Refleksja...

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Refleksja...

Postautor: viki » śr sty 24, 2007 9:47 am

Od miesiąca w dziale "marketing" nie pojawił się żaden nowy wpis. To symboliczne. Dobrze oddaje bezruch w tym zakresie. Nie ma żadnej informacji nt. sprawy niezwykle istotnej tzn. projeku budżetu miasta na ten rok. A trwają obecnie w tym zakresie dyskusje. Nie wiadomo co ze środkami z budżetu miasta, które w zeszłym roku, dzięki nieudolności władz klubu, nie zostały wydatkowane. Nie ma już chyba co wspominać tematu sponsora strategicznego (ISPAT), gdyż sytuacja jest maksymalnie kuriozalna. Żadnego komunikatu w tej sprawie. A miały być spotkania, projekty. Majchrowski miał lobbować u hindusów... Nic. Pustka. Cisza.
Piotrek Danek zbiera pieniądze na szaliki... Ok. To sympatyczne.
Wiem, że odezwą się głosy krytykujące mój wpis. Podkreślę jedynie z całą mocą: chcę tylko żeby Ci, którzy będą mnie za wyrażone tutaj zdanie na temat Piotra Danka krytykować wiedzieli, że pisząc te słowa nie czuję radości czy satysfakcji. Wciąż trzymam za Piotra kciuki i staram się wierzyć, iż Mu się powiedzie. Ale oserwując brak spójnej polityki informacyjnej klubu, ba jakiejkolwiek polityki informacyjnej, bardzo się obawiam dalszego rozwoju wypadków.
Tyle moich smutnych rekleksji.

Pozdrowienia!
ezswaz aN Hutnik

LOKO
Posty: 619
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » śr sty 24, 2007 10:59 am

Niestety ale nie pozostaje nic innego jak się z tym zgodzić;-((

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » śr sty 24, 2007 11:22 am

o ile sie nie myle i nie popieprzyly mi sie srody to dzis na sesji rm bedzie dyskutowana kwestia yyy dofinansowywania<?> przez miasto akcji krwiodawczych organizowanych przez kluby HDK przy klubach sportowych, tyle ze jak to pan sularz<?> przewodniczacy PO w krakoofku stwierdzil na poczatku miesiaca w artykule z 3 strycznia z DP:

"Komisja Główna Rady Miasta postanowiła, że będzie rekomendować radnym projekt uchwały o objęciu patronatem akcji krwiodawstwa kibiców i sympatyków Krakowskich klubów. Chodzi o akcję, która ma pomóc w pojednaniu Kibiców „Wisły" i „Cracovii". Członkowie Komisji Głównej byli zgodni, że należy wesprzeć ten pomyśl. – Lepiej, żeby krew oddawano potrzebującym, niż "upuszczano" jej na trybunach – stwierdził radny Paweł Sularz."

nie widzi klubu HDK PCK przy Hutniku, a nieistniejący jeszcze- jak na tamten czas - klub hdk przy wisle,co mnie bardzo zastanowilo. Jak mozna dofinansowywać cos czego jesczze nie ma i co nic jesczze nie zrobilo w kierunku krwiodawstwa i "pojednania" :wink: a niezauwazyc klubu ktory istnieje i dziala preznie od jakiegos czasu.
Odpowiedni list zostal wyslany do Pana sularza jednak czy przyniesie odpowiedni skutek - tego nawety najstarsi gorale nie wiedza poniewaz autor tego listu czeka na odpowiedz juz 20 dni...

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » czw sty 25, 2007 9:12 am

Od czasu incydentu z powłoką balonu, do moich obowiązków dodane zostało zarządzanie boiskiem wielofunkcyjnym.
Dzieje się to m.in. kosztem mojej aktywności na forum. Na szczęście nie przeszkadza mi to w moich podstawowych obowiązkach - oto 10 ostatnich firm, z którymi kontaktowałem się w sprawie reklamy: Mexpol,Hut-Pus,Rodium s.j., Zilmex,Santorini,Curyło-Asterix,Sopro,Park Wodny,Budimex-Dromex(nowa umowa),Centrum Handlowe Tandeta(kolejny raz).

Nie ustawajcie w dawaniu rad, pomysłów.

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » czw sty 25, 2007 9:49 am

A czym w takim razie zajmuje się odpowiedzialny za stronę techniczną w Hutnik SSA inż. Jan Sobczyk ??? No chyba że - mam nadzieje że tak się stało - został zwolniony po ostatniej aferze.

Toż to paranoje że dział marketingu w przerażającej sile - jeden człowiek - jest angażowany w inne czynności aniżeli poprawę sytuacji finansowej Hutnika (czytaj szukanie sponsorów !!!)

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » czw sty 25, 2007 11:55 am

A czym w takim razie zajmuje się odpowiedzialny za stronę techniczną w Hutnik SSA inż. Jan Sobczyk ???

dmucha balon :D

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » czw sty 25, 2007 6:08 pm

marketing pisze:Od czasu incydentu z powłoką balonu, do moich obowiązków dodane zostało zarządzanie boiskiem wielofunkcyjnym.
Dzieje się to m.in. kosztem mojej aktywności na forum. Na szczęście nie przeszkadza mi to w moich podstawowych obowiązkach - oto 10 ostatnich firm, z którymi kontaktowałem się w sprawie reklamy: Mexpol,Hut-Pus,Rodium s.j., Zilmex,Santorini,Curyło-Asterix,Sopro,Park Wodny,Budimex-Dromex(nowa umowa),Centrum Handlowe Tandeta(kolejny raz).

Nie ustawajcie w dawaniu rad, pomysłów.


i co wyszło z tego kontaktowania się :?::?:
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » śr sty 31, 2007 7:53 pm

Od miesiąca w dziale "marketing" nie pojawił się żaden nowy wpis. To symboliczne. Dobrze oddaje bezruch w tym zakresie. Nie ma żadnej informacji nt. sprawy niezwykle istotnej tzn. projeku budżetu miasta na ten rok. A trwają obecnie w tym zakresie dyskusje. Nie wiadomo co ze środkami z budżetu miasta, które w zeszłym roku, dzięki nieudolności władz klubu, nie zostały wydatkowane. Nie ma już chyba co wspominać tematu sponsora strategicznego (ISPAT), gdyż sytuacja jest maksymalnie kuriozalna. Żadnego komunikatu w tej sprawie. A miały być spotkania, projekty. Majchrowski miał lobbować u hindusów... Nic. Pustka. Cisza.
Piotrek Danek zbiera pieniądze na szaliki... Ok. To sympatyczne.
Wiem, że odezwą się głosy krytykujące mój wpis. Podkreślę jedynie z całą mocą: chcę tylko żeby Ci, którzy będą mnie za wyrażone tutaj zdanie na temat Piotra Danka krytykować wiedzieli, że pisząc te słowa nie czuję radości czy satysfakcji. Wciąż trzymam za Piotra kciuki i staram się wierzyć, iż Mu się powiedzie. Ale oserwując brak spójnej polityki informacyjnej klubu, ba jakiejkolwiek polityki informacyjnej, bardzo się obawiam dalszego rozwoju wypadków.
Tyle moich smutnych rekleksji.

Pozdrowienia!

No niestety trzeba się z tym zgodzić. Ale P.D. jak sam wspomniał nie zajmuje się pozyskiwaniem sponsorów ale bardziej Public Relation. W sumie w Hutniku raczej sponsorów nikt nie szuka, jest to tak "wielki" klub, że prezesi myślą, że sponsorzy sami znajdą Hutnika.:)
Na pewno jest lepiej, ale spodziewałem się bardziej wymiernych efektów.

pozdrawiam

Ambasador
Posty: 19
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 6:40 pm

Postautor: Ambasador » sob gru 08, 2007 8:26 pm

Widać, że pan Sularz nie lubi pana Kipały czy Gibały co to go HDK Hutnik do sejmu popierało i automatcyznie HDK Hutnik nie lubi pana Sularza. A co miał Sularz powiedziec, że interesuje go HDK Hutnik? Żenada.
Na cholere komu wpisy o kontaktach z firmami, które dadzą dwie stówki za baner? A pewnie i tak nic nie dadzą, bo nie widzą w tym sensu. To mi przypomina pana Zdradzisza jak załatwiał kiedyś sprawę z MPEC. Dramat...
A.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pn gru 10, 2007 9:46 am

Odpisałeś na posta ze stycznia 2007...
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn gru 10, 2007 5:29 pm

No nie ma pierdolenia :lol: :lol: