Hutnicze graffiti - konkurs

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw sty 26, 2006 7:56 am

:R:L:X: pisze:nie wiem kto wpadł na pomysł takiego "pięknego" rysunku... jak to wygląda teraz na tle tych zajebistych obok ?? ja rozumiem że ktoś chciał sobie namalowac coś ale no bez przesady panowie... według mnie to powinno zostać zamalowane farbą i nowy ładny wrzut do zrobienia bo ten "troche" szpeci i taka prawda bolesna choć prawdziwa...


No taki malunek robiłby dobre wrażenie zrobiony gdzieś na osiedlu, a nie na legalu, gdzie masz dużo czasu i spokoju, by spłodzic coś ładnego.

:R:L:X:
Posty: 130
Rejestracja: śr sty 11, 2006 8:52 pm
Lokalizacja: z turbowni...

Postautor: :R:L:X: » czw sty 26, 2006 5:21 pm

JOK_NH pisze:
:R:L:X: pisze:nie wiem kto wpadł na pomysł takiego "pięknego" rysunku... jak to wygląda teraz na tle tych zajebistych obok ?? ja rozumiem że ktoś chciał sobie namalowac coś ale no bez przesady panowie... według mnie to powinno zostać zamalowane farbą i nowy ładny wrzut do zrobienia bo ten "troche" szpeci i taka prawda bolesna choć prawdziwa...


No taki malunek robiłby dobre wrażenie zrobiony gdzieś na osiedlu, a nie na legalu, gdzie masz dużo czasu i spokoju, by spłodzic coś ładnego.



ok zgodzę się z tym co napisałeś . Tylko powiedz mi jaki sens miał ten wrzut ? jego jakość świadczy o zupełnym braku umiejętności malowania <ja bym się nie brał za coś jeśli nie potrafię...> i szpeci te profesjonalnie zrobione ... to jest porównanie "syrenki" do "mercedesa" ... nie wiem kto za tym stoi :? ale jeśli może to niech coś zrobi z tym :wink:

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » czw sty 26, 2006 7:52 pm

Malunek powstał na pakamerze aby gdy ona zostanie wywieziona z Suchych Stawów, gdzieś na mieście istniał hutniczy napis. Autor miał ograniczone materiały. Cel był taki, żeby grajacych pod balonem zewsząd otaczałyelementy hutnicze.

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz sty 29, 2006 5:42 pm

:R:L:X: pisze:
JOK_NH pisze:
:R:L:X: pisze:nie wiem kto wpadł na pomysł takiego "pięknego" rysunku... jak to wygląda teraz na tle tych zajebistych obok ?? ja rozumiem że ktoś chciał sobie namalowac coś ale no bez przesady panowie... według mnie to powinno zostać zamalowane farbą i nowy ładny wrzut do zrobienia bo ten "troche" szpeci i taka prawda bolesna choć prawdziwa...


No taki malunek robiłby dobre wrażenie zrobiony gdzieś na osiedlu, a nie na legalu, gdzie masz dużo czasu i spokoju, by spłodzic coś ładnego.



ok zgodzę się z tym co napisałeś . Tylko powiedz mi jaki sens miał ten wrzut ? jego jakość świadczy o zupełnym braku umiejętności malowania <ja bym się nie brał za coś jeśli nie potrafię...> i szpeci te profesjonalnie zrobione ... to jest porównanie "syrenki" do "mercedesa" ... nie wiem kto za tym stoi :? ale jeśli może to niech coś zrobi z tym :wink:


Nie no stary racja. W tym miejscu to dramat, nie ma dwóch zdań. Chciałem tylko napisac, że właśnie w tym miejscu jest szpetny, ale na mieście mógłby juz byc odebrany lepiej. That`s all!
Tak czy inaczej powinien ktos sobie odpuścic to "dzieło"... :lol:
Pzdr

:R:L:X:
Posty: 130
Rejestracja: śr sty 11, 2006 8:52 pm
Lokalizacja: z turbowni...

Postautor: :R:L:X: » pn sty 30, 2006 6:26 pm

mnie chodzi o wrzut na ścianie panowie :D no chyba się nie zrozumieliśmy :lol: na pakamerze jest napis ładny jak dla mnie :)

Awatar użytkownika
enha
Posty: 87
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:46 pm
Lokalizacja: nh
Kontakt:

Postautor: enha » sob lut 11, 2006 2:44 am

wiadomo, że tym wszystkim wrzutom przyświeca szlachetny cel, ale bez kitu powinna być jakaś selekcja projektów...grafiti w polsce istnieje już od kilkunastu lat (mało tego-ponoć nastapiła już epoka "postgrafiti"), a w samej dzielnicy jest wielu dobrych writerów. w takich okoliczność napiżdżanie takimi toyami gdzie popadnie jest zwykłym nieporozumieniem. tłumaczenie, że robiło się to na szybko i nie miało się kasy jest bez sensu, bo w końcu to jest legal a jak komuś brakuje środków to niech zorganizuje zrzute po piątaku i tyle...a jeśli nie potrafi to niech się za to nie bierze. jeśli ktoś się jara takim syfem tłumacząc, że okej byle by tylko "promowało" to ja się zapytam jak by zareagował na wymazany na ścianie gównem napis "Hutnik"? albo np. na szpetnego krasnala z plastiku z logiem dzielnicy na klacie ustawionego gdzieś na placu centralnym... prawda jest taka, że trzeba trzymać poziom, bo co z tego, że mandaryna albo wiśniewski są popularni skoro robią sobie obciach na każdym kroku. wiem, że jesteśmy przyzwyczajeni do tandety i syfu na każdym kroku, ale skoro możemy mieć wpływ na coś to zróbmy to dobrze...no chyba, że lubimy jak jest do dupy....

:R:L:X:
Posty: 130
Rejestracja: śr sty 11, 2006 8:52 pm
Lokalizacja: z turbowni...

Postautor: :R:L:X: » sob lut 11, 2006 3:06 pm

i o to własnie chodzi...

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob lut 25, 2006 2:50 pm

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

malowanie nowego ;)

Obrazek

:R:L:X:
Posty: 130
Rejestracja: śr sty 11, 2006 8:52 pm
Lokalizacja: z turbowni...

Postautor: :R:L:X: » ndz lut 26, 2006 2:41 pm

jaką treść będzie miał ten nowy malunek jeśli można spytać :?:

Awatar użytkownika
Jakuza
Posty: 381
Rejestracja: wt gru 21, 2004 10:11 pm
Lokalizacja: sHuTy
Kontakt:

Postautor: Jakuza » ndz lut 26, 2006 7:17 pm

You Will Never Walk Alone
Biało - Błękitno - Niebieskie barwy.....Królewskie barwy

A.C.A.B
Posty: 644
Rejestracja: pt lis 19, 2004 1:02 am
Lokalizacja: z CZUBowa

Postautor: A.C.A.B » ndz lut 26, 2006 8:28 pm

Obrazek
Obrazek
Obrazek

PoMpOn eNHa
Posty: 726
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 12:20 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: PoMpOn eNHa » ndz lut 26, 2006 10:26 pm

WWWOOOOOO KURWA :shock: :shock: :shock: :!: zajebiste :!: Zara se to daje na pulpit :D

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » ndz lut 26, 2006 11:15 pm

PoMpOn eNHa pisze:WWWOOOOOO KURWA :shock: :shock: :shock: :!: zajebiste :!: Zara se to daje na pulpit :D
Wszystkie wrzuty na tym murze są zajebiste i te ładniejsze graficznie i te mniej ładne, a czemu są zajebiste? Bo każdy malujący włożył w to swoje serce i swój czas..
A jeśli chodzi o dawanie na pulpit "You'll never walk alone" to ja poczekam, aż będzie jaśniejsze zdjęcie :wink:
Obrazek

Hutnik_Skarpa
Posty: 848
Rejestracja: czw mar 10, 2005 11:55 am

Postautor: Hutnik_Skarpa » ndz lut 26, 2006 11:53 pm

Hmm.... Jedyny komentarz nasuwający się po zobaczeniu końcowego efektu to proste, ale jak wiele mówiące słowo "ZAJEBISTE"!! :D :D

Ale zanim wrzuce na pulpit również jak przedmówca poczekam na jaśniejsze zdjęcie :wink:
Czekam niecierpliwie na następne wrzuty na murze, pzdr!

Awatar użytkownika
enha
Posty: 87
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:46 pm
Lokalizacja: nh
Kontakt:

Postautor: enha » pn lut 27, 2006 3:47 am

dobre! :D