Hutnik Nowa Huta - Proszowianka Proszowice 13.11.2010, g. 13

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
forever
Posty: 167
Rejestracja: sob sty 15, 2005 2:02 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: forever » sob lis 13, 2010 7:42 pm

za mało pochwał i wywiadów od treneiro
IH IK S - IN IH

HAMAS
Posty: 1601
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » sob lis 13, 2010 8:01 pm

Spokojnie ! poczekajmy do wiosny jak przepracują zimę zobaczymy co kto i jak.

JOK_NH
Posty: 4617
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob lis 13, 2010 8:07 pm

Prawda jest naga. Kurwa na 5 karnych strzelamy 1. WTF??????????????????????

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » sob lis 13, 2010 8:11 pm

JOK_NH pisze:Prawda jest naga. Kurwa na 5 karnych strzelamy 1. WTF??????????????????????


Na 4. 5 już nie był wykonywany :)
Obrazek

JOK_NH
Posty: 4617
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob lis 13, 2010 8:28 pm

No kurwa na 4!!!!!!!!!!!!
tragedia!!!!!

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » sob lis 13, 2010 8:38 pm


Zlatan93
Posty: 75
Rejestracja: śr sie 26, 2009 8:34 am

Postautor: Zlatan93 » sob lis 13, 2010 9:00 pm

<b>MagazynPilkarski.pl</b>

Ekstraklasa, I liga, II ligi, III ligi, IV ligi, klasy okręgowe
Cotygodniowe relacje live z polskich boisk.

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob lis 13, 2010 9:12 pm

huteusz pisze:Niektorzy chyba powinni sie uspokoic


Na forum czy na meczu? Bo jeśli na meczu to się mówi na meczu :wink: a na forum i tak mógł by być większy sajgon bo przypominam że dostaliśmy wpierdol od 7 ligowca.

bn pisze: O karne trudno mieć pretensje, bo to zawsze loteria. Klęską było samo dopuszczenie do nich.


Zgadzam się że dopuszczenie do nich było tragedią ale nie zgadzam się że to loteria bo jest to pewien stały fragment gry i goście wykonywali go bardzo dobrze a taki jakby nie było doświadczony Szewczyk strzelił słabo i to w środek bramki. Zresztą każdy zdrowo myślący człowiek wiedział że faworytami w karnych będą goście i tylko cud może uratować Hutnika bo doświadczenie w tym wypadku jest bardzo ważne.

stazyja69 pisze:Dodałbym do tego kiks z odległości ok. 1 metra - rozganianie chmur czy coś w tym stylu .


Sobiechowi na Lechu też się zdarzyło ale jakby nie było zagranie powalało na kolana...


Powiem tak. Przez chwilę (ze względu na reorganizację) przeszło mi przez myśl że najkorzystniejsze marketingowo byłoby umieszczenie nas w okręgówce którą byśmy z palcem w dupie wygrali. Wydaje się że byłem w grubym błędzie co mnie bardzo dziwi bo Ci grajkowie (bez Jurkowskiego/Nawrota/Szewczyka) przed bankructwem SSA radzili sobie bardzo dobrze w okręgówce a byli rok młodsi także dzisiejsza porażka u siebie to mega blamaż i KOMPROMITACJA!

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » sob lis 13, 2010 10:14 pm

ten mecz doskonale pokazuje jaka jest róznica miedzy 7 liga a 4 w praktyce zadna niestety wydaje mi sie ze ten skład jakim dysponujemy raczej nie awansuje z tej ligi nawet za 5 lat
Tomek83

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » sob lis 13, 2010 10:41 pm

Porter_HKS pisze:Z pozytywów:

Metal jak za dawnych dobrych lat, widać że młodzież jeszcze długo będzie musiała się uczyć sztuki prowadzenia dopingu aby dojść do takiego poziomu.

Bębniarza mamy na poziomie czołówki ekstraklasy, brawo.


Dzięki za miłe słowa. Niestety jednoosobowe prowadzenie dopingu nie jest możliwe na najwyższym poziomie przez 90 minut, ale wpadki jak rozumiem zostały wybaczone.
Bębniarz
10/10 :)
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
Pasha
Posty: 311
Rejestracja: pt cze 01, 2007 10:43 am
Lokalizacja: Kiev

Postautor: Pasha » ndz lis 14, 2010 12:00 am

Super foto w Galerii z meczu, gdzie maly chlopak ciśnie rękę !

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » ndz lis 14, 2010 12:35 am

Po całej rundzie mam jedno spostrzeżenie.
Mamy 2 doświadczonych piłkarzy - Szewczyk i Nawrot.
Obaj decyzją Przytuły z napastników (u Sieklińskiego) zostali przerobieni na pomocników (u Przytuły). Nawrot to nasz najlepszy zawodnik. Szuka gry rozgrywa podaje, całkowicie się wyróżnia na tle całego zespołu - Gamrot jeszcze może się z nim równać.
Mam wrażenie, że jakoś Szewczyk nie umie odnależć się w środku pomocy. Niecelne podania, do tego lekceważąco wykonany rzut karny.
Moze warto by Szeczyka zostawić w ataku wraz z Stankiem a do pomocy niech wróci Przytuła. Po Szewczyku można było się więcej spodziewać w tej rundzie. Miał byc liderem - a tego po nim nie widać.
Oby do wiosny i zobaczymy jak to będzie....

Rozumiem krytykę niektorych kibiców. Większość z nas wychowana jak nie na ekstraklasie to na 2,3 lidze i teraz ciężko się przyzwyczaić do porażek z takimi wioskami. Z proszowianką przegrywaliśmy kiedyś ale na szczeblu 3-ligowym dzisiejsza porażka jest nie wybaczalna zwłaszcza, że graliśmy pierwszym składem.

Piotrek
Posty: 2998
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz lis 14, 2010 1:05 am

- Graliście dzisiaj ze zdecydowanie niżej notowanym przeciwnikiem, jednak nie udało wam się przejść do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski.

- To był ostatni nasz mecz w tym roku. Większość z nas podeszła do niego na luzie. Był to błąd, ponieważ do każdego spotkania należy podchodzić poważnie. Wydaje mi się, że wyszło także zmęczenie całą rundą jesienną.

fragment wywiadu z Szewczykiem(http://www.magazynpilkarski.pl/pilka-no ... iego-.html), kurwa mać ja się pytam, co to do chuja ma znaczyć, że większość podeszła na luzie??

Awatar użytkownika
forever
Posty: 167
Rejestracja: sob sty 15, 2005 2:02 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: forever » ndz lis 14, 2010 9:22 am

puchar na SS zawsze był na luzie i zawsze był taki sam rezultat. W tej kwestii nic nie uległo zmianie
IH IK S - IN IH

luke.krak
Posty: 991
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » ndz lis 14, 2010 4:58 pm

metal pisze:
Porter_HKS pisze:Z pozytywów:

Metal jak za dawnych dobrych lat, widać że młodzież jeszcze długo będzie musiała się uczyć sztuki prowadzenia dopingu aby dojść do takiego poziomu.

Bębniarza mamy na poziomie czołówki ekstraklasy, brawo.


Dzięki za miłe słowa. Niestety jednoosobowe prowadzenie dopingu nie jest możliwe na najwyższym poziomie przez 90 minut, ale wpadki jak rozumiem zostały wybaczone.
Bębniarz
10/10 :)



hehe ale najlepsza wpadka to wspieranie bramkarza który jest rywalem w walce o miejsce w skladzie tego co bronił.... chodzi mi o ''Krystian Stępniowski'' i to jeszcze w rzutach karnych chłopak został zdołowany i uświadomiony kto powinien stać wtedy w bramce heheheh