Pomysł kibiców na zimę - Stal Rzeszów

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Pomysł kibiców na zimę - Stal Rzeszów

Postautor: HDS » śr gru 14, 2005 6:32 pm

...skoro juz tak duzo o tej Stali... , to moze nasze, "wąskie grono" pomyślalo by nad takimi spotlkaniami?




Spotkania z byłymi i obecnymi piłkarzami, projekcje filmów z meczacmi z najlepszych czasów drużyny - to pomysł na okres zimowy kibiców Stali Rzeszów

Decyzja o organizacji stalowskich wieczorów zapadła podczas ostatniego zebrania Stowarzyszenia Przyjaciół Sekcji Piłki Nożnej Stali Rzeszów. Przedsięwzięcie ma tytuł "Stal Rzeszów - przeżyjmy to jeszcze raz".

- Stal to wiele lat tradycji piłkarskiej. Lata gry w ekstraklasie i występy w Pucharze Zdobywców Pucharów to najlepszy czas w historii sekcji. Niestety już dość odległy. Młodzi kibice niewiele wiedzą o tamtych wydarzeniach. Postanowliśmy więc pogrzebać trochę w przeszłości i pokazać najlepsze czasy sekcji piłkarskiej -mówi Jacek Lasota ze stowarzyszenia.

Organizatorzy spotkań dysponują pewnym zasobem materiałów archiwalnych, ale apelują do wszystkich kibiców, którzy posiadają jakiekolwiek materiały (filmy, zdjęcia, wycinki z gazet) z meczów rzeszowskiej Stali o pomoc w organizacji spotkań. - Chcemy zebrać jak najwięcej materiałów, a po ich prezentacji podczas spotkań wydać okolicznościową płytę DVD, a może też VHS z najładnieszymi akcjami, bramkami, wywiadami z piłkarzami Stali Rzeszów i jej kibicami - dodaje Jacek Lasota.

Wszystkich chętnych do współpracy z SPSPN organizatorzy spotkań zapraszają do siedziby klubu w najbliższy czwartek o godzinie 17.30. - Ustalimy szczegóły realizacji naszego pomysłu i mam nadzieję, że zapadna pierwsze decyzje o wydaniu płyty - kończy Jacek Lasota.

Awatar użytkownika
Dario GT'02
Posty: 318
Rejestracja: śr sie 25, 2004 11:46 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Dario GT'02 » czw gru 15, 2005 12:14 pm

Poprzedniej zimy dochodzilo do takich spotkan. Bywalo fajnie :lol:
Sok Z Gumijagód Jest Najlepszy

BatowiceHKS
Posty: 35
Rejestracja: śr wrz 08, 2004 2:53 pm

Postautor: BatowiceHKS » pn gru 19, 2005 10:58 am

Pomysł naprawdę przedni. Projekcja filmów na którą zpraszanoby postacie związane z Hutnikiem. Nie wiem na ile to możliwe ale chyba wielu z nas chciałoby obejrzeć np. mecz z Sigmą w obecności Bukalskiego, Romuzgi, Walankiewicza Fudaliego (nie wiem na ile to jest możliwe, sam nawet nie wiem cos się stało z gwiazdami moich dzieciących lat). Jeśli jest możliwość zorganizowanai czegoś takiego to bardzo dobrze! Młodzi fani mogliby obejrzeć mecze z czasów WIELKIEGO HUTNIKA

DawidHKS
Posty: 280
Rejestracja: wt sie 24, 2004 12:03 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DawidHKS » pn gru 19, 2005 11:21 am

no nie wiem czy chcialbym ogladac cokolwiek w towarzystwie bukalskiego...