co slychac u naszych rywali

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: MISIEK72 » ndz cze 11, 2023 12:07 am

Piotrek pisze:
MISIEK72 pisze:
Alex pisze:http://www.90minut.pl/news/326/news3264969-Grzegorz-Goncerz-odchodzi-z-Kotwicy.html

Gdyby nie jego wiek, to nawet fajnie jakby wrócił - pewnie zejdzie ligę niżej.


Wiek tu nie ma znaczenia . Takiego napastnika nam potrzeba
Cwanego, ogranego zakapiora. Goncerz i Tomasik z pewnością byliby realnymi wzmocnieniami na walkę o 1 ligę. Samą młodością ligi nie wygramy. Ja bym brał.

Gonzo 7 bramek, Assinor 9


Murzyn tak po prawdzie nie jest napastnikiem. Dzięki fantastycznej polityce transferowej Kotwicy na wiosnę Goncerz zagrał ponad 550 minut mniej od murzyna. Wychodzi coś około 6 meczy.
Murzyn jest kurewsko chaotyczny i ma ogromne problemy z trafieniem w pustą bramkę...
Nie jest faworytem Bobli i pewnie po obozie wyląduje na wypożyczeniu, choć być może na ławce by się przydał na podmęczonego przeciwnika .
Goncerz w Kotwicy zarabiał 18 koła, a u nas tyle nie dostanie więc tematu zapewne nie ma i nie będzie

mr.Vitaminka
Posty: 1898
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: mr.Vitaminka » ndz cze 11, 2023 10:54 am

MISIEK72 pisze:Goncerz w Kotwicy zarabiał 18 koła


Ile?! Kurwa ohujali na serio. Z pełnym szacunkiem do Goncerza, ale ta klasa rozgrywkowa i taka kasa to naprawdę przesada. Skąd mieli na to kasę? Bo jeśli jest prywatny sposnor to cofam powyższe, bo huj mi do tego co ktoś z własnymi pieniędzmi robi. A jeśli to kasa samorządu to podtrzymuję powyższą tezę. Patologia w pełnej krasie. Taka Polonia Warszawa działa w inny sposób i osiągnęli sukces. Ale podstawy 18 koła to rzeźnia.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: bn » ndz cze 11, 2023 11:47 am

Ciekawe ile wynosi średnia i mediana zarobków w naszej lidze.

Przede wszystkim warto byłoby wiedzieć czy nasz trener byłby Goncerzem zainteresowany.

Stawarczyk grał u nas w trzeciej lidze za mniejszą kasę mimo że wcześniej w ekstraklasie zarabiał pewnie kilkadziesiąt tys. miesięcznie bo takie są zarobki więc gdyby klub był zainteresowany to myślę że nic nie jest przekreślone.

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: MISIEK72 » ndz cze 11, 2023 11:57 am

Kotwica jest praktycznie na utrzymaniu miasta. Co chwilę unosił się krzyk i szantaż działaczy w mediach,że braknie kasy, więc miasto dosypywalo. To samo przez lata było w sekcji koszykówki.
Pensje po kilkanaście tysięcy były już w Kotwicy w 3 lidze. To jest ten przedział 15-18 k.
W Polonii Warszawa najlepsi też zarabiali w 2 lidze 15-18 k

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: MISIEK72 » ndz cze 11, 2023 8:48 pm

Oglądając baraż o ekstraklasę nasuwa się refleksja i pytanie czy my podążymy tą samą drogą? Fajnie, że Puszcza awansowała bo w sumie alternatywa była żadna . Niech pograją nawet choć jeden sezon. Było nie było to zawsze fajna przygoda z ekstraklasą.
Mam nadzieję , że nadchodzi czas na nasz marsz w górę.
Jak to mówią nadzieja umiera ostatnia....
Ostatnio zmieniony ndz cze 11, 2023 8:49 pm przez MISIEK72, łącznie zmieniany 1 raz.

mr.Vitaminka
Posty: 1898
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: mr.Vitaminka » ndz cze 11, 2023 8:49 pm

Puszeczka w eklapie. Czas zawijać majdan. Z jednej strony to śmieszne bo w tyle zostawili m.in. wisłę. Ale z drugiej strony to naprawdę smutne bo w pewnym momencie patrzyliśmy na nich z przymrużeniem oka. A tu taki numer wycięli:) z mojej strony serdeczne gratulacje. Oby utrzymali ligę jak najdłużej. Stokowiec straszył HZL Niepolomicami, no i wykrakał:) chyba już wiadomo gdzie przejdzie Pazdi. O ile nie wybierze bezpiecznej emerytury w Akademii Legii.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: Qlawy » ndz cze 11, 2023 9:31 pm

Tak patrząc z krakowskich drużyn od ekstraklasy do 3 ligi w tym roku tylko Hutnik zrealizował swoje założenia przed sezonowe. Jako jedyni osiągnęliśmy to co chcieliśmy

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: enhaman » ndz cze 11, 2023 9:35 pm

mr.Vitaminka pisze:Puszeczka w eklapie. Czas zawijać majdan. Z jednej strony to śmieszne bo w tyle zostawili m.in. wisłę. Ale z drugiej strony to naprawdę smutne bo w pewnym momencie patrzyliśmy na nich z przymrużeniem oka. A tu taki numer wycięli:) z mojej strony serdeczne gratulacje. Oby utrzymali ligę jak najdłużej. Stokowiec straszył HZL Niepolomicami, no i wykrakał:) chyba już wiadomo gdzie przejdzie Pazdi. O ile nie wybierze bezpiecznej emerytury w Akademii Legii.


Lepsza bezpieczna emerytura
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: dUfio » ndz cze 11, 2023 9:41 pm

wielkie i szczere brawa dla Puszczy

to pokazuje ze trzeba miec wyjebane na pierdolenie, ze ktos na cos nie zasluguje, nie ma stadionu, nie ma ludzi, pieniedzy itd.
jest druzyna, trener, okolicznosci- trzeba wykorzystac szansę i tyle

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: MISIEK72 » ndz cze 11, 2023 9:52 pm

Niektórzy mówią, że pociąg może podjechać tylko raz i jak do niego nie wsiądziesz to okazji może nie być więcej. Ja myślę jednak , że do takiego pociągu należy wskakiwać w biegu bez względu na okoliczności.

Krzych1980
Posty: 229
Rejestracja: pn sie 16, 2010 7:17 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: Krzych1980 » ndz cze 11, 2023 10:50 pm

MISIEK72 pisze:Niektórzy mówią, że pociąg może podjechać tylko raz i jak do niego nie wsiądziesz to okazji może nie być więcej. Ja myślę jednak , że do takiego pociągu należy wskakiwać w biegu bez względu na okoliczności.
a nawet trzeba z buta wydupcyć drzwi.teraz trzymać kciuki by wylobbowali gre w Niepołomicach a nie na psiarni

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: dUfio » pn cze 12, 2023 5:39 pm

tu widac jak bardzo nam odjechaly pod wieloma wzgledami kluby z naszego poziomu sprzed 20-30 lat

https://www.youtube.com/watch?v=bwd8L8jl0nM

Piotrek
Posty: 2986
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: Piotrek » pn cze 12, 2023 11:26 pm

dUfio pisze:tu widac jak bardzo nam odjechaly pod wieloma wzgledami kluby z naszego poziomu sprzed 20-30 lat

https://www.youtube.com/watch?v=bwd8L8jl0nM

Jedne odjechały, drugie upadły, my róbmy swoje.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: PITROL » wt cze 13, 2023 12:10 am

https://www.youtube.com/watch?v=UaFISnHzHHA

A to lepsze. Pamiętacie to upokorzenie, gdy wiślacy czuli się na Suchych Stawach jak w domu. I te teksty w gazetach po słynnym spaleniu krzesełek, jacy my zacofani i niedobrzy, że nam się nie podoba gościna innych klubów na naszym stadionie. Dlatego całym sercem, aby Puszcza grała na stadionie miejskim. Niech kurwiszony czują to co my, czyli nie są najważniejsi na „własnym” stadionie.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: MISIEK72 » wt cze 13, 2023 1:26 am

Ja wiem czy stalowa nam tak bardzo odjechała? Stadionem z pewnością tak. Organizacyjnie absolutnie nie. To typowy klub na garnuszku miasta dojący kasę na potęgę. W tym sezonie im wszystko przyżarło i odnieśli sukces . Kibicowsko też chyba nie bardzo. Gdyby ten mecz był juz po przegranym sezonie z wieczystą z pewnością ciężko by było im uzbierać 50 osób w młynie. Jest sukces to jest publika.