Sektor rodzinny - "Kiedy byłem małym chłopcem ojciec zabrał mnie na mecz"

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Sektor rodzinny - "Kiedy byłem małym chłopcem ojciec zabrał mnie na mecz"

Postautor: ksh72 » pt mar 31, 2023 10:12 am

Może wreszcie czas na taki sektor i u nas.
Może nie od razu sektor, ale wydzielone miejsce gdzie można by zostawić dziecko pod opieką kogoś na wzór animatora, który ogarnie atrakcje związane z meczem, kibicowaniem.
W klubie się poprawiło finansowo to może znalazło by się parę złotych na zadbanie o nasz narybek.
Można też postawić puszkę i kto zostawi dzieciaka, a będzie miał ochotę to coś wrzuci .
Nie ma nic gorszego niż nudzące się dziecko na meczu, bo już na stadion nie wróci. A wiadomo, że i mamusia przychylniejszym okiem popatrzy na tatusia idącego na mecz z pociechą, niż zostawiającego ją z nią

A wszak już w XVI w. pisano "Takie będą hutnicze zastępy, jakie ich młodzieży chowanie"

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: Sektor rodzinny - "Kiedy byłem małym chłopcem ojciec zabrał mnie na mecz"

Postautor: Piotrek » pt mar 31, 2023 11:40 am

Mecz to mecz, a nie piaskownica.

SIWY 1950
Posty: 272
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 4:40 pm
Lokalizacja: Południe Polski..

Re: Sektor rodzinny - "Kiedy byłem małym chłopcem ojciec zabrał mnie na mecz"

Postautor: SIWY 1950 » pt mar 31, 2023 1:34 pm

Obawiam się że na obecnym "estadio de la gruz" byłby chyba problem z wydzieleniem odpowiedniego miejsca. Ale na naszym nowym stadionie o ile się doczekamy , jestem jak najbardziej za . Sam to przerabiam teraz biorąc młodego który niekiedy marudzi że mu się nudzi. Za to był w swoim żywiole jak na paru meczach były oprawy , race, machanie fkagami itp... :D
FC PORĘBA

mr.Vitaminka
Posty: 1858
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Sektor rodzinny - "Kiedy byłem małym chłopcem ojciec zabrał mnie na mecz"

Postautor: mr.Vitaminka » pt mar 31, 2023 1:44 pm

a czy już czasem dobre parę lat temu nie było takiego kącika dla brzdąców?

jak dla mnie pomysł rewelacyjny.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Re: Sektor rodzinny - "Kiedy byłem małym chłopcem ojciec zabrał mnie na mecz"

Postautor: ksh72 » wt maja 30, 2023 3:30 pm

Cel osiągnięty, ostatni mecz ze Zniczem będzie bez ciśnienia. Na trybunach luzik i święto ;) można by to połączyć z Dniem Dziecka i może darmowe/czy bardzo ulgowe bilety lub np. wstęp z dorosłym dla dzieci do 15 lat free.
Do tego jakieś atrakcje dla młodych.
Np. wprowadzanie drużyn przez dzieci niezwiązane z akademią (np tych z chodź na HKSa), strzelanie karnych w przerwie tylko dla dzieciaków i może pizza nie sushi jako nagroda (nie wiem czy mamy jeszcze pizzerie jako sponsora) lub hutnicze gadżety :) .
Rozgłosić to w Starej Hucie – jakieś plakaty przy szkołach.
Kiedy jak nie na takich meczach.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Sektor rodzinny - "Kiedy byłem małym chłopcem ojciec zabrał mnie na mecz"

Postautor: Winnetou » śr maja 31, 2023 7:57 am

ksh72 pisze:Cel osiągnięty, ostatni mecz ze Zniczem będzie bez ciśnienia. Na trybunach luzik i święto ;) można by to połączyć z Dniem Dziecka i może darmowe/czy bardzo ulgowe bilety lub np. wstęp z dorosłym dla dzieci do 15 lat free.
Do tego jakieś atrakcje dla młodych.
Np. wprowadzanie drużyn przez dzieci niezwiązane z akademią (np tych z chodź na HKSa), strzelanie karnych w przerwie tylko dla dzieciaków i może pizza nie sushi jako nagroda (nie wiem czy mamy jeszcze pizzerie jako sponsora) lub hutnicze gadżety :) .
Rozgłosić to w Starej Hucie – jakieś plakaty przy szkołach.
Kiedy jak nie na takich meczach.

1950% racji