Juniorzy, Trampkarze

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 963
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » czw mar 03, 2011 11:54 pm

U-14: Powołania na konsultacje szkoleniowe w Kleszczowie

Polski Związek Piłki Nożnej podał listę zawodników reprezentacji U-14 (rocznik 1997) prowadzonej przez Mirosława Dawidowskiego, którzy wezmą udział w trzech marcowych konsultacjach szkoleniowych w Kleszczowie.

Pełna lista powołanych zawodników:

Zgrupowanie w dniach 7-10 marca:

Michał Brudnicki (Polonia Warszawa), Jakub Bukowy (Sandecja Nowy Sącz), Eryk Ceglarz (Cracovia), Dominik Chochołek (Cracovia), Damian Guzik (Hutnik Kraków), Arkadiusz Górka (Czarni Jasło), Sebastian Jacak (Hutnik Kraków), Cezary Leśniak (Cracovia), Michał Pacyga (Hutnik Kraków), Adrian Rejmak (Motor Lublin), Michał Stasz (Karpaty Krosno), Sebastian Suchowierz (AMSPN Hetman Zamość), Marcin Szymczak (Cracovia), Michał Terlikowski (Hutnik Kraków), Michał Wawryszczuk (Motor Lublin), Adam Wilk (Cracovia), Kamil Wochniak (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Sebastian Wrzesiński (BKS Lublin), Jakub Zagórski (BKS Lublin), Mateusz Zając (Wisła Kraków).

stazyja69
Posty: 4504
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr mar 09, 2011 6:57 pm

W najbliższą sobotę, 12 marca, odbędą się halowe mistrzostwa Małopolski trampkarzy starszych. Na boisku ze sztuczną trawą pod balonem w Skotnikach do rywalizacji o tytuł stanie osiem zespołów.
http://sportowetempo.pl/wiadomosci_pn_m ... _starszych

Awatar użytkownika
DawidNh
Posty: 290
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:30 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DawidNh » sob mar 19, 2011 5:07 pm

Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków 1-0 (0-0)
1-0 Mariusz Sierakowski 62


Sędziowali: Mariusz Kucia - Michał Izak, Sławomir Bucki. Żółte kartki: Bajorek, Mirończyk. Widzów 30. Mecz odbył się na boisku ze sztuczną trawą.

Hutnik: Norbert Jasowicz - Szymon Żelazko, Michał Dudek, Kamil Bednarczyk, Mateusz Lampart - Szymon Witek, Michał Tyrka, Łukasz Murzyn, Daniel Cyganek,Mariusz Sierakowski - Damian Lubera.

GARBARNIA: Jakub Wałach - Kamil Bajorek, Adrian Piechówka, Maciej Wlazło, Maciej Malarz - Patryk Mrożek (72 Paweł Mirończuk), Michał Noworolnik (75 Mateusz
Żur), Mateusz Stolarski (63 Sławomir Kuśmierczyk), Piotr Kwit (69 Sławomir Dudzicki) - Bartłomiej Kasprzak, Paweł Kawaler (87 Mateusz Pytel).

Przez początkowe pół godziny gry dominowali "Garbarze" i w tym okresie gry stworzyli sporo sytuacji bramkowych. Strzelali Mrożek, Kawaler i Kasprzak, ale dobrze dysponowany Jasowicz wybijał piłkę. Z kolei po główce Kwita futbolówka poszybowała obok słupka. Te zaprzepaszczone okazje mogły się zemścić w 31 minucie, bowiem po pierwszej groźnej akcji Hutnik powinien objąć prowadzenie. Z lewej strony zagrał Cyganek, a Lubera z sześciu metrów posłał piłkę ponad poprzeczką! Końcowe minuty pierwszej odsłony to wymiana ciosów. W 34 minucie po uderzeniu Kawalera bramkarz sparował futbolówkę na słupek, a w 42 minucie z rzutu wolnego przymierzył Sierakowski, jednak Wałach nie dał się zaskoczyć. Tuż przed końcowym gwizdkiem Lubera w dobrej sytuacji trafił w golkipera gości.

Po przerwie gra się wyrównała, ale to hutnicy mieli więcej szczęścia i strzelili bramkę na wagę trzech punktów. Po krótko rozegranym rzucie rożnym pomiędzy Cygankiem i Sierakowskim ten drugi z narożnika pola karnego posłał piłkę w dłuższy róg i przelobowany Walach niewiele miał do powiedzenia. W ostatnich fragmentach gry przycisnęli "Brązowi", lecz nie potrafili sobie wypracować stuprocentowej okazji. Najbliżej szczęścia był w 81 minucie Mirończuk, ale z linii pola karnego posłał piłkę ponad bramką.
...:Całe Życie Krew W Błękicie:...

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » sob mar 19, 2011 5:47 pm

Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

bn
Posty: 3038
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr mar 23, 2011 10:51 pm

Pod hasłem "Liczy się tylko futbol" odbył się halowy turnieju piłkarski orlików (rocznik 2001 i młodsi) BRONOWIANKA CUP. W finale Górnik Sosnowiec wygrał z Hutnikiem I Kraków 2-1.

Hutnicy, podopieczni trenera Mateusza Stańca, pokonali sosnowiczan w eliminacjach, ale w meczu o 1. miejsce rywale im się zrewanżowali.

1. Górnik Sosnowiec
2. Hutnik I Kraków
3. Beniaminek Krosno
4. Akademia Piłkarska 21
5. Skawinka Skawina
6. Bronowianka Kraków
7. Jadwiga Kraków
8. Chrzciciel Tychy
9. Gdovia Gdów
10. Hutnik II Kraków

http://sportowetempo.pl/wiadomosci_pn_m ... la_Hutnika

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » wt mar 29, 2011 5:11 pm

mam pytanko
czy Michał Tyrka pochodzi z rodziny, któregoś z zawodników o tym nazwisku grajacych kiedyś w Hutniku - Jana lub Artura?

Bo jak mniemam Krystian Stepniowski to potomek słynnego "Maldiniego" ;P
a Jakub Orłowski (podobnie jak Kacper) to synowie znanego naszego treneiro Roberta.

są jeszcze wśrod naszego narybku jacyś krewniacy dawnych sław czy "sław"?
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan
http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » wt mar 29, 2011 9:37 pm

Z tego co wiem to gra też młody Romuzga ale nie wiem w jakiej kategorii wiekowej.

bn
Posty: 3038
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt mar 29, 2011 10:41 pm


Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » śr mar 30, 2011 9:27 pm

Hutnik 2-2 SMS Kraków


Do przerwy 2-0 dla Hutnika gra wyrównana. Po przerwie ostro do gry wzięli się piłkarze SMS-a (2 poprzeczki) potem sędzia gwiazda rzut wolny pośredni w polu karnym Hutnika dla SMS (z kapelusza nie wiem do końca co było) Bramka z wolnego w samej końcówce SMS wyrównuje.
Mecz bardzo dobry zwłaszcza końcówka widać że jednym i drugim chłopakom chce się grać

HAMAS
Posty: 1586
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » czw mar 31, 2011 9:12 am

Byłem na meczu juniorów pierwszy raz w tym roku i jestem pod miłym wrażeniem ,młodzi jak na swoją ligę zagrali pierwszą połowę bardzo dobrze.
Niestety w drugiej opadli z sił i pozwolili gościom rozpędzić się.Gol po błędzie bramkarza (podwójne kozłowanie) ułatwił SMS zadanie.

giovanni
Posty: 366
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » czw mar 31, 2011 10:18 am

Dodam jeszcze, że ostatnie 25 minut graliiśmy w osłabieniu. Gol na 2-2 w 90 minucie.
- Hutnik NOWA HUTA -

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » śr kwie 06, 2011 10:44 am

Wie ktoś na którym boisku będzie rozegrany ten mecz

Wisła Kraków : Hutnik Kraków 2011.04.13 17:00

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » śr kwie 06, 2011 1:30 pm

O ile mi wiadomo na boisku Zwierzynieckiego. Postaram sie to jeszcze potwierdzic.
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » sob kwie 09, 2011 4:55 pm

Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » sob kwie 09, 2011 6:00 pm

Które miejsce muszą zająć juniorzy by grać w rozgrywkach ogólnopolskich?
Pierwsze? Bo słyszałem że grają 4 pierwsze drużyny?