Cherleaderki Hutnika na Cracovi ?!

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Cherleaderki Hutnika na Cracovi ?!

Postautor: huteusz » czw mar 09, 2006 6:43 pm

Patrzcie co znalazłem...

http://forum.cracovia.strefa.pl/viewtopic.php?t=1111


Wogole to przesada... Nie wiadomo juz czy to wislaczki czy beda tanczyc w barwach cracovii czy wogole ... :?

pazdzioch
Posty: 168
Rejestracja: wt lip 12, 2005 11:46 pm
Lokalizacja: ImpreriuM KrakóW

Postautor: pazdzioch » czw mar 09, 2006 7:48 pm

podaj logi i haslo to sie zastanowie czy wejsc na to brzydkie forum...
ps.moze tu wklej cos bo jakos tam sie nie da wejsc...
HWDP HWDP HWDP HWDP

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn mar 13, 2006 8:37 am

http://www.nowahuta.org.pl/?artykul=1276



Cheerleaderki z nowohuckiej grupy „Silver Stars”. Wyszukał je Piotr Danek, wszędobylski i aktywny marketingowiec SSA Hutnik. Porozumiał się z opiekunką i grupą dziewcząt, zaprosił je do współpracy na Suchych Stawach, zakupił im stroje i w dużej mierze wypromował. I tak teraz bez słowa dziewczyny chętnie pokazują się na innych krakowskich stadionach w oprawie ufundowanej im przez nowohucki klub.



ardziej dosadni wyrazili zadowolenie, iż dziewczyny z Nowej Huty zmieniły chociaż kolor pomponów, z którymi podskakiwały. Nikt z Hutnika zapewne nie może zabronić występowania „Silver Stars” gdzie indziej, ale zapraszający mogliby postarać się o stosowne stroje dla dziewcząt...


cały artykuł w linku


dziewczyny przegięły, a Cracovia? Hmm no cóż kibice to zwykli prostacy, to i klub kombinuje i szuka jak tu tanim kosztem coś załatwić, to wszystko jest niesmaczne :/

:?

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » pn mar 13, 2006 8:55 am

OŻÓG 1950 pisze:http://www.nowahuta.org.pl/?artykul=1276



Cheerleaderki z nowohuckiej grupy „Silver Stars”. Wyszukał je Piotr Danek, wszędobylski i aktywny marketingowiec SSA Hutnik. Porozumiał się z opiekunką i grupą dziewcząt, zaprosił je do współpracy na Suchych Stawach, zakupił im stroje i w dużej mierze wypromował. I tak teraz bez słowa dziewczyny chętnie pokazują się na innych krakowskich stadionach w oprawie ufundowanej im przez nowohucki klub.



ardziej dosadni wyrazili zadowolenie, iż dziewczyny z Nowej Huty zmieniły chociaż kolor pomponów, z którymi podskakiwały. Nikt z Hutnika zapewne nie może zabronić występowania „Silver Stars” gdzie indziej, ale zapraszający mogliby postarać się o stosowne stroje dla dziewcząt...


cały artykuł w linku


dziewczyny przegięły, a Cracovia? Hmm no cóż kibice to zwykli prostacy, to i klub kombinuje i szuka jak tu tanim kosztem coś załatwić, to wszystko jest niesmaczne :/

:?
Ja już ich nie chce na SS, oglądałem derby i widziałem je tam i myślałem, że zwymiotuje :roll:
Obrazek

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » pn mar 13, 2006 8:57 am

Nawel laski to przerzuty :? . Ale dały popalić :evil: . Nawet na kilku zdjęciach są barwy Hutnika . Cóż za pozytywna część tych zdjęć :? . Powodzenia "Silver Stars" na innych nie tylko krakowskich stadionach np. w Warszawie , w Poznaniu itd. :lol: :evil: .

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » pn mar 13, 2006 9:06 am

misiek pisze:Nawel laski to przerzuty :?


To samo pomyślalem..
Czy mam rozumieć ze wystepowaly w strojach które zakupił PIOTREK :?: :roll:

Chyba trzeba podziekować za "współpracę"...
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » pn mar 13, 2006 9:22 am

Zachowanie godne materialnych dzi**** , poszły tam gdzie lepsza liga i więcej kibiców... :roll: Wypromować się na Hutniku i pyk! na żydów
Obrazek

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn mar 13, 2006 9:32 am

BuA SPW pisze:Zachowanie godne materialnych dzi**** , poszły tam gdzie lepsza liga i więcej kibiców... :roll: Wypromować się na Hutniku i pyk! na żydów



ale BuA czego można się spodziewać po "zwariowanych" 16, 17 latkach?
Fiu, bździu w głowie, pieniążki, samochody i najważniejsze, żeby facet był taki super, że koleżanki będą zazdrościć... tandeta, niedojrzałość... mnie to jakoś nie dziwi, smarkate laski i tyle



Pozdro :)

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » pn mar 13, 2006 9:44 am

Dokładnie czego się nie robi dla kasy :roll: . Trzeba było podpisać umowy z nimi :lol: . I tak by w chuja poleciały :lol:. Takie są laski (większość) :!: Wczoraj się o tym dowiedziałem , ale jakoś nie mogłem uwierzyć , to teraz mam dowód :? . Lepiej , żebym ich nie zobaczył na SS , bo nie wiem co zrobię :roll: :evil: .
Ostatnio zmieniony pn mar 13, 2006 9:45 am przez misiek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
DorotkaHKS
Posty: 546
Rejestracja: wt sie 24, 2004 9:22 am
Lokalizacja: Piastów

Postautor: DorotkaHKS » pn mar 13, 2006 9:45 am

Ale przecież to, że tańczyły na SS nie znaczy, że kibicują Hutnikowi...
Musze przyznać, że zachowały się niezbyt fajnie, ale postawcie się na ich miejscu... One nie tańczyły, dlatego że są za Hutnikiem...

Dajmy na to, że jeśli kiedyś jakaś laska pracowała w sklepie w "Biedronce" a w ABC też ją chcieli i proponowali więcej to wiadomo, że pójdzie tam gdzie więcej jej dają...
HKS ---=== Zawsze i wszędzie nieważne jak będzie ===--- HKS

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » pn mar 13, 2006 9:52 am

No fakt , ale jak się tańczy dla Hutnika to się nie tańczy dla craxy czy wisły . Mogły pojechać do USA :lol: . Ale w końcu gdzie miały się promować jeśli nie w Krakowie :? . I w końcu na meczach muszą , a że nie ma naszej ligi to znalazły okazję przeciwnej drużynie tańczyć . Ciekawe komu kibicowały , może wiśle :roll: . Tańczyły dla Cracovii dopingowały wisłę :lol: .

Tańczyły za kasę i wypromowanie się . W końcu to jedyna taka okazja w najbliższym czasie była . No i się im udało :evil: . Na całą Polskę była transmisja . Po prostu lepsza okazja może się nie zdarzyć .

P.S.(DorotkaHKS) Bronisz ich , dlatego , że była tam jakaś koleżanka :?: :> :lol:

Awatar użytkownika
DorotkaHKS
Posty: 546
Rejestracja: wt sie 24, 2004 9:22 am
Lokalizacja: Piastów

Postautor: DorotkaHKS » pn mar 13, 2006 10:10 am

misiek pisze:P.S.(DorotkaHKS) Bronisz ich , dlatego , że była tam jakaś koleżanka :?: :> :lol:


Nie, nie było tam mojej koleżanki, ale trzeba się postawić na ich miejscu... Najbardziej, co mi się nie podoba, że tańczyły w naszych stronach... Mam nadzieje, że na SS więcej tańczyć nie będą... I mam nadzieje, że stroje, które dostały wrócą na SS:D
HKS ---=== Zawsze i wszędzie nieważne jak będzie ===--- HKS

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » pn mar 13, 2006 10:31 am

DorotkaHKS pisze:
misiek pisze:P.S.(DorotkaHKS) Bronisz ich , dlatego , że była tam jakaś koleżanka :?: :> :lol:


Nie, nie było tam mojej koleżanki, ale trzeba się postawić na ich miejscu... Najbardziej, co mi się nie podoba, że tańczyły w naszych stronach... Mam nadzieje, że na SS więcej tańczyć nie będą... I mam nadzieje, że stroje, które dostały wrócą na SS:D
Dorotko tu nie chodzi o kibicowanie Hutnikowi, niech one sobie kurwa nawet kibicują Lechowi Poznań, tu chodzi o pewne zasady, zaczęły na Hutniku, to dopóki się im nie podziękuje za współpracę to nie idą na Wisłe czy na Cracovie, a one jak gdyby nigdy nic (jeszcze w strojach od P. Danka :roll: ) poszły sobie na Cracovie..
Obrazek

STROŃ*OD*BŁOŃ
Posty: 201
Rejestracja: pn sie 30, 2004 11:13 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: STROŃ*OD*BŁOŃ » pn mar 13, 2006 10:45 am

...
Ostatnio zmieniony pn mar 13, 2006 2:23 pm przez STROŃ*OD*BŁOŃ, łącznie zmieniany 2 razy.
Na podwórzu jest kałuża
A z kałuży się wynurza
Hipopotam powiadacie?
Nie! To Tata po wypłacie

Awatar użytkownika
Bolesław Chrobry
Posty: 12
Rejestracja: sob mar 19, 2005 12:49 pm
Lokalizacja: z tronu

Postautor: Bolesław Chrobry » pn mar 13, 2006 11:42 am

misiek pisze:Dokładnie czego się nie robi dla kasy :roll: . Trzeba było podpisać umowy z nimi :lol: . I tak by w chuja poleciały :lol:. Takie są laski (większość) :!: Wczoraj się o tym dowiedziałem , ale jakoś nie mogłem uwierzyć , to teraz mam dowód :? . Lepiej , żebym ich nie zobaczył na SS , bo nie wiem co zrobię :roll: :evil: .


I co zrobisz? Pobijesz je? Czepiacie się jak powaleni. To, że tańczyły na Hutniku nie znaczy, że już nigdzie indziej nie mogą występować. Przecież one po to trenują żeby się gdzieś pokazać, a wy tu wkręcacie jakieś animozje kibicowskie. "JAK TAŃCZYŁAŚ K... NA HUTNIKU TO K... NIE MASZ PRAWA TAŃCZYĆ GDZIE INDZIEJ TY PIĘTNASTOLETNIA..." Przecież to śmieszne. Chyba, że sami macie po piętnaście lat i wasz światopogląd jest jeszcze trochę zawężony.
Tak, że misiek radzę ci zacznij podnosić ciężary bo sezon za pasem, a tych cheerleaderek jest sporo. Wogóle mam taką radę żeby wszyscy na pierwszy mecz przynieśli pałki bejsbolowe i nauczyli te nastolatki rozumu.
A tak na serio to radzę zrobić kilka głębokich wdechów i trochę więcej trzeźwego myślenia.