Budżet Miasta Krakowa na 2007 rok.

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Budżet Miasta Krakowa na 2007 rok.

Postautor: viki » pt lut 02, 2007 9:09 am

Witam!

Jako, iż informacja w zakresie spraw najistotniejszych jest na naszym forum od dłuższego czasu nieobecna, pomimo tego, że nie jestem w tym zakresie kompetentny, pozwalam sobie wkleić link do strony Biuletynu Informacji Publicznej miasta Krakowa:

http://www.bip.krakow.pl/?sub_dok_id=14847

Oraz informacja z Gazety:

http://miasta.[usuwamy]/krakow/1,35798,3889037.html

Do dokumentu stanowiącego o zatwierdzonym budżecie nie udało mi się dotrzeć.

Ja, w powyższych materiałach, nazbyt wiele o naszym klubie nie odnajduje :( Ale - jak podkreślam! - nie jestem kompetentny.

Natomiast wierzę, że W KOŃCU ktoś odpowiedzialny zechce nam przybliżyć ten temat. Czy Hutnik może liczyc na jakieś pieniądze z miasta? Co się stało z kwotą niewykorzystaną (nóż się otwiera w kieszeni!!!) w zeszłym roku??? Mieliśmy kilka milionów do dyspozycji... CO Z TĄ KASĄ??? PRZEPADŁA???

POTRZEBNA JEST I N F O R M A C J A !!!
ezswaz aN Hutnik

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » pt lut 02, 2007 9:34 am

JAK Hutnik MOŻE LICZYĆ NA JAKIEŚ PIENIĄDZE OD MIASTA JAK DOSTAJEMY JAKIŚ PREZENT TYPU NP> PEŁNOWYMIAR. ZE SZTUCZNĄNAWIERZCHNIĄ I POTEM ZARZĄD MA TO W DUPIE I NIE KIWNIE PALCEM ŻEBY JAKOŚ O TO ZADBAĆ TAK JAK Z TYM ŚNIEGIEM BYŁO OSTATNIO ALBO Z BALONEM ZANIEDBANYM TO NA CO MY LICZYMY :?::?::?::?:?::?::?:?:
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Re: Budżet Miasta Krakowa na 2007 rok.

Postautor: HDS » pt lut 02, 2007 12:45 pm

viki pisze: Co się stało z kwotą niewykorzystaną (nóż się otwiera w kieszeni!!!) w zeszłym roku??? Mieliśmy kilka milionów do dyspozycji... CO Z TĄ KASĄ??? PRZEPADŁA???


pieniadze zostaly przeznaczone ne boisko na krakusie

a co do budzetu - my jak my aler craxa dostale solidnie po dupsku - majcher przy "kopnieciu" rozpoczynajacym trening noworoczny wraz z POwcami typu sularz zapewnial kase a teraz wypial dupsko na pasiakow...

;]

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pt lut 02, 2007 1:52 pm

Dziękuję. Wszystko jasne. Nie mam więcej pytań.

HDS:
Jeżeli to co piszesz jest PRWADĄ (kasa została przesunięta na Krakusa), to uważam, że to KURWA SKANDAL.

I szczypie mnie w cycki to, czy ktoś się wypiął na żydów, czy tez nie. Bo teraz zaczynamy sie oglądać na innych i pierdolić, że Majchrowski jest be.
W zeszłym roku pieniądze (kurwa, uświadomcie to sobie, kilka MILIONÓW złotych) leżały na stole. I co, teraz Majchrowski jest zły, bo kasę przesunął? Leje na tego komucha, ale w pierwszej kolejności miejmy pretensje do samych siebie!

W takiej sytuacji BARDZO PROSZĘ o to, aby Piotrek Danek zajął głos i wytłumaczył sytuację w jakiej się znalazł nasz klub.

Może ja się niepotrzebnie denerwuję i wszystko jest w porządku???
Jeżeli tak, to nich mi to ktoś powie, bardzo proszę, bo jak upłynie kolejnych kilka dni i dalej będziemy na naszym forum obserwować czeski film ("nikt nic nie wie") to czuję, że mój lekarz pierwszego kontaktu, może się okazac lekarzem ostatniego kontaktu. I wcale tego nie piszę w konwencji żartu.

PRZEPRASZAM za przekleństwa (rzadko mi się to zdarza) ale jestem MAKSYMALNIE WKURWIONY, że dzieją się sprawy istotne a "nasz człowiek" w zarządzie nie raczy napisać kilku słów komentarza...
ezswaz aN Hutnik

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pt lut 02, 2007 1:53 pm

Dziękuję. Wszystko jasne. Nie mam więcej pytań.

HDS:
Jeżeli to co piszesz jest PRWADĄ (kasa została przesunięta na Krakusa), to uważam, że to KURWA SKANDAL.

I szczypie mnie w cycki to, czy ktoś się wypiął na żydów, czy tez nie. Bo teraz zaczynamy sie oglądać na innych i pierdolić, że Majchrowski jest be.
W zeszłym roku pieniądze (kurwa, uświadomcie to sobie, kilka MILIONÓW złotych) leżały na stole. I co, teraz Majchrowski jest zły, bo kasę przesunął? Leje na tego komucha, ale w pierwszej kolejności miejmy pretensje do samych siebie!

W takiej sytuacji BARDZO PROSZĘ o to, aby Piotrek Danek zajął głos i wytłumaczył sytuację w jakiej się znalazł nasz klub.

Może ja się niepotrzebnie denerwuję i wszystko jest w porządku???
Jeżeli tak, to nich mi to ktoś powie, bardzo proszę, bo jak upłynie kolejnych kilka dni i dalej będziemy na naszym forum obserwować czeski film ("nikt nic nie wie") to czuję, że mój lekarz pierwszego kontaktu, może się okazac lekarzem ostatniego kontaktu. I wcale tego nie piszę w konwencji żartu.

PRZEPRASZAM za przekleństwa (rzadko mi się to zdarza) ale jestem MAKSYMALNIE WKURWIONY, że dzieją się sprawy istotne a "nasz człowiek" w zarządzie nie raczy napisać kilku słów komentarza...
ezswaz aN Hutnik

DawidHKS
Posty: 280
Rejestracja: wt sie 24, 2004 12:03 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DawidHKS » pt lut 02, 2007 5:09 pm

viki pisze:PRZEPRASZAM za przekleństwa (rzadko mi się to zdarza) ale jestem MAKSYMALNIE WKURWIONY, że dzieją się sprawy istotne a "nasz człowiek" w zarządzie nie raczy napisać kilku słów komentarza...



bo kurwa "nasz czlowiek" w zarzadzie nie ma nic do roboty, tylko siedziec na forum i odpowiadac na pytania...

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pt lut 02, 2007 10:17 pm

Żenada. Nikt przy zdrowych zmysłach, przynajmniej ja, nie oczekuje, że Piotrek Danek będzie codziennie odpowiadał na forum na pytania. Ale o ile się nie mylę, to przez ostatni miesiąc w dziale "marketing" była cisza. W tym czasie został uchwalony budżet miasta. W zeszłym roku mieliśmy do dyspozycji kilka milionów złotych. Znaczącej części nie wykorzystaliśmy. W budżecie na ten rok środków dla Hutnika nie ma. I co? Uważasz DawidHKS, że To jest taka zwyczajna sytuacja? Uważasz, że się bez sensu przypierdalam? Bo już nie wiem. Piotrek Danek jest świętą krową do której nie można kierować pytań? A może Ty jesteś wybitnym znawcą finansów Hutnika i podzielisz się swoją wiedzą?

Uważam, że forum Hutnika jest dobrym miejscem by dyskutować wszelkie kwestie dotyczące naszego klubu. Flagi, szaliki... Kącik kolekcjonera... Skład drużyny... Typowanie wyników meczów... To wszystko jest bardzo ważne. I marketing też jest ważny. W naszej sytuacji chyba najważniejszy. Więc zadawanie pytań z tego zakresu uważam za w pełni uzasadnione. Więc mi tu NIE PIERDOL z przekąsem, że Piotrek ma tylko siedzieć na forum i odpowiadać na moje pytania. Bo tak naprawdę to wciąż (od kilku miesięcy) mam do Piotrka dwa zasadnicze pytania: co z ISPATEM i co wydatkowaniem środków z budżetu miasta ( które nota bene poszły właśnie w pizdu). I gdybym dostał odpowiedź, krótką, rzeczową w tym zakresie, to nie pisałbym o tym na forum dzisiaj.

Tyle w tym temacie. Teraz czekam na informacje z zarządu.
ezswaz aN Hutnik

Awatar użytkownika
marek centrum c
Posty: 211
Rejestracja: sob gru 04, 2004 7:37 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: marek centrum c » pt lut 02, 2007 10:59 pm

viki pisze:Więc mi tu NIE PIERDOL z przekąsem,


ty tez nie pierodol istniej cos takiego jak Prywatna Wiadomość :wink:

moze osobiste spotkanie w klubie PD napewno ci wszystko wyjaśni i wreszcie wszystkiego sie dowiesz co chcerz. chyba ze zadaleko są Suche Stawy.. Bez Odbioru
Obrazek

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » sob lut 03, 2007 1:15 am

Na Suche Stawy mam teraz kawałek.

Prywatne wiadomości pisałem do Piotrka Danka już kilka razy i zapewniam Cię, że za każdym razem PROSIŁEM aby miał na uwadze, iż wszelkie niepotrzebne dyskusje na tym forum rodzą się właśnie z braku informacji.

Uważam, że nie chodzi o to, aby jedynie wybrani mieli JAKĄKOLWIEK wiedzę z zakresu budżetu i finansów naszego klubu. Są osoby zaufane, które wiedzą dużo lub wręcz wszystko. Inni takiej szczególowej wiedzy (m.in. ja) nie porzebują. Ba, mogłoby to być niebezpieczne.
Ale podstawową wiedzę co siędzieje z pieniędzmi na Hutniku powinien móc pozyskać - jeżeli jest zainteresowany - każdy kibic Hutnika. Nie poprzez prywatne maile czy spotkania w cztey oczy. Takie podstawowe informacje winny być dostępne na forum otwartym. Tak trudno zrozumieć o co mi chodzi?

A jaka sytuacja jest u nas? Nie wiadomo co ze środkami z zeszlego roku. Nie wiadomo co przewidziano w roku bieżącym. To są podstawowe sprawy.

I na forum panuje błoga cisza. Zajebiście, prawda?
ezswaz aN Hutnik

1979
Posty: 1894
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » sob lut 03, 2007 9:03 am

viki , owszem masz racje , ze kazdy kibic ma prawo wiedziec co sie w jego klubie dzieje ale nie wydaje mi sie aby do tego sluzylo na pierwszym miejscu forum. Czemu ??
o Ispacie masz juz ponad 40 stron wpisów , w 3/4 jak nie wiecej bezsensownych ,nie dajacych nic oprocz narzekan ,biadolenia itd. i co ? i nic -chcesz nastepnych 40 stron ?
Spotkania z kibicami na terenach Suchych Stawów -takie jakie mialy miejsca kiedys , raz na miesiac po 20-30 min. Przychodzil kazdy kto mial ochote czegos sie dowiedziec i to jest rozwiazanie . Tak zal tej pół godziny zostac po pracy raz na miesiac prezesom na spotkanie ? Kontakt z kibicami jest nieoddzownym elementem dla klubu , szczegolnie w naszym przypadku , a przecietny kibic nie ma skad poprostu sie dowiedziec co sie w klubie dzieje.
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » sob lut 03, 2007 10:04 am

ale nie wydaje mi sie aby do tego sluzylo na pierwszym miejscu forum. Czemu ??

forum nie - spotkania w klubie nie - to zaraz piotrek będzie ognisko na dachu budynku klubowego rozpalał i wszyscy szamani z okolicy
będą wiedzieć co w klubie

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » sob lut 03, 2007 2:51 pm

W zeszłym roku mieliśmy do dyspozycji kilka milionów złotych. Znaczącej części nie wykorzystaliśmy. W budżecie na ten rok środków dla Hutnika nie ma.

Sam sobie odpowiadasz

Nie wiadomo co przewidziano w roku bieżącym.


I dalej:

tak naprawdę to wciąż (od kilku miesięcy) mam do Piotrka dwa zasadnicze pytania: co z ISPATEM


odpowiedź brzmi:

http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic.php?t=801

czyli jedno wielkie gówno o którym już wielokrotnie było mówione


co wydatkowaniem środków z budżetu miasta ( które nota bene poszły właśnie w pizdu)


jakich środków? I jak mogły pójść w pizdu skoro ich nie było?

Ale podstawową wiedzę co siędzieje z pieniędzmi na Hutniku powinien móc pozyskać - jeżeli jest zainteresowany - każdy kibic Hutnika.

A jakiej wiedzy nt pieniędzy które były w Hutniku a zostały wydane nie masz? Wszystkie pieniądze jakie były z miasta – jak byś uważniej śledził prasę - były odnotowywane, ile na co poszło, a co do innych pieniędzy np. z reklam etc, nie wziąłeś pod uwagę takiej malej drobnej rzeczy –może warunki są zastrzeżone w kontraktach i klub nie może wypisywać się jakie kwoty sa przekazywane na konto klubu...heee?

Nie wiadomo co ze środkami z zeszlego roku.


Japierdole – a czytasz to co się do Ciebie pisze? Już cie wcześniej poinformowałem na co poszły nie wydane pieniądze z zeszłego roku, długo będziesz jeszcze to drążył?

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » sob lut 03, 2007 4:02 pm

Cytat:
W zeszłym roku mieliśmy do dyspozycji kilka milionów złotych. Znaczącej części nie wykorzystaliśmy. W budżecie na ten rok środków dla Hutnika nie ma.

Sam sobie odpowiadasz


Taaa... Odpowiadam sam sobie. Tylko, że mnie interesują liczby! Ile mieliśmy do dyspozycji i ile wykorzystaliśmy. Takie zestawienie da obraz skuteczności działań naszego zarządu. To chyba nie są jakieś tajne dane, co? A może temat jest niewygodny? Co stoi na przeszkodzie aby napisać; mieliśmy tyle, wydaliśmy tyle. Reszta poszła w pizdu, bo byliśmy nieporadni. Albo to nie nasza wina, tylko Urzędu Miasta Krakowa bo... itd.
Tylko żeby tak napisać, jak się coś SPIERDOLIŁO, to trzeba mieć JAJA. A jak wszystko było w porządku, to po co robić tajemnice?

Piszesz HDS, że my jak my, ale Cracovia dostała w dupe. HUJ mnie to obchodzi. Interesuje mnie co się będzie działo na Suchych Stawach. To jest kurwa takie typowe. "U nas jest hujowo, ale gdzieś tam jest jeszcze gorzej." To, że ludzie w Afryce umierają z głodu jest przykre, ale człowiek jest tak skonstruowany, że przede wszystkim interesuje go własny garnek. A jak ktoś zaczyna pierdolić, że co prawda u niego w domu się nie przelewa, ale sąsiad za ścianą to już całkiem ma pod górkę, to albo jest pierdolnięty, albo ma coś do ukrycia. Sorry, ale ja to tak widzę.



Cytat:
Nie wiadomo co przewidziano w roku bieżącym.


I dalej:

Cytat:
tak naprawdę to wciąż (od kilku miesięcy) mam do Piotrka dwa zasadnicze pytania: co z ISPATEM


odpowiedź brzmi:

http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic.php?t=801

czyli jedno wielkie gówno o którym już wielokrotnie było mówione


Cytat:
co wydatkowaniem środków z budżetu miasta ( które nota bene poszły właśnie w pizdu)


jakich środków? I jak mogły pójść w pizdu skoro ich nie było?



Jakich środków? No właśnie tych zeszłorocznych!!! Środki były i chodzi o informacje w jakim stopniu je wydatkowano.
ISPAT - krótko: wielokrotnie mówione, ale nigdy ustami Piotrka Danka. A więc osoby, która ma merytoryczną wiedzę. Były informacje, że Majchrowski będzie lobbował, że przygotowano prospekt. Gil zapewniał, że... I nie ma żadnych informacji w tym zakresie. Chodzi o to, żeby Piotrek Danek napisał: "Zarząd zwracał się do Prezydenta Miasta Krakowa z prośbą o działania trzy razy. Niestety do tej pory nie ma odpowiedzi." I w tym momencie, po takim komunikacie wszystko byłoby jasne. Majchrowski ma nas w dupie. Zarząd zrobił to, co do niego należało. Nie przyniosło to skutku. Koniec. Nie ma czterdziestu wpisów na forum i pierdolenia przez pół roku o czymś co nie istnieje. O taki sposób przedstawiania informacji mi chodzi. Czy to rzeczywiście za dużo?

Jeszcze jedno w tym zakresie. Czy ty jesteś rzecznikiem prasowym Piotrka Danka? Bo jeżeli tak, to ok. Tylko niech on to potwierdzi. Bo piszesz, że kasa, którą straciliśmy poszła na stadion Krakusa. Wierzę ci, ale uważam, że takie informacje winna podawać na forum osoba formalnie pełniąca w klubie jakąś funkcję. Może ty jesteś kimś takim? Jeżeli tak, to napisz o tym. Bo słowa twoje, moje i np. huteusza znaczą w tym zakresie na forum dokładnie tyle samo. A jeżeli informacje podaje Piotrek Danek, to ich waga jest zupełnie inna.

Cytat:
Ale podstawową wiedzę co siędzieje z pieniędzmi na Hutniku powinien móc pozyskać - jeżeli jest zainteresowany - każdy kibic Hutnika.

A jakiej wiedzy nt pieniędzy które były w Hutniku a zostały wydane nie masz? Wszystkie pieniądze jakie były z miasta – jak byś uważniej śledził prasę - były odnotowywane, ile na co poszło, a co do innych pieniędzy np. z reklam etc, nie wziąłeś pod uwagę takiej malej drobnej rzeczy –może warunki są zastrzeżone w kontraktach i klub nie może wypisywać się jakie kwoty sa przekazywane na konto klubu...heee?


Kwestii wielkości środków finansowych z reklam nigdy nie poruszałem. Ile zapłacił "Dromex" za swoją reklamę naprawdę mnie NIE interesuje. Wiem, że to wielki sukces Piotrka Danka, ale wątpię czy te pieniądze zmienią nasz klub. Nieważne. W każdym razie, aby to było jasne - nigdy takich informacji na forum nie oczekiwałem.

Inna sprawa to pomocowe środki publiczne. Tutaj pełna przejrzystość jest nie tyle zalecana co wymagana. I nie są to dane poufne. Tyle, że ich prezentacja na stronach BIP miasta Krakowa nie jest wprost do odczytania. Wymaga poświęcenia penwj ilości czasu w odnalezieniu się pośród tych danych. Być może ty z zapałem śledzisz wszystkie krakowskie gazety i wyławiasz z nich informacje nt. środków przyznanych Hutnikowi. Być może jesteś bardziej biegły w dokumentacji urzędowej.
Ja swoją wiedze na temat środków dla Hutnika chcę czerpać z jednego miejsca. Z forum na którym jest obecny "nasz człowiek" z zarządu klubu. I nie chcę czytać w gazetach czy na stronie miasta Krakowa obszernych tabel, zestawień i wyliczeń. Naprawdę niewiele mnie obchodzi, że w dzielnicy II na chodnik wydatkuje się 7 tyś złotych. To dla mnie strata czasu. Sięgam do forum i tutaj chcę otrzymać informacje wprost: tyle dostaliśmy, tyle wydaliśmy, tyle przepadło. I dlaczego przepadło. Naprawdę, nie chcę nic więcej.



Cytat:
Nie wiadomo co ze środkami z zeszlego roku.


Japierdole – a czytasz to co się do Ciebie pisze? Już cie wcześniej poinformowałem na co poszły nie wydane pieniądze z zeszłego roku, długo będziesz jeszcze to drążył?



Jak wyżej. Napisałeś to ty. Ok, pewnie tak jest. Ale oczekuję, że informację potwierdzi osoba z zarządu.

Na koniec napiszę tyle:
Klub trzęsie się o każdy tysiąc złotych, który ma wydać z klubowej kasy. Przykład Tadka Kaczora jest dobry. Wielkie halo, zbiórka na zawodnika. Bo nie był odpowiednio ubezpieczony. Sytuacja niesmaczna, gdyż klub odwraca się do zawodnika w potrzebie plecami. Ostatecznie wszystko się w miarę dobrze ułożyło.
A z drugiej strony klub dostaje z miasta potężną jak na swoje warunki kasę. I co? Okazuje się, że nie jest w stanie tych pieniędzy wydać. Pojawia się podstawowe pytanie: dlaczego? Tyle, że nikt nie kwapi się do odpowiedzi.

To mój ostatni wpis na forum. Nie, nie chodzi o to, że się obrażam. Widzę, że pojawiło się w naszym klubie kolejne towarzystwo wzajemnej adoracji. Wszelkie uwagi i prośby do Piotrka Danka (czynione ZAWSZE z dobra intencją) przyjmowane są jako atak na jego osobę. Nigdy nie uznawałem świętych krów. Zawsze uważałem, że szczerość to najlepszy sposób na naprawę sytuacji. Czy to w życiu, czy to w pracy czy też wreszcie w naszym klubie. W tej chwili nie ma na to szans.

Pozdrowienia dla wszystkich.

viki
ezswaz aN Hutnik

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » sob lut 03, 2007 7:27 pm

viki- MASZ RACJĘ , cieszę się, że ktoś tak dociekliwy jak Ty pojawił się na Forum.
Mam dla Ciebie propozycję (jako że nie wypada mi pisać tu rzeczy w imieniu przeciążonego obowiązkami P.D.). Zrób tak jak ja - kup kilka akcji SSA Hutnik Kraków. Uprawni Cię to do bezpośredniego wglądu w rozliczenia finansowe SSA oraz do uczestnictwa w walnym zgromadzeniu.
Pamiętaj że część danych jest poufna i po prostu nie można o nich pisać na Forum.
2 propozycja - wstąp do Stowarzyszenia Suche Stawy (jeśli masz czas, ochotę i zapał), będziesz bardziej na bieżąco i będziesz mógł zrobić coś dla Hutnika.

Pozdrawiam serdecznie i proszę - nie znikaj z tego Forum.
Metal
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

mr.Vitaminka
Posty: 1858
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » sob lut 03, 2007 7:57 pm

viki - masz rację, towarzystwo wzajemnej adoracji, kumoterstwo i korupcja!

Grupa trzymająca władzę zalęgła się po wolnej elekcji. Mają w tym udział również tajne służby, a HDS jest TW :)


a tak na serio, to są 2 opcje:


- można się wpisywać na forum i dopytywać o szczegóły, ganić, krytykować czy doradzać,


lub


- można także spróbować zobaczyć coś od wewnątrz, tak jak właśnie Metal pisze.




Osobiscie wolę drugą drogę, Tobie proponuje to samo, bo widać, że myślisz i Ci zależy.



i do huja wacława, nie jesteśmy dziećmi wiec obrażanie się nie powinno wchodzić w grę.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata