Nowe działania HOTmarketingowe

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

Awatar użytkownika
hotmind
Posty: 14
Rejestracja: czw sie 14, 2008 1:58 pm
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

Nowe działania HOTmarketingowe

Postautor: hotmind » wt wrz 02, 2008 5:38 pm

Witam! Na początku chciałbym siebie / moją agencję przedstawić i wyjaśnić dlaczego ludzie z Myślenic pracują na rzecz Hutnika. Nazywam się Karol Jurek, urodziłem się w Nowej Hucie i na pierwszy mecz (HKS rzecz jasna...) ojciec zabrał mnie gdy miałem 6 wiosen :) Od 10 lat mieszkam jednak w Myślenicach i tutaj kreujemy polski internet pod marką HOTMIND 8)

Piotrek Danek został przeze mnie zmanipulowany i dał się wciągnąć w zabawę z naszymi pomysłami na promocję Hutnika - to co możemy na chwilę obecną pokazać (i co pewnie widzieliście już "na żywo") to między innymi plakaty meczowe i projekt nowego, profesjonalnego serwisu internetowego.

:arrow: plakat meczowy vs LKS Nieciecza

:arrow: projekt strony startowej w nowym serwisie klubowym.

Wklejam linki i rozpoczynam ten temat, gdyż chcę znać Wasze opinie i pomysły. Piotrek goszcząc ostatnio z Hutniczymi szpiegami w Myślenicach na meczu Dalinu (grali piach, Puszcza jeszcze gorzej) mówił dużo o Waszej aktywności i angażowaniu się w sprawy klubowe - dlatego liczę na ciekawe rady i pomysły jak coś rozwiązać. Moglibyśmy zrobić typowy serwis www klubowy, ale bez uczucia to nie ma sensu :)

Z takich ciekawostek, to podam jeszcze jednego :arrow: ciekawego linka, pod którym proponujemy plakaty drużyny - na pulpit, na ścianę, wkładkę do portfela etc. :)

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Re: Nowe działania HOTmarketingowe

Postautor: huteusz » wt wrz 02, 2008 6:08 pm

hotmind pisze:Witam! Na początku chciałbym siebie / moją agencję przedstawić i wyjaśnić dlaczego ludzie z Myślenic pracują na rzecz Hutnika. Nazywam się Karol Jurek, urodziłem się w Nowej Hucie i na pierwszy mecz (HKS rzecz jasna...) ojciec zabrał mnie gdy miałem 6 wiosen :) Od 10 lat mieszkam jednak w Myślenicach i tutaj kreujemy polski internet pod marką HOTMIND 8)

Piotrek Danek został przeze mnie zmanipulowany i dał się wciągnąć w zabawę z naszymi pomysłami na promocję Hutnika - to co możemy na chwilę obecną pokazać (i co pewnie widzieliście już "na żywo") to między innymi plakaty meczowe i projekt nowego, profesjonalnego serwisu internetowego.

:arrow: plakat meczowy vs LKS Nieciecza

:arrow: projekt strony startowej w nowym serwisie klubowym.

Wklejam linki i rozpoczynam ten temat, gdyż chcę znać Wasze opinie i pomysły. Piotrek goszcząc ostatnio z Hutniczymi szpiegami w Myślenicach na meczu Dalinu (grali piach, Puszcza jeszcze gorzej) mówił dużo o Waszej aktywności i angażowaniu się w sprawy klubowe - dlatego liczę na ciekawe rady i pomysły jak coś rozwiązać. Moglibyśmy zrobić typowy serwis www klubowy, ale bez uczucia to nie ma sensu :)

Z takich ciekawostek, to podam jeszcze jednego :arrow: ciekawego linka, pod którym proponujemy plakaty drużyny - na pulpit, na ścianę, wkładkę do portfela etc. :)


Profesjonalne projekty, pozostaje mi tylko pogratulować.
PS. Można prosić o tapetę 1280x800?

k0stuch
Posty: 117
Rejestracja: sob maja 31, 2008 9:25 pm
Lokalizacja: Skarpa

Postautor: k0stuch » wt wrz 02, 2008 8:13 pm

http://projekty.hotmind.pl/Hutnik/plakaty/1024x768.jpg taki plakat moglibyście wypuścić, chodzi taki prostokąty na ścianę...
IDEA KRWI WARTA - Hutnik SKARPA

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » wt wrz 02, 2008 8:25 pm

Moim zdaniem:

Plakaty meczowe - na TAK
strona internetowa - na NIE
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

luke.krak
Posty: 940
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » wt wrz 02, 2008 9:00 pm

moim zdaniem zajebiste te projekty:D:D:D

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » wt wrz 02, 2008 9:04 pm

jako strona startowa to fajna, chetnie zobaczylbym jak ma wygladac wnetrze. jedyne "ale" to ten merchandising na starcie, nia chodzi mi o loga sponsorow lecz o sklepik. jeden mniejszy rzad na gorze rzeczywiscie moglby zostac przeznaczony na promowanie gadzetów, natomiast nizej chetnie zobaczylbym highliht najwazniejszych newsów z odnosnikami "czytaj dalej". aha i uchroń nas Boże przed flashem w serwisie
Wasting time is an important part of living.

Awatar użytkownika
hutas
Posty: 107
Rejestracja: pn lip 30, 2007 10:13 pm
Lokalizacja: Stoki

Postautor: hutas » wt wrz 02, 2008 9:30 pm

Funkcjonuje w sieci kilka stron poświęconych Klubowi (mam na myśli oficjalną i pozostałe, skupiające się przede wszystkim na aspekcie kibicowskim). Nie będzie żadnym odkryciem stwierdzenie, że na obecnym etapie promocja Hutnika to rzecz nagląca (patrz beznadziejnie niska frekwencja na stadionie :( ). Dlatego uważam, że dla dobra Hutnika warto połączyć siły i zamiast rozpraszać energię na prowadzenie kilku witryn, stworzyć jedną, ale NAJLEPSZĄ Z MOŻLIWYCH stronę, gdzie znajdzie się miejsce na sprawy klubowe, kibicowskie, marketingowe, na forum oraz na linki stron promujących Nową Hutę. Jest to apel zwłaszcza do tych, którzy już od lat parają się działalnością w sieci.

Myślę, że bybłoby niewybaczalnym błędem zignorowanie propozycji :idea: , jaka wypłynęła od hotmind. Gratulacje, Karolu, i oby tak dalej! :!:
"Brawo, Chłopcy Hutnicy!"

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » wt wrz 02, 2008 9:38 pm

Wedlug mnie jak dajecie zawdonika nie dawajcie co chwile tej bialej ramki bo to nie jest ladne, mozna go ladnie lekko bardzo lekko wrecz rozmazac, jaki to daje efekt ? otoz pikseli nie widac a nie mamy bialej ramki. Plakaty fajne, stronka w sumie moze byc lecz najwazniejsza jest tresc a nie wyglad. Mozecie zrobic np skorki do gadu, do winampa i jakis ciekawe motywy na fona itp.

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » wt wrz 02, 2008 9:42 pm

Bilboardy na miescie, ''...przjdz na Hutnika on dzis wygra mecz !! ... '' , a co :)

Awatar użytkownika
hutas
Posty: 107
Rejestracja: pn lip 30, 2007 10:13 pm
Lokalizacja: Stoki

Postautor: hutas » wt wrz 02, 2008 9:49 pm

A dlaczego nie umieszczać na plakatach meczowych wyniku ostatniego meczu? Zwłaszcza, jeśli jest taki, jak obecny :!: :!: :!: Np zwiększającą się czcionką coś w stylu:

:arrow: 2:0 Granat
:arrow: 4:1 Lubrzanka
:arrow: 6:0 Naprzód
:arrow: A w sobotę???
"Brawo, Chłopcy Hutnicy!"

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 957
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » wt wrz 02, 2008 9:51 pm

Mnie się podoba i plaka i stronka. Tak dalej.

Awatar użytkownika
abcdefgh
Posty: 1017
Rejestracja: czw mar 17, 2005 3:32 pm

Postautor: abcdefgh » wt wrz 02, 2008 9:52 pm

Moim zdaniem kawał zajebistej roboty
Hutnik SKARPA

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » wt wrz 02, 2008 9:55 pm

hutas pisze:A dlaczego nie umieszczać na plakatach meczowych wyniku ostatniego meczu? Zwłaszcza, jeśli jest taki, jak obecny :!: :!: :!: Np zwiększającą się czcionką coś w stylu:

:arrow: 2:0 Granat
:arrow: 4:1 Lubrzanka
:arrow: 6:0 Naprzód
:arrow: A w sobotę???


No coś tego typu napewno by nieźle zadziałało bo nie często sie tak wysoko wygrywa 8)

Awatar użytkownika
SopL
Posty: 323
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 7:23 pm
Lokalizacja: Stoki

Postautor: SopL » wt wrz 02, 2008 10:36 pm

Według mnie każda inicjatywa dążąca do poprawy wizerunku klubu jest wskazana. W tych projektach widać jeszcze profesjonalną pracę... Jestem jak najbardziej ZA!!! Kibiców warto przyciągać na każdy możliwy sposób!
Biało-Błekitno-Niebieskie - te barwy mówia WSZYSTKO...

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » wt wrz 02, 2008 11:13 pm

Jeśli chodzi o stronę to nie musi być piękna, ważne, żeby była na bieżąco i stale jak najczęściej aktualizowana. A te plakaciki fajne, jeden już 'siadł' na tapecie w kompie.