Złóż życzenia na stadionie

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Złóż życzenia na stadionie

Postautor: marketing » pt wrz 02, 2005 6:01 pm

Zapraszamy do korzystania ze sprawdzonego na zachodzie pomysłu składania życzeń urodzinowych, imieninowych, oświadczyn 8) w przerwie meczu Hutnika.
Od meczu z Hetmanem będzie taka możliwość - w przerwie meczowej spikera odczyta przekazane życzenia.
Koszt - 10 zł.
Termin zgłoszeń - Imię i Nazwisko oraz nr kontaktowy składającego życzenia należy podesłać na 2h przed meczem na adres: hutnikmarketing@poczta.onet.pl

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 963
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » pt wrz 02, 2005 6:07 pm

Fajny pomysł. Popieram w całej rozciągłości. Ciekawe czy na Hetmanie będą już chętni.

Awatar użytkownika
ciach_bamboocha
Posty: 224
Rejestracja: śr sie 24, 2005 9:51 pm
Lokalizacja: z reklamy

Postautor: ciach_bamboocha » pt wrz 02, 2005 6:22 pm

o ile sobie ludzie nie będą robili jaj (yhyyyy już to widze :D ) to może się to sprawdzi :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kani 'be Top' Supaman
Posty: 46
Rejestracja: ndz lip 10, 2005 12:12 am
Lokalizacja: Nowa Huta aeaeaooo aeaeaooo aeaeaooo

Postautor: Kani 'be Top' Supaman » pt wrz 02, 2005 6:32 pm

tylko tzreba zakupić najpierw leprze głosniki bo z tego sprzętu co jest teraz to nawet jak spiker czyta nazwiska piłkarzy lipnie słychać :)

Hutnik_Skarpa
Posty: 848
Rejestracja: czw mar 10, 2005 11:55 am

Postautor: Hutnik_Skarpa » sob wrz 03, 2005 12:25 pm

Nagłośnienie nowe będzie już niebawem a co do pomysłu to dobry. Każdy sposób na zdobycie jakiejkolwiek gotówki jest dobry :)

Awatar użytkownika
forever
Posty: 167
Rejestracja: sob sty 15, 2005 2:02 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: forever » sob wrz 03, 2005 4:49 pm

dzis poleciały pierwsze zyczenia imieninowe dla najwspanialszej jakiejs kobiety od ... "Kolesia" :roll:
dobry pomysł z tymi zyczeniami tylko lepiej by było jakby je czytała jakaś inna osoba a nie ten nas zajebisty niesmiertelny spiker którego nie da sie kurwa słuchac! Dobre by było jakby do zyczeń można było jeszcze zamówić jakąś muzyczke!!!
No ale miejmy nadzieje ze pozdrowionka nie znikna z SS!!!
Pozdro
IH IK S - IN IH

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3919
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » sob wrz 03, 2005 6:36 pm

No spiker umie prowadzić zawody, ale przynajmniej przy tych życzeniach nei dało się go słuchać, bo facet miał zbyt chropowaty głos... Brzmiało to doość nieczysto i niewyraźnie ( popił facet, czy co? ).


Pozdrawiam 8)

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » ndz wrz 04, 2005 12:07 am

Bardzo dobry pomysł z tymi życzeniami, komuś zawsze będzie miło jak uslyszy coś takiego w swoim adresie a po drugie klub jakieś tam grosze zarobi :)
Obrazek

Awatar użytkownika
ciach_bamboocha
Posty: 224
Rejestracja: śr sie 24, 2005 9:51 pm
Lokalizacja: z reklamy

Postautor: ciach_bamboocha » ndz wrz 04, 2005 8:33 pm

jeszcze jedno: Ożóg jak Ci nie pasuje spiker to może sie zgłosisz do klubu na jego miejsce :?: tworzesz nutke wiec o nawicje do rzeszy ludzi masz pojęcie


:idea:
Obrazek

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3919
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz wrz 04, 2005 9:24 pm

Bamboocha źle mnie zrozumiałeś :) Kurde ludzie spoko ;) Co złego to nie ja, przepraszam :)


A do spikera nie mam nic, tylko na prawdę słąbo go rozumiałem podczas tych życzeń i tyle ( może ma chrypę jakąś, może głośniki spieprzyły wszystko ).

Chodziło mi tylko o to, że na prawdę było go słychać niewyraźnie.

Ludzie nie róbcie ze mnie takiego ignoranta i złośliwca ;)

Pozdrawiam i przepraszam jakby co.



A co do nutki... To jest zabawa na pierdołkowatym mikrofonie za 10 zł, każdy tak może i na pewno nie jeden lepiej, zdaję sobie sprawę, że cz ęsto robię przez to z siebie debila, ale po prostu tak robię i już ;) pełen luz


Jeszcze raz przepraszam.

Awatar użytkownika
ciach_bamboocha
Posty: 224
Rejestracja: śr sie 24, 2005 9:51 pm
Lokalizacja: z reklamy

Postautor: ciach_bamboocha » ndz wrz 04, 2005 9:27 pm

no dobra, niech Ci bedzie, ale moja propozycja zebys objał spikerke na HKSie nadal aktualna


bez napinki, kumaci wiedza ocb
Obrazek

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » wt wrz 06, 2005 12:30 pm

Nie byłem na meczu, ale sam widzę w tv fakt, że na przykład Kołtoń nie nadaje się do prowadzenia koncertu życzeń, a flegmatyczna blondynka z koncertu życzeń do prowadzenia meczu :lol:

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » czw paź 27, 2005 12:06 pm

Czy te zyczenia sa juz nieaktualne??!!Od pewnego czasu nie slyszalem aby ktos komus skladal jakies zyczenia!! :P
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard