Zaprojektuj bilet na mecz Hutnika!

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

Awatar użytkownika
CENTRUM D NH
Posty: 294
Rejestracja: czw paź 19, 2006 10:30 am
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: CENTRUM D NH » sob mar 07, 2009 11:46 am

KonradHKS pisze:http://Hutnik-krakow.pl/show.php?id=18&id_nws=1659&fpg=0&PHPSESSID=4f340b7c43bb5e4086c4707eae4d6603

Rezygnacja z biletów ulgowych to troche słabe marketingowe posunięcie bo niby dla starszych osób 3 zł do przodu ale dla młodszych 2 zł do tyłu. Mi to tam bez znaczenia jednak 7 zł za 4 ligę to troche dużo... Ktoś mi tak kiedyś pisał że są jakies wejsciówki na Wisłe za 10 zł jak nie ma duzego zainteresowania meczem. Do 15 czy 16 lat to chyba jest/było...

7 zł - 3 liga
10 zł - ekstraklasa

co wybierze potencjalny niezrzeszony? :roll:

karnet za 40 zł to już lepsze rozwiązanie (5,7 zł za mecz) ale w przypadku gdy 1 mecz nam wypadnie już wychodzimy na 0.

60 zł na loże (8,5 zł za mecz)




no faktycznie przejebane wydać 7 zł raz na 2 tygodnie
Każdy Głos, Każdy Cios Oddany Za Ten Klub, Za Te Barwy HKS !!!

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob mar 07, 2009 12:02 pm

Dla mnie nie, dla Ciebie wnioskuje też nie ale dla kogoś napewno a jak pewnie sobie zdajesz sprawe akcji sprzątania pewnie nie będzie wiec ci co naprawde nie maja hajsu nie będą mieli szansy na wejście. Nie wszyscy sie urodzili na kokosach ale widze Ty tego nie zrozumiesz :wink:


Tu nie chodzi o osoby które będzie chodzić bez względu na cene biletu ale moim zdaniem ta runda to jest okazja do przyciągniecia wiekszej liczby widzów bo jakby nie było gramy o awans...

GrzesiekNH!
Posty: 115
Rejestracja: pt lis 14, 2008 3:10 pm

Postautor: GrzesiekNH! » sob mar 07, 2009 1:28 pm

Dobrze wiedziec o zmianie ceny biletow :wink: Mam pytanie o karnet, czy sa one imienne? Czy moge wziac ze soba kogos na mecz i wtedy obdije mi za 2 mecze, albo dac ziomkowi jak nie bede mogl byc na meczu? Da rade?

sikorek_nh
Posty: 1100
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » sob mar 07, 2009 1:28 pm

kto ma przyjsc ten przyjdzie ... nikt sie nie przerzuci/nie przyjdzie poogladac bo bilety tansze o 2 zł, jak bedzie chcial to przyjdzie i z taka cena poogladac, wiec Konrad prosze CIe nie pierdziel.

a jesli myslisz ze klub bedzie robil akcje zeby bilet nie wiem za grosza byl co przyniesie frekwencje wieksza o 16 osób to sie mylisz bo klub jakos tez sie musi utrzymywac pamietaj .
Hutnik 1950 KRAKÓW.

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob mar 07, 2009 1:41 pm

Dla mnie dobra decyzja.

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob mar 07, 2009 1:44 pm

sikorek_nh pisze:kto ma przyjsc ten przyjdzie ...


No ale przecież to jest chwyt który jest szykowany pod następny sezon. Jeżeli awansujemy to wtedy pewnie podskoczą ceny do 10 zł za 3 lige i dalej będzie pisanie kto ma przyjsc to przyjdzie a jak widziałem jakieś żydowskie plakaty to tam bilety sa po dysze(pisało stojące z tego co pamietam wiec nie wiem gdzie ale są :roll: ) I odrazu odpowiem: nie pójde na cracovie bo jestem za Hutnikiem ale pasuje jakieś proporcje w mieście zachowywac a jak klub tak bardo chce zarobić to wystarczą zwykłe kserówki z pieczęcią jako bilet.

z biletów sie klub raczej nie utrzymuje bo koszty ochrony są wieksze od zysków z biletów. Jedynie na Unii może coś zarobili na meczu...ale jesli tak to niewiele wiec Ty nie pierdziel :wink:

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » sob mar 07, 2009 2:02 pm

co do utrxymywania się , to lepiej chyba gorsze kasować niż tylko dokładać..choć zgadzam się,ze koszt organizacji przewyższa na pewno wpływy.
ja mysle z kolei, ze mlodzi jak chodzili - tak będą dalej chodzić. a starzy w dobie kryzysu licząc kazdy grosz baaaaardzo się ucieszą :]
poza tematem - pamięta ktoś prostest z końca 90 tych lat chyba ? strajk kibiców ? może ktoś nieco odświeżyć tamte wydarzenia ?
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » sob mar 07, 2009 2:28 pm

Dla mnie decyzja jest absurdalna bo zamiast ludzi przyciagac szczegolnie mlodziez to klub zwieksza cene dla nich za bilet...Trzeba liczyc sie z kryzysem i z grupowymi zwolnieniami i zastanowcie sie skad 15 latek wybiagnie od rodzicow 7 zl na mecz Hutnika ? Domyslam sie iz nie bedzie mozliwosci jak dawniej ze rodzic kupowal normalny i wchodzil razem z dzieckiem na mecz do bodazje 15-16 lat. Rozumiem decyzje zarzadu gdyz obniza onii koszt produkcji biletow bo zamiast drugowac 2 rodzajow zrobia jeden. Z drugiej strony w naszej lidze chyba nie wszystkie kluby maja bilety ulgowe lecz tak jak wlasnie my od pierwszego meczu rundy wiosennej jeden. Mozemy gdybac pisac jak to jest zle ale ludzi zbytnio pewno nie ubędzie.

widmo huta
Posty: 102
Rejestracja: sob lis 15, 2008 7:14 pm
Lokalizacja: Bohaterów Września

Postautor: widmo huta » sob mar 07, 2009 3:14 pm

Ludzie wy się zastanówcie co za bzdety tu wypisujecie wielka mi afera o 2 zł śmiechu warte.Jak wy chcecie być cenieni w oczach innych kibiców jak problemem jest śmieszna kwota. Masakra to forum po prostu jest śmieszne niestety taka prawda jak ktoś to czyta z wisły albo cracovi to jak myślicie co sobie myślą.Ze jesteście po prostu barany.

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » sob mar 07, 2009 3:14 pm

Aby zapenić frekwencję optymalną bilety powinny być w cenie:
normalny 7 zł
ulgowy 5 zł
Jedna cena trochę niewypał marketingowy, ale czy Hutnik w ogóle posiada teraz taki dział ???

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » sob mar 07, 2009 3:37 pm

jak widzisz czlowieku, poruszmy to ważne tematy od marketingu naszego klubu, troski o mlode może nie do konca ukształtowane i fanatyczne jeszcze pokolenie kibiców, o ludziach, którym trudniej będzie dołożyć do starej ceny albo w ogole pojsc na mecz, o kryzysie i innych powaznych sprawach 8) przejaw troski o współkibiców i o resztki marketingu naszego klubu, a może ostatnia ogorkowa dyskusja -bo wszycy sa spragnieni sezonu i z nudów taki temat.. a śmieszni są -owszem- ludzie przejmujący się opiniami płynącymi od Błoń..bo od kiedy to szacunek z internetu..
być HUTNIKIEM to być najgorętszym

ten kawałek męczy niekumatych

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob mar 07, 2009 3:44 pm

widmo huta pisze:Ludzie wy się zastanówcie co za bzdety tu wypisujecie wielka mi afera o 2 zł śmiechu warte.Jak wy chcecie być cenieni w oczach innych kibiców jak problemem jest śmieszna kwota. Masakra to forum po prostu jest śmieszne niestety taka prawda jak ktoś to czyta z wisły albo cracovi to jak myślicie co sobie myślą.Ze jesteście po prostu barany.


czyli jak znajdę jakąś osobe która nie ma hajsu to jej zasponsorujesz wszytskie mecze? :wink:

mi sie wydaje że oni myślą 'barany' o osobach które decydują o cenach niewiele niższych niż WC.

Na tym forum chyba nie można sensownie wymienić pogląd bo zawsze sie ktoś kulturalnie przyjebie. Nawet z własnego osiedla... Jak masz kolego za dużo energi to sie zajmij zydami z osiedla a nie ubliżaj nikomu na forum.

widmo huta
Posty: 102
Rejestracja: sob lis 15, 2008 7:14 pm
Lokalizacja: Bohaterów Września

Postautor: widmo huta » sob mar 07, 2009 4:45 pm

sam sobie odpowiedz dlaczego jest nas tak mało w naszej okolicy a jeszcze pare lat temu nas było wielu nie wspominając o naszym osiedlu i piastów górnym i myślę ze nie chudzi tu o cenę biletu na mecz która skacze o 2 zeta

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » sob mar 07, 2009 4:59 pm

Nie zaskoczę tu chyba nikogo moją opinią, ale dla mnie to duża podwyżka i bezsensowna. Podwyższa się cenę dla osób z przedziału wieku, w którym się nie pracuje. A obniża się cenę ludziom, którzy mają kasę, czy to z pensji, czy z emerytury.

Z mojego punktu widzenia jest po prostu tak, że już raczej na pewno nie uda mi się wyciągnąć na mecz mojego kumpla, który jest bezrobotny.

A dawniej parę razy przychodził ze mną na SS.

szkoda

buźka_1950
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 11, 2008 12:05 pm
Lokalizacja: Dywizjonu 303

Postautor: buźka_1950 » sob mar 07, 2009 5:21 pm

uwazajcie, bo zaraz sie okaze, ze kobiety i dzieci do 16 (dobrze pamietam? ) lat tez beda placic te 7 zeta ;)