Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: MISIEK72 » wt lis 01, 2022 7:13 pm

Super dyplomata. Unika niepotrzebnych dywagacji na temat ewentualnych zmian w składzie, które akurat teraz mogły by przynieść więcej szkody niż pożytku. Wszystko ma swój czas i miejsce. Tak samo że stylem gry. Akurat tu i teraz to najmniej ważne. Liczy się tylko każdy punkt.
Już był taki trener Wieczystej który ciągle opowiadał w wywiadach kto to nie przyjdzie do drużyny, a dziś trenuje Cartusie Kartuzy.....

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: HAMAS » ndz lis 06, 2022 2:08 pm

Kto to ustala że juniorzy starsi grają o 12 u siebie a seniorzy o 13 .
Powinno się dać możliwość juniorom oglądania seniorów , bo chyba o to chodzi w tej akademii..

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: MISIEK72 » pn lis 14, 2022 9:02 pm

http://www.90minut.pl/news/323/news3231 ... orony.html
Brać i podpisywać Frączczaka.
Do PJS już raczej nie zapunktuje :D ale bramek w 2 lidze powinien nastrzelać.... Wiem, że drogi ale nikt nie powiedział, że utrzymanie będzie tanie. W końcu w zimie mamy być krezusami...... :D . Chyba ,że Kotwica przestanie całkiem płacić to brać równie drogiego Goncerza. :wink:

dzuhas
Posty: 2361
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: dzuhas » ndz mar 12, 2023 1:03 am

https://www.youtube.com/watch?v=Kpwm4NpHA9A
bardzo podoba mi się odpowiedz trenera na pytanie o Krzysztofa Świątka - "no, słabo grał"
co prawda nie wiem czy grał słabo bo nie oglądałem pierwszej połowy ale podoba mi się nie owijanie w bawełnę.
pzdr Osiek

luke.krak
Posty: 940
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: luke.krak » ndz mar 12, 2023 2:46 am

To jest racja. Trzeba przyznać że trener nie lubi lania wody tylko konkretnie i bez pierdolenia odpowiada. Dalo się zauważyć na zagietych....

Alex
Posty: 1038
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: Alex » ndz mar 12, 2023 1:42 pm

Co do Świętego, to właśnie nie z jego "podania" poszła akcja po której straciliśmy bramkę na 0:1?

stazyja69
Posty: 4488
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: stazyja69 » śr kwie 19, 2023 8:33 pm

W dniu dzisiejszym do sztabu szkoleniowego Hutnika dołączył Łukasz Woźniak. Nowy członek sztabu pełnił będzie rolę asystenta trenera Bobli oraz analityka. Łukasz w przeszłości współpracował już z pierwszą drużyną Dumy Nowej Huty w roli analityka oraz pełnił funkcję trenera w hutniczej akademii.

Łukasz Woźniak w swoim CV poza Hutnikiem ma między innymi pracę z młodzieżą w akademiach Motoru Lublin i Cracovii oraz staże trenerskie w Stali Rzeszów i reprezentacji Polski kobiet.
Jak sam mówi o sobie: "Wiele obejrzanych meczów za mną oraz wykonanych analiz, a jeszcze więcej przede mną!". Życzymy powodzenia i samych trafnych analiz dla Hutnika!

Jednocześnie funkcję asystenta trenera pierwszego zespołu przestał pełnić Przemysław Antoniak. Przemek nadal pozostaje w strukturach klubu w roli trenera przygotowania motorycznego akademii.

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: bn » ndz maja 28, 2023 10:53 pm

Trener Bobla powtórzył wyczyn trenera Szydełki, choć było mu trudniej, gratulacje. Oby jesień była inna niż dla jego trzech poprzedników w tej lidze. Może nawet ktoś powinien mu nakreślić te historie na wszelki wypadek. O ile trener zostanie oczywiście, bo z tego pamiętam kontrakt kończy się już za miesiąc....

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: MISIEK72 » ndz maja 28, 2023 11:09 pm

Co by nie mówić to trener wygrał los na loterii. Raz ,że
w ogóle dostał propozycję posady 1 trenera na szczeblu centralnym . Dwa , że zbiegło się to w czasie ze zmianami organizacyjnymi w klubie, bez których misja utrzymania nie miałaby szans powodzenia.
Co by nie mówić to wszedł z buta na karuzelę trenerską i jako ten który utrzymał Hutnika nie musi się w przyszłości martwić o zatrudnienie. Tak to właśnie działa. Nie mam nic przeciwko temu by z buta wpadł na karuzelę trenerską 1 ligi czy ekstraklasy z Hutnikiem oczywiście.

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: bn » pt cze 09, 2023 9:08 pm

We wszystkich mediach które znalazłem jest napisane że trener Bobla ma kontrakt do 30.06.2023 z opcją przedłużenia. Ktoś wie na czym polega ta opcja i czy jakaś automatyczna?

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: fan » pt cze 09, 2023 10:09 pm

W razie utrzymania kontrakt zostaje automatycznie przedłużony...

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: bn » sob cze 10, 2023 8:31 am

fan pisze:W razie utrzymania kontrakt zostaje automatycznie przedłużony...

Dzięki za info. Zatem dobra informacja.

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: wojo77 » pt wrz 22, 2023 5:39 pm

Tytuł groźny, wywiad fajny, kto kopie pod naszym treneiro??? https://sport.tvp.pl/72899713/2-liga-hu ... -nam-zycza

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: dUfio » pt wrz 22, 2023 7:28 pm

nie jest to przecież żadną tajemnicą, że są takie osoby, wystarczy poczytac wpisy typu

Trener, ignorant w zakresie zarządzania meczami, pasujący do hutniczej rodziny jak Krychowiak do reprezentowania barw narodowych w Tiranie, bełkoczący na konferencjach prasowych, swoimi decyzjami, chociażby wobec legendarnego kapitana, kwalifikujący się do dyscyplinarnego wypierdolenia z roboty w trybie natychmiastowych,


zapewne osob z podobnym pogladem jest sporo
kazdy niech ma jakie chce
tyle, ze im bedziemy więksi tym takich osob bedzie wiecej, trzeba miec wyjebane i robic swoje, zwlaszcza gdy są efekty
taka funkcja

inna sprawa, ze trener powinien zachowac dla siebie, ze dostal ofertę jeszcze w trakcie kadencji poprzednika, nawet jesli to oczywiste dla wszystkich
Gdy analizowałem ofertę z Krakowa Hutnik grał z KKS Kalisz

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: bn » pt wrz 22, 2023 10:07 pm

dUfio pisze:inna sprawa, ze trener powinien zachowac dla siebie, ze dostal ofertę jeszcze w trakcie kadencji poprzednika, nawet jesli to oczywiste dla wszystkich
Gdy analizowałem ofertę z Krakowa Hutnik grał z KKS Kalisz

Ciekawe czy teraz też jakiś trener analizuje ofertę ;).

Nie żebym zachęcał, moim zdaniem trener dobry, i ma wyniki. Nie ten z dowcipu Górskiego, że "trener dobry, tylko wyników nie ma".