Zaprojektuj bilet na mecz Hutnika!

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » sob mar 07, 2009 5:29 pm

Ozóg, pomijając meritum to chyba coś Ci się pomyliło - kolega bezrobotny wcześniej płaciłby 10 pln, a teraz 7 - powinien zatem dużo chętniej zawitać na Suche Stawy.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » sob mar 07, 2009 6:11 pm

< big boom > :lol:

Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony ndz mar 08, 2009 12:41 pm przez OŻÓG 1950, łącznie zmieniany 1 raz.

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » sob mar 07, 2009 7:27 pm

OŻÓG 1950 pisze:Wcześniej wchodził za 5 zł.
Najpierw miał jeszcze podbitą legitkę studencką, a później kombinowało się, żeby wszedł na starą, lub ja po prostu kupowałem na siebie.

Pozdrawiam :)


A co by się stało wg Ciebie gdyby z kombinowania nic nie wyszło?? Wróciłby się do domu czy dopłacił piątaka?? Nie mówię że decyzja odnośnie cen biletów jest dobra, ale Twoja argumentacja na przykładzie jaki podałeś nie przekonuje mnie... (Gdyby weryfikacja dokumentu tożsamości była właściwa, w nadchodzącej rundzie przy pozostawionych cenach o piątce za bilet mógłby zapomnieć)


Pozdro
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » sob mar 07, 2009 8:31 pm

Ulga powinna być tylko dla dzieci w wieku szkolny w końcu one nie pracują.

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob mar 07, 2009 8:42 pm

BINGONH pisze:Ulga powinna być tylko dla dzieci w wieku szkolny w końcu one nie pracują.


o tym cały czas mówię. Ja wiem że niektórych starsi rozpieczają i pewnie by po 5 zł się nie schylił ale nie każdy ma te 7 zł a nawet jak ma to ciężko sobie wyobrazić aby za każdym razem oddawał cały hajs na Hutnika bo nie ma innych wydatków. A jak wiadomo rodzice na mecz hajsu nie dają (zazwyczaj) a myślę że jakby dać bilet 2/3 zł do 16 roku życia to byłaby to jakaś akcja martketingowa żeby zachęcić młodych do chodzenia na mecze bo po tym wieku już trudno sie przerzucić (a jesli nawet to jest to przezucenie opisu na gg i niewiele ma to z meczami wspólnego)

narazie nie jest to jakaś drastyczna zmiana ale jest

zobaczymy co dalej(plakaty, akcje typu sprzątanie) bo myśle że będzie słabo. ciekawe jak będą wgoóle wyglądać te bilety...

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » sob mar 07, 2009 10:17 pm

KonradHKS pisze: ciekawe jak będą w ogóle wyglądać te bilety...


Mnie też to interesuje zwłaszcza że jestem kolekcjonerem biletów
Ma nadzieje że nie tak jak w pierwszej lidze bo to był dramat.
Pamiętam jak w 2002 roku wysłałem na wymianę bilet gościowi z Łodzi to nie mógł uwierzyć że to bilet z tego sezonu bo on miał taki sam z meczu z Widzewem z lat 90
Na szczęście od 2003 roku bilety są w miarę OK.
Jest data nazwa przeciwnika czyli to co obowiązkowo musi być na każdym bilecie

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz mar 08, 2009 9:02 pm

wg mnie kontrowersyjna ale słuszna decyzja pod warunkiem ze utrzymany został darmowy wstep dla kobiet i mlodziezy do lat 14.

najwieksza luke mamy wlasnie w ludziach w wieku powyzej 25 roku zycia, mysle ze nizsza cena w polaczeniu z dobra daj Boze gra (bez tego ani rusz, chocby mecz byl za darmo) pozwoli zwiekszyc frekwencje wsrod dziadkow i piknikow. do tego jednocyfrowa liczba ladnie wyglada na plakacie

a mlodych mamy tak czy siak duzo i watpie zeby bariera 2 zł raz na dwa tygodnie :shock: byla nie do przejscia... no bez jaj. (jesli znacie kogolwiek komu braknie 2 zł do biletu to prosze o kontakt, choc na te 2 zł zapierdalam ciezko przez 15 minut w warunkach uragajacych godnosci ludzkiej -podziele sie, a co, poznajcie moje dobre serce)

do tego zniknie problem wchodzenia na bilety ulgowe osob ktorym one nie przyslugiwaly a chyba kazdy wie ze mial on miejsce (pasuje tez wytepic proceder wchodzenia po daniu paru zyli dziadom ze sluzby infrmacyjnej)


zmiana cen z 12/6 na 10/5 nie miala jakiegokolwiek wplywu na frekwencje

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » pt kwie 24, 2009 9:41 pm

Pilne pytanie, bo nie mogę znaleźć jasnej odpowiedzi: czy dzieci do 16 roku życia mają wciąż wstęp za darmo na Hutnika?
Jutro zbieram młodą ekipę i chcę wiedzieć, czy mają szansę wejść za free...
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pt kwie 24, 2009 9:46 pm

do 14 było za free. Kiedyś tam o ile dobrze pamiętam :wink: wiec jaka maja po 15/16 to może być problem.

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » pt kwie 24, 2009 9:47 pm

ok dzieki.
Podbeskidzie - HaKaeS :-)
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!