Konto kibiców - w ilości siła

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » czw lip 28, 2005 1:08 pm

Jakuza pisze:[b]Brak premii za awans chociazby do II ligi jest doskonałym przykładem.
Liczą się fakty - i wcale się nie dziwię iż tylko one przemawiają do zawodników.

Chodzi o premie za ostatni awans , za trenera Kowalika :?: A wracając do premii , to Jakuza pomyśl przecież , nie ma się co oszukiwać nie bedzie tam milionów , więc troche głupio z tygodniowych wpływów wypłacić im np. po piątaku , troche żałośnie by to wyglądało , robienie z nich totalnych dziadów :? :roll:
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

al1950
Posty: 268
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 12:47 pm

Postautor: al1950 » czw lip 28, 2005 1:10 pm

Jakuza pisze:Moim zdaniem - powinniśmy przemysleć sprawę premii meczowych.


to marnie to widze w dlugim horyzoncie
powiedzmy żeby dostali rok temu za 4:0 z HEKO
po sezonie Ci co zaplacili za ten mecz pluli by sobie w brode po serii fatalnych meczow w drugiej czesci rundy jesiennej

al

Fan Hutnika
Posty: 1526
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » czw lip 28, 2005 2:32 pm

Witam
Proponuje przeprowadzic ankiete z odpowiedziami kto jest i ile w stanie zadeklarowac pieniazkow na premie z tym ze jedna uwaga ,rzeczywiscie nasz zarzad nie powinien (oprocz Piotrka) wiedziec o takiej akcji bo wtedy calkiem moze olac placenie premii o ile w ogole placi .
Zadeklarowana kwote mozna by wplacac na nowo powstale hutnicze konto
pozdrawiam z nadzieja ze to wyjdzie :)
PS zrobcie ankiete

HKS2
Posty: 7
Rejestracja: wt maja 10, 2005 12:03 am

Postautor: HKS2 » czw lip 28, 2005 2:46 pm

watpie w jakas wieksza skladke tu na forum pomysl jest bardzo dobry ale gorzej z realizacja

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 211
Rejestracja: wt maja 03, 2005 9:43 am
Lokalizacja: Plac Centralny

Postautor: Robin » czw lip 28, 2005 10:25 pm

No i odpowiedź jest: GÓWNO Z TEGO POMYSŁU. Taka właśnie jest siła nas kibiców, Stowarzyszenia i np. Twaroga: na dobrych chęciach i pieprzeniu głupot się kończy. Smutna prawda. Jak się nie pojawi naprawdę ktoś umiejący, to zgnijemy w trzeciej lidze. Obym sie mylił.

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » czw lip 28, 2005 10:45 pm

Kurwa mac - ty to jestes pojebany

Awatar użytkownika
Jakuza
Posty: 381
Rejestracja: wt gru 21, 2004 10:11 pm
Lokalizacja: sHuTy
Kontakt:

Postautor: Jakuza » czw lip 28, 2005 11:33 pm

Z Tobą frajerze to już gorzej być nie może. Nawet by Ci wydział sądowy na Babińskiego nie pomógł.
Kurwa gdzie debilu byłeś jak robiliśmy zbórkę przez całą rundę na Phila - pytam się gdzie???? Teraz nagle wielki chojrak jesteś bo chcesz dać 10 zł????
W dupie mieć te twoje 10 zł!!! Skoro twierdzisz że M.T jest "be" to zapytaj Go prosto w oczy - jak masz odwagę - ile miesięcznie przekazywał na Amerykańca! Na pewno tej odwagi nie posiadasz.


Schowaj się.... Ty masz czelność swoimi komputerowymi wypocinami mienić sie kibicem? Dramat. Jeśli coś Ci mówi zdanie: "Na dobre i na złe" to skończ i nie rób więcej pośmiewiska ze Swej leśnej osoby.
Biało - Błękitno - Niebieskie barwy.....Królewskie barwy

1979
Posty: 1894
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » pt lip 29, 2005 12:13 am

a moje zdanie jest takie ,ze to zwykły prowokator i po chuj z nim w ogóle gadac a jego obrazliwe posty usuwac. Poczytaj pajacu statut Stowarzyszenia a pozniej sie udzielaj
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt lip 29, 2005 1:06 am

Weźcie zbanujcie tego skurwysyna...

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt lip 29, 2005 8:01 am

A wracając do tematu, to także jestem za pomysłem kasy za awans(może częśc wypłacic po rundzie jesiennej w przypadku konkretnego miejsca-do rozważenia). A motywacje piłkarze będą mieli, bo mają namacalny dowód na tą kasę! Może skoro my będziemy mieli wgląd do tego konta, to piłkarze także i będą wiedzieli o co toczy się gra.
Pozdrawiam.

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » pt lip 29, 2005 9:28 am

Ludzie, spokojnie... Jakuza, OŻÓG, nie poznaję Was... Rozumiem, że może Was szlag trafiać (a zwłaszcza Jakuzę, który jak wiem zapieprza dla tego klubu za frico chyba przez cały swój wolny czas; nie wiem, jak jest z Twoją aktywnością OŻÓG, jakby to przepraszam, że nie doceniłem, bo o Tobie tyle nie wiem :) ), ale wyzwiska naprawdę niczego nie wnoszą, a wezwania do banowania za to, że ktoś nie docenia pracy Stowarzyszenia i ludzi z Hutnikiem związanych, a więc - czego by nie powiedzieć - za poglądy, to gruba przesada. Bo prawdę mówiąc, jesli chodzi o obrażanie, to akurat właśnie Robin ze względu na to co pisze jest powszechnie miesany z błotem w posób mocno rynsztokowy... Polecam głęboki oddech, jakieś ziołowe relanium ;) moment zastanowienia i raczej zwrócenie uwagi na fakt, że jak widać Robin w tych swoich krańcowych opiniach jest odosobniony, co wyraźnie świadczy o tym, że zdecydowana większość kibiców docenia to, co robicie. A to docenienie najlepiej widać na tle opinii innych, nawet takich, które uważacie (moim zdaniem generalnie słusznie) za niesprawiedliwe i krzywdzące. Przecież chyba nie chodzi o to, by było tu kółko wzajemnej adoracji. Wg mnie ban dla Robina byłby posunięciem fatalnym, nienajlepiej o tym Forum świadczącym...

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 211
Rejestracja: wt maja 03, 2005 9:43 am
Lokalizacja: Plac Centralny

Postautor: Robin » pt lip 29, 2005 10:12 am

" Kto nie z Mieciem tego zmieciem" - " Kto nie z Olejem tego olejem"

Awatar użytkownika
MIRAS vel YARI
Posty: 93
Rejestracja: pt sie 27, 2004 9:29 pm
Lokalizacja: Nowa Huta Maslomiaca

Postautor: MIRAS vel YARI » pt lip 29, 2005 2:18 pm

Moim skromnym zdaniem forum nie jest miejscem na polemike - na co przeznaczyc zebrane pieniadze jak je dysponowac i ile wplacac. Chce ktos wplacic prosze bardzo numer konta zna a jesli bedzie chcial sie dowiedziec jak pieniadze beda wydawane drzwi stowarzyszenia sa otwarte zawsze ktos znas moze go poinformowac kiedy sa spotkania na ktorych takie rzeczy sie ustala i bedzie ustalało
A co do pana robina jak juz gdzies wspomnialem to zwykly prowokator nie wiem czy w jakis sposob pomaga klubowi - chocby poprzez kupno biletu-(pewnie robi desant przez ogrodzenie) - to napewno nie pomaga swoimi kosmicznymi postami klubowi i stowarzyszeniu w walce o przyszlosc HUTNIKA
Forza HKS !!!

al1950
Posty: 268
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 12:47 pm

Postautor: al1950 » pt lip 29, 2005 3:43 pm

MIRAS vel YARI pisze:Moim skromnym zdaniem forum nie jest miejscem na polemike - na co przeznaczyc zebrane pieniadze jak je dysponowac i ile wplacac. Chce ktos wplacic prosze bardzo numer konta zna a jesli bedzie chcial sie dowiedziec jak pieniadze beda wydawane drzwi stowarzyszenia sa otwarte zawsze ktos znas moze go poinformowac kiedy sa spotkania na ktorych takie rzeczy sie ustala i bedzie ustalało


myslalem ze chodzi o to zeby zebrac jak najwiecej i jak najbardziej rozpowszechnic akcje
a przy takim podejsciu (wplacajcie, a pozniej sie dowiecie co i jak) to nie wroze pomyslowi powodzenia

al

Awatar użytkownika
Jakuza
Posty: 381
Rejestracja: wt gru 21, 2004 10:11 pm
Lokalizacja: sHuTy
Kontakt:

Postautor: Jakuza » pt lip 29, 2005 4:22 pm

Przepraszam wszystkich. Sam nie przywykłem do wyrażania opinii w ten sposób.
Wydawało mi się iż jestem mniej nerwowy ale to chłopisko działa na mnie jak płachta na byka - mimo iż nie widzę "czerwonego".

Co do tematu - ja wyraziłem swoją opinię - pomimo iż sam nie do końca się z nią zgadzam. Lepszym rozwiązaniem na pewno byłaby premia tzw. umowy o dzieło czyli konkretny cel. Z tym że MUSIMY do tego przekonać samych zawodników. Jeżeli ktoś pamięta zasadę - Nic o nas bez nas - to zrozumie o co biega. Zarząd do tej pory zawsze wiele obiecywał a My te obiecanki musimy zmienić w konkret. Tylko i wyłącznie wtedy cała ta akcja będzie miała sens.

W tym wszystkim nie chodzi o to aby zarząd wyręczyć z premii dla zawodników - chodzi o to aby zawodnicy uwierzyli iż na prawdę można na nas liczyć.
Pisać każdy wiele może ale jak przychodzi do konkretów to zawsze są wykręty bądź tłumaczenia. Rozliczmy się z tego co jest w banku a nie na stronie internetowej. Powtarzam: liczą się efekty nie słowa...
Biało - Błękitno - Niebieskie barwy.....Królewskie barwy