Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

luke.krak
Posty: 974
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: luke.krak » ndz sty 21, 2024 7:44 pm

Pytanie o bramkarzy- rozchodzi się o finanse, pytanie o transfery- finanse, pytanie o tracenie bramek- brak obrońców rozchodzi się o finanse...
Jak to słucham to mam odczucia takie jakbyśmy dalej byli kopciuszkiem w tej lidze. Ja rozumiem że mieliśmy mieć zrównoważony rozwój bez szaleństwa na rynku transferowym ale żeby od grudnia Bobli nie załatwić jakichś stoperów do testowania nawet z niższych lig to porażka jakaś. Nowakowski wrócił z wypożyczenia z 3 ligi z Jaśkowic i to by było na tyle.

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: dUfio » ndz sty 21, 2024 8:03 pm

luke.krak pisze:mieliśmy mieć zrównoważony rozwój bez szaleństwa na rynku transferowym ale żeby od grudnia Bobli nie załatwić jakichś stoperów do testowania nawet z niższych lig to porażka jakaś.


na ten moment wygląda to na zrównoważone zwijanie się.
Skoro odpadł z listy plac Wenger (a tani pewnie nie byl) a nikogo za niego nie ma to wprost wyglada na ograniczenie budzetu w stosunku do tego co było jesienią
oczywiscie na dzien 21 stycznia, 5 tygodni przed ligą, bo okno jeszcze trwa, argument ze zgrywaniem się oczywiscie trafny. Wenger rok temu ogloszony był juz 3 stycznia. Dla porownania Basta dwa lata temu - dopiero 4 lutego. Pierwsze rundy obu zawodnikow oczywiscie bez porownania. Z drugiej strony z tego co Wenger dawal druzynie wiosna jesienia juz wiele nie zostalo, wrecz przeciwnie, zdecydowanie najwieksze rozczarowanie jesieni.
Za Boblą nie przepadam ale przynajmniej mniej wiecej gada wprost co mu tam nie gra zamiast oklepanych "trenujemy, czekamy, zobaczymy'
no coz. na ten moment jak do tej pory najlepszy sezon w 2 lidze i najslabsze okno, zobacyzmy jak sie skonczy

m...
Posty: 6
Rejestracja: sob wrz 25, 2004 1:41 pm
Lokalizacja: NowaHuta

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: m... » ndz sty 21, 2024 8:26 pm

HKS!!!

ultor
Posty: 74
Rejestracja: wt gru 02, 2008 5:54 pm
Lokalizacja: Kraków-Kliny

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: ultor » ndz sty 21, 2024 8:49 pm

Czyli trener mówi, że kasy nie ma i generalnie lipa ze wzmocnieniami, czas ucieka i zaczyna go brakować na zgranie drużyny, a dyrektor przeciwnie...z kasą nie ma problemu, kogoś wykombinujemy, kogoś znajdziemy, a w ogóle to jesteśmy na miejscu barażowym więc jest zajebiście i gramy o awans...jprdl o co tu chodzi???

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: dUfio » ndz sty 21, 2024 8:54 pm

Trener Bartłomiej Bobla w wywiadzie udzielonym klubowym mediom po meczu z Podbeskidziem powiedział, że problemem stojącym na przeszkodzie transferów są finanse.

Nie, absolutnie, tu nie chodzi o finanse. Z dwoma zawodnikami, o których mówię, jesteśmy praktycznie porozumieni, jeśli chodzi o finanse. Kwestia jest taka, że oni mają też propozycje z wyższej ligi, analizują - i trudno się im dziwić. Wierzę jednak, że uda się ich przekonać i zagrają w Hutniku



juz abstrahując od tego co mowi jeden lub drugi, bo YouTube czy gazeta wszystko przyjmie, a efekty zobacyzmy na koncu okienka, a przede wszystkim na koniec sezonu, to strasznie się te wersje rozjezdzaja

mi to lotto, bo w klubach nie takie sa tarcia na lini zarzad-ds-trener, zdarzaja konflikty interesow itd, ale kiepsko to wyglada na zewnatrz
z tematem wyjebania Kubowicza i Wengera zreszta bylo podobnie

luke.krak
Posty: 974
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: luke.krak » ndz sty 21, 2024 9:23 pm

Miejmy nadzieję że wersja Pana dyrektora jest bliższa prawdy i za tydzień będzie dwóch kocurów i będzie cacy

wojo77
Posty: 1098
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: wojo77 » pn sty 22, 2024 7:35 am

luke.krak pisze:Miejmy nadzieję że wersja Pana dyrektora jest bliższa prawdy i za tydzień będzie dwóch kocurów i będzie cacy

Ja jestem skłonny wierzyć bardziej Janiczakowi niż trenerowi który nie bierze udziału w negocjacjach kontraktu. Może Bobla miał na myśli kogoś z Wieczystej (ktoś pisał o Gamrocie) gdzie kontrakty są na poziomie pierwszej ligi a nawet ekstraklasy i trudno sobie wyobrazić żeby u nas stworzyć taki komin płacowy, jak poczuli by się obecni piłkarze :? Z drugiej strony jakby to przełożyć na zwykłą pracę - masz luz w robocie (czyli V liga ) i zarabiasz kokosy - dostajesz propozycje nowej pracy gdzie trzeba bardziej zapierdalać, weekendowe dalekie delegacje i będziesz zarabiał mniej :wink:

Andrew
Posty: 230
Rejestracja: wt sie 31, 2004 10:56 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Andrew » pn sty 22, 2024 8:26 am

Pytanie czy Gamrot z 260min na poziomie 3 ligi byłby wzmocnieniem? Ja wiem ze tam konkurencja zajebista, ale idac tam pilkarze chyba sobie zdają sprawę że rok jesteś w 1wszym zespole a potem jest 3 nowych na Twoje miejsce. Obrońca środkowy doświadczony to jest konieczność. Chyba trzeba wierzyć Janiczakowi i poczekac

mr.Vitaminka
Posty: 1958
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: mr.Vitaminka » pn sty 22, 2024 1:27 pm

nic konkretnie o nas, ale o sytuacji klubów w II lidze już tak. takie pierdu pierdu które akurat my doskonale znamy. wklejam bo chyba tutaj pasuje:

https://www.onet.pl/sport/przeglad-spor ... l,5e4c2379
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

wojo77
Posty: 1098
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: wojo77 » pn sty 22, 2024 2:09 pm

obszerny skrót meczu z Podbeskidziem na którym widać braki w obronie, ciekawe jak wypadniemy z KSZO gdzie będzie już Hoyo, Głogowski i może ktoś jeszcze https://www.1liga.org/en/w/-skr%C3%93t- ... rak%C3%B3w

Koonraadoo
Posty: 88
Rejestracja: śr kwie 22, 2009 5:50 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Koonraadoo » pn sty 22, 2024 2:25 pm

Z numerem 4 to pewnie Nowakowski tragiczny zawodnik.

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: dUfio » pn sty 22, 2024 2:54 pm

Andrew pisze:Pytanie czy Gamrot z 260min na poziomie 3 ligi byłby wzmocnieniem? Ja wiem ze tam konkurencja zajebista, ale idac tam pilkarze chyba sobie zdają sprawę że rok jesteś w 1wszym zespole a potem jest 3 nowych na Twoje miejsce. Obrońca środkowy doświadczony to jest konieczność. Chyba trzeba wierzyć Janiczakowi i poczekac


Otóż to, Gamrot to jeden z nielicznych udanych powrotów do HKS, zajebiście nam pomógł w awansie i niech tak zostanie zapamiętamy, po co to psuć
Poza tym chyba pomocnicy to nie jest nasz target

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: centrum nh » pn sty 22, 2024 6:48 pm

Akurat Gamrot i Kołodziej nie są brani przez Peszkina pod uwagę bo kolesiostwo. Natomiast od innej osoby ze sztabu ( nie Lodzia) słyszałem że gdyby to on miał ustawiač skład to od tych dwóch by zaczynał.

mr.Vitaminka
Posty: 1958
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: mr.Vitaminka » pn sty 22, 2024 9:19 pm

dUfio pisze:Poza tym chyba pomocnicy to nie jest nasz target


Wg Dyrektora priorytetowo poszukiwani są obrońca i pomocnik właśnie
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Wandyta
Posty: 408
Rejestracja: sob sie 28, 2004 10:50 pm
Lokalizacja: Borek Fałęcki

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Wandyta » wt sty 23, 2024 5:59 pm