ISPAT ...

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

giovanni
Posty: 366
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » śr maja 11, 2005 12:14 pm

a w przyszlym sezonie odejdzie kilku zawodnikow (bo przeciez potrzebna kasa)


nawet kasy nie będzie bo piłkarzą kończą się kontrakty i odejdą za nic
:evil: :roll:
- Hutnik NOWA HUTA -

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » śr maja 11, 2005 4:29 pm

Czy Polacy to naród wiecznych pesymistów i utyskiwaczy a Nowohucianie w szczególności , gdy się czyta posty niektórych z was to tylko narzekanie i nic więcej .Gdyby się miały się wszystkie wasze czarne wizje to już dawno spełniła by się przepowowiednia trenera Engela po pamiętnym meczu pucharowym z Polonią i by było by u nas kartoflisko , a póki co jakoś się trzymamy .Zarząd jest jaki jest , tylko za bardzo nie wierzę , że ma sens trzymania się trzeciej ligi , chyba ,że chodzi o jakieś wały księgowe .Piłkarze odchodza taki ci już ich los , ci odejdą , będą następni , może lepsi , juz ile razy było narzekane , że bez tego czy tego klub się zawali i jakoś się trzyma .A od trenera wara , jak powiedział trener Bobo Kaczmarek , mój ulubiony polski szkoleniowiec , słaby zarząd wyrzuca trenera , mocny zarząd wyrzuca piłkarzy , nasz trener, w przeciwiestwiem do niektórych graczy , jest związany z Naszym Klubem na dobre i na złe .Jak było napisane w Bibli siedem lat tłustych i siedem chudych teraz mielismy te chude 1997-2004, teraz czas na tłuste , liga mistrzów w 2011 i finał mistrzostw europy na naszym stadionie w 2012 :wink: .
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » śr maja 11, 2005 6:40 pm

al1950 pisze:a ja nie tylko juz nie wierze w cokolwiek w tym sezonie, ale nawet nie wierze na awans w przyszlym - raczej uwazam ze bedziemy sie bronic przed spadkiem
widac w klubie zupelna ignorancje i olewanie, a przykladem jest tego uparte trzymanie obecnego trenera
zmiana byla konieczna juz kilkakrotnie, teraz wygrali kilka meczy i znowu zostana rozgrzeszenie, a w przyszlym sezonie odejdzie kilku zawodnikow (bo przeciez potrzebna kasa), obecni zanotuje dalszy regres formy - trend widoczny praktycznie u wszystkich pilkarzy za kadencji obecnego trenera

i bedziemy walczyc o zycie w 3lidze z nieodlaczna Pogonia Staszow, Garbarnia Krakow i Sandecja Nowy Sacz

smutne ale najbardziej realne

al


Nie zawsze zgadzałem się z al (alem? nie wiem, czy to się odmienia :) ) , ale tym razem podpisuję się pod tym w pełni. Zwłaszcza jeśli chodzi o to rozgrzeszenie. Już teraz widać różne ochy i achy, bo Hutnik wygrał parę meczy. Pewnie że dobrze, że wygrywa choćby teraz - tak samo jak lepsza jest w szkole "dwója" od "jedynki". Tylko że w niczym to nie zmienia faktu, że cały sezon został niemiłosiernie zmarnowany. A na wyciąganie wniosków, z tego co widzę, nie zanosi się.

EDIT: Szansą na częściową chociaż rehabilitację jest wg mnie tylko Puchar Polski. Gdyby Hutnik wygrał w Małopolsce i wszedł do ogólnopolskiej fazy grupowej - byłby to jakiś "zastępczy" sukces.

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw maja 12, 2005 12:45 pm

Gdy sę tak patrzy na ostatnie lata naszego klubu, to przestaje być dziwne,że ludzie tracą nadzieję, widzą przyszłość w czarnych barwach.
Wiem, że nawet oni mimo wszystko wierzą, że sie mylą.
BO MYLĄ SIĘ NAPEWNO!!!

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » ndz maja 15, 2005 3:11 pm

Cześć.
Wczoraj wieczorem ktoś umieśił temat na forum , że hindusi wchodzą w Hutnika po chwili temat zniknął , powiedzcie czy to była prawda , czteż fake .
Nara.
BOG Z Nami, chuj z Nimi.

Oldschool Fan

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » ndz maja 15, 2005 6:43 pm

podobne info bylo chyba w kronice,tak przekazal mi kumpel

SEBA_HKS
Posty: 255
Rejestracja: czw maja 05, 2005 6:10 pm

Postautor: SEBA_HKS » ndz maja 15, 2005 7:38 pm

no ale co tam bylo napisane :?: :?:
B'98

Hutnik_Skarpa
Posty: 848
Rejestracja: czw mar 10, 2005 11:55 am

Postautor: Hutnik_Skarpa » ndz maja 15, 2005 7:44 pm

Dobrze mówisz PennyWise. Wystarczy przykład PSV z którego przed sezonem odeszło kilku kluczowych piłkarzy a bez nich grają lepiej niż z nimi. Oczywiście Hutnik to nie drużyna klasy PSV ale...
TROCHE OPTYMIZMU PANOWIE (I PANIE :) ) :!: :!: :!:

PennyWise pisze:... liga mistrzów w 2011 i finał mistrzostw europy na naszym stadionie w 2012 :wink: .


Oby się spełniło :)

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 211
Rejestracja: wt maja 03, 2005 9:43 am
Lokalizacja: Plac Centralny

Postautor: Robin » ndz maja 15, 2005 8:40 pm

Zgadzam się z Tobą ogólnie PennyWise ( jedynie jeśli chodzi o trenera to myślę, że swój czas już miał i go niewykorzystał - trenera rozlicza się za wyniki, a nie skąd jest i jakie ma chęci, bo dobrymi chęciami to jest piekło wybrukowane ).
A WIARA i OPTYMIZM jest absolutnie potrzebna. Trzeba także cierpliwości: takich spraw ( z ISPAT-em) nie załatwia się od razu.
Jeśli ISPAT wejdzie będzie wspaniale, jeśli nie to i tak będziemy z klubem, a i inne opcje napewno wtedy też się pojawią. :)

rafal
Posty: 9
Rejestracja: wt maja 10, 2005 7:56 pm

Postautor: rafal » ndz maja 15, 2005 8:53 pm

Mamy sponsora MEetal Steel popdpisął umowę od przyszłego roku !!!
podali w kronioce sportowej !!! Hutnik Ekstraklasa !!!

zip-nh
Posty: 116
Rejestracja: wt gru 28, 2004 9:46 am
Lokalizacja: NOwa HUta

Postautor: zip-nh » ndz maja 15, 2005 9:22 pm

wiek ktos cos wiecej?? na jakiej zasadzie na jaka kwote ten kontrakt ? bo cos starsznie ubogie te informacje i nie widac wielkiego optymizmu...

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 963
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » ndz maja 15, 2005 10:14 pm

Właśnie ogladałem wieczorne wydanie Kroniki Sportowej i nic nie mowili o umówie Hutnka z Mittalem, więc ktoś tu sobie kolejny raz robi jaja. myśle, że za takie wpisy powinny być bany dla ich tworców.

zip-nh
Posty: 116
Rejestracja: wt gru 28, 2004 9:46 am
Lokalizacja: NOwa HUta

Postautor: zip-nh » ndz maja 15, 2005 10:17 pm

ale snuff to wczoraj bylo !! ogladales wczorakj?? odpisz mi na gg ! - sito

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » ndz maja 15, 2005 11:08 pm

snuff to bylo we wczorajszej kronice

1979
Posty: 1903
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » ndz maja 15, 2005 11:31 pm

nie wierzcie ludziom co maja 2 posty itp. poczekajcie na oficjalne doniesienia
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY