Hutnik Kraków - Orzeł Balin 6.11, g. 13:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1890
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » pt lis 05, 2010 3:23 pm

BuA SPW pisze:Ciekawe czy zabiorą ze sobą Marcina P. :)


A jeżeli nawet to co ?? Skoczysz mu do gardła?? Może zeszmacił sie w jednym meczu ale w innych i wielu sytuacjach był zawsze z Hutnikiem , dla Hutnika. Kwiecinski czy też Madej normalnie wpadają na mecze i co? Z Madejem to się wszyscy witacie (witamy) nikt go nie gani bo co?? Bo kolega z podwórka i wódke postawi?? Nie ma ludzi bez skazy.. Tyle w temacie!

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » pt lis 05, 2010 3:31 pm

jeśli pisząc madej masz na myśli Madejskiego to się grubo mylisz...wiekszość osób nie podaje mu ręki i przy każdym spotkaniu z nim przypomina mu się co zrobił.

PS. zarówno Pasionek jak i inni hymmm to nie był jednorazowy wybryk
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » pt lis 05, 2010 3:59 pm

centrum nh pisze:A jeżeli nawet to co ?? Skoczysz mu do gardła?? Może zeszmacił sie w jednym meczu

jesteś pewny? jeden to mu w sądzie udowodniono, a to delikatna równica

centrum nh pisze:ale w innych i wielu sytuacjach był zawsze z Hutnikiem

bo gadanie niewiele kosztuje

centrum nh pisze: Nie ma ludzi bez skazy..

podobno nie, ale jak ktoś nas w ch..a robił to nie wymagaj że to zapomnimy.

nowa jakośc to min. klub bez sprzedawczyków. czy komuś się to podoba czy nie
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan
http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » pt lis 05, 2010 4:28 pm

Kibice, którzy jutro wybiorą się na mecz Hutnika Nowa Huta z Orłem Balin będą mogli zaopatrzyć się w najnowszy numer Hutniczego Biuletynu Meczowego „Suche Stawy”.

W numerze tradycyjnie znajdą się najważniejsze informacje z życia stowarzyszenia oraz naszej drużyny, przedstawienie rywala, relacje z meczów, wywiady z zawodnikami oraz statystyki meczowe.
Zachęcamy do lektury przed meczem, w przerwie i w długie zimowe wieczory, gdy będziemy tęsknić za piłkarską wiosną.

Obrazek

W 20. numerze naszego biuletynu znajdzie się m.in. wywiad z prezesem Nowego Hutnika 2010 Pawłem Derlatką, w którym wyjaśnia motywy, dla których podjął decyzję o kandydowaniu do Rady Miasta Krakowa. Rozmawiamy również z naszym najlepszym strzelcem - Mateuszem Stankiem. Ponadto relacjonujemy spotkania z Dunajcem Zakliczyn i Wolanią Wolą Rzędzińską.

[u]Przypominamy, że cały dochód ze sprzedaży "Suchych Stawów" jest przeznaczany na finansowanie drużyny piłkarskiej Hutnika Nowa Huta.

[/u]Członkowie stowarzyszenia Nowy Hutnik 2010 otrzymują program bezpłatnie w ramach składki członkowskiej.
Pozostali kibice mogą nabyć program w kasach stadionu oraz na stoisku z pamiątkami. Cena programu: 3 PLN

Podczas meczu będzie można nabyć również archiwalne numery „Suchych Stawów” z tego sezonu oraz pamiątkowy numer z meczu z 1. FC Magdeburg.

Zachęcamy do zakupienia najnowszego numeru "Suchych Stawów"

W 20. numerze Hutniczego Biuletynu Meczowego „Suche Stawy” znajdą się m.in.

Z życia NH 2010
- "Status quo" w "Bitwie osiedli"
- Ważne mecze juniorów
- Szykujemy się do wiosny
- Kalendarze "Hutnika"
- Z Proszowianką w PP
- "Jason" w Hutniku
- Koszulka zamiast biletu

Przed meczem:
- dwugłos trenerski – Piotr Pierścionek i Krzysztof Przytuła.
- skład zespołu gości
- ostatnie mecze obydwu zespołów

Wywiad numeru
Paweł Derlatka startuje w wyborach! – wywiad z prezesem Nowego Hutnika 2010 Pawłem Derlatką

Krytyka jest przydatna - wywiad z [b]Mateuszem Stankiem.

[/b]
Nasze mecze
- Hutnik – Dunajec Zakliczyn
- Wolania – Hutnik

Ponadto tabele, statystyki, ogłoszenia.
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

Zlatan93
Posty: 75
Rejestracja: śr sie 26, 2009 8:34 am

Postautor: Zlatan93 » pt lis 05, 2010 5:12 pm

Relacja live z meczu Hutnik Nowa Huta-Orzeł Balin:

http://www.magazynpilkarski.pl/pilka-no ... tawow.html
<b>MagazynPilkarski.pl</b>

Ekstraklasa, I liga, II ligi, III ligi, IV ligi, klasy okręgowe
Cotygodniowe relacje live z polskich boisk.

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » pt lis 05, 2010 6:18 pm

Od słów do czynów...
Kto ma ochote spacerkiem podążać na ss, zapraszam na godzine przed meczem pod Lagune
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

pavel
Posty: 119
Rejestracja: czw sie 26, 2010 9:03 pm
Lokalizacja: Teatralne

Postautor: pavel » pt lis 05, 2010 8:53 pm

1950N-H pisze:jeśli pisząc madej masz na myśli Madejskiego to się grubo mylisz...wiekszość osób nie podaje mu ręki i przy każdym spotkaniu z nim przypomina mu się co zrobił.

A jak chodzi po okolicy to się odwraca w drugą strone :)

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » sob lis 06, 2010 2:18 am

1950N-H pisze:Od słów do czynów...
Kto ma ochote spacerkiem podążać na ss, zapraszam na godzine przed meczem pod Lagune


Żeby była jasność.Wszyscy ruszamy JEDNYM szpalerem spod LAGUNY o 12.00. Reszta niezdecydowanych rusza spod kałuży bądź reymonta.

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » sob lis 06, 2010 10:09 am

wszystkich którzy idą z PC prosi się o zakup biletu w Cepeli
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

SNH
Posty: 199
Rejestracja: czw wrz 25, 2008 9:08 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: SNH » sob lis 06, 2010 11:25 am

a kupie teraz jeszcze bilet w cepeli tak do pol godziny ?

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » sob lis 06, 2010 4:04 pm

szczęśliwy remis,goście mieli więcej okazji na zdobycie kolejnych bramek.według 90minut na meczu 700 osób,według mnie ponad 800.
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » sob lis 06, 2010 4:10 pm

Gumezi pisze:szczęśliwy remis,goście mieli więcej okazji na zdobycie kolejnych bramek.według 90minut na meczu 700 osób,według mnie ponad 800.


Remis 1:1

Goście mieli 5,6 szansa na gola-w tym słupek...
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob lis 06, 2010 5:45 pm

Najsłabszy mecz na Suchych Stawach. Każda formacja zagrała słabo i Orzeł powinien mieć spokojnie 5 bramek na koncie. Ładny strzał z dystansu Nawrota dal remis ale była dziś straszna padaka. Najgorzej moim zdaniem gała obrona a szczególnie Kozak, którego albo robili na raz albo robił się sam. Formacja ofensywne też bez szału i nie bardzo wiedzieli jak ugryźć piłkę na połowie rywala. W żadnym stopniu nie zasłużyliśmy na 1 pkt a wręcz zasłużyliśmy na tęgie lanie.

Widzów na pewno mniej niż ostatnio także 700 to raczej dobra liczba. Spodziewałem się na pewno lepszej gry i lepszej frekwencji. Już po 1 rundzie wiemy że gramy o środek tabeli więc z frekwencją na wiosnę lepiej nie będzie.

EDIT: Racja Fubu - moja pomyłka. Chodziło mi o nr 21 czyli Kozaka na prawej obronie.
Ostatnio zmieniony sob lis 06, 2010 5:50 pm przez KonradHKS, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
fubu
Posty: 601
Rejestracja: czw sie 26, 2004 8:15 pm
Lokalizacja: suche stawy i Szkolne

Postautor: fubu » sob lis 06, 2010 5:48 pm

Nosek nie grał
Hutnik Kraków
Obrazek

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob lis 06, 2010 5:56 pm

Dzięki za czujność Fubu. Już poprawione. Mam jeszcze jedną uwagę odnośnie meczu. Z perspektywy trybun wyglądało jakby Przytuła miał znów (w Woli Rzędzińskiej opieram się na relacji na SP) jakieś spięcia z kimś z drużyny przeciwnej. Mam nadzieje że się mylę ale jeśli nie to nasz trener coś nerwowy, zwłaszcza że zasłużyliśmy na porażkę a i o jakieś wysokie cele nie gramy więc nie ma co się burzyć i trzeba spokojnie zbudować terminatora na następny sezon. :wink: