Tankuj paliwo i pomagaj Hutnikowi

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Tankuj paliwo i pomagaj Hutnikowi

Postautor: marketing » pt wrz 28, 2007 3:55 pm

Masz samochód? Jeśli tak, to na pewno odwiedzasz stacje benzynowe. Teraz tankując paliwo możesz pomóc Hutnikowi i w dodatku obniżyć sobie koszty? Jak to zrobić? Od poniedziałku w sekretariacie klubu można odebrać Karty Stałego Klienta stacji paliw przy Hotelu JB, ul. Ujastek Mogilski, czyli na trasie z Suchych Stawów do byłej Huty Sendzimira, tuż za Kopcem Wandy. Z odebraną kartą podając, na przylegającej do Hotelu JB stacji Orlen, hasło „Hutnik”, otrzymamy rabat na paliwo. Taka promocja dla kibiców Hutnika to początek współpracy klubu z nowym sponsorem Panem Jerzym Bronikowskim, właściciele Hotelu JB. Zachęcamy więc – odbierz kartę, tankuj przy hotelu JB, oszczędzaj i wspieraj Hutnika.

Nie wdając się w szczególy umowy - im więcej pieniędzy wpłynie do stacji w oparciu o 50 kart przypisanych Hutnikowi, tym więcej pieniędzy dostanie od sponsora klub.
Ja mam kartę nr ...018169.Zachęcam do takiej aktywności
Ostatnio zmieniony wt paź 30, 2007 2:47 pm przez marketing, łącznie zmieniany 1 raz.

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » pt wrz 28, 2007 6:39 pm

A to nie jest przypadkiem obecnie stacja PKN ORLEN?
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

Rafał_Hutnik
Posty: 340
Rejestracja: wt sie 31, 2004 11:18 am

Postautor: Rafał_Hutnik » sob wrz 29, 2007 10:52 am

ta karta stalego klienta jest rozumiem na okaziciela ?
mozesz zdradzic ile groszy na litrze oszczedzam z ta karta, i ile z tego dostaje klub ?

PoMpOn eNHa
Posty: 726
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 12:20 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: PoMpOn eNHa » sob wrz 29, 2007 12:40 pm

SIMON NH pisze:A to nie jest przypadkiem obecnie stacja PKN ORLEN?


marketing pisze:...przylegającej do Hotelu JB stacji Orlen...


:idea:
Fanatyczna Emigracja - Hutnik Nowa Huta

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » sob wrz 29, 2007 12:48 pm

PoMpOn eNHa pisze:
SIMON NH pisze:A to nie jest przypadkiem obecnie stacja PKN ORLEN?


marketing pisze:...przylegającej do Hotelu JB stacji Orlen...


:idea:


:oops:
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard

Awatar użytkownika
bolaj
Posty: 371
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Nowa Huta-Znakomita Dzielnica

Postautor: bolaj » sob wrz 29, 2007 7:13 pm

Rafał_Hutnik pisze:mozesz zdradzic ile groszy na litrze oszczedzam z ta karta, i ile z tego dostaje klub ?

właśnie, Marketingowiec, możesz troszkę więcej napisać na temat tej umowy. Ile będzie miał z tego klub?
za mamusię, za tatusia, za HUTNICZKA

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » ndz wrz 30, 2007 11:23 pm

Tankując na stacji Orlen, sąsiadującej z Hotelem JB, korzystając z karty odebranej w klubie i powołując się na Hutnika oszczędzamy każdoroazowo 2 gr na litrze.

Jedyne co mogę napisać jeśli chodzi o szczegóły umowy już napisałem - im więcej tankujemy, tym więcej pieniędzy trafi do Hutnika.

Egipcjanin Sinue
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 4:22 pm

Postautor: Egipcjanin Sinue » pn paź 01, 2007 3:26 pm

czyli My oszczedzamy 2 grosze na litrze:) a ile pieniedzy wplynie na klub niewiadomo:/
czy wspolwalscicielem stacji niejest ten byly prezes Hutnika ktory sposcil klub do 2 ligi?
Na treningach, na sparingach
Andrzej prezentowal sie znakomicie...

Bulek
Posty: 380
Rejestracja: śr paź 13, 2004 7:58 pm
Lokalizacja: Willowe

Postautor: Bulek » śr paź 03, 2007 12:23 pm

zatankowalem na orlenie narazie za 50 zl ale zadnego rabatu nie otrzymalem... podajac sie na ta karte i haslo Hutnik
"Huto Dzielnico Ma Pokaz Chamom Jak W Pilke Sie Gra"

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » śr paź 03, 2007 7:09 pm

Marketing - atakuj również inne stacje. Za tą akcję gratulacje jednak dobrze byłoby mieć kilka Orlenów w Krakowie, żeby nie trzeba było robić wycieczek na drugi koniec miasta !

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » pt paź 05, 2007 8:52 am

Ja zatankowałem na stacji przy Hotelu i rabat w oparciu o kartę otrzymałem.

Wczoraj w rozmowie z Panią z Biura JB usłyszałem, że ewentualne pomyłki wynikają jedynie z błędów kasjerów, dla których to pierwsza tego typu akcja oraz że nie powinny one się powtórzyć.

Zostało już niewiele kart.

Awatar użytkownika
teton
Posty: 247
Rejestracja: śr sie 25, 2004 11:08 pm
Lokalizacja: z Nowej Huty koło krakóffka

Postautor: teton » sob paź 06, 2007 9:42 pm

witam

Mam jedno pytanie , pracuje w firme gdzie przedstawiciele handlowi musza tankowac na Orlenie ( tzw flota) , mógłbym im szepnąc słówko by u p.Bronikowskiego tankowali (rabatów nie chce) , jednak czy bedzie to uwzględnione z sponsoringu ,jeśli osoba nieposiadająca karty zaatankuje na samo hasło Hutnik ?
Nic nie działa bardziej destrukcyjnie niż cichy i bezbarwny stadion

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » ndz paź 07, 2007 11:25 am

teton pisze:witam

Mam jedno pytanie , pracuje w firme gdzie przedstawiciele handlowi musza tankowac na Orlenie ( tzw flota) , mógłbym im szepnąc słówko by u p.Bronikowskiego tankowali (rabatów nie chce) , jednak czy bedzie to uwzględnione z sponsoringu ,jeśli osoba nieposiadająca karty zaatankuje na samo hasło Hutnik ?



Mam ten sam problem, też mam karte "flota" więc przylączam się do pytania Tetona

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » wt paź 30, 2007 2:52 pm

Z informacji jakie otrzymałem u kierownictwa stacji Orlen przy Hotelu JB wynika, że pracownicy korzystający z programu Flota mogą korzystać z kart wydanych kibicom Hutnika i tym samym mogą wspierać HKS.

W praktyce:
- odbiór karty w sekretariacie klubu;
- tankowanie przy Hotelu JB;
- pokazanie karty kasjerowi + hasło "Hutnik Kraków";
- otrzymanie rabatu 2 gr/litr.

magik z cylindrem
Posty: 154
Rejestracja: sob paź 23, 2004 10:41 pm
Lokalizacja: Krk-NH
Kontakt:

Postautor: magik z cylindrem » wt paź 30, 2007 9:13 pm

są już jakieś konkretne profity z tej akcji dla klubu (jeśli oczywiście można je ujawnić) ?