkie, przekuć w wielkość pomocy.
Pomysł by założyć konto bankowe, na które każdy kibic może wpłacać kiedy chce i ile chce pieniądze, o kórych wykorzystaniu będziemy wspólnie decydować na forum. Czekam na propozycje dot formy podejmowania decyzji - jak mawiał klasyk: "zagłosujmy nad sposobem głosowania".
Dotychczas taka idea była trudna do realizacji, bo był kłopot ze znalezieniem osoby, która jako tworca konta - mając dostęp do wspólnych pieniędzy - wzbudzałaby zaufanie. Teraz sytuacja sie zmieniła - rozumiem,że nie ma podstaw, by ufać mi bezgranicznie, ale teraz znając moje dane, mając duże możliwości kontaktu ze mną, łatwiej o weryfikacje calej sprawy.
Oczywiście zawsze, na żądanie zainteresowanego przedstawię wykaz stanu konta oraz informacja temat operacji.
Konto zostało założone w banku BPH, można wpłacać pieniądze w każdym innym banku, gotówką i przelewem, można nawet zorganizować polecenie przelewu, czyli regularną (np co miesiąc) operację automatycznego przekazywania określonej kwoty ze swojego konta, na konto kibiców. W OSTATECZNOŚCI mogę przyjąc osobiście pieniądze i dostarczyć uczestnikowi akcji potwierdzenie wpłaty.
Oto numer rachunku:

15 1060 0076 0000 3100 0041 8748

Oto szansa dla wszystkich chcących finansowo wspierać piłkarską reprezentację Nowej Huty - nie wspierać jednego czy drugiego piłkarza, ale za żądany wynik, zapłacić kwotę, ktora ma znaczenie właśnie dlatego, że wiele osob połączył współny cel.

KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pn lip 25, 2005 11:38 pm

Swietnie
Czyli po czesci temat o skladkach dla pilkarzy zaakceptowany wiec do dziela moze sie jakas kwota uzbiera a nasz marketingowiec dobrze zagospodaruje

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » wt lip 26, 2005 11:23 am

Pomysł świetny ja proponuje jednak aby np ogłośić przed meczem ze stalą że zbieramy na ten właśnie mecz i później wszystkie pieniądze które się uzbierają przeznaczyć na nagrodę za zwycięstwo

al1950
Posty: 268
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 12:47 pm

Postautor: al1950 » wt lip 26, 2005 11:32 am

ja uważam że aby pomysł wypalił powinny być jakieś konkretne informacje o sposobie rozdysponowania srodków

osobiście poszedł bym na całość i ustalił że środki zostaną wypłacone w powiedzmy 90% ale tylko i wyłącznie w przypadku awansu do 2ligi

można również wymyślic najróżniejsze inne pomysły, typu 5% dla gracza uznanego (w jakiś dobry sposób) najambitniejszym, najpozyteczniejszym dla drużyny, jakaś nagroda dla gracza który rozegrał najwięcej minut, który nie dostał żółtej kartki, bramkarza który wybronił ważny rzut karny itp

al

Hutnik_Skarpa
Posty: 848
Rejestracja: czw mar 10, 2005 11:55 am

Postautor: Hutnik_Skarpa » wt lip 26, 2005 4:56 pm

No wreszcie wchodzi ten pomysł w życie :!: Według mnie to bardzo dobrze :)
W zależności od wielkości sumy na koncie pieniądze powinny być rozdzielane po wygranych ważnych/prestiżowych meczach. Dodatkowo powinny być jakieś premie dla najlepszego piłkarza meczu, za strzelenie het-tricka, dla bramkarza za czyte konto, obroniony karny etc.

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » wt lip 26, 2005 5:04 pm

Według mnie powinno być premiowane każde zwycięstwo lub ramis np. z Stala Rz. na wyjeździe.
Można wprowadzić też nagrode dla piłkarze meczu (oczywiście z pośród piłkarzy Hutnika).

WSZYSTKIE PIENIĄDZE POWINNY BYĆ WYPŁACONE PIŁKARZĄ (oprócz nagród indywidualnych) TYLKO POD WARUNKIEM AWANSU DO II LIGI

Oczywiście można też zrobić tak że 50% premi bedzie wypłacane na bieżąco a drugie 50% tylko podwarunkiem awansu.
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !
thk

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » wt lip 26, 2005 7:30 pm

Śmieszne, troche dziwne zjawisko - podejzewam, ze jeszcze jako takich pieniedzy na koncie nie ma, a kazdy już je parceluje miedzy pilkarzy etc....

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » wt lip 26, 2005 8:46 pm

HDS- po prostu każdy chce wiedzieć na co zostanie wydana jego kasa. Chba to jest normalne.
Suche Stawy-
były ryby
są piłkarze

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » wt lip 26, 2005 9:25 pm

Przepraszam wszystkich zainteresowanych - pierwszy raz zakładałem konto tego typu i stąd przeoczenie. Przekazując kwotę na wspólne konto należy w banku podać (dzięki za info T.):

Numer konta: 15 1060 0076 0000 3100 0041 8748

I dane posiadacza konta: Piotr Danek
ul. Przy kuźni 13A 30-689 Kraków

Pierwsze sprostowanie: nie Ja będę decydował o rozdysponowaniu kwoty.
Zadbajmy o spopularyzowanie pomysłu (co mam nadzieję przełoży się na środki dostępne) oraz opracujmy (HDS zapewwne obawia się, żeby jak w przypadku poprzedniego tematu cała sprawa nie skończyła się na dywagacjach nad sposobem wydania pieniędzy, korych nie mamy jeszcze) cel środków.
Myślę, że po tygodniu dam pierwsze info nt stanu konta.

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » wt lip 26, 2005 9:59 pm

marketing pisze: (HDS zapewwne obawia się, żeby jak w przypadku poprzedniego tematu cała sprawa nie skończyła się na dywagacjach nad sposobem wydania pieniędzy, korych nie mamy jeszcze).
otóż to, najpierw coś musi być by móc to poźniej dzielic...

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » wt lip 26, 2005 10:19 pm

napewno najpierw musi byc cos zeby moc to rozdysponowac, ale najpierw trzeba wiedziec na co pojda pieniadze zeby je wplacac.
Suche Stawy-

były ryby

są piłkarze

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr lip 27, 2005 7:37 am

Moim zdaniem nie powinno byc nagród indywidualnych, tylko konkretna kasa za konkretny mecz na drużynę. Nie spodziewajmy się, że nie wiadomo ile tej kasy tam będzie...
A przyznawanie kasy za mecz bez żółtej kartki, czy bez gola straconego...to trywialne pomysły zdecydowanie.
Ale to tylko moje zdanie.

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 211
Rejestracja: wt maja 03, 2005 9:43 am
Lokalizacja: Plac Centralny

Postautor: Robin » czw lip 28, 2005 12:37 pm

TYLKO ZA AWANS! A poza tym faktycznie może się okazać że dzielimy skórę na niedźwiedziu i wpłyną tak małe środki, że wstyd będzie coś takiego proponować zawodnikom. Może niech każdy kto chce zadeklauje miesięczną kwotę i zobaczymy co z tego wyjdzie przynajmniej teoretycznie.

Ja 10 PLN miesięcznie napewno mogę dać. Śmieszna kwota ale w jedności siła, a małe krople wody tworzą oceany i morza - to gdyby chociaż 200 osób zadeklarowało taką samą kwotę to by było już 2000 zł miesięcznie, a na zakończenie sezonu uzbierałaby sie premia dla piłkarzy za awans w wysokości: około 22 000 PLN.

Pozdrawiam.

P.S. Oby Mittal wszedł, a kasę zbierało by sie wtedy na coś innego.

al1950
Posty: 268
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 12:47 pm

Postautor: al1950 » czw lip 28, 2005 12:43 pm

[quote="Robin"]TYLKO ZA AWANS! A poza tym faktycznie może się okazać że dzielimy skórę na niedźwiedziu i wpłyną tak małe środki, że wstyd będzie coś takiego proponować zawodnikom.
[quote]

jezeli nie bedzie jasnych regul to faktycznie wplyna male srodki

ale mysle ze jak bedzie jasna zasada (widze ze coraz popularniejsza: kasa tylko w wypadku awansu) - to kwota w przypadku dobrej gry bedzie rosla i bedzie jakąs dodatkową motywacja

al

Awatar użytkownika
Jakuza
Posty: 381
Rejestracja: wt gru 21, 2004 10:11 pm
Lokalizacja: sHuTy
Kontakt:

Postautor: Jakuza » czw lip 28, 2005 1:02 pm

Moim zdaniem - powinniśmy przemysleć sprawę premii meczowych. Chłopaki mają już dość obietnic (to oczywiście nie Nasza wina) na koniec sezonu. Jest to spowodowane wielkim rozżaleniem z kliku lat poprzednich. Brak premii za awans chociazby do II ligi jest doskonałym przykładem.
Liczą się fakty - i wcale się nie dziwię iż tylko one przemawiają do zawodników.
Biało - Błękitno - Niebieskie barwy.....Królewskie barwy