Kto odpowiada za pozyskanie sponsorów???

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pn paź 10, 2005 9:32 pm

SIMON - ja nie pisałem że powinny być dwie osoby. Nie przesadzajmy bo z tego co wiem to klubu nie stać na utrzymywanie takiej osoby.

Choć gdyby zwolnić etaty (minimum dwa przychodzą mi na myśl) w klubie to może jakaś kaska by się znalazła. A może udałoby się znaleźć jakiegoś młodego odważnego człowieka na takie stanowisko który byłby "na prowizji od załatwionego kontraktu"??

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » pt paź 14, 2005 2:54 pm

:oops:
Ostatnio zmieniony pn sty 02, 2006 9:23 pm przez suchystaw50, łącznie zmieniany 1 raz.
Suche Stawy-
były ryby
są piłkarze

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » pt paź 14, 2005 3:14 pm

suchystaw50 pisze:
HZA_Hutnik pisze:SIMON - ja nie pisałem że powinny być dwie osoby. Nie przesadzajmy bo z tego co wiem to klubu nie stać na utrzymywanie takiej osoby.
Choć gdyby zwolnić etaty (minimum dwa przychodzą mi na myśl) w klubie to może jakaś kaska by się znalazła. A może udałoby się znaleźć jakiegoś młodego odważnego człowieka na takie stanowisko który byłby "na prowizji od załatwionego kontraktu"??


nie zartuj. nasz klub jest biedny, ale akurat na zbędne etaty kasa była i jest i będzie.
np. Zdradzisz za co brał pieniądze jako dyrektor d/s marketingu. za co kasuja szmal:prezesik, Kowalski i Gil???

za to co każdy pracujący bez"radości" robi czyli za opierdalanie się :wink:

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » pt paź 14, 2005 3:43 pm

murdock pisze:
suchystaw50 pisze:
HZA_Hutnik pisze:SIMON - ja nie pisałem że powinny być dwie osoby. Nie przesadzajmy bo z tego co wiem to klubu nie stać na utrzymywanie takiej osoby.
Choć gdyby zwolnić etaty (minimum dwa przychodzą mi na myśl) w klubie to może jakaś kaska by się znalazła. A może udałoby się znaleźć jakiegoś młodego odważnego człowieka na takie stanowisko który byłby "na prowizji od załatwionego kontraktu"??


nie zartuj. nasz klub jest biedny, ale akurat na zbędne etaty kasa była i jest i będzie.
np. Zdradzisz za co brał pieniądze jako dyrektor d/s marketingu. za co kasuja szmal:prezesik, Kowalski i Gil???

za to co każdy pracujący bez"radości" robi czyli za opierdalanie się :wink:

murdock i suchy - owszem co do panów "K" i "Z" zgadza sie brali/biorą kase za opierdalanie sie natomiast prezes i gil robia co do nich nalezy, jednak co prawdo to prawda - pensje to oni maja za wysokie.

Zastanawia mnie natomiast jedna sprawa - czemu, skoro zostal zwolniony - Zdradzisz w dalszym ciagu przebywa w klubowych pokojach popijajac kawke ( ilez moze okres wypowiedzenia obowiazywac??max 3 miechya tu uz polowa 4tego miesiaca odkad "Z" juz w klubie nie pracuje a nadal jest tam czesto widywny)

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pt paź 14, 2005 3:50 pm

Widocznie go lubią i go zapraszają :lol: