Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: enhaman » sob paź 29, 2022 10:03 pm

To jest jakaś myśl, jeśli Nowa Huta ma przyszłość.Byc może ma, bo stal może wrócić w wielkim stylu.
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: Piotrek » sob lis 05, 2022 4:18 pm

Dziś gra Podlasie z Cracovia2, początek meczu o godz.16. Biała Podlaska ma 50-60 tyś ludzi i stadion ze światłami.

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: enhaman » ndz lis 06, 2022 11:31 am

Gdyby Huta była samodzielna też byśmy mieli.
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: bn » pt gru 02, 2022 12:35 am

Z cyklu jak pomijać Hutnika. Po Wieczystej przyszedł czas na 8 mln zł na nowy stadion dla Juvenii....

https://sport.lovekrakow.pl/aktualnosci ... 48872.html

Kolor1980
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 07, 2007 11:20 am

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: Kolor1980 » ndz gru 18, 2022 2:44 pm

W środę głosowanie nad budżetem i zgłoszonymi poprawkami.Obstawiam,że mimo kolejnych obietnic jak zwykle zostaniemy na lodzie.Już sobie wyobrażam ich tłumaczenia. Wicie, rozumicie...miasto jest w złej kondycji finansowej.Bardzo byśmy chcieli,ale brak pieniędzy nawet na komunikację miejską. W następnym roku to już na pewno znajdą się jakieś pieniądze.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: dUfio » ndz gru 18, 2022 7:43 pm

tu poprawki
https://www.krakow.pl/aktualnosci/26653 ... NkpM8DgXws


Hutnika nie ma, a co jest?


Klub radnych Przyjazny Kraków złożył 110 poprawek do budżetu na kwotę 25 mln 200 tys. zł.

Na zagospodarowanie Zalewu Bagry radni planują przeznaczyć kwotę 800 tys. zł, środki mają pochodzić z działu transport i łączność. Nieco mniej, bo 750 tys. zł radni chcą przeznaczyć na modernizację i remont toru żużlowego na stadionie „Wanda” dla Zarządu Infrastruktury Sportowej, w celu przywrócenia funkcjonowania sportu żużlowego w Krakowie, źródło finasowania pochodzić ma z działu transport i łączność.


no to czekamy do środy...

Kolor1980
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 07, 2007 11:20 am

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: Kolor1980 » wt gru 20, 2022 4:17 pm

– Trwają prace nad koncepcją nowego obiektu. Ma być gotowa w 2023 roku, by potem móc na niej popracować i przygotować dokumentację projektową. Uważam, że trzeba to tak zaplanować, by przekazywane obiekty dawały stabilizację naszym klubom – mówi przewodniczący Moryc.
Czyli tradycyjnie projekty, konsultacje,obietnice a konkretów czyli pieniędzy w przyszłym roku na remont pewnie dalej brak.Byle do wyborów dociągnąć.

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: fan » śr gru 21, 2022 8:01 am

Rozumiem, że nie było żadnej poprawki odnośnie stadionu ?

HAMAS
Posty: 1576
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: HAMAS » śr gru 21, 2022 10:50 am

{,,Bardzo się cieszę, że dalej jestem w Hutniku. Jestem tu już 4 lata i ciągle się rozwijam; bardzo ważnym dla mnie projektem była Misja Egipt - jego owoce już niedługo będziemy mogli oglądać na polskich boiskach. Bedę w Egipcie żeby szukać zawodników, którzy będą prezentowali odpowiedni poziom. To będą zawodnicy na poziomie Ekstraklasy, w końcu chcemy do niej awansować w ciągu trzech lat. Jestem szczęśliwy, że mogę uczestniczyć w takim projekcie. - mówi nam Walid Kandel."}

Rozumiem że za dwa lata już nie będziemy grali na SS bo nie dostaniemy licencji na 1 ligę i w następnym roku na ekstraklasę.
To paradoksalnie awans może być końcem kibicowskiej Hutniczej Historii .

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: bn » śr gru 21, 2022 9:25 pm

fan pisze:Rozumiem, że nie było żadnej poprawki odnośnie stadionu ?

Z tego co widać w mediach budżet uchwalony. Jakichkolwiek środków choćby na projekt stadionu Hutnika tradycyjnie brak a przynajmniej nie widzę.

Z inwestycji sportowych znalazlo się w nim natomiast 11 mln zł na kolejne poprawki stadionu Wisły oraz 2 mln zł na trybunę do Dąbskiego.

Kolor1980
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 07, 2007 11:20 am

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: Kolor1980 » śr gru 21, 2022 11:04 pm

Zaraz zacznie się narracja jak po uchwaleniu budżetu za 22 rok, że będą przesunięte na stadion pieniądze niewykorzystane w innych projektach.Jak to się skończyło doskonale wiemy. Dziwię się naszemu prezesowi, że jeszcze wierzy tym sku... .Wolałabym wprost usłyszeć,że nie ma i nie będzie żadnych pieniędzy na remont niż ciągłe kłamstwa i zwodzenie w tej kwestii.

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: patryk » czw gru 22, 2022 2:29 pm

Już niedługo przygotowania do wyborów. Zapewne usłyszymy, że na SS powstanie drugie Camp Nou :lol: :lol: :lol:
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: bn » pn sty 02, 2023 10:12 pm

Zobaczmy chociaż tą koncepcję, wizualizację żeby można było pooglądać. To nic (w sensie wiele) nie kosztuje. Mam nadzieję, że kibice będą mogli się wypowiedzieć również, w końcu stadion jak dla kibiców. Ja mam w sumie niewygórowane oczekiwanie, żeby trybuny były blisko boiska a przede wszystkim aby podłoga najniższego rząd zaczynała się na wysokości co najmniej 1,5-2 metry nad boiskiem. W innym przypadku jest zupełna strata dwóch pierwszych rzędów z których nic nie widać, niestety na wielu stadionach praktykuje się ten oczywisty błąd.

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: JOK_NH » sob sty 14, 2023 12:26 pm

Ciekawe spostrzeżenie. Masz może jakiś przykład stadionu, który jest wybudowany tak, jak piszesz?

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: dUfio » sob sty 14, 2023 12:42 pm

JOK_NH pisze:Ciekawe spostrzeżenie. Masz może jakiś przykład stadionu, który jest wybudowany tak, jak piszesz?



Piast Gliwice

choć tam mi się nie podobają te schody pod trybuną i duże przestrzenie pomiedzy górą trybun a dachem, ale takie zalozenie o jakim pisze bn jest zrealizowane
http://stadiumdb.com/pictures/stadiums/ ... wice20.jpg