Juventa Starachowice - Hutnik Kraków 09.09.2012, g. 16:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

gibonhks
Posty: 51
Rejestracja: czw maja 05, 2011 1:49 pm

Postautor: gibonhks » ndz wrz 09, 2012 9:03 pm

Pamiętam skąd jestem gdzie się urodziłem, Hutnik Nowa Huta Za nim zawsze byłem. To napawa Dumą!!!

JOK_NH
Posty: 4617
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz wrz 09, 2012 9:47 pm

Niestety Sebastian znów słabo w bramce i niestety tracimy bezsensowne dwie bramki. Druga połowa, to już Starachowice nie wychodziły praktycznie z połowy swojej, a te dwie bramy ustawiły mecz. Skuteczność, bo bez niej nie damy rady...

lucero
Posty: 1299
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz wrz 09, 2012 9:52 pm

W punktach

1) stadionik bardzo mily, klimat Granata, ludzi malutko. Dwie klatki, nas w sumie okolo 60 osob

2) Sedziuje nam buc z meczu z Limanowia, ktory mial byc zawieszony do konca rundy- polska pilka. Inna sprawa, iz tym razem mozna powiedziec, iz sedziowal lekko nawet pod nas. Wyjebal jedynie A.P. na trybuny

3) Pierwsze 10 minut- dwie akcje i 2:0. Pierwsza bramka na konto i Kusaka i Antoniaka, ktory ma duzy problem z pierwszym krokiem napastnika i zawsze zostaje z tylu. Pozniej jeszcze prezent Bieniasa i moglo byc 3-0. Mecz jednak wyrownany z lekka optyczna przewaga naszych, mielismy swoje sytuacje

4) Druga polowka to juz tylko nasza gra, ale przy 2-0 trudno sie dziwic, iz slabiutkia wedlug mnie juventa muruje bramke. Po czerwonej kartce nie widac po ra zkolejny tego weekendu zbyt duzej roznicy w prowadzeniu gry. Mamy kilka setek, w tym najlepsza chyba w 94 minucie, kiedy nie trafia z 3 metrow Hul

Generalnie mecz o wiele wiele lepszy niz mega kompromitacja w Libiazu, dzisiaj mozna powiedziec w miare uczciwie ze przegralismy bedac lepszymi, czego za chuja nie mozna powiedziec o Libiazu i raczej tez nie o Limanowi ani Przeboju.

Pozostaje walczyc nadal, na pewno o wiele bardziej chujowy humor mozna miec po derbach juniorow niz po meczu z juventa

Generalnie udany debiut na lawce trenerskiej Sagrama.

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » ndz wrz 09, 2012 10:35 pm

ksh72 pisze:
dandi 79 pisze:Niedawno wszyscy pisali, że gramy o awans!


co??? :shock:
od poczatku bylo mowione, ze awansu raczej nie bedzie.
po Szreniawie moglo kogos poniesc


Zapraszam do 5:30:

http://www.youtube.com/watch?v=4REGxB1W ... ature=plcp

JOK_NH
Posty: 4617
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz wrz 09, 2012 10:41 pm

Swoją drogą na przykładzie ludzi pracujących tam w ochronie, zarządzie, na własne oczy zobaczyłem efekt propagandy antykibolskiej w mediach.

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 591
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » ndz wrz 09, 2012 10:44 pm

[quote="HZA Hutnik"][/quote]A co miał powiedziec?Gramy o utrzymanie,o to żeby nie stracić więcej niż 60 bramek?To są rozgrywki o Mistrzostwo III Ligi.i przynajmniej w teorii każda drużyna o to gra.Wynik nie rodzi się tylko na boisku,ale także w głowie,i z takim nastawieniem muszą nasi wychodzić na każdy mecz.Proponuję kubeł zimnej wody,na hutnicze głowy i wstrzymanie się z typowaniem nowego trenera,bo po:1)Nikt tutaj lepszy,nie przyjdzie.2)Takie rozkminy drużynie,nie pomogą.
Ostatnio zmieniony ndz wrz 09, 2012 10:45 pm przez FenRiR, łącznie zmieniany 1 raz.

dUfio
Posty: 9163
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz wrz 09, 2012 10:45 pm

ale pierdolenie z tym "gramy o awans" albo "nie gramy o awans"

gramy w kazdym meczu o wygrana
jesli wygramy wszystkie mecze to wg regulaminu rozgrywek awansujemy, jak przegramy za duzo to nie awansujemy i tyle

nas 50 z czego kilka osób prosto z Czarnogóry

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » ndz wrz 09, 2012 10:59 pm

proste.niech niektórzy skończą pierdolić,gramy o to,gramy o tamto.ma być maksimum zapierdalania w każdym meczu,zarówo ze strony kopaczy,jak i ze strony sztabu trenerskiego.a efekty się pojawią.
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

Biega
Posty: 280
Rejestracja: wt cze 26, 2012 1:50 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA WOLNE MIASTO!

Postautor: Biega » pn wrz 10, 2012 12:28 am

Ja też tego ku... nie rozumiem z kąd taka niemoc. Przecież nasi zawodnicy już się znają jak łyse konie i nie muszą się zgrywać a przeciwnicy znowu nie są tacy straszni, w zasadzie żaden przeciwnik nie pokazał czegoś ponad nasze możliwości.

Awatar użytkownika
blazernh
Posty: 332
Rejestracja: ndz kwie 12, 2009 8:14 pm
Lokalizacja: N.SZKOLNE.H
Kontakt:

Postautor: blazernh » pn wrz 10, 2012 12:36 am

dUfio pisze:nas 50 z czego kilka osób prosto z Czarnogóry


Straszny dramat z frekwencją aż ŻAL.
Niektórzy pojechali na ten wypizdów prosto z Czarnogóry, inni natomiast bardzo późno ruszyli z Huty z nadzieją że zobaczą chociaż 10 min meczu i zdobędą bilet do kolekcji (co nawet to się nie udało) a co z resztą ?

Btw. Kupię bilet z tego spotkania :) PW.
Hutnik NOWA HUTA

JOK_NH
Posty: 4617
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn wrz 10, 2012 10:08 am

Bilety były bez numerków, więc zostaliśmy oszukani i nie mogliśmy wziąć udziału w loterii :wink: , co jeden z nas delikatnie wytłumaczył miejscowemu dziadowi borowemu zwanemu prezesem.
A do tych wszystkich, co uważają się za wielkich fanatyków śpiewając "czy wygrywasz, czy nie", to trzy słowa - jedź na wyjazd. Jak słyszę potem na sektorze opowieści, że tamtego budziłem, ten zajebany śpi, tamten powiedział, że pierdoli, to słabo się robi. Wszyscy tu chętnie nabijają się z Unii Tarnów, ale na wyjazd, czy na mecz to fajnie, jakby poszedł ktoś za mnie, ja nie mam czasu. Hipokryzja i tyle.
50 osób? Kurwa żenada po całości, dobry wynik tam, to 150 fajnego składu.
Wisła od nas lepiej jeździ...

lucero
Posty: 1299
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » pn wrz 10, 2012 10:29 am

JOK_NH pisze:50 osób? Kurwa żenada po całości, dobry wynik tam, to 150 fajnego składu.


Jok- Powoli powinnismy zmienic nazwe na RKS- Rodzinny klub sportowy. Co wyjazd te same ryje :)

JOK_NH
Posty: 4617
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn wrz 10, 2012 10:32 am

lucero pisze:
JOK_NH pisze:50 osób? Kurwa żenada po całości, dobry wynik tam, to 150 fajnego składu.


Jok- Powoli powinnismy zmienic nazwe na RKS- Rodzinny klub sportowy. Co wyjazd te same ryje :)


Drogi lucero - mówiłem dokładnie to samo przed rundą, że będą te same mordy na wyjazdach, przykre to, bo 150 km już odstraszyło ludzi, bo nie wrócisz za szybko, żeby się zajebać...

benitka
Posty: 247
Rejestracja: sob mar 21, 2009 9:18 pm

Postautor: benitka » pn wrz 10, 2012 9:36 pm

Nie ma się co podniecać wynikami! Takie są realia w klubie. Młodzi muszą uczyć sie od doświadczonych (starszych) zawodników a tacy grają w drużynach przeciwnych więc takie są tego efekty.Na dwóch takich zawodnikach można opierać grę i były by efekty!!! Młodzi samymi porażkami niewiele się nauczą a kolejna porażka może tylko pogorszyć atmosfere! Będzie lepiej!!!! :wink:
TRE75NHKS

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » pn wrz 10, 2012 11:09 pm

Jok nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.bo są ludzie którzy podczas meczu zapierdalali w robocie, żeby między innymi zapłacić składkę na Hutnika....
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani