Zaprojektuj bilet na mecz Hutnika!

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

Awatar użytkownika
forever
Posty: 167
Rejestracja: sob sty 15, 2005 2:02 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: forever » sob kwie 15, 2006 2:04 pm

projekt bilecików Hutnika bardzo fajny i naprawde super sie prezentują! jedynie do czego mozna się przyczepić to do wydruku - jako poligraf (niestety albo stety nie związany z wyuczonym zawodem) zauważam niedokładne "spasowanie" kolorów (prosto mówiąć kolory nie pokrywają się idealnie co pogarsza troszke jakość biletu i przez co np. napisy nie są idealne). Może drukarze poprawią sie troszke i podkreca troszki śrubke w romayorze :lol:
Ale ogólnie bileciki in plus
IH IK S - IN IH

Darek_HKS
Posty: 197
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 12:27 pm
Lokalizacja: Polska

Postautor: Darek_HKS » pn kwie 17, 2006 9:42 am

a tak prezentuje sie bilet na Tłoki
Obrazek
Obrazek
GKS JASTRZĘBIE & Hutnik NOWA HUTA

Awatar użytkownika
MIRAS vel YARI
Posty: 93
Rejestracja: pt sie 27, 2004 9:29 pm
Lokalizacja: Nowa Huta Maslomiaca

Postautor: MIRAS vel YARI » pn kwie 17, 2006 9:06 pm

forever-nie bylo to drukowane na romayorze a na heidelbergu i moze dostales bilet z makulatury :) bo na tym co przegladnalem to wszystko bylo oki chcesz to ci wymienie na lepszy model :)
Forza HKS !!!

Awatar użytkownika
Dudajew
Posty: 10
Rejestracja: ndz cze 05, 2005 8:25 pm

Postautor: Dudajew » śr sie 02, 2006 1:01 pm

Bilety faktycznie Hutnik ma bardzo ładne. Wychodzę z założenia "pokaż mi bilet a powiem Ci jakiemu klubowi kibicujesz".

Jedna rzecz tylko szokuje - mianowicie ich cena. "Działacze" stanowczo przesadzają biorąc pod uwagę fakt poziomu III ligowego oraz rywalizację z dwoma pierwszoligowymi lokalnymi rywalami.

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » śr sie 02, 2006 3:59 pm

cenna uwaga dla PD pokój 206 a tym bardziej
że niezależna bo z drugiego końca polski
przeglądając przedsezonowe skarby kibica ja bym pozycjonował
suche stawy prawie zaraz po pierwszoligowych stadionach odry wodzisław
i górnika zabrze jeśli chodzi o ceny

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » czw sie 03, 2006 8:03 am

bilety na ostatnie mecze Górnika Zabrze na swoim stadionie (chodzi o zeszły sezon) były w cenie 5zł i jak dla mnie taka cena bylaby idealna
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole

Obrazek

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » czw sie 03, 2006 8:16 am

4,8 było by idealnie... Przecież to jest 3 liga i 3 klub w Krakowie. Nie wiem jakie ceny sa w LUblinie ale tak to jest najlepszy klub i mogą podwyższyć ceny.... ale Hutnik takiej możliwości nie ma...
i proponowałbym karnety ulgowe bo na 100% bym taki kupił :wink:

Awatar użytkownika
Monka
Posty: 539
Rejestracja: pn sie 23, 2004 6:35 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Monka » czw sie 03, 2006 6:26 pm

w dzisiejszym Głosie jest informacja że cena biletów została obniżona, mianowicie ulgowy 5zł, normalny 10 zł...prawda to ? :wink: :)
Barwy Królewskie Biało-Błękitno-Niebieskie!!

Awatar użytkownika
MIRAS vel YARI
Posty: 93
Rejestracja: pt sie 27, 2004 9:29 pm
Lokalizacja: Nowa Huta Maslomiaca

Postautor: MIRAS vel YARI » czw sie 03, 2006 6:40 pm

Na nowych biletach wydrukowane sa dwie ceny 6 i 12 zl
Forza HKS !!!

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » ndz sie 06, 2006 9:31 pm

to jak w końcu z tymi biletami?
5 i 10 czy 6 i 12?

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » ndz sie 06, 2006 9:42 pm

MIRAS vel YARI pisze:Na nowych biletach wydrukowane sa dwie ceny 6 i 12 zl


Chyba nie będą drukować biletów po raz koljeny :wink: a czy 1 zł robi wielka róznice?? Do przyjścia na SS zachęcały by bilety w granicach 4 zł ulgowy 6 zł normlany. Można by takie zrobić na jakimś kibicowski waznym meczu i może frekwencja by się poprawiła :wink:

Awatar użytkownika
C-Bool_NH
Posty: 460
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:43 pm

Postautor: C-Bool_NH » pn sie 07, 2006 12:14 pm

KonradHKS pisze:Do przyjścia na SS zachęcały by bilety w granicach 4 zł ulgowy 6 zł normlany. Można by takie zrobić na jakimś kibicowski waznym meczu i może frekwencja by się poprawiła :wink:


Była już taka akcja ale za 1zł i przyszło ok.1500 a 4zł i 6zł nie wiem czy by coś zmieniło...
Pozdro

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pn sie 07, 2006 12:43 pm

C-Bool_NH pisze:Była już taka akcja ale za 1zł i przyszło ok.1500 a 4zł i 6zł nie wiem czy by coś zmieniło...
Pozdro


No co Ty?? serio?? :lol:
Ale to była tylko jednorazowa akcja. A napewno 4 i 6 zł na stale spowodowało by że więcej ludzi by przychodziło. Bo 12 zł za bilet normalny to już przesada jak na 3 ligowego średniaka.

telipinus
Posty: 325
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 2:58 pm
Lokalizacja: Krakow

Postautor: telipinus » pn sie 07, 2006 2:57 pm

To wcale nie jest takie oczywiste, ze zwiazku z obnizka cen spowodowaloby to wieksza frekwencje. A trzeba pamietac, ze Hutnik nie ma zbyt wielu sponsorow i mimo wszystko dochody z biletow sa dosc waznym skladnikiem budzetu klubu.
Popieram jednorazowe akcje bilet za 1zl, ale trzeba stworzyc na takim spotkaniu odpowiednia atmosfere na trybunach, na pewno nie bez znaczenia jest takze wynik jak i gra pilkarzy, aby zachecic osoby do nastepnych odwiedzin na Suchych Stawach wtedy gdy bilet bedzie juz w normalnej cenie.
A co do tych cen to nie zgodze sie z Toba Konrad. Z powodu wyzej wymienionych powodow obawiam sie ze klub nie jest w stanie znaczaca obnizyc cen biletow, aczkolwiek uwazam ze nawet "symboliczna" obnizka na np. 10zl i 5zl bylaby bardzo mile przyjeta prze kibicow :D
tylko Hutnik HKS

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob mar 07, 2009 10:47 am

http://hutnik-krakow.pl/show.php?id=18& ... 7eae4d6603

Rezygnacja z biletów ulgowych to troche słabe marketingowe posunięcie bo niby dla starszych osób 3 zł do przodu ale dla młodszych 2 zł do tyłu. Mi to tam bez znaczenia jednak 7 zł za 4 ligę to troche dużo... Ktoś mi tak kiedyś pisał że są jakies wejsciówki na Wisłe za 10 zł jak nie ma duzego zainteresowania meczem. Do 15 czy 16 lat to chyba jest/było...

7 zł - 3 liga
10 zł - ekstraklasa

co wybierze potencjalny niezrzeszony? :roll:

karnet za 40 zł to już lepsze rozwiązanie (5,7 zł za mecz) ale w przypadku gdy 1 mecz nam wypadnie już wychodzimy na 0.

60 zł na loże (8,5 zł za mecz)