Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1994
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Winnetou » wt cze 20, 2023 5:01 am

SIWY 1950 pisze:Spokojnie panowie, stare piłkarskie porzekadło mówi że transfery lubią ciszę :wink:
Tym bardziej teraz w tym najbardziej gorącym okresie.
Ja tam jestem spokojny o naszych decyzyjnych i też z niecierpliwością czekam na nasze bomby transferowe , oby trafione przede wszystkim.


1950% racji.
Podejrzewam, że wszystko co się wydarzy teraz, było już zaplanowane i przygotowane przez naszych decyzyjnych dawno temu. Zarówno piłkarze jak i kluby lubią znać swoje drużyny na przyszły sezon zanim się zakończy poprzedni.
Dlatego spokojnie panowie, napewno nasz sztab szkoleniowy i zarząd trzymają rękę na pulsie.

wojo77
Posty: 1106
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: wojo77 » wt cze 20, 2023 7:32 am

Ja też jak większość nie mogę się doczekać nazwisk ale trzeba podejść na spokojnie, wymieniajmy najsłabsze ogniwa na lepsze a progres sam przyjdzie, idźmy drogą jak kiedyś Raków a nie jak obecnie Wieczysta, fajne jest to że forum tętni życiem, zainteresowanie duże więc może być problem z biletami na pierwszy mecz i tego wszystkim życzę :D

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Qlawy » wt cze 20, 2023 8:00 am

Skład musimy zbudować z myślą o kolejne lata a nie na rok i potem znowu wymiana kadry. To do nikąd nie prowadzi.
Gdybyśmy jednak awansowali to duże zmiany czekają nasz stadion by grać u siebie?

Fan Hutnika
Posty: 1541
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Fan Hutnika » wt cze 20, 2023 9:31 am

Qlawy pisze:Skład musimy zbudować z myślą o kolejne lata a nie na rok i potem znowu wymiana kadry. To do nikąd nie prowadzi.
Gdybyśmy jednak awansowali to duże zmiany czekają nasz stadion by grać u siebie?


ano właśnie ,uważam że lepiej pograć w tej lidze zanim zostanie postawiony nasz wymarzony nowy obiecany ile razy stadion no ale najpierw projekt któego nie ma i jest cichutko
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

dUfio
Posty: 9162
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: dUfio » wt cze 20, 2023 9:35 am

Fan Hutnika pisze:
Qlawy pisze:Skład musimy zbudować z myślą o kolejne lata a nie na rok i potem znowu wymiana kadry. To do nikąd nie prowadzi.
Gdybyśmy jednak awansowali to duże zmiany czekają nasz stadion by grać u siebie?


ano właśnie ,uważam że lepiej pograć w tej lidze zanim zostanie postawiony nasz wymarzony nowy obiecany ile razy stadion no ale najpierw projekt któego nie ma i jest cichutko


To nie jest liga do "grania sobie" tylko do marnowania czasu i pieniędzy
W górę albo w dół

A liga to argument za stadionem, nie na odwrót


mr.Vitaminka pisze:
MISIEK72 pisze:Do tego Budziński, Strózik, Pałaszewski, Tomasik i Pazdan i jedziemy :wink:


No i mamy sześciu jeźdźców Apokalipsy :lol: do rakelsa wg mnie pasuje jeszcze Patrick Kluivert. Ostatni raz tak jaralem się oknem transferowym w 96stym. Jak to się skończyło, każdy pamięta.



Jaskota i Bukalską zastąpił Kloc i Domarski, efekt łatwy do przewidzenia

MISIEK72
Posty: 1602
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: MISIEK72 » wt cze 20, 2023 9:53 am

Ruch to ani stadionu ani pieniędzy wielkich nie ma i cyk byli w 3 a są już w ekstraklasie. Zaraz im stadion zaczną budować i kasę dostaną z ekstraklasy. Argument o jakimś czekaniu chuj wie na co , jest niedorzeczny.
Jeszcze jak się przytrafi katastrofa ( zawsze jest taka szansa) w postaci spadku z 2 ligi to ani kasy ani stadionu pewnie przez następne 20 lat nie będzie.
Teoretycznie patrząc gdybyśmy zrobili dwa awanse w ciągu 2 lat to możemy grać na Cracovii dopóki stadionu nie wybudują. Tu kurwa nie czeka się na pociąg a wskakuje do pędzącego bo jak już będziesz miał swieżutki stadion to ten pociąg może cię omijać przez następne 15 lat choć bardzo byś wtedy chciał do niego jednak wskoczyć nawet w biegu.

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 964
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: snuff » wt cze 20, 2023 9:54 am

Winnetou pisze:
SIWY 1950 pisze:Spokojnie panowie, stare piłkarskie porzekadło mówi że transfery lubią ciszę :wink:
Tym bardziej teraz w tym najbardziej gorącym okresie.
Ja tam jestem spokojny o naszych decyzyjnych i też z niecierpliwością czekam na nasze bomby transferowe , oby trafione przede wszystkim.


1950% racji.
Podejrzewam, że wszystko co się wydarzy teraz, było już zaplanowane i przygotowane przez naszych decyzyjnych dawno temu. Zarówno piłkarze jak i kluby lubią znać swoje drużyny na przyszły sezon zanim się zakończy poprzedni.
Dlatego spokojnie panowie, napewno nasz sztab szkoleniowy i zarząd trzymają rękę na pulsie.


A ja się obawiam właśnie czy cokolwiek zostało „zaplanowane i przygotowane” bo to niestety nie jest domeną naszego klubu:-)obym się mylił ale jest miesiąc do startu sezonu a sta faktyczny jest taki, że testujemy jakiegoś juniora z Rakowa co się nawet do CLJ nie łapał w pierwszym składzie. Mam nadzieje, że przed wyjazdem na obóz będzie zamknięta kadra i będzie to kadra dużo mocniejsza niż w poprzednim sezonie. Z tym co dysponujemy dziś to utrzymanie w 3 lidze byłoby wyzwaniem, nawet dla dyrektora Janiczaka:-)

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Qlawy » wt cze 20, 2023 3:07 pm

Piotr Tomasik ma zostać nowym piłkarzem Podbeskidzia. Były zawodnik @WislaPlockSA
wraca do Bielska-Białej, gdzie grał w sezonie 14/15. Kontrakt na rok z opcją przedłużenia

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Michas » śr cze 21, 2023 8:51 am

Na razy w blado to wygląda, nie wiem czy ktoś nad tym panuje, ponoć niektórych z tych co odeszli trener chciał zostawić chociaż do końca miesiąca żeby mieć kogokolwiek na treningu i mieć możliwość przetestowania nowych zawodników. Nie mamy bramkarzy, Tomasik ponoć do Bielska idzie, na Pazdan też raczej bym nie liczył. Słabo panie dyrektorze. Liga rusza za miesiąc, w poniedziałek zaczynamy obóz a na pierwszym treningu pojawiło się 7 zawodników z piprzednieg nsezonu i jeszcze przynajmniej jednemu kończy się kontrakt. Nadal cisza z transferami. Mam nadzieję że wiecie co robicie
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

wojo77
Posty: 1106
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: wojo77 » śr cze 21, 2023 10:05 am

Póki co Marcin Budziński i Filip Jania z Bruk-betu ostatnio wypożyczony do Siarki więc bez szału, mam nadzieję że najlepsze zostało na koniec
edit. Budziński może byc wartością dodaną w rezerwach cracovii wiodąca postać i duże doświadczenie 223 mecze w eklapie, Jania 19 lat lewy wahadłowy raczej jako zmiennik bo nawet w spadającej Siarce nie był pierwszym wyborem.
tu więcej : https://hutnikkrakow.com/marcin-budzins ... ka-1638-46
https://hutnikkrakow.com/filip-jania-do ... ka-1637-46

LOKO
Posty: 641
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: LOKO » śr cze 21, 2023 10:48 am

Budziński dość kontuzjogenny.
Ryzykowne posunięcie

luke.krak
Posty: 991
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: luke.krak » śr cze 21, 2023 10:58 am

Nie to żebym się czepiał bo wiadome czasy się zmieniły i podejście zawodników ale czy my jesteśmy satelitą Wisły i Cracovii że kurna co rundę z tamtad ktoś przychodzi?

wojo77
Posty: 1106
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: wojo77 » śr cze 21, 2023 12:29 pm

wojo77 pisze:Póki co Marcin Budziński i Filip Jania z Bruk-betu ostatnio wypożyczony do Siarki więc bez szału, mam nadzieję że najlepsze zostało na koniec
edit. Budziński może byc wartością dodaną w rezerwach cracovii wiodąca postać i duże doświadczenie 223 mecze w eklapie, Jania 19 lat lewy wahadłowy raczej jako zmiennik bo nawet w spadającej Siarce nie był pierwszym wyborem.
tu więcej : https://hutnikkrakow.com/marcin-budzins ... ka-1638-46
https://hutnikkrakow.com/filip-jania-do ... ka-1637-46

Dziwne, ze strony zniknęły w/w informacje
Dodatkowo maciek.sz. na tt: Na prośbę klubu - usunąłem posta o Hutniku, nastąpiła jakaś pomyłka w mediach klubowych.
Więc póki co nic nie potwierdzone :roll:

Patryk_NH1950
Posty: 48
Rejestracja: śr mar 23, 2022 11:03 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Patryk_NH1950 » śr cze 21, 2023 2:41 pm

Ja piernicze, w co oni się znowu bawią, co to za szrot ściąga ojciec dyrektor???! Ręce opadają już :evil: :evil: :evil:

To Cognora nie stać na nic lepszego, znów będziemy walczyć o utrzymanie aż wreszcie iloczyn szczęścia się skończy i spadniemy?

mr.Vitaminka
Posty: 1959
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: mr.Vitaminka » śr cze 21, 2023 2:48 pm

Patryk_NH1950 pisze:Ja piernicze, w co oni się znowu bawią, co to za szrot ściąga ojciec dyrektor???! Ręce opadają już :evil: :evil: :evil:

To Cognora nie stać na nic lepszego, znów będziemy walczyć o utrzymanie aż wreszcie iloczyn szczęścia się skończy i spadniemy?


na spokojnie :lol: chociaż póki co wygląda na to, że zaczęło się to nieciekawie to pierwsze refleksje można będzie mieć dopiero po zamknięciu okna transferowego a tak realnie po, przynajmniej, połowie rundy. Wówczas będziemy prawdopodobnie wiedzieć o co gramy. Miejmy nadzieję, że nie powtórzą się scenariusze z trzech ostatnich sezonów, bo "walka o spadek", mimo że z sukcesami może się już kiedyś przejeść.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata