AUKCJA

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

Czy jestes za taka aukcja ??

Czas głosowania minął ndz lis 20, 2005 9:25 am

TAK
12
86%
NIE
2
14%
 
Liczba głosów: 14

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

AUKCJA

Postautor: SIMON NH » czw lis 10, 2005 9:25 am

Wpadł mi do głowy pewien pomysł-zorganizujmy aukcje!To jest skierowane do Marketingowca pytanie czy wogole by sie podjał i czy to ma sens..Na licytacje weszłyby jakies gadzety klubowe:szaliki, piłki, koszulki [t-shirty,pilkarskie], piłki, breloczki...Mogły by one byc z autografami poszczególnych piłkarzy badz wszystkich.Dadotkowo mogłyby byc wystawione na sprzedaz kurtki i inne gadzety NH.....itd.Aukcja trwałaby do 30 listopada 2005 czyli konca miesiaca..Zysk moznaby skierowac np na prezenty mikolajkowe dla jakiegos domu dziecka lub szpitala dzieciecego.
Pisze teraz bo do mikołaja zostało ok miesiaca ale trzeba podjac szybko jakas decyzje.pozwolilem sobie dac ankiete i prosze o odp-czas trwania jej--do 20.11.2005!
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » czw lis 10, 2005 1:36 pm

SIMON NH pisze:Wpadł mi do głowy pewien pomysł-zorganizujmy aukcje

pomysł jest dobry ale nie Twój, takie aukcje już były, za uzyskane pieniądze piłkarze pojechali dzień wcześniej do Zamościa sezon temu.
pozdro


http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic.php?t=25

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » czw lis 10, 2005 5:01 pm

nic mi o tym nie wiedzialem wczesniej-wpadlem na taki pomysl z aukcja i oto ten post!Moze był jak tak twierdzisz..Tamto bylo dla pilkarzy a o dla dzieciakow..
moznaby ta aukcje zrobic na allegro-wiecej ludzi wzieloby udzial w niej.Mysle ze wypali..
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » wt lis 29, 2005 12:51 pm

Simon - jak masz dużo gadżetów, kurtek, szalików itp, to przekaż je Stwowarzyszeniu, sprzedamy je i zorganizujemy paczki...
To świetny pomysł.
No chyba, że myślałeś że KTOŚ da te rzeczy do sprzedania...

Pozdro. Metal


ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » śr lis 30, 2005 12:29 pm

Myślę, że Simonowi chodziło o rzeczy, które ma marketingowiec w normalnej sprzedaży. Uatrakcyjnić by je można poprzez jakieś certyfikaty-cegiełki, że ten przedmiot zakupiony został na taki i taki cel podczas licytacji a do tego pieczęć klubowa, podpisy zarządu + drużyny.

Awatar użytkownika
Kani 'be Top' Supaman
Posty: 46
Rejestracja: ndz lip 10, 2005 12:12 am
Lokalizacja: Nowa Huta aeaeaooo aeaeaooo aeaeaooo

Postautor: Kani 'be Top' Supaman » śr lis 30, 2005 5:17 pm

dobrze by było jakby była możliwość przyniesienia jakiejś swojej koszulki do klubu a potem po dniu albo dwóch odebrania jej już z autografami całej drużyny :) oczywiscie za pewną opłatą :wink:

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » śr lis 30, 2005 5:20 pm

HZA_Hutnik pisze:Myślę, że Simonowi chodziło o rzeczy, które ma marketingowiec w normalnej sprzedaży. Uatrakcyjnić by je można poprzez jakieś certyfikaty-cegiełki, że ten przedmiot zakupiony został na taki i taki cel podczas licytacji a do tego pieczęć klubowa, podpisy zarządu + drużyny.


Mniej wiecej o cos takiego mi chodziło..Ale juz chyba za poźno bo mikołajki juz za niecały tydzień..Chyba ze cos na 24 grudnia..
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard