BARAŻE O III ligę 24,06 godz. 15:00 Barcice -Hutnik rewanż

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » pt cze 08, 2018 7:16 am

Wczoraj wieczorem piszac o walkowerze jeszcze nie było na 90minut.pl.

33,33% nie do końca. 50% barciszanka bo to nie tylko zależy od niej. Sandecja z Limanovia mogą ją 'wyrobić' w baraże nie wygrywając swoich meczy i wtedy nawet wysoka porażka w Rytrze nic nie da.

Przed runda wiosenna w Barcicach chcieli barazy tylko czy teraz też? A jak nie skompletuja składu....

dUfio
Posty: 9164
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt cze 08, 2018 7:42 am

Faktycznie, ten jeden punkt przewagi i możliwość wrobienia przy założeniu ze „nikt nie chce” stawia Barcice w roli „faworyta”. Niech będzie 40-30-30

Natomiast chyba nie ma wątpliwości ze w barażach zagra ta drużyna która „najmniej nie chce”

MISIEK72 pisze:2.Nie wiem czemu przezywacie tak te baraze z Jeziorakiem. Po barazach zwolnilo sie miejsce w owczesnej II lidze i PZPN zaproponowal Hutnikowi jako przegranemu barazy gre w II lidze od nastepnego sezonu. Dzialacze Hutnik SSA stanowczo odmowili. W razie wygranych barazy i tak by sie wycofali z II ligii


chyba każdy kibic Hutnika przeżywał ten dwumecz, zwłaszcza Ci, którzy widzieli oba mecze na żywo (smak szmpana pitego na smutno na stacji na powrocie odbija mi się na gorzko do dziś)

rozumiem, ze Ty należałeś do tego wąskiego grona wtajemniczonych jaśnie oświeconych, którzy wiedzieli o tym, że nawet jak wygramy baraże to nie zagrmay w 2 lidze i obserwowales oba mecze na chłodno.

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » pt cze 08, 2018 8:54 am

Niby tak ale maja najłatwiejszego przeciwnika chyba że odpuszczą
Tomek83

PAHKS
Posty: 387
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 9:01 pm

Postautor: PAHKS » pt cze 08, 2018 9:47 am

jest jeszcze jedno też bardzo chujowe wyjście
barciczanka wygrywa grupe i oddaje mecze walkowerem
czy taki scenariusz jest możliwy ? czy wtedy w barażach gra drużyna z 2 miejsca ?
wtedy zamiast święta pilkarskiego na ss w dniu 16,06 jest wielki ch
PrzyArceHKS
Bylismy jestesmy bedziemy

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pt cze 08, 2018 9:49 am

Qlawy pisze:Wczoraj wieczorem piszac o walkowerze jeszcze nie było na 90minut.pl.

33,33% nie do końca. 50% barciszanka bo to nie tylko zależy od niej. Sandecja z Limanovia mogą ją 'wyrobić' w baraże nie wygrywając swoich meczy i wtedy nawet wysoka porażka w Rytrze nic nie da.

Przed runda wiosenna w Barcicach chcieli barazy tylko czy teraz też? A jak nie skompletuja składu....


W tej pojebanej grupie nie zdziwi mnie nic.
Nawet jak cała wymieniona trójka wpuści nawet na minutę nieuprawnionego zawodnika żeby dostać walkower.
:D :D :D
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » pt cze 08, 2018 10:18 am



Zajebiste to sprawozdanie na poprawę humoru :D co się odpierdziela w tych niższych ligach

Ale zaskoczyło mnie - mecz Bobowa - Kolejarz Stróże:

"Wtargnięcie kibiców
drużyny gości na płytę
boiska w trakcie
spotkania i
doprowadzenie do
przerwania meczu,
używanie materiałów
pirotechnicznych."

Czyżby senator K. latał z racami ??
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

teatralneNHB
Posty: 128
Rejestracja: czw sty 10, 2008 7:39 pm

Postautor: teatralneNHB » pt cze 08, 2018 10:31 am


Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » pt cze 08, 2018 11:05 am

flagus pisze:
Qlawy pisze:Wczoraj wieczorem piszac o walkowerze jeszcze nie było na 90minut.pl.

33,33% nie do końca. 50% barciszanka bo to nie tylko zależy od niej. Sandecja z Limanovia mogą ją 'wyrobić' w baraże nie wygrywając swoich meczy i wtedy nawet wysoka porażka w Rytrze nic nie da.

Przed runda wiosenna w Barcicach chcieli barazy tylko czy teraz też? A jak nie skompletuja składu....


W tej pojebanej grupie nie zdziwi mnie nic.
Nawet jak cała wymieniona trójka wpuści nawet na minutę nieuprawnionego zawodnika żeby dostać walkower.
:D :D :D


Rozbawiłeś mnie - cytat dnia ale prawdziwe :P
to co zrobila Sandecja (3 porazki w 3 meczach plus porazka w Maniowym) gdzie całą rundę wygrywała - szczyt debilizmu - wystarczyło 2-3 mecze wcześniej przegrać i tyle.
Drużyna bez stadionu i honoru - nawet rezerwy

dUfio
Posty: 9164
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt cze 08, 2018 11:58 am

[quote="teatralneNHB"]https://www.youtube.com/watch?v=KvxALixDpS8[/quote

:shock:

Normalnie inspiracja do „Skrzydlate Świnie 2”

Awatar użytkownika
dziadekrk
Posty: 573
Rejestracja: pt cze 24, 2005 4:39 pm

Postautor: dziadekrk » pt cze 08, 2018 1:20 pm

Qlawy pisze:to co zrobila Sandecja (3 porazki w 3 meczach plus porazka w Maniowym) gdzie całą rundę wygrywała - szczyt debilizmu - wystarczyło 2-3 mecze wcześniej przegrać i tyle.


A skąd wiesz kiedy dostali prikaz, żeby odpuścić awans?

Co do tego Jezioraka, to jechałem na wyjazd z wiarą w awans (jak chyba wszyscy), ale kilka dni później faktycznie krążyła plota, że Hutnik zrezygnował z miejsca które się wtedy zwolniło. No właśnie, jest ktoś dzisiaj w stanie powiedzieć jak to faktycznie wtedy było? Farmazon, czy rzeczywiście SSA dostało propozycję awansu i odrzuciła ją?

A co do naszego aktualnego barażu, to właściwie byłoby dobrze, jakby nikt ze wschodniej nie chciał awansować, bo wtedy szanse Hutnika na awans rosną praktycznie do 100%, ale ja byłbym ostrożny z takim optymizmem. Ktokolwiek wygra tamtą grupę, to myślę że walkowerem się nie podłoży. Oby liczny wyjazd do Barcic, oby było pięknie.

Tak czy inaczej, już jutro wszyscy będziemy trochę mądrzejsi.
Obrazek
Hinduskie ścierwo won z Nowej Huty!!

tomabon
Posty: 865
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » pt cze 08, 2018 2:12 pm

dziadekrk pisze: No właśnie, jest ktoś dzisiaj w stanie powiedzieć jak to faktycznie wtedy było? Farmazon, czy rzeczywiście SSA dostało propozycję awansu i odrzuciła ją?



SSA dostało propozycję przyjazdu na posiedzenie (nie wiem na ile oficjalną), które miało o tym decydować, ale ... nikt nie pojechał

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pt cze 08, 2018 5:33 pm

Co do Sandecji to chyba nie mają głowy do meczów barażowych.
Z Sandecji ucieka kto może Kolev, Piszczek, Danek. Wyrzucili Moskala więc nowy trener nowa miotła. 23.06 graja pierwszy sparing z Garbarnia więc pewnie ktoś z rezerw ma szansę wskoczyć do pierwszego składu.... co tam baraż.
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

PAHKS
Posty: 387
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 9:01 pm

Postautor: PAHKS » pt cze 08, 2018 9:26 pm

Kolev piszczek danek ,to sklad ktoruy i tak nie zagralby w rezerwach
także sandecji nie ma co liczyć , bo i dostana wpierdol od lubania
czekamy na barcice lub Lke jak to mawia nasz forumowy informator
PrzyArceHKS

Bylismy jestesmy bedziemy

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pt cze 08, 2018 10:49 pm

PAHKS pisze:Kolev piszczek danek ,to sklad ktoruy i tak nie zagralby w rezerwach
także sandecji nie ma co liczyć , bo i dostana wpierdol od lubania
czekamy na barcice lub Lke jak to mawia nasz forumowy informator

Tak wiem żeby nie zagrali. Chodzi mi o to ze jest po nich luka i ktoś z rezerw ma szansę wskoczyć do pierwszego składu.
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

KORPIK
Posty: 176
Rejestracja: pt kwie 13, 2012 3:55 pm

BARAŻE WSZYSTKIE MOŻLIWOSCI !!!

Postautor: KORPIK » sob cze 09, 2018 12:24 pm

Walkower dla Sandecji zatwierdzony i aktualnie 55 i 53 i 53 pkt w tabeli.Przy takich meczach jak dzisiaj się odbędą o 17.00, przy wygranej Barcic, oni grają w barażach. W przypadku remisu Barcic to jednoczesna wygrana sandecji i limanovii daje Limanovii baraże. W przypadku remisu Barcic i wygranej tylko Limanovii, Limanovia w barażach. W przypadku remisu Barcic i wygranej tylko Sandecji, Sandecja w barażach. Jak wszyscy przegrają to Barcice w barażach. Wszystko możliwe.Mecze bezpośrednie to Limanovia-Sandecja 2-1 i 0-4, Barcice- Sandecja 4-1 i 0-3, Barcice- Limanovia 0-2 i 1-1. Ja stawiam na remis Barcic i jednak baraże w Limanowej !!!! Przekonamy się o tym koło 19.00 !!!