ISPAT ...

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

Krzycho
Posty: 701
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » wt kwie 24, 2007 3:42 pm

kurwa, nawet mnie to szczegolnie nie zdziwilo. wielkie brawa dla naszych prezesow.
walka z pijaństwem obowiązkiem społecznym

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt kwie 24, 2007 3:47 pm

Kurewski niesmak... :?

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » wt kwie 24, 2007 4:30 pm

Jak jeszcze faktycznie wykupią wisłe to wkurwie się straszliwie , bo to że Hutnika niezasponsorujom było wiadomo od dawna .
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !
thk

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » wt kwie 24, 2007 9:10 pm

oj tam. Dziwisz sie? Ja tak średnio :)
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Awatar użytkownika
bolaj
Posty: 371
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Nowa Huta-Znakomita Dzielnica

Postautor: bolaj » wt kwie 24, 2007 10:45 pm

Przynajmnej skończy się pierdolenie jak to będzie piknie jak będzie mittal za sponsora. Chuj Hindusowi w dupala.
za mamusię, za tatusia, za HUTNICZKA

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » śr kwie 25, 2007 9:02 am

smutna ta wiosna zarówno na boisku jak i poza nim

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » śr kwie 25, 2007 3:56 pm

Skurwysy7nstwo nie dosc ze kupili Hute pol legalnie i praktycznie za darmoche to teraz jeszcze bedą sponsoworac klub który ma tyle z Huta wspolnego.. Żałosne..
Hutnik Centrum B

Marcin
Posty: 189
Rejestracja: sob sie 28, 2004 9:24 am

Postautor: Marcin » śr kwie 25, 2007 9:27 pm

A co na to nasz "kochany" zarząd i "wszystko juz jest po naszej mysli"?

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw kwie 26, 2007 2:11 pm

Wysłałem maila do Prezydenta, ciekawe co odpisze i czy w ogóle odpisze...

Może też coś wyślijcie :wink:

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » czw kwie 26, 2007 9:49 pm

Ja bym się tą wzmianką w Dzienniku o sponsorowaniu Wisły zbytnio nie przejmował... ile to już było wzmianek, że mają podjąć się sponsoringu Hutnika...

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw maja 03, 2007 11:24 pm

Dzień Hutnika tuż, tuż!!!
12 maja, w ramach obchodów dnia Św. FLORIANA, patrona hutników odbędą się rodzinne imprezy plenerowe. W Krakowie na stadionie KS Hutnik-Kraków oraz w Sosnowcu-Zagórzu na stadionie KS Górnik, od godz. 15.00 do 22.00 pracownicy oddziałów wraz ze swoimi najbliższymi oraz mieszkańcy Śląska i Małopolski będą mogli wziąć udział w wielu atrakcjach przygotowanych przez organizatorów.

Dla najmłodszych przewidzino m.in. dmuchane zamki, gry, zabawy, różnorakie konkursy. Starsi również będą mogli się wykazać własną sprawnością, a oprócz tego uczestniczyć w biesiadzie, potańczyć przy muzyce znanych zespołów, obejrzeć pasjonujący mecz piłki nożnej (Kraków). Dla wszystkich, na zakończenie imprezy – efektowne pokazy pirotechniczne. O tym, jak szczegółowo przebiegać będzie Dzień Hutnika na stadionach – już niebawem.


ze strony: http://www.mittal-steel.pl/

Myślę, że pasowałoby się zjawić, a to już tuż tuż.


Pozdrawiam


====================================================

EDIT:

Wysłałem maila do Mittal Steel i otrzymałem taką odpowiedź:




Witam Panie Tomaszu

Fakt, że Mittal Steel Poland jest obecnie częścią globalnego koncernu stalowego Arcelor Mittal nie może zmieniać i nie zmienia naszego stosunku do hutniczych, regionalnych i narodowych korzeni. Jesteśmy i będziemy mocno zaangażowani w kultywowanie tradycji, również tych związanych ze sportem. Wspieramy i będziemy wspierać wszystkie inicjatywy społeczeństwa i władz lokalnych rozszerzające wachlarz możliwości ciekawego, atrakcyjnego i pożytecznego spędzania przez mieszkańców Nowej Huty, a tym samym i naszych pracowników, wolnego czasu. Zdajemy sobie sprawę, że obiekty sportowe Hutnika Kraków stanowią doskonałe miejsce do realizacji tego programu. Firma nasza prowadzi rozmowy z kierownictwem Klubu, które – nie tylko mam nadzieje, ale jestem przekonany – w efekcie otworzą nowy rozdział w historii Klubu i nowohuckiego sportu. Proszę mi wybaczyć, ale nie będę informować o szczegółach prowadzonych rozmów, do czasu ich zakończenia.

Pozdrawiam

Andrzej Krzysztalowski

Dyrektor Biura Komunikacji Społecznej





Jeszcze raz pozdrawiam Wszystkich (pasowałoby się zjawić 12 maja na obiektach Hutnika)

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » czw maja 10, 2007 4:42 pm

Zdajemy sobie sprawę, że obiekty sportowe Hutnika Kraków stanowią doskonałe miejsce do realizacji tego programu. Firma nasza prowadzi rozmowy z kierownictwem Klubu, które – nie tylko mam nadzieje, ale jestem przekonany – w efekcie otworzą nowy rozdział w historii Klubu i nowohuckiego sportu. Proszę mi wybaczyć, ale nie będę informować o szczegółach prowadzonych rozmów, do czasu ich zakończenia.


Czyżby znow rozbudzali nadzieje , ja już szczerze mówiąc w nich niewieże , ale byłbym mile zaskoczony jak by potoczyły się pieniądze dla Hutnika do mądrych ludzi w zarządzie(nie tak jak obecnie) .
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !

thk

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » czw maja 10, 2007 4:58 pm

Z tego co przeczytalem twierdze iz nasz Zarzad niechce albo zada za duzo pieniedzy.Moze gdy sie zarzad zmieni wtedy cos sie ruszy w tym klubie.Pewno zaczynajac nastepny sezon znow zaczniemy go bez sponsora

Fan Hutnika
Posty: 1526
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » czw maja 10, 2007 5:19 pm

vitoss pisze:Z tego co przeczytalem twierdze iz nasz Zarzad niechce albo zada za duzo pieniedzy.Moze gdy sie zarzad zmieni wtedy cos sie ruszy w tym klubie.Pewno zaczynajac nastepny sezon znow zaczniemy go bez sponsora


To chyba jest wiadome ze gdyby nie zarzad, Hutnik mialby dzis sponsora w osobie telefoniki , czy comarcha chyba kazdy wie ze to nas chcieli

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » czw maja 10, 2007 7:37 pm

Fan Hutnika pisze:
vitoss pisze:Z tego co przeczytalem twierdze iz nasz Zarzad niechce albo zada za duzo pieniedzy.Moze gdy sie zarzad zmieni wtedy cos sie ruszy w tym klubie.Pewno zaczynajac nastepny sezon znow zaczniemy go bez sponsora


To chyba jest wiadome ze gdyby nie zarzad, Hutnik mialby dzis sponsora w osobie telefoniki , czy comarcha chyba kazdy wie ze to nas chcieli


Tylko nie wiem czy zarząd czy raczej jest to w gesti Rady Nadzorczej . Prosiłem kiedyś na forum o statut Sportowej Spółki Akcyjnej Hutnik Kraków...jeśli jest to możliwe.
Hutnik Kraków