Byli piłkarze z Suchych Stawów

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dzuhas
Posty: 2371
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » śr sty 05, 2011 3:33 pm

Krzysztof Lipecki nowym piłkarzem Termaliki Bruk-Betu Nieciecza
Wtorek, 4 stycznia (16:35)
Kolejnym, po Dariuszu Pawlusińskim (poprzednio Cracovia), nowym piłkarzem pierwszoligowego zespołu Termaliki Bruk-Betu Nieciecza został Krzysztof Lipecki.


29-letni zawodnik jest środkowym pomocnikiem.
czytaj dalej


W poprzedniej rundzie reprezentował grającego także w 1. lidze Kolejarza Stróże. Prywatnie nowy zawodnik Termaliki ma tytuł doktora nauk o kulturze fizycznej.

Lipecki i drużyna z Niecieczy nadal z trenerem Mirosławem Hajdo przygotowania do rundy wiosennej rozpoczynają treningami na własnych obiektach w środę, 5 stycznia.


http://sport.interia.pl/pilka-nozna/1-l ... 79117,2119
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » śr sty 05, 2011 4:32 pm

To co z gościa pinokio to masakra , dopiero odszedł ze Stróż ,żeby skończyć z piłką na dosyć wysokim jak na Polske poziomie. Przypomina to sytuacje z Zającem jak do Grębałowianki poszedł
Hutnik Centrum B

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » pt sty 07, 2011 2:47 pm

w temacie

Miał poświęcić się uczelni, wzmocnił rywala Kolejarza


Krzysztof Lipecki poprosił Kolejarza o rozwiązanie kontraktu, by więcej pracować na uczelni. Klub się zgodził, ale piłkarz podpisał umowę z Bruk-Betem, rywalem w walce o utrzymanie. - To niepoważny człowiek - grzmią w Stróżach. - Niepoważny byłbym, gdybym nie skorzystał z oferty - uważa zawodnik.
Bruk-Bet Nieciecza świętuje awans do I ligi
Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja
Bruk-Bet Nieciecza świętuje awans do I ligi
Hutnik Kraków - Kolejarz Stróże
Fot. Michal Lepecki / AG
Hutnik Kraków - Kolejarz Stróże
29-letni pomocnik ma tytuł doktora i wykłada na uniwersytecie ekonomicznym. Jesienią był jednym z najlepszych piłkarzy Kolejarza. Miał kontrakt do czerwca. Dwa tygodnie temu w rozmowie z "Gazetą" stwierdził, że już nie da rady godzić obowiązków na uczelni z grą.

W Kolejarzu namawiano go, by został, ale ostatecznie działacze zgodzili się rozwiązać umowę. - To był ludzki gest z naszej strony - uważa Bolesław Dywan, prezes klubu.

Niedługo potem Lipecki był już dogadany z II-ligową Puszczą z Niepołomic, czyli 25 km od centrum Krakowa. We wtorek miał podpisać kontrakt, ale w poniedziałek poinformował działaczy, że rozpoczął negocjacje z innym klubem. W środę pozował już do zdjęcia w pomarańczowej koszulce Bruk-Betu.

Klub z Niecieczy zatrudnił go za darmo, bez odstępnego dla Kolejarza. W Stróżach czują się oszukani. - Rozmawiałem z nim. Wydawało mi się, że była to uczciwa rozmowa, ale Krzysiek zachował się niepoważnie - kręci głową trener Marek Motyka.

Prezes Dywan: - To dziecinne. Zajmuję się piłką od lat, ale po raz pierwszy dałem się nabrać na taki przekręt. Pytałem go: "Chce pan przejść do innego klubu?". Odpowiedział: "Nie, będę wykładał na uczelni i może pogram w niższej lidze". Myślałem że to poważny człowiek. W końcu ma tytuł doktora.

Lipecki przedstawia swoją wersję: - Mówiłem, że chcę odejść do klubu położonego bliżej Krakowa. Już myślałem, że żegnam się z I ligą, kiedy nieoczekiwanie dostałem ofertę z Bruk-Betu. Dokładnie to przemyślałem. Nie będzie łatwo godzić treningów z pracą na uczelni, ale jednak łatwiej niż w Kolejarzu.

Stróże leżą ok. 130 km od Krakowa, a Nieciecza jest około 40 km bliżej. Andrzej Mizera, rzecznik prasowy Bruk-Betu, zapewnia, że klub będzie zwalniał zawodnika na uniwersytet: - W przypadku konfliktu interesów uczelnia ma pierwszeństwo. Taką obietnicę złożyła piłkarzowi pani prezes Danuta Witkowska.

Lipecki już raz zachował się podobnie. W 2005 roku odszedł z Garbarni Kraków do Hutnika.- Zawodnik powinien poinformować klub o planach. Ten do ostatniej chwili słowem nie wspomniał o tym, że chce odejść. Żadnej informacji nie mieliśmy również z Hutnika - wspomina Jacek Kaim, członek zarządu Garbarni.

Wtedy klub zawiesił Lipeckiego, co potwierdził Wydział Dyscypliny Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Piłkarz bronił się, że - choć w Garbarni regularnie pobierał pensję - to nie miał podpisanego profesjonalnego kontraktu (w niższych ligach nie jest to wymagane). I wygrał w PZPN.

Tym razem sprawa nie trafi do związku, bo w Stróżach zdają sobie sprawę, że stoją na straconej pozycji. - Biorę winę na siebie, ale pewnie dostanę baty od członków zarządu. Mam nauczkę i w przyszłości będę miał się na baczności - kończy prezes Dywan.

Źródło: Gazeta Wyborcza Kraków






Więcej... http://krakow.[usuwamy]/krakow/1,35798, ... z1AMCSrQi4
nh2010.pl

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » pt sty 07, 2011 4:50 pm

Najpierw zachował się krzywo wobec Garbarni, potem wobec nas, a teraz wobec Stróż...

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3923
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt sty 07, 2011 8:46 pm

Wydział Zarządzania, Katedra Turystyki

Krzysztof Lipecki

Obrazek

Konsultacje: semestr zimowy

Pokój - 105 A Pawilon A

Poniedziałek: 08.30 - 10.00

Piątek: 15.30 - 17.00

tel. 012 293 50 96

e-mail: lipeckik@uek.krakow.pl

Źródło: http://nowa.uek.krakow.pl/pl/uczelnia/w ... pecki.html


Jeżeli dodam do tego, że na UEKu kręcił się też Albin Mikulski, a ja miałem ćwiczenia z makro z członkiem PZPNu, który był bardzo "miły" i "serdeczny", to nasuwa mi się tylko jedno zdanie - UEK schodzi na psy.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

94HKSNH
Posty: 158
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:58 pm

Postautor: 94HKSNH » pt sty 07, 2011 11:25 pm

Kurde myślałem że porządny gość, a tu taki cwaniak, normalnie na miejscu prezesa Stróż bym kolesia rozjechał traktorem. :twisted:

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1992
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » sob sty 08, 2011 11:18 am

Albo wpasc mu na Ekonomiczna na konsultacje i kartki z ksiazek powyrywac :D

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » sob sty 08, 2011 1:07 pm

czy on nie trenowal u nas jakis grup mlodziezowych?
nh2010.pl

94HKSNH
Posty: 158
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:58 pm

Postautor: 94HKSNH » sob sty 08, 2011 1:30 pm

tak tak trenował, a dokładniej mój rocznik [94]

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » pn sty 17, 2011 8:04 pm

Krzysztof Świątek, Daniel Jarosz i Piotr Fijał na testach w Szreniawie Nowy Wiśnicz

Dwaj piłkarze grający ostatnio w Puszczy Niepołomice - Krzysztof Świątek i Daniel Jarosz - przebywają obecnie na testach w trzecioligowej Szreniawie Nowy Wiśnicz. Obaj, podobnie jak gracz pierwszoligowca z Niecieczy Piotr Fijał, wystąpili w sobotnim turnieju halowym w podkrakowskich Skotnikach.

Świątek w Puszczy grał na zasadzie wypożyczenia z pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała. Z kolei Jarosz oprócz występów w Niepołomicach ma za sobą grę w drugiej lidze w barwach Górnika Wieliczka i Okocimskiego KS Brzesko. Obaj piłkarze to wychowankowie Hutnika Kraków.

Fijał występował w Niecieczy od sezonu 2007/08, ma za sobą również epizod w rezerwach kieleckiej Korony. W bieżącym sezonie nie zanotował występu w I lidze.

źródło: własne / szreniawanowywisnicz.futbolowo.pl / Dziennik Polski

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1890
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » sob sty 22, 2011 10:45 pm


Zlatan93
Posty: 75
Rejestracja: śr sie 26, 2009 8:34 am

Postautor: Zlatan93 » ndz sty 30, 2011 3:35 pm

Wywiad z Krzysztofem Świątek (jest też wzmianka o Hutniku):

http://www.magazynpilkarski.pl/pilka-no ... la-mp.html
<b>MagazynPilkarski.pl</b>

Ekstraklasa, I liga, II ligi, III ligi, IV ligi, klasy okręgowe
Cotygodniowe relacje live z polskich boisk.

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » wt lut 01, 2011 1:39 pm

Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 964
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » pt lut 04, 2011 4:18 pm

4 lutego 2011, 11:30 - Kraków (Stadion Piłkarski im. braci Kotlarczyków)
Garbarnia Kraków 1-3 Nieciecza
Rafał Kmak 34 - Marcin Szałęga 70, Piotr Trafarski 72, Łukasz Szczoczarz 84


Garbarnia Kraków: Adrian Jękot (Marcin Kościelnik) - Mateusz Siedlarz, Marcin Pluta, Gjentijan Haxhijaj, Kamil Mitka - Rafał Kmak, Marcin Siedlarz (63 Maciej Swaryczewski), Sebastian Sepioł, Filip Zelek (46 Krzysztof Kalemba), Adam Przeniosło (46 Mariusz Stokłosa)- Bartosz Praciak.

Nieciecza: Maciej Budka - Łukasz Kowalski, Jan Cios, Arkadiusz Baran, Dawid Kubowicz - Dariusz Pawlusiński, Artur Prokop, Andrzej Rybski, Adrian Fedoruk - Daniel Mąka, Łukasz Cichos. Grali także: Ľuboš Hajdúch, Andrzej Wójcik, Łukasz Tupalski, Bartłomiej Piszczek, Paweł Cygnar, Marcin Szałęga, Damian Jędryka, Łukasz Szczoczarz, Piotr Trafarski, Sebastian Ryguła, Piotr Towarnicki.

sędziował: Piotr Gajewski (Kraków).


Pierwszoligowa Nieciecza wygrała 3-1 (0-1) z występującą w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej Garbarnią Kraków w sparingowym meczu rozegranym w Krakowie.

Siedlarze to chyba nasi wychowankowie, Marcin to nawet we wloskiej Sienie terminował a teraz obaj walczą na Ludwinowie :-)

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » pt lut 04, 2011 5:13 pm

Ja bym bardziej twierdził że wrócili do swojego macierzystego klubu:)
Bohaterów Września- Zawsze Wierni