PRZEBUDOWA STADIONU <KONIECZNOŚĆ>

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » wt gru 15, 2009 8:16 pm

jaka jest szansa ze sektor gosci pozostanie na swojim dotychczasowym miejscu? czy klubowi nie zalezy na zegarze, przeciez oczywiste jest to ze kibice przyjezdni beda go chcieli zniszczyc? czy to jest tylko inicjatywa policji czy tez ktorys z naszych madrych wlodazy mial kolejny "piekny sen"
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

Awatar użytkownika
Jakuza
Posty: 381
Rejestracja: wt gru 21, 2004 10:11 pm
Lokalizacja: sHuTy
Kontakt:

Postautor: Jakuza » wt gru 15, 2009 8:38 pm

Dokładne informacje dotyczące przetargu na ogrodzenie wewnętrzne -
http://www.zis.krakow.pl/?c=27&a=411&arch=1&l=pl
zał. 4 - rysunki sytuacyjne oraz szczegół ogrodzenia typu 'lekkiego' i 'ciężkiego'
Biało - Błękitno - Niebieskie barwy.....Królewskie barwy

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » wt gru 15, 2009 8:41 pm

1950N-H pisze: czy klubowi nie zalezy na zegarze, przeciez oczywiste jest to ze kibice przyjezdni beda go chcieli zniszczyc


Że co...?
W całej rozciągłości nie popieram tego pomysłu ale Twoja argumentacja jest smieszna....Każda z przyjeżdżających na SS ekip nie będzie myslała o niczym innym jak tylko o zniszczeniu naszego zegara? To ma być "oczywiste" :?:
Idąc tą drogą dedukcji aż dziw mnie bierze, że na Łazienkowskiej zegar wytrzymał do remotu...
Quam dulce et decorum est pro patria mori

dUfio
Posty: 9130
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt gru 15, 2009 8:43 pm

z tym niszczeniem to faktycznie przesada, za duzo paragrafow ale co komu przeszkadzal sektor gosci tma gdzie obecnie :roll:

Awatar użytkownika
jarekb
Posty: 333
Rejestracja: śr cze 04, 2008 10:59 am
Lokalizacja: Libertów

Postautor: jarekb » wt gru 15, 2009 8:45 pm

z rysunków wynika ze przy zegarze ma być sektor buforowy!

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » wt gru 15, 2009 8:47 pm

Zgadza się. Sektor gości ma być pomiędzy krytą a zegarem o ile dobrze pamiętam.

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » wt gru 15, 2009 8:49 pm

Poniżej skrócony opis konstrukcji zadaszenia:

OPIS TECHNICZNY
NR 1/10/09 – 03
Zadaszenie trybuny zachodniej

(...)
3. OPIS KONSTRUKCJI ZADASZENIA
Obiekt ma służyć zadaszeniu trybun i przekryciu co najmniej 1400 miejsc siedzących. Zadaszenie składa się z trzech sekcji, w części wykonanych z istniejących elementów, a w części z nowoprojektowanych. (...)
Każda sekcja składa się z 3 modułów o dł. 12,00 m. Trybuna wokół stadionu ma kształt elipsy i znajduje się na nasypie ziemnym o nachyleniu ok. 14 stopni. W ciągu trybuny znajdują się sekcje, w każdej sekcji 2 pola krzesełek po 88 każda. Zadaszenie projektuje się naprzeciwko głównego budynku KS Hutnik nad 16 polami krzesełek (1408 miejsc siedzących).
Obiekt projektuje się jako wiatę stalową złożoną z trzech segmentów ustawionych w stosunku do siebie pod kątem ok. 12 stopni w celu zapewnienia optymalnego przekrycia trybuny. Każdy z segmentów to wiata 3-nawowa o wymiarach 36x7,65m. Sąsiednie segmenty oparte są na wspólnym słupie (przednim). Ze względu na nachylenie trybuny, przednie słupy projektuje się jako dłuższe. Nachylenie połaci dachowej 6,3% zapewni odprowadzenie wody za trybunę.
Do wykonania części środkowej zadaszenia oraz fragmentu segmentu prawego przewiduje się wykorzystanie istniejących elementów byłego zadaszenia trybun KS Cracovia. Planuje się wykorzystanie dźwigarów głównych W1 i W2, dźwigarów 12-metrowych P1, P2 i P3 oraz słupów krótszych (tylnich) bez zmian, oraz dostosowanie długości słupów dłuższych (przednich) do warunków KS Hutnik
(...)
Pokrycie dachu – pokrycie dachu stanowi blacha trapezowa TR60/235, gr.1,25mm. Pola trójkątne powstałe w wyniku usytuowania segmentów pod kątem względem siebie zaleca się przekryć blachą płaską o grubości 2 mm. Konstrukcję projektuje się jako posadowioną na stopach fundamentowych o wymiarach 100x100x120cm.

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » wt gru 15, 2009 8:58 pm

Przecież napisałem "w okolicach zegara", a nie pod samym zegarem i że jest to robione na życzenie policji. Po co szukać w tym jakiegoś drugiego dna?

dUfio
Posty: 9130
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt gru 15, 2009 9:13 pm

tak swoja droga: " o nachyleniu ok. 14 stopni." dramat...

orientuje sie o jakim nachyleniu sa wspolczesnie budowane stadiony> w takiej argentynie to mi sie wydaje ze z 70 stopni:)

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » wt gru 15, 2009 9:49 pm

dUfio pisze:tak swoja droga: " o nachyleniu ok. 14 stopni." dramat...

orientuje sie o jakim nachyleniu sa wspolczesnie budowane stadiony> w takiej argentynie to mi sie wydaje ze z 70 stopni:)


Dla przykładu:

- bliźniacze trybuny za bramkami na stadionie Wisły, mają kąt nachylenia trybun 27-30 stopni (w zależności które od rzędów)

- Allianz Arena w Monachium: dolne piętro 24, środkowe 30, górne 34 stopnie

- La Bombonera (stadion Boca Juniors) - kąt nachylenia trybun: 45 stopni, podobno najwięcej na świecie.

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » wt gru 15, 2009 10:16 pm

Ares pisze:
dUfio pisze:tak swoja droga: " o nachyleniu ok. 14 stopni." dramat...

orientuje sie o jakim nachyleniu sa wspolczesnie budowane stadiony> w takiej argentynie to mi sie wydaje ze z 70 stopni:)


Dla przykładu:

- bliźniacze trybuny za bramkami na stadionie Wisły, mają kąt nachylenia trybun 27-30 stopni (w zależności które od rzędów)

- Allianz Arena w Monachium: dolne piętro 24, środkowe 30, górne 34 stopnie

- La Bombonera (stadion Boca Juniors) - kąt nachylenia trybun: 45 stopni, podobno najwięcej na świecie.


W naszym kraju pod tym względem prym chyba wiedzie stadion szczecińskiej Pogoni.

Pozwoliłem sobie na mały OT.
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Awatar użytkownika
abcdefgh
Posty: 1017
Rejestracja: czw mar 17, 2005 3:32 pm

Postautor: abcdefgh » śr gru 16, 2009 3:18 pm

Informacja pisze:
luke.krak pisze:pisalem juz w osobnym temacie ale tu tez napisze... co jakby dac cynk Oraczewskiemu zeby odrazu wymalowali ten dach z Cracovii na trybune w ''nasze kolory''


Dach przenoszony z Cracovii ma być pomalowany na nasze barwy, prezes obiecuje, że tego przypilnuje.


Pytam wprost, prosze nie doszukiwac się tu złośliwości - ale czy Prezes wie dokładnie jakie są barwy Hutnika?
Hutnik SKARPA

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3919
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr gru 16, 2009 5:01 pm

Było już o tym i myślę, że WIE.

Jeśli nie wiedział, to myślę, że się już dowiedział.


No, ale dobra, poczekajmy na odpowiedź Informacji.


Pozdro
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

fan
Posty: 979
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » śr gru 16, 2009 5:43 pm

No i nie ma już murawy, nawet bramek są za to nowe ławki dla zawodników :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 787
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » śr gru 16, 2009 5:44 pm

Zasrany zis. szkoda ze nie napisali zis zamiast gospodarze.