Cherleaderki Hutnika na Cracovi ?!

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

1979
Posty: 1894
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » wt mar 14, 2006 9:11 am

dziwnie troche niektorzy piszecie...zjechane zostały tu jak i na stronie internetowej NowejHuty tylko nie wiem dokladnie dlaczego ? Jesli tak jak mowi marketingowiec dziewczyny wystepowaly wczesniej i na Wisle i na Cracovii to na gotowca raczej nikt nie poszedł bo byly juz znane jako grupka cheerleaderek w Krakowie. Jedyne o co mozna miec "pretensje" to ,ze wystapily w naszych strojach a raczej bluzkach ,ale czy to jest az tak wielki powod ,aby je ganić ? nie wiem... ja w kazdym badz razie z przyjemnoscia bede je ogladal na Suchych Stawach ,jesli beda wystepowac, bo po tym jak poleciala w ich strone na Avii butelka po wodce i tylko dzieki Bogu zadnej z nich nie trafila to ich dalsze wystepy na Hutniku beda ich uklonem w nasza strone. Tego oczywiscie nikt nie wziol pod uwage ,nikt nie pisze...wazne zeby je tylko zjebac
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » wt mar 14, 2006 9:49 am

dziwnie troche niektorzy piszecie...zjechane zostały tu jak i na stronie internetowej NowejHuty tylko nie wiem dokladnie dlaczego ? Jesli tak jak mowi marketingowiec dziewczyny wystepowaly wczesniej i na Wisle i na Cracovii to na gotowca raczej nikt nie poszedł bo byly juz znane jako grupka cheerleaderek w Krakowie. Jedyne o co mozna miec "pretensje" to ,ze wystapily w naszych strojach a raczej bluzkach ,ale czy to jest az tak wielki powod ,aby je ganić ? nie wiem... ja w kazdym badz razie z przyjemnoscia bede je ogladal na Suchych Stawach ,jesli beda wystepowac, bo po tym jak poleciala w ich strone na Avii butelka po wodce i tylko dzieki Bogu zadnej z nich nie trafila to ich dalsze wystepy na Hutniku beda ich uklonem w nasza strone. Tego oczywiscie nikt nie wziol pod uwage ,nikt nie pisze...wazne zeby je tylko zjebac

Całkowicie się zgadzam, te dziewczyny nie są naszą własnością, a wystąpiły w "naszych" strojach bo może się jeszcze innych nie dorobiły. To chyba organizatorom czyli Cracovii powinno być głupio, że nie dopilnowali aby dziewczyny wystąpiły w strojach Cracovii. Z chęcią je będę nadal oglądał na Hutniku.

Junior
Posty: 1231
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » wt mar 14, 2006 3:56 pm

myślę że profilaktycznie jednak mozna by im "sklepać dupska" 8)
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » wt mar 14, 2006 7:52 pm

Z wypowiedzi marketingowca iż podczas derbów się zdenerwował wnioskuje, że nie wiedział o tym wcześniej... Jako, że Piotrek jest skromny to nie lubi tutaj zbytnio pewnymi sprawami chwalić.

Skoro opiekunka nie uprzedziła Piotrka i nie odbyła przed występem z nim nawet telefonicznej rozmowy to widzę tu brak lojalności i wdzięczności wobec niego... Cóż tu dużo mówić - tego typu zespoły wszystkim kojarzą się z występami na stadionach czy w halach sportowych w przerwach zawodów. I to właśnie Piotrek zaciągnął dziewczyny z szarej sali gimnastycznej tam gdzie powinny tańczyć i tam gdzie mogły być pewnego rodzaju atrakcją. Bo chyba tańczenie na imprezie vipów gdzie starsi panowie koncentrują się na kotletach nie jest docelowym miejscem dla takiego zespołu... Tak więc dla mnie tu jest największy problem - brak wdzięczności dla Piotrka poprzez nie uprzedzenie o występie, występ w strojach zakupionych przez niego itd. Największa dla mnie wina leży u opiekunki zespołu.

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » wt mar 14, 2006 8:20 pm

Mam info od jednej z uczestniczek tańców na Cracovii :!: :!: Wyjaśniające i trochę wszystkich przygasi ta wypowiedź (panny D.).

To było promowanie Polski i Ukrainy na EURO2012 . Miały niebiesko-żółte dresy (góra-Ukraina) , a inne białe polary i czerwone spódniczki czyli Polska . Prezydent Krakowa zaprosił je , żeby odtańczyły i dzięki temu pokazały z dobrej strony te dwa państwa na ME :D .

Cofam wszystkie moje wpisy i przepraszam "SS" , niestety jesteśmy nie kumaci :lol: . Na to wyszło w tym wypadku .

Podobno był transparen o Euro 2012 :? . Gazeta też nas wprowadziła w błąd . Nie warto coś mówić , jeśli się nie zna faktów od danych osób .

:oops:

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » wt mar 14, 2006 10:40 pm

Koszulki z nadrukiem euro dostały dopiero w czasie meczu (i do tańca je zdejmowały) i podejrzewam, że to aby zasłonić nadruk MKS Krakus na plecach w dresach, które miały dziewczyny...

I tu nie chce podburzać do niczego a wytłumaczyć portal, który dokładnie wszystko widział i nic błędnego w swoim tekście nie podał.

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » wt mar 14, 2006 11:01 pm

Rozmawiałem dziś z opiekunką dziewcząt. Są rozgoryczone tym jak zostały potraktowane przez nas. Obce jest im nasze, mniej lub bardziej sportowe szowinistyczne podejście.
Kilka nowych faktów: zaproszenie dostały od Wydziału Spraw Spolecznych UMK, nie od TS, nie od KSC. Pasy zapraszały je wcześniej aby tańczyły na ich meczach, ale usłyszały: "nie, my tańczymy na Hutniku". Barwy dziewcząt miały tworzyć kolory reprezentacyjne państw kandydatów do EURO 2012. Dziewczyny na tę okazje miały zakupione niebieskie pompony, z którymi chcą tańczyć na Suchych Stawach.

Oto fragmenty listu opiekunki Cheerleaderek: Wszystkim wiadomo-(...)że do organizacji Mistrzostw Europy 2012 pretendują POLSKA i UKRAINA.Działania związane z EURO 2012 podczas meczu derbowego dotyczyły promocji i lobbingu na rzecz organizacji mistrzostw m.in w naszym mieście.Wystarczyło przeczytać treść banerów i skojarzyć kolory pomponów niebiesko-żołty UKRAINA i biało-czerwony POLSKA(ufundowane przez miasto)a nie szukać sensacji, obrażać dziewczyny i narażać je na niebezpieczeństwo. Pozostajemy lojalne w stosunku do p. Danka a akcja do której zostałyśmy zaproszone będzie kontynuowana m.in na wszystkich krakowskich stadionach (...)

Kolejny raz potwierdziło się, że nerwy są złym doradcom, a zanim wydamy osąd warto poznać sprawę dokładniej. Na przyszłość

STROŃ*OD*BŁOŃ
Posty: 201
Rejestracja: pn sie 30, 2004 11:13 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: STROŃ*OD*BŁOŃ » śr mar 15, 2006 1:33 am

Owszem padło tu wiele niemiłych słów, ale wydaje mi się,że spowodowane to było tym,że wszystko co w ostatnich latach co dobrego spotkało nasz klub było wynikiem STARAŃ KIBICÓW,włożonego w to TRUDU , CZASU I WYSIŁKU. A tu raptem taki zonk. My czyli kibice dowiadujemy się o tym na końcu i to w jaki sposób. To my czuliśmy się rozgoryczeni i poniekąd oszukani. I tu właśnie wychodzi pojęcie WIERNOŚCI I PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ. Nie dość że kradną kibiców to jeszcze dziewczyny i to w naszych strojach....Wydaje mi się że mogły to załatwić inaczej i nie byłoby z tego takiego szumu.
POZDRO
Na podwórzu jest kałuża
A z kałuży się wynurza
Hipopotam powiadacie?
Nie! To Tata po wypłacie

Małolat
Posty: 197
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 9:31 am
Lokalizacja: Ogrodowe

Postautor: Małolat » śr mar 15, 2006 7:11 am

Dziewczyny wyjasniaja swój wystep na derbach http://www.nowahuta.org.pl/?artykul=1284

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » śr mar 15, 2006 11:25 am

No to dziewczynom sie chyba jakies oficjalne przeprosiny naleza od co najbardziej zagorzale chcacych "trzepac dupska" kibicow...

PS. W jakies kwiaty proponuje zainwestowac...

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » śr mar 15, 2006 12:03 pm

"trzepanie pupska" zostanie w takim razie potraktowane jako nagroda :D
Wasting time is an important part of living.

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » śr mar 15, 2006 12:39 pm

STROŃ*OD*BŁOŃ pisze:Owszem padło tu wiele niemiłych słów, ale wydaje mi się,że spowodowane to było tym,że wszystko co w ostatnich latach co dobrego spotkało nasz klub było wynikiem STARAŃ KIBICÓW,włożonego w to TRUDU , CZASU I WYSIŁKU. A tu raptem taki zonk. My czyli kibice dowiadujemy się o tym na końcu i to w jaki sposób. To my czuliśmy się rozgoryczeni i poniekąd oszukani.Wydaje mi się że mogły to załatwić inaczej i nie byłoby z tego takiego szumu.


Masz 100% racje!
Przeciez o tej promocji ME 2012 ich opiekunka nie dowiedziala sie w sobote wieczorem ze beda na meczu derbowym reprezentowały kandydature POLSKI i UKRAINY..Mogla na spokojnie porozmawiać z Piotrkiem a on dalby nam info na forum jak wyglada sprawa..Nie byloby nieporozumienia i niepotrzebnych nerwow!Jak pisze STROŃ ->
I tu właśnie wychodzi pojęcie WIERNOŚCI I PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ. Nie dość że kradną kibiców to jeszcze dziewczyny i to w naszych strojach...
..Tu były te nerwy na nie ze Piotrek sie stara a ktoś to wykorzystuje już gotowe :!:
Na szczescie okazalo sie to tylko nieporozumieniem..
Jak napisal ORO -> trzeba bedzie ladnie przeprosic! :wink:
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr mar 15, 2006 2:37 pm

Nie no wszystko w porządku, tańczyć mogą, gdzie chcą, tylko:

1. mogły nas (Piotrka) pionformaować wcześniej

2. występowały w naszych strojach ( tak to zrozumiałem, chyba, ze nie w naszych? )


Tak, czy siak, bardzo miło, że opiekunka wszystko wyjaśniła, to miłe, że komuś jeszcze zależy :)


Pozdro 8)

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » śr mar 15, 2006 9:36 pm

Popatrzcie jak ładnie medialnie można to było rozegrać. W piątek na oficjalnej stronce Hutnika opiekunka wraz z Piotrkiem mogła napisać jaki to zaszczyt spotka dziewczyny, że to właśnie te tańczące na Hutniku, że to nagroda i że powinniśmy się cieszyć z tego faktu. Wówczas na forum byłby temat i setki wypowiedzi w stylu "Tak trzymać", "Brawo dziewczyny" itd. A tak Pani zachowała to dla siebie i teraz tylko marudzi "na jakie to niebezpieczeństwo naraziliśmy dziewczyny". I kto tu je na te "przykrości i niebezpieczeństwa" naraził??

Dla mnie mimo wszystko sprawa braku powiadomienia (czy pochwalenia się) Piotrka zostaje niezbyt fajna.

A tak podsumowując to wydaje mi się tu na miejscu cytat z pewnego żartu: "100 złotych się znalazło, ale niesmak pozostał".

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » czw mar 16, 2006 5:14 pm

To fakt , że źle zrobiła , że nie powiadomiła o tym Piotra . Napisałby o tym na pewno . W końcu to zaszczyt dla nich i nie tylko . Źle się stało mam nadzieję , że to nas nauczy . Obu stron . Informacja jest najważniejsza w każdej pracy i nie tylko w pracy . Stało się , gdybać teraz można , ale co to da . Z czasem rozejdzie się po kościach . I będzie ok ! Ale przeprosiny się należą ! Skąd mogła też opiekunka wiedzieć , że tak to zostanie odebrane .