KOMENTARZE, złote rady, genialne pomysły.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

oszuwar
Posty: 446
Rejestracja: pn maja 09, 2005 11:58 am

Postautor: oszuwar » czw wrz 19, 2013 12:36 pm

NOWY_HUTNIK_2010 pisze:Cieszy nas pozytywny odbiór wykonanych telefonow. W imieniu zarządu mamy jeszcze prośbę do wszystkich członków, którzy telefonu od prezesa nie otrzymali. Prosimy o aktualizację danych i podanie aktualnych numerów telefonu. Swoje numery telefonu wraz z imieniem i nazwiskiem prosimy przesyłać mailowo: info@Hutnik-krakow.pl lub poprzez prywatną wiadomość na oficjalnym koncie Hutnika na Facebooku.
Z Hutnikiem od zawsze...

ksh72
Posty: 2625
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » czw wrz 19, 2013 1:08 pm

dla mnie źródłem informacji o tym co się dzieje w klubie jest strona nh2010.pl ,a nie jakieś pisemka.
skoro sprawa was przerosła trzeba zacząć słuchać plotek :wink:

ps. gdybyś zamiast mi odpisywać napisał notkę prezesa na stronie Hutnika i byłoby po sprawie
the end

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » śr wrz 25, 2013 2:41 pm

Prezydium Zarządu Małopolskiego Związku Piłki Noznej podjęło uchwałę w sprawie zasad udziału kibiców drużyn przyjezdnych podczas meczów III ligi małopolsko-świętokrzyskiej.

Uchwała nr 86/P/2013 z dnia 19 września 2013 roku Prezydium Zarządu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie zasad udziału kibiców drużyn przyjezdnych podczas meczów III ligi małopolsko-świętokrzyskiej

I. Prezydium Zarządu podjęło uchwałę nr 86/P/2013 z dnia 19 września 2013 roku w sprawie zasad udziału kibiców drużyn przyjezdnych podczas meczów III ligi małopolsko-świętokrzyskiej:
1. Kluby uczestniczące w rozgrywkach są zobligowane do wzięcia odpowiedzialności za grupy kibiców uczestniczące w rozgrywkach, w tym ewentualne szkody przez nich wyrządzone na obiekcie stadionowym klubu drużyny gospodarza.
2. Klub drużyny gości jest zobowiązany do współpracy w planowaniu i organizacji wyjazdu zorganizowanych grup kibiców z klubem gospodarzy.
3. Zorganizowane grupy kibiców drużyny przyjezdnych będą wpuszczane na mecze po spełnieniu następujących warunków:
- Klub drużyny gości wyznaczy przedstawiciela Klubu odpowiedzialnego za organizację wyjazdu kibiców na mecz.
- Klub drużyny gości przedstawi listę członków grupy kibiców (nazwisko, imię i numer pesel), zamówi i wykupi bilety wstępu. Listę należy dostarczyć organizatorowi.
- Klub drużyny gości przeprowadzi dystrybucję biletów wśród członków grupy przyjezdnych.
4. Klub drużyny gospodarzy jest zobowiązany przygotować logistycznie wejście kibiców gości i zapewnić im miejsce na widowni. Ceny biletów nie mogą być wyższe niż ceny biletów na sektory podobnej kategorii dla kibiców miejscowych.

II. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Zatwierdził
Prezes MZPN
Ryszard Niemiec

bn
Posty: 3053
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt paź 01, 2013 9:47 pm

Tak przy okazji, nie zaszkodziłoby otwierać na meczach stadionowy kibel. :)

wier<N>y
Posty: 243
Rejestracja: pn gru 01, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: wier<N>y » śr lis 13, 2013 10:56 pm


oszuwar
Posty: 446
Rejestracja: pn maja 09, 2005 11:58 am

Postautor: oszuwar » pn lis 18, 2013 9:13 am

Czy my mamy jescze w planie odkupienie zniszczonych krzesełek - Górnik sprzedaje po 7 zł za szt.

http://www.slask.sport.pl/sport-slask/1 ... l#TRrelSST
Z Hutnikiem od zawsze...

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » wt lis 19, 2013 12:34 pm

Znamy już konkrety zapowiadanego przez prezesa PZPN planu wprowadzenia limitów dla obcokrajowców dla graczy spoza Unii Europejskiej. Od sezonu 2015/16 w Ekstraklasie oraz w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu centralnym na boisku w barwach jednej drużyny będzie mogło przebywać trzech takich zawodników. A od sezonu 2016/17 już tylko dwóch.
Jeszcze większe ograniczenie zostanie wprowadzone w niższych klasach – w danym meczu będzie mógł grać jeden piłkarz spoza UE, pod warunkiem, że jest związany kontraktem (od czwartej ligi w dół wystarczy dokument wykazujący, że taki piłkarz przebywa w Polsce legalnie). Plan mają zaopiniować władze Ekstraklasy, ale jego zatwierdzenie przez zarząd PZPN jest już właściwie przesądzone, bo to związek uchwala piłkarskie prawo. A posiedzenie władz federacji, na którym będzie przedstawiona gotowy projekt uchwały, już w najbliższy piątek w Bydgoszczy.
onet

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1891
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » czw gru 26, 2013 8:55 pm

http://www.futbol.org.pl/news,32606.html

Może by tak biedny biednemu pomógł ? :lol: czyli Hutnik niepełnosprawnym.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » czw lut 27, 2014 9:14 am

Niby nic, a jednak cieszyło.

Za czasów Krzyśka Przytuły po meczach nagrywano konferencje z udziałem trenerów, a potem wrzucano na youtube. Zawsze fajnie było posłuchać szkoleniowców co mieli do powiedzenia po rozegranych zawodach, poznawało się też trenera gości, przez co liga stawała się mniej anonimowa. Otoczka wokół Hutnika wyglądała profesjonalnie, ogólnie dobrze to wyglądało. Byłoby dobrze jakby to powróciło.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw lut 27, 2014 9:29 am

Przecież konferencje cały czas są realizowane i wrzucane na HTV...
http://www.youtube.com/user/hutniktv
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » czw lut 27, 2014 9:50 am

:shock:

Ojj to muszę nadrobić straty :wink:
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

dUfio
Posty: 9164
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz mar 23, 2014 9:33 pm

mozna śmiało powiedzieć, że akcja oficjalnych plakatów wyszła na plus, i to na dwa sposoby - i większa frekwencja i ogólna widoczność na mieście

z tego co wiem na następny mecz ma być ich jeszcze wiecej

i tak sobie pomyślałem - może by plakaty traktować dwojako: jako informacja o meczu, ale też propagandowo: jako taka przerośnięta, wielkoformatowa, legalna vlepka :-)

nie wiem, czy wzory na kolejne mecze są już klepnięte - ale może by coś pokombinować z dorzucaniem do plakatów różnych naszych chwytliwych haseł. "Gotowi do walki" jest spoko, ale może by np na różne mecze dodawać inne, w stylu "Duma Nowej Huty", "Dopinguj Hutnika", "Przyjdź na Hutnika!" "Dp bou Hutnicy!" etc

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz mar 23, 2014 9:39 pm

Bardzo dobry pomysł, podpisuję się pod tym. Ważne też, żeby nie były identyczne bo szybko zaczną "nudzić oko", ludzie tak mają że to co już widzieli to ignorują :)

dUfio
Posty: 9164
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz mar 23, 2014 9:58 pm

otóż to

herb jest bardzo dobrze wyeksponowany na plakacie i bym go zostawił bo jest charakterystyczny i widoczny z daleka

co do haseł to by można je dopasowywać do rywala.

np z łysicą gramy ważny mecz z uwagi na tabelę to "Do boju Hutnicy!"
na derby: "W Hucie tylko Hutnik!"

a na Koronę II "Wielkanoc z Hutnikiem" :D (mecz w sobotę wielkanocną)

JOK_NH
Posty: 4617
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn mar 24, 2014 7:23 am

Było widać sporo "dziadków" na meczu, także plakaty zrobiły robotę.