ISPAT ...

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » śr maja 16, 2007 9:11 pm

Mittal to matoły są ... oni tylko patrzą jaką tu większą hute wykupić pod siebie i ewentualnie zlikwidować a nie beda sie jakimiś pierdołami zajmować typu inwestycje w sport, bo taki Mittal to se może wykupić Wisłe Hutnika Craxe za drobne tylko na chuj mu to potrzebne :]
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr maja 16, 2007 10:15 pm

No nie wiem. Ja uczyłem się, że wielkie firmy, koncerny, muszą skupić się poważnie na PR i właśnie taki sponsoring poprawia PR.

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » śr maja 16, 2007 10:24 pm

ale co to ma wspolnego przemysł cięzki ze sportem jeśli mittal na naszym rynku jest praktycznie monopolistą to po co mu sie reklamowac poprzez sport jeśli ten rynek rządzi sie innymi prawami... Czy jak Jozek ktory siedzi na trybunie i zobaczy reklame Mittala to co przestanie kupowac stal gdzie indziej a zacznie u Mittala? Jakby Mittal produkował batoniki z czekolady to co innego....
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » śr maja 16, 2007 10:44 pm

a mnie zastanawia taka sprawa: czy przypadkiem jak rzecznik mowil o "braku koncepcji" nie mial na mysli przyrosnietych stolkow do dup pewnych ludzi w klubie na ptaszyckiego i czy ci"przyrosnieci" przypadkiem jakiegos "haczyka"nie wymyslili na to by jak wejdzie jakis sponsor(mittal) cala kasa jaka wlozy poszla dla nich na odprawy, bo inaczej nie oddadza swoich funkcji i cieplych posadek
tak jak bylo juz przed kilku laty z telefonika

Fan Hutnika
Posty: 1526
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » śr maja 16, 2007 11:13 pm

HDS pisze:a mnie zastanawia taka sprawa: czy przypadkiem jak rzecznik mowil o "braku koncepcji" nie mial na mysli przyrosnietych stolkow do dup pewnych ludzi w klubie na ptaszyckiego i czy ci"przyrosnieci" przypadkiem jakiegos "haczyka"nie wymyslili na to by jak wejdzie jakis sponsor(mittal) cala kasa jaka wlozy poszla dla nich na odprawy, bo inaczej nie oddadza swoich funkcji i cieplych posadek
tak jak bylo juz przed kilku laty z telefonika


Czy tak naprawde jest mozna zapytac kogos wlasnie od nich mamy maille :)

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » śr maja 16, 2007 11:33 pm

Czy wiadomo komuś kiedy jest walne naszej S.S.A ?
Hutnik Kraków

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » czw maja 17, 2007 7:01 am

Nasz zarzad nie mysli o dobru klubu tylko o wlasnej dupie ! Zarzad musi sie zmienic na ludzi ktorzy beda chcieli cos dobrego zrobic

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw maja 17, 2007 1:23 pm

Sport
Hindusi w Ruchu
Chorzowianie prowadza romowy ze światowym potentatem stalowym!
Mittal Steel Poland być może zostanie sponsorem strategicznym klubu.

Czy Ruch będzie grał w ekstraklasie z nazwą nowego sponsra na koszulkach?
Na przestrzeni ostatnich tygodni doszło do pierwszego spotkania działaczy Ruchu i przedstawicieli Mittal Steel Poland.
Pomysł został podchwycony,więc rozmowy będą kontynuowane.
Zainwestowanie w Ruch lobbuje jeden ze śląskich polityków.
Próżno szukać osoby,która potwierdza,iż do spotkania doszło,bo sprawa jest delikatna.
-Nasze rozmowy z przedstawicielem Mittalu dotyczyły EURO 2012 - ucina dyrektor klubu,Krzysztof Ziętek.

Aditya lubi piłke
Hinduski producent stali istotnie nie ukrywa zainteresowania imprezą,która odbędzie się za pięć lat.
Fanem piłki nożnej jest Aditya Mittal,syn założyciela firmy i jeden z jej szefów,a poza tym na terenie Polski i Ukrainy znajduje się kilka ważnych przedsiębiorstw Mittalu.
Koncern sponsorował starania Polski i Ukrainy o przyznanie organizacji EURO 2012.
-Obecnie toczą się rozmowy z krajowymi związkami piłkarskimi o kształcie dalszej współpracy-wyjaśnia rzecznik prasowy firmy,Andrzej Krzyształowski.

Mittal Arena
Potentat stalowy liczy, że inwestowanie w infrastrukture zwróci się z nawiązką.
Czy Mittal zamierza budować stadiony?
-Nie potwierdzam,nie zaprzeczam - odpowiada Krzyształowski.
Podczas spotkania przedsawicieli Ruchu i Mittala mówiono o stadionie.
Przypomnijmy,że miasto sporządziło już koncepcje zbudowania nowego stadionu na 18000 widzów, który składałby się
z czterech niezależnych trybun.
-Koncepcja zostanie wcielona w życie jeśli znajdą się inne źródła finansowania.
Miasta nie stać na zbudowanie nowego stadionu.
Mittal Arena?
Nie byłoby żadnych przeciwwskazań,aby spółce Ruch Chorzów przekazac tereny i powstał taki obiekt - uśmiecha się M.Kopel.

Ruch jak Banik?
Historyczne powiązania Ruchu z hutnictwem próbował odrodzić swego czasu Krystian Rogala.
Rozmowy byłego prezesa z Polskimi Hutami Stali spełzły na niczym.
PHS zostały potem wchłonięte przez Mittal.
Czeski oddział światowego producenta stali jest sponsorem strategicznym Banika Ostrawa,który uchodzi za czołowy klub za naszą południową granicą.
-Zamierzamy współpracować z Hutnikiem Kraków,ale nie chodzi o łożenie na seniorów,a pomoc drużynom młodzieżowym i juniorskim - wyjaśnia Andrzej Krzyształowski.
Ruch Chorzów?
Nie było dotąd koncepcji, aby inwestować w sport zawodowy - dodaje rzecznik prasowy.
Z naszych informacji wynika,że jeśli negocjacje będą zmierzały w dobrym kierunku, to końcową decyzje podejmie właściciel.
Szanse są ponoć realne!
..............................................................................................................................................Krzysztof Kubicki




Skopiowałem to z forum Ruchu. Znowu mi się przypomina jak kilka lat temu słyszałem, że niektórzy chcieli przekształcić Hutnika w szkółkę piłkarską...

ech :(



zwracam też uwagę na to: "Zainwestowanie w Ruch lobbuje jeden ze śląskich polityków."

U nas Majchrowski położył już chyba lagę na to wszystko. Maciek nie jest już w radzie miasta... No i cóż... Lipa :/

nokaut
Posty: 82
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:29 pm

Postautor: nokaut » czw maja 17, 2007 2:11 pm

ISPAT nie ISPAT kto by to nie był, nikt nie przyjdzie do tego klubu póki zarząd się nie zmieni!!! KROPKA załóżcie temat jak usunąć niektórych ludzi z zarządu i wtedy rozmawiajmy prawdziwym sponsorze.
Wiara Czyni Cuda
Hutnik NovaHuta

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw maja 17, 2007 2:21 pm

No przecież było już mówione, że musiałbyś mieć większościowy pakiet akcji.
To jest S.S.A. i władzę ma ten, kto ma akcje.
Tylko, że tak jak pisał Metal - są dwie sprawy:
1). Kogo stać na zakup tylu akcji?
2). Czy w ogóle włodarze chcą wystawić akcje na sprzedaż?

Inaczej sprawa wygląda w stowarzyszeniu.
Taka Wanda na przykład...
Trzeba by przestudiować status.
Załóżmy, że w statusie jest napisane, że prawo do udziału w zebraniach masz po 3 latach działalności w klubie.
Zwołujesz kumpli. Zapisujecie się na trening jakiejś sekcji.
Po 3 latach przychodzicie na zebranie. Umawiacie się, dodatkowo przekonujecie kilku działaczy i ogłaszacie Walne Zebranie, na którym zmieniacie władze...

Ja sie dokładnie na tym nie znam, ale mam kumpla, który jest w tym obeznany i tłumaczył mi to kiedyś.

Także, jak się jest sprytnym i upartym, to można by coś zdziałać, ALE W STOWARZYSZENIU.


Pozdrawiam

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » czw maja 17, 2007 9:20 pm

OŻÓG 1950 pisze:No przecież było już mówione, że musiałbyś mieć większościowy pakiet akcji.
To jest S.S.A. i władzę ma ten, kto ma akcje.
Tylko, że tak jak pisał Metal - są dwie sprawy:
1). Kogo stać na zakup tylu akcji?
2). Czy w ogóle włodarze chcą wystawić akcje na sprzedaż?


WNIOSEK - NIC NIE DA SIĘ ZMIENIĆ możemy jedynie kibicować i cieszyć się że jeszcze mamy zespół w 3 lidze a nie niżej ,a rada i zarząd będzie trwać w nieskończoność tylko się będą wymieniać ( akcjonariusze) na stanowiskach
S.S.A - ODLOT.
Hutnik Kraków

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw maja 17, 2007 9:31 pm

Tzn. Bobasbk - super dokłądnie to nie wiem jak funkcjonuje S.S.A. Za to kiedyś uczyłem się o S.A.

Wywnioskowałem, że działa to podobnie.

Pozdrawiam

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » sob maja 19, 2007 1:38 pm

Aby uniknąć dalszego narażania sie na śmieszność pisząc o plotkach, opiniach, nadziejach informuję, że na dzień dzisiejszy- Zarządu Mittal Steel Poland posiada przygotowaną przez Hutnik ofertę reklamową (obejmująca reklamę na strojach drużyn seniorów i juniorów, stadionie - banery, zegar, dach, terenie wokół klubu, wszelkich materiałach zewnętrznych klubu), posiada przygoptowaną po polsku i angielsku umowę reklamową podpisaną przez władze SSA Hutnik.
Podpisanie umowy z Hutnikiem jest wpisane jako punkt pod obrady Zarządu Mittal.

Następną informację dotycząca meritum umieszczę w tym temacie w momencie, gdy otrzymamy podpisaną przez władze Mittal umowę lub gdy otrzymamy informację, że umowa nie została zaakceptowana przez Zarząd Mittal.

Marcin
Posty: 189
Rejestracja: sob sie 28, 2004 9:24 am

Postautor: Marcin » ndz maja 20, 2007 12:52 pm

Podpisanie umowy z Hutnikiem jest wpisane jako punkt pod obrady Zarządu Mittal.

Jak czesto zbiera sie zarzad?

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » pn maja 21, 2007 7:59 pm

witam,
Napisałem maila do Pana Krzyształowskiego - rzecznika Mittal Steel Poland następującej treści:

witam,

Panie Krzyształowski, z niepokojem przeczytałem wzmiankę http://sport.onet.pl/0,1248759,1536393,wiadomosc.html o możliwości sponsorowania Ruchu Chorzów przez koncern Mittal, a szczególnie wzmiankę, że "Nie było dotąd koncepcji, aby inwestować w sport zawodowy - powiedział rzecznik prasowy hutniczego potentata, Andrzej Krzyształowski"

Czy może Pan to w jakiś sposób wyjaśnić ?

Jak nie było ??? A te mrzonki kótrymi zasypywał Pan kibiców Hutnika, że wszystko już jest dogadane ???

oczekuję na odpowiedz



Z poważaniem

i tu imię i nazwisko

I otrzymałem odpowiedź, która wyjaśnia - że nie mamy się co łudzić niestety...

Szanowny Panie

Informacja dotycząca ewentualnego sponsorowania Ruchu Chorzów jest klasyczną „kaczką dziennikarską”, wynikającą z oczekiwań działaczy klubu, a nie z rzeczywistości. Nieprawdą jest, że prowadzimy jakiekolwiek rozmowy z klubem na temat ewentualnego sponsoringu. Co więcej, nie prowadzimy żadnych rozmów dotyczących jakiejkolwiek współpracy. Mittal Steel Poland nie sponsoruje i nie będzie sponsorować zawodowych drużyn sportowych. Wspieramy natomiast sport amatorski oraz szeroko rozumianą rekreację.

Andrzej Krzyształowski

Nie wiem jak dla Was ale dla mnie jest wszystko jasne... Trzeba się wyzbyć marzeń co do Mittala i z takim zarządem o grze w 1 lidze