Hutnik - Orzeł Balin

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

fan
Posty: 983
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » sob mar 31, 2012 9:03 pm

Nie przepadałem za Gamrotem, ale to co teraz robi to aż serce się raduje !
Po sparingach wydawało się, że będziemy rozpierdalać wszystkich w pył, jednak tak nie jest - trudno. Za tydzień mecz prawdy z rozpędzonym kolejarzem - sorry garbarzem :D
Panowie przynajmniej będą emocje do końca, bo co by było jakby dzisiaj wygrali ? 8 pkt przewagi i niektórzy pewnie już by awans świętowali... :D

JOK_NH
Posty: 4617
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob mar 31, 2012 9:03 pm

Ja nie rozumiem tylko, dlaczego w takim meczu Hutnik wychodzi na miękkich nogach? Czego oni się tam bali?
Balin przygotowany świetnie do meczu, siedli wysoko i tyle pograliśmy, że Stępniowski był rozgrywającym.
Gamrot na plus, za powroty po stracie piłki, zapierdalał.

Alex
Posty: 1053
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » sob mar 31, 2012 9:04 pm

Wystarczą 4 zmiany. W bramce Kusak, w obronie dyscyplina i komunikacja, w pomocy Nawrot, od początku w ataku Lubera (liczę że w tej rundzie zobaczę jeszcze w tej formacji Cichego, bo brakuję trochę jego łokci :lol: ) Tyle...

dandi 79
Posty: 271
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:48 pm

Postautor: dandi 79 » sob mar 31, 2012 9:17 pm

Benitka ty masz raczej racje!Za wszelka cenę chcą wypromować Stępniowskiego i dlatego gra!Tylko kto za tym wszystkim stoi?Kto jest ważniejszy - Hutnik czy Stępniowski?W najbliższym czasie wszystko się wyjaśni!A co do meczu - czasy Przytuły!Szkoda pisać! Tylko Gamrot mi zaimponował!

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » sob mar 31, 2012 9:35 pm

dandi 79 pisze:Benitka ty masz raczej racje!Za wszelka cenę chcą wypromować Stępniowskiego i dlatego gra!Tylko kto za tym wszystkim stoi?

tak byli przedstawiciele Alwerni , Spójni Osiek Zimnodół i Czarnych Staniątki ale z tego co udało mi się dowiedzieć to nie zachwycił ich dzisiejszym występem - jeszcze będą go obserwować .

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » sob mar 31, 2012 9:42 pm

Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

benitka
Posty: 247
Rejestracja: sob mar 21, 2009 9:18 pm

Postautor: benitka » sob mar 31, 2012 9:50 pm

pablo ; pamiętaj że Stępniowskiemu kontuzja przeszkodziła w odejściu z klubu . Więc jeśli nie będzie grał to już nikt o niego nie zapyta. Może lepiej się prezentuje na treningach ale Kusak jeszcze w lidze nic nie zawalił i Jagła słaby. Może pewny miejsca w składzie?
TRE75NHKS

Piotrek
Posty: 2998
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » sob mar 31, 2012 10:07 pm

Stępniowski w tym sezonie zawalił już 2 mecze- Klecza, Piaski Wlk, co do dzisiejszego meczu nie podejmę się oceny czy było do obrony czy tez nie. Ktoś pamięta czy coś uratował w tym sezonie w beznadziejnej sytuacji? Jak dla mnie Kusak do bramki

luke.krak
Posty: 993
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » sob mar 31, 2012 11:05 pm

Pamietajmy ze mamy trenera od bramkarzy, wiec może to on każe stawiać Paszy na Stepniowskiego...

Marcos86
Posty: 27
Rejestracja: czw paź 20, 2005 4:25 pm
Lokalizacja: Krakow

Postautor: Marcos86 » sob mar 31, 2012 11:32 pm

Chodzę na hutnika od dziecka i zawsze gdy były ważne mecze to przegrywaliśmy!!

_Wandyta
Posty: 11
Rejestracja: wt sty 17, 2012 9:16 am

Postautor: _Wandyta » ndz kwie 01, 2012 12:09 am

luke.krak pisze:Pamietajmy ze mamy trenera od bramkarzy, wiec mo¿e to on ka¿e stawiaæ Paszy na Stepniowskiego...


:lol: popieram t± tezê w kazdym fragmencie

1979
Posty: 1909
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » ndz kwie 01, 2012 1:41 am

KSH74NH pisze:a ja za druga polowe bede nasdzych bronil bo zle sie czuli na tym boisku


ps. to mi przypomina posty Ozoga , ze wszystkiemu winni Rosjanie:wink:

stara spiewka...nie mamy formy na poczatku rundy i tyle , z Piaskami i Niwa cos nam sie udalo utułac , slabo grajacy Balin zweryfikował nasze aspiracje, ale i tak licze na awans bo reszta czolowki gra podobnie slabo. Ktos z tej ligi wkoncu musi awansowac:
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz kwie 01, 2012 1:54 am

Gwoli ścisłości mnie Stępniowski nie podoba się już od dawna.
Pozdro

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » ndz kwie 01, 2012 6:21 am

Obłomow pisze:Jak wyglądała z bliska sytuacja w drugiej połowie z nieodgwizdanym karnym? Z daleka wyglądało, że powinna być jedenastka...
Druga połowa niby dynamiczna Balin zepchnięty do obrony, ale nasze strzały na bramkę jakieś anemiczne, bardziej jak podania do bramkarza. Przewaga stopniała do 2 punktów i z taką grą (skutecznością) na wyjazdach to ten awans jest pod dużym znakiem zapytania...


Tutaj masz odpowiedź - zdjęcie:
http://www.nh2010.pl/czytaj/newsroom/62 ... gonil.html
Moim zdaniem nie było tam większego faulu niż pamiętny faul w meczu Polska-Austria sędziowanym przez Webba. Czyli nic dziwnego, że nie odgwizadny.

Jaca1950

Postautor: Jaca1950 » ndz kwie 01, 2012 10:10 am

Rafał_Hutnik pisze:co z tego ze sie na treningu lepiej prezentuje, dzisiaj byl mecz a nie trening i zdaniem wielu zaprezentowal sie hujowo. z mojej perspektywy przy straconej bramce pilka leciala prawie prosto w niego, no ale to ocenimy dokladnie na powtorkach. nie wiem jak moze sie stepniowski ze stoperami nie rozumiec - sytuacja kiedy bienias podaje do bramkarza i rozny dla orla

szkoda ze nie mamy zadnego obroncy, ktory potrafilby wyjsc z pilka pare metrow do przodu, wszystko miedzy soba i bramkarzem

urbaniec wchodzi po przerwie, a o jego grze nie mozna w sumie nic powiedziec, musza go zajebiscie rece bolec od trzymania ich caly czas w gorze czekajac na pilke

na plus zdzinski za ciag na bramke, gamrot zapierdalal za kazda pilka


He he he na powtórkach :!: :?: ? A co nagrywałeś mecz? Z chęcią bym oglądnął twoją pracę do "analizy". Może pomógłbyś w HTV czytałem że potrzebują tam osób do nagrywania całych meczy a może potrafisz tak jak większość tylko napieprzać na zawodników i trenerów z trybun i na forach.