Nieoficjalne afisze - wchodzimy na osiedla

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

SEBA_HKS
Posty: 255
Rejestracja: czw maja 05, 2005 6:10 pm

Postautor: SEBA_HKS » pn sie 15, 2005 9:54 am

moje zdnie jest takie ze : jesli plakatow jest wystarczajaco duzo ( :?: ) to czemu by nawet nie rozwiesic na srodmiesciu ( chlopaki za miedzy sie zdziwa bardzo ) a jesli plakato nie ma na tyle to przedewszystkim nowa huta hehehhe i oczywiscie mam nadzieje ze plakaty sa na poziomie i ze nie wygladaja jak te dotychczas
B'98

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » pn sie 15, 2005 11:29 am

Tak oto bedą wygladały plakaty, Oczywiście sugestie co do ich treści pożadane.

Obrazek

Ilośc na początek to 300 sztuk. Zobaczymy, czy wystarczy. Każdego dnia można zrobić kolejne.

Awatar użytkownika
abcdefgh
Posty: 1017
Rejestracja: czw mar 17, 2005 3:32 pm

Postautor: abcdefgh » pn sie 15, 2005 11:34 am

Jestem bardzo mile zaskoczony po zobaczedniu plakatu :shock:
Zamiast godziny i daty meczu zobaczyłem prawdziwą zachęte do przyjścia na mecz, która jest w stanie przyciągnąć kibica na stadion :)

Awatar użytkownika
Daro
Posty: 751
Rejestracja: czw gru 23, 2004 10:12 pm
Lokalizacja: noWa Huta

Postautor: Daro » pn sie 15, 2005 11:49 am

A moim zdaniem ten plakat jest zbyt czarno-biały.Kolorystyka bardziej przypominająca klepsydrę informującą o czyjejś śmierci niż zachęcająca do przyjścia na mecz.
Hutnik 1950 KRAKÓW-wiara która przetrwała wszystko

Awatar użytkownika
abcdefgh
Posty: 1017
Rejestracja: czw mar 17, 2005 3:32 pm

Postautor: abcdefgh » pn sie 15, 2005 11:53 am

Daro pisze:A moim zdaniem ten plakat jest zbyt czarno-biały.Kolorystyka bardziej przypominająca klepsydrę informującą o czyjejś śmierci niż zachęcająca do przyjścia na mecz.

Daro: to jest "Plakat Pomocniczy". Jeśli mielibyśmy robić kolorowe plakaty lepiej już byłoby zrobić więcej dużych, oficjalnych. Kserowanie kolorowych plakatów tez nie jest tanie...

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » pn sie 15, 2005 11:54 am

Lepsza byłaby czcionka niebieska i jeszcze jedno wydaje mi sie że powinniście wywalic tą notę o amerykańcu bo trochę to głupio brzmi :?

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » pn sie 15, 2005 11:54 am

Plakaty zajebiste w swojej tresci fajnie sentymentalne , i chuj , ze sa czarno biale wiesz ile by kosztowaly kolorowe :?: .Fajne hasla , tylko czy to sie uda w tej dzielnicy , gdzie wielu ludzion sie niczego sie nie chce ,nawet na mecz pojsc :cry:
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

Awatar użytkownika
abcdefgh
Posty: 1017
Rejestracja: czw mar 17, 2005 3:32 pm

Postautor: abcdefgh » pn sie 15, 2005 11:57 am

PennyWise pisze:Fajne hasla , tylko czy to sie uda w tej dzielnicy , gdzie wielu ludzion sie niczego sie nie chce ,nawet na mecz pojsc :cry:

Myśle że treść tego plakatu przyciągnie uwage każdego czytającego. Być może co 3 z nich przyjdzie chociaż raz na mecz. :roll:

Awatar użytkownika
Daro
Posty: 751
Rejestracja: czw gru 23, 2004 10:12 pm
Lokalizacja: noWa Huta

Postautor: Daro » pn sie 15, 2005 12:02 pm

PennyWise pisze:Plakaty zajebiste w swojej tresci fajnie sentymentalne , i chuj , ze sa czarno biale wiesz ile by kosztowaly kolorowe :?: .Fajne hasla , tylko czy to sie uda w tej dzielnicy , gdzie wielu ludzion sie niczego sie nie chce ,nawet na mecz pojsc :cry:


Nie nie wiem ile by kosztowały kolorowe moze pan który pisze Nowa Huta przez "ch" mi wytłumaczy?
Hutnik 1950 KRAKÓW-wiara która przetrwała wszystko

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » pn sie 15, 2005 12:11 pm

Daro pisze:
PennyWise pisze:Plakaty zajebiste w swojej tresci fajnie sentymentalne , i chuj , ze sa czarno biale wiesz ile by kosztowaly kolorowe :?: .Fajne hasla , tylko czy to sie uda w tej dzielnicy , gdzie wielu ludzion sie niczego sie nie chce ,nawet na mecz pojsc :cry:


Nie nie wiem ile by kosztowały kolorowe moze pan który pisze Nowa Huta przez "ch" mi wytłumaczy?

Ty biegly erudyto ortograficzny , dzieki , ze caly czas mi o tym przypominasz.Panowie i Panie na forum narodzil nam sie nowy prof.Miodek :wink: .przepraszam moda za rozmywanie tematu.
BOG Z Nami, chuj z Nimi.

Oldschool Fan

Hutnik_Skarpa
Posty: 848
Rejestracja: czw mar 10, 2005 11:55 am

Postautor: Hutnik_Skarpa » pn sie 15, 2005 12:17 pm

Plakaty są bardzo dobre i mi się podobają. Nie zapominajcie że będą też inne oficjalne afisze pewnie juz kolorowe. Te będa wisieć tylko na osiedlach i mają zachęcić kilku-nastu/-dziesięciu/-set :D ludzi do przyjścia na stadion. A robienie jeszcze tych plakatów w kolorze to chyba wyczerpało by finanse klubu ...

JOK_NH
Posty: 4610
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn sie 15, 2005 12:54 pm

Nie są takie złe, choc także optowałbym za usunięciem notki o Amerykańcu, bo to brzmii, jak zaproszenie na wiosce, gdzie drużyna gra w okręgówce. Ale reszta ok.
A faza, żeby w śródmieściu rozkleic też dobra, bo niby czemu nie?!

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3923
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn sie 15, 2005 12:56 pm

NIE MARUDZIĆ DO KURWY NĘDZY :!: :!: :!:


PLAKATY ZAJEBISTE 8)

Notak o Amerykaninie jak najbardziej na plus i to hasło: "Piłkarska Reprezentacja Nowej Huty"...

Wszystko super :!: :!: :!:

A jak Wam zabraknie plakatów to możecie skserować :!:

No chyba, że żal Wam dupę ściska, ale marudzić to potraficie...


Piotrek dziś nieoczekiwanie też idę do pracy, także postaram sie jutro wpaść po plakty.

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » pn sie 15, 2005 12:59 pm

No z AMerykaninem to wiocha straszna jeszcze na dodatek żadko gra a jak gra to słabo :P

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » pn sie 15, 2005 1:03 pm

Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie, to też zdecydowanie jestem za usunięciem fragmentu o Amerykaninie. Przecież chyba nie chcemy stać się obiektem żartów i pośmiewiskiem, a obawiam się, że dla wielu "życzliwych" to idealny pretekst...
A zresztą nie chodzi tylko o "życzliwych" - wyobraźcie sobie, że przypadkiem rzuca się Wam w oczy tego rodzaju tekst na plakacie innej drużyny i jaka jest Wasza reakcja? Tylko szczerze proszę...

Reszta jak najbardziej ok. Na pewno nie zaszkodzi, a pomóc może.