Typujemy nazwisko nowego trenera seniorów

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Refferee
Posty: 33
Rejestracja: pn gru 01, 2014 8:03 am

Postautor: Refferee » śr gru 10, 2014 8:34 am

O¯ÓG 1950 pisze:Nie zrozumia³e¶. Chyba bêdê musia³ napisaæ d r u k o w a n y m i...

Wchodzisz na forum... Czytasz opinie... Czytasz krytykê... Czytasz superlatywy... A pó¼niej dowiadujesz siê, ¿e te superlatywy to mniej lub wiêcej osoba samego trenera... Rozumiesz, czy mam dalej t³umaczyæ?

Bycie sêdzi± we w³asnej sprawie, krecia robota... Bez jaj.

Swoj± drog± informacja nie wyciek³a bynajmniej ode mnie. Nie by³e¶ na bie¿±co. Uwa¿am, ¿e pracownik klubu nie mo¿e podszywaæ siê pod anonimowego kibica i chwaliæ samego siebie. Bardzo dobrze, ¿e wysz³o to na jaw. Do¶æ tych podziemnych ciuciubabek. To nieprofesjonalne. (tak jak ten ca³y walkower w juniorach)


uff napisa³em dos³ownie, pro¶ciej nie umiem. s o r r y


Skoro po czê¶ci i ja zosta³em wywo³any do tablicy - tak, jestem Kierownikiem Dru¿yny (nawet dwóch bo docelowo mia³em byæ tylko kierownikiem Juniorów, a w trakcie rundy zasz³a konieczno¶æ je¿d¿enia na mecze te¿ z dru¿yn± Seniorów), czy Jaca jest bratem Andrzeja - nie wiem, jak czytam to forum kilka lat, tak chyba ominê³y mnie jakie¶ twarde dowody na to. Je¶li tymi dowodami ma byæ, to ¿e nie komentuje Waszych spekulacji, to z jednej strony mu siê nie dziwie bo to co robicie jest mimo wszystko dziecinne... Czemu wiêc siê przyzna³em? Bo lubiê graæ w otwarte karty i jestem szczery. Swoj± drog±, jak napisa³ Bingo, mimo wszystko to trochê niesprawiedliwe, ¿e ja jestem znany, a Wy (Ty i HKS 1978) ju¿ niekoniecznie. No, ale Ciebie kojarzê z akcji malowania kas (za któr± not bene wielki szacunek), wiêc nie bêdê mówi³, ¿e jeste¶ osob± anonimow±. Natomiast ¶mieszy mnie HKS 1978, który jako pierwszy zaraz docieka kto jest kim, samemu jednocze¶nie w ¿aden sposób siê nie ujawniaj±c...

No ale ju¿ mniejsza z tym - chcia³em wyja¶niæ ewentualne zarzuty, które mog± siê pojawiæ w sprawie mojej obrony Andrzeja:
1. Nie dostajê ¿adnych pieniêdzy za bycie kierownikiem - robiê to ca³kowicie dla funu, bo chcê pomóc, a nie mam na tyle du¿ych pieniêdzy, ¿eby pomagaæ w bardziej wymierny sposób.
2. Nie przyszed³em do klubu "za" Andrzejem, a by³em w nim od samego pocz±tku (moje nazwisko jest w¶ród 17 za³o¿ycieli NH 2010), gdzie ca³y czas stara³em siê pomagaæ na ile mog³em. Wcze¶niej, gdy jeszcze by³em czynnym sêdzi± pi³karskim, sêdziowa³em prawie ka¿dy sparing, czy turniej z udzia³em Hutnika - oczywi¶cie bez ¿adnych gratyfikacji finansowych, co uwa¿a³em i nadal uwa¿am za naturalne w obecnej sytuacji klubu.
3. Poza sêdziowaniem i "kierownikowaniem" robi³em te¿ wiele rzeczy oko³omeczowych - stanie na kasie, na grillu, sprz±tanie itp.
Te wszystkie rzeczy mog± potwierdziæ osoby z zarz±du, jak i niektóre z tego forum, które mnie dobrze znaj±. Po prostu, bêd±c blisko zespo³u, trenera, zarz±du moja opinia jest taka, ¿e pozbycie siê Andrzeja bêdzie b³êdem bo jest to trener, który mo¿e nas doprowadziæ naprawdê wysoko, je¶li stworzy mu siê dobre warunki do pracy.

Jeszcze o drobnej manipulacji z Waszej strony - twierdzicie, ¿e tylko osoby zaanga¿owane w pracê Trenera chc±, ¿eby zosta³ - a tymczasem, po przeanalizowaniu tematów okazuje siê, ¿e bezwarunkowego jego odej¶cia chce tylko dwóch u¿ytkowników - HKS 1978 i O¿óg... Reszta jest albo zwolennikami pozostania trenera bezwarunkowo (m.in. luke i oszuwar) lub modyfikacjom taktyki, ale pozostawieniem trenera (lucero choæby).
Wiêc, je¶li ju¿ chceciê m±cic, to chocia¿ róbcie to umiejêtnie...

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » śr gru 10, 2014 9:17 am

Swoją drogą, jak napisał Bingo, mimo wszystko to trochę niesprawiedliwe, że ja jestem znany, a Wy (Ty i HKS 1978) już niekoniecznie.


Jeśli o mnie chodzi, to nie czuję potrzeby przedstawiania się. Jestem normalnym kibicem. Kupuję bilety, chodzę na mecze... NA Suchych Stawach od 1985 roku. Na wyjazdach paru też byłem. Choć nie za często...Nie wystarczy? Ale co to ma w ogóle do rzeczy?
Szczerze mówiąc, to w ogóle nie interesuje mnie kim jesteś. Rzuciłem tylko przypuszczenie w temacie Ożoga, że to ty i tyle. Wyluzuj się.

Reszta jest albo zwolennikami pozostania trenera bezwarunkowo (m.in. luke i oszuwar) lub modyfikacjom taktyki, ale pozostawieniem trenera (lucero choćby).
Więc, jeśli już chcecię mącic, to chociaż róbcie to umiejętnie...


To też dla mnie bez znaczenia. Poczytaj sobie temat założony przez bn-a. Zapewniam Cię, że użytkowników jest więcej. Takich którzy nie mogą patrzeć na efekty pracy trenera Paszkiewicza. Moja opinia jest taka a nie inna. Jakbyś czytał uważnie to napisałem też coś w stylu, "ok niech już zostanie tylko może umowę mu trzeba w trudnych czasach zmienić?". Także nie jest to takie bezwarunkowe.
Co do mącenia, to w ogóle nieporozumienie. Krytykę nazywasz mąceniem? Hejtowaniem jak pisze jaca1906.

Jaca1950

Postautor: Jaca1950 » śr gru 10, 2014 9:57 am

HKS1978 pisze:Nie spodziewałem się, że aż tak Paszkiewiczom (jednak z dużej napiszę co mi tam) zależy na tej robocie.
No w sumie dobra kasa to rozumiem, ale żeby aż tak?


Kasa naprawdę zajebista! Etat na kasie w Biedronce to 2100 brutto a na rękę wychodzi 1500 więc wystarczy że zatrudnisz się na dwa etaty tak jak trener i już zarabiasz tyle co on proste, prawda, ale jak rzucisz na forum: gość kosi 4 koła za nic!!!! to działa na wyobraźnie tych co nie potrafią liczyć. Jeszcze jedno ten twój informator, bo sam sobie tego nie wymyśliłeś chyba, podał ci kwotę zaległości trenera czy podajesz tylko informacje potrzebne ci do podjudzania innych? Wiesz ile zarabiał trener kiedy pomagał klubowi 2 lata temu pracując za darmo z juniorami przez rok za free? Jeżeli ktoś anonimowo kłamie wydaje pseudo opinie bez jakiejkolwiek wiedzy i opluwa moich znajomych anonimowo to mam prawo wypowiadać swoje opinie ale to już przecież pochwały według twojego poplecznika i nie są mile widziane.

To była ostatnia moja wypowiedz w tym temacie więc nie musisz się już produkować nad odpowiedzią bo nawet jej nie przeczytam, dziwie się, że w ogóle zniżyłem się do dyskusji na twoim poziomie ale cóż każdy popełnia błędy, przynajmniej upuściłeś z kolegą trochę żółci będziecie zdrowsi.

Bardzo proszę Metala o skasowanie mojego tematu za 2-3 dni jak się dwaj koledzy wystrzelają.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » śr gru 10, 2014 10:26 am

Kasa naprawdę zajebista! Etat na kasie w Biedronce to 2100 brutto a na rękę wychodzi 1500 więc wystarczy że zatrudnisz się na dwa etaty tak jak trener i już zarabiasz tyle co on proste, prawda, ale jak rzucisz na forum: gość kosi 4 koła za nic!!!! to działa na wyobraźnie tych co nie potrafią liczyć.


Ciężko byłoby pracować na dwóch etatach typu "w Biedronce".
Ja Twojemu "znajomemu" kasy nie żałuję. Jak klub stać to niech mu płaci nawet 10 tysięcy. Gdyby jeszcze jakiś efekt był tego? Powiedzmy sobie szczerze w innym klubie po takiej żenadzie jak tej jesieni już by go dawno nie było. I to bez względu na to co pisze forum...


Jeszcze jedno ten twój informator, bo sam sobie tego nie wymyśliłeś chyba, podał ci kwotę zaległości trenera czy podajesz tylko informacje potrzebne ci do podjudzania innych?


Nie mam żadnego informatora. Tak strzeliłem z tymi 4 tysiącami. Widzę, że celnie. W jakim sensie podjudzania? Prezentuję tylko swoją opinię, która brzmi: Trener Paszkiewicz jest sympatycznym trenerem, bardzo go lubię i szanuję. Niestety jego praca nie przynosi wymiernych efektów. Co jako kibica Hutnika bardzo mnie martwi. Uważam, że czas na zmianę trenera.


dziwie się, że w ogóle zniżyłem się do dyskusji na twoim poziomie ale cóż każdy popełnia błędy,
No i po co te nerwy i inwektywy?

Refferee
Posty: 33
Rejestracja: pn gru 01, 2014 8:03 am

Postautor: Refferee » śr gru 10, 2014 10:31 am

HKS1978 pisze:Szczerze mówi±c, to w ogóle nie interesuje mnie kim jeste¶. Rzuci³em tylko przypuszczenie w temacie O¿oga, ¿e to ty i tyle. Wyluzuj siê.


No to jak to jest - nie interesuje, czyli nie dciekasz, czy jednak dociekasz, a wiêc interesuje?

HKS1978 pisze:Co do m±cenia, to w ogóle nieporozumienie. Krytykê nazywasz m±ceniem? Hejtowaniem jak pisze jaca1950.


Nie, krytyki gry zespo³u nie nazywam m±ceniem bo mi samemu tê grê zdarzy³o siê krytykowaæ, nawet w obecno¶ci trenera. M±ceniem nazywam wypominanie niepotwierdzonej oficjalnie wielko¶ci pensji trenera (która, bêdê podkre¶la³ do usranej ¶mierci, wcale nie jest du¿a, jak za pracê z dwoma dru¿ynami) i do¶æ ¿a³osne próby identyfikacji ludzi, którzy ¶mi± mieæ inne zdanie w temacie ni¿ Ty. W sumie nie wiem, czy my¶la³e¶, ¿e jak siê wyda, ¿e jestem kierownikiem to siê wystraszê, przestanê pisaæ, czy uwa¿asz, ¿e mnie to skompromitowa³o, ale có¿...

W sumie, to koñcz±c temat z moje strony - tak, jestem przeciwnikiem wyrzucenia Andrzeja, moje argumenty za takim rozwi±zaniem ju¿ tutaj pad³y i to chyba niejednokrotnie, a na moj± pro¶bê o rzeczowe argumenty na temat z³ej pracy Andrzeja pad³ jeden, z którym siê zreszt± zgodzi³em - bo to jest w³a¶nie ten jeden, jedyny argument, który do mnie przemawia. Dziêki za "dyskusjê" ( :lol: ) i ¿yczê Wam, ¿eby¶cie w ci±gu kilku lat nie pragnêli powrotu "z³otych czasów" w postaci III ligi bo po raz kolejny podkre¶lê, ¿e kierunek w którym zmierza ca³a inicjatywa NH 2010 nie wygl±da specjalnie optymistycznie. A sobie ¿yczê, aby tematy w dziale "Pomagaj Hutnikowi" mia³y tyle wpisów, co te, w których mo¿na zapolowaæ na czarownice.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » śr gru 10, 2014 10:59 am

na moją prośbę o rzeczowe argumenty na temat złej pracy Andrzeja padł jeden, z którym się zresztą zgodziłem - bo to jest właśnie ten jeden, jedyny argument, który do mnie przemawia.


Grają piach. To jest ten najważniejszy powód.
Ostatnio zmieniony śr gru 10, 2014 11:02 am przez HKS1978, łącznie zmieniany 1 raz.

tomabon
Posty: 865
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » śr gru 10, 2014 11:00 am

Refferee pisze:
a na moją prośbę o rzeczowe argumenty na temat złej pracy Andrzeja padł jeden



nie chce mi się czytać tej żenującej (z obu stron sporu) dyskusji, ale na poczekaniu mogę wymyślić z dziesięć argumentów, dla przykładu:

1) Miejsce zespołu w tabeli
2) Brak postępów indywidualnych zawodników
3) Nieatrakcyjny dla widza styl gry zespołu
4) Czytelna i nieskuteczna taktyka wyprowadzania piłki
5) Brak zdecydowania w obsadzie pozycji bramkarza
6) Brak wykreowania lidera zespołu (Świątek? Gamrot?)
7) Liczne błędy taktyczne w konkretnych meczach (np. brak zmian w kluczowym meczu finałowym juniorów)
8.) Widoczne dla obserwatorów zmniejszone zaangażowanie ambicjonalne drużyny seniorów jako całości
9) Stosunek do sędziów
10) Brak szacunku dla przeciwnika (Tarnów, Garbarnia, Małogoszcz)

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » śr gru 10, 2014 11:04 am

HKS1978: nie no - czemu? Napisz od kiedy jesteś w NH2010, w czym pomagałeś przez te lata, uwiarygodnisz się :)

Za ok. 48h temat
NIE leci w kosmos.
Ostatnio zmieniony śr gru 10, 2014 11:56 am przez metal, łącznie zmieniany 2 razy.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » śr gru 10, 2014 11:12 am

metal pisze:HKS1978: nie no - czemu? Napisz od kiedy jesteś w NH2010, w czym pomagałeś przez te lata, uwiarygodnisz się :)


Płacę regularną "składkę". Obecnie 12 zł na mecz.

Za ok. 48h temat leci w kosmos.


A wolność słowa?

lucero pisze:W tej klasie rozgrywkowej poradzimy sobie i z trenerem na dachu budynku


Wątpie. Zawodnicy odchodzą... Sam rocznik 1996/97 nie podoła w lidze.
Ostatnio zmieniony śr gru 10, 2014 11:28 am przez HKS1978, łącznie zmieniany 1 raz.

Refferee
Posty: 33
Rejestracja: pn gru 01, 2014 8:03 am

Postautor: Refferee » śr gru 10, 2014 11:25 am

tomabon pisze:
Refferee pisze:
a na moj± pro¶bê o rzeczowe argumenty na temat z³ej pracy Andrzeja pad³ jeden



nie chce mi siê czytaæ tej ¿enuj±cej (z obu stron sporu) dyskusji, ale na poczekaniu mogê wymy¶liæ z dziesiêæ argumentów, dla przyk³adu:

1) Miejsce zespo³u w tabeli
2) Brak postêpów indywidualnych zawodników
3) Nieatrakcyjny dla widza styl gry zespo³u
4) Czytelna i nieskuteczna taktyka wyprowadzania pi³ki
5) Brak zdecydowania w obsadzie pozycji bramkarza
6) Brak wykreowania lidera zespo³u (¦wi±tek? Gamrot?)
7) Liczne b³êdy taktyczne w konkretnych meczach (np. brak zmian w kluczowym meczu fina³owym juniorów)
8.) Widoczne dla obserwatorów zmniejszone zaanga¿owanie ambicjonalne dru¿yny seniorów jako ca³o¶ci
9) Stosunek do sêdziów
10) Brak szacunku dla przeciwnika (Tarnów, Garbarnia, Ma³ogoszcz)


Ok - i z czym¶ takim mo¿na dyskutowaæ, wiêc:
ad. 1) Wynika z pozosta³ych, wiêc jako osobnego punktu tego nie komentujê.
ad. 2) To wynika z warunków do treningów - 1 boisko w stanie w jakim jest, a do tego od pa¼dziernika praktycznie "nieu¿ywalne" bo wcze¶nie robi siê ciemno...
ad. 3) j.w.
ad. 4) Tu siê zgodzê, choæ by³y (i to w³a¶nie w TEJ rundzie) okresy gry, gdy by³a ona zmieniana.
ad. 5) Czarnecki - 13 spotkañ, Jasowicz - 4 mecze - ja tu nie widzê niezdecydowania
ad. 6) Krzysiek w tej rundzie niestety obni¿y³ loty, ale zastêpuje go Mateusz, wydaje mi siê, ¿e liderzy jako tacy s±, natomiast nie mamy jednej, absolutnie wyró¿niaj±cej siê gwiazdy - choæ tego akurat nie traktowa³bym jako wady.
ad. 7) Trzeba jeszcze mieæ kogo wprowadziæ, zreszt± - s± zmiany - ¼le, nie ma - te¿ ¼le. Tu jeszcze ma³a dygresja nt. zmian w przerwie - czêsto wynikaj± one z tego, ¿e zmieniany lub wprowadzany jest junior, który jest jeszcze przeznaczony do gry w meczy juniorów kolejnego dnia, a nie mo¿e graæ w innym uk³adzie ni¿ 45+45.
ad. 8) Tu siê akurat nie zgodzê - bardziej wini³bym swoist± "blokadê", jakie zdarzaj± siê gdy zespo³owi nie idzie, potrzeba meczu "na prze³amanie".
ad. 9) Trochê demonizowany z tego co widzê, bêd±c na meczach na ³awce razem z Andrzejem, albo w ostatnim czasie siê trochê uspokoi³ - w ka¿dym razie jest spora poprawa, ale w ni± musicie mi uwierzyæ na s³owo - rozumiem, je¶li niektórzy nie bêd± chêtni. Zreszt±, sam by³em sêdzi± i czasami rozumiem doskonale i Trenera i pi³karzy.
ad. 10) W wydarzeniach na Garbarni Andrzej NIE BRA£ UDZIA£U (tak, wiem ¿e zosta³ zawieszony, ale co ciekawe nawet w protokole sêdziowskim nie pada jego nazwisko, a do tego nie zosta³ odes³any na trybuny, zosta³ zawieszony, niestety, niejako "za opiniê", a po czê¶ci te¿ dlatego, ¿e w Komisji Dyscypliny MZPNu siedzi doskonale nam znany niejaki Malski), co do innych - nie wypowiadam siê bo nie znam tematu.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » śr gru 10, 2014 11:54 am

HKS1978 pisze:Płacę regularną "składkę". Obecnie 12 zł na mecz.

Za ok. 48h temat leci w kosmos.

A wolność słowa?


HKS1978: Właśnie pytałem, czy oprócz kupowania biletów na mecz (czyli czegoś za coś), robisz coś innego, tak od siebie dla Hutnika.

@wolność słowa: W sumie racja.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

dUfio
Posty: 9155
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr gru 10, 2014 12:02 pm

apeluję o nie usuwanie tematu z forum, neich polemika słuzy potomnym, tak jak teraz "Archiwum KS Hutnik"

kto wie jak się potoczą naszego klubu, a tu mamy zarejestrowane moze nie same fakty, ale jakies tam biezace odczucia niektórych kibiców na dzień dzisiejszy

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 549
Rejestracja: pn sie 23, 2004 4:00 pm
Lokalizacja: www.Hutnik.krakow.pl

Postautor: admin » śr gru 10, 2014 12:08 pm

Wątek zostaje.

PAHKS
Posty: 387
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 9:01 pm

Postautor: PAHKS » śr gru 10, 2014 12:49 pm

HKS1978 pisze:
Swoją drogą, jak napisał Bingo, mimo wszystko to trochę niesprawiedliwe, że ja jestem znany, a Wy (Ty i HKS 1978) już niekoniecznie.


Jeśli o mnie chodzi, to nie czuję potrzeby przedstawiania się. Jestem normalnym kibicem. Kupuję bilety, chodzę na mecze... NA Suchych Stawach od 1985 roku. Na wyjazdach paru też byłem. Choć nie za często...Nie wystarczy? Ale co to ma w ogóle do rzeczy?
Szczerze mówiąc, to w ogóle nie interesuje mnie kim jesteś. Rzuciłem tylko przypuszczenie w temacie Ożoga, że to ty i tyle. Wyluzuj się.

Reszta jest albo zwolennikami pozostania trenera bezwarunkowo (m.in. luke i oszuwar) lub modyfikacjom taktyki, ale pozostawieniem trenera (lucero choćby).
Więc, jeśli już chcecię mącic, to chociaż róbcie to umiejętnie...


To też dla mnie bez znaczenia. Poczytaj sobie temat założony przez bn-a. Zapewniam Cię, że użytkowników jest więcej. Takich którzy nie mogą patrzeć na efekty pracy trenera Paszkiewicza. Moja opinia jest taka a nie inna. Jakbyś czytał uważnie to napisałem też coś w stylu, "ok niech już zostanie tylko może umowę mu trzeba w trudnych czasach zmienić?". Także nie jest to takie bezwarunkowe.
Co do mącenia, to w ogóle nieporozumienie. Krytykę nazywasz mąceniem? Hejtowaniem jak pisze jaca1906.


temat powinien zostac ,ale za takie cos goscia ktory to napisal powinno sie zablokowac na tym forum bo Kolega jaca ma wyraznie w nicku 1950
PrzyArceHKS
Bylismy jestesmy bedziemy

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » śr gru 10, 2014 1:08 pm

metal pisze:
HKS1978: Właśnie pytałem, czy oprócz kupowania biletów na mecz (czyli czegoś za coś), robisz coś innego, tak od siebie dla Hutnika.

@wolność słowa: W sumie racja.


W wolnych chwilach spisałem historię piłki nożnej Hutnika. Już ponad 1000 stron. Może kiedyś uda się to jakoś spożytkować dla Hutnika.